Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2011., 23:00   #61
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Eh, ovaj put nipošto nema pravo. Skandirali smo i: "Ne damo Hrvatsku" i pjevali "Moju domovinu" i općenito je raspoloženje bilo pro-hrvatsko.
Hvala Bogu, nešto dobro. Još da se riješite Pernara, prepotentni balavac, medicinski tehničar i burzovni špekulant. On radi ili za HDZ ili za SDP (prije ovo drugo).
__________________
Evo kako se "raspravlja" u nedostatku argumenata:
You have received an infraction at Forum.hr
The Edge
franceko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 23:53   #62
Quote:
franceko kaže: Pogledaj post
Hvala Bogu, nešto dobro. Još da se riješite Pernara, prepotentni balavac, medicinski tehničar i burzovni špekulant. On radi ili za HDZ ili za SDP (prije ovo drugo).
Ja Pernara ne podržavam, ali on se ionako pojavi samo na početku prosvjeda, održi govoranciju, a dalje se po gradu ide bez njega.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 09:43   #63
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Eh da je bar istina da je HDZ-u EU prioritet.
Njima je prioritet ostat na vlasti.
A ja mislim da bi svakoj vlasti trebao biti prioritet ulaska u EU.
Takvo razmišljanje, ne samo da ga ne treba skrivat, već ga treba poticati, jer ulazak u EU ključ jerješenja svih naših problema.
kakav kljuc? Mislis da Eu nas treba?ne,nju treba politika,a ne sav narod.
Kraj ouakve razdrndane drzave,eu nas nemoze odmah spasiti..al mozda moze zategnut ambicije politicara i apetite koji rastu,a mi sve siromasniji.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 13:31   #64
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Eh da je bar istina da je HDZ-u EU prioritet.
Njima je prioritet ostat na vlasti.
A ja mislim da bi svakoj vlasti trebao biti prioritet ulaska u EU.
Takvo razmišljanje, ne samo da ga ne treba skrivat, već ga treba poticati, jer ulazak u EU ključ jerješenja svih naših problema.
Prioritet bi trebalo biti sređeno pravosuđe, održiv gospodarski sustav i sl,a ne uazak u EU
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 20:49   #65
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Uopće mi nije jasno čemu čuđenje autora teme.

Ljudi moji vi kao da pratite politiku jednom godišnje.
Moja rečenica "...potpredsjednik hdz-a Milinović je upravo priznao da je " I hdz-u i hns-u isti program: Eu na 1. mjestu a poslije sve drugo..." - čudeći se kako to da se sastaju Čačić i Sačić.... Izgleda da je sada uništavanje braniteljskog nezadovoljstva prioritet .... i t.d.,...... Na šta vam to liči?"
Žao mi je ako nije bio jasan motiv - inspiracija ove teme...
Redovno, koliko mi borba za život dopušta ovdje se javim, politiku pratim redovno, još od vremena kad mi je, između dva kruga 1. izbora u lice lagao jedan svećenik: don Anto.
Na kraju upravo iz razloga poznavanja njihove psihologije i postavljam pitanje: Na šta vam to liči?... Za sve one koji se još uvijek zanose nekakvim posebnostima ili originalnostima bilo koje sadašnje saborske stranke.
U prenesenom smislu pitam: Kome još nije jasno?
Ilova Blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 20:50   #66
Thumbs up

Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Gospodin se zvao Stjepan Ivanišević a rekao je istinu, lako uočljivu koju uopće nije ni potrebno dokazivati.

HDZ i HNS imaju isti program. Hvala Milinoviću. Gonite se svi skupa za sva vremena, dabogda ne bilo dovoljno zatvora da vas se u njih potrpa. Ne HNS-ovaca, u usporedbi sa vama to su časni ljudi koji ne lažu, nego baš vas: HDZ izdajnika!
tako je...
U ratu sam uvijek cijenio više one s druge strane nego prikrivene uz sebe.
Ilova Blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 20:56   #67
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Prioritet bi trebalo biti sređeno pravosuđe, održiv gospodarski sustav i sl,a ne uazak u EU
...sve ok da smo normalan narod....neizvaran.. ja sam protiv ulaska u eu i tako ću glasovati ali se mogu kladiti da rezultat za ulazak neće biti manje od 65-70%.. pa zato su mjenjali Ustav!!!
Osim toga -Hrvati nikad ne glasuju za - uvijek su protiv, pa će i sada glasovanjem za ulazak u eu u stvari glasovati protiv hrvatske vlasti-za tuđinsku...
Ilova Blues is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.