Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2011., 22:01   #41
Uvijek me je zanimalo, a nikada se nisam usudio pitati tko je onaj lik koji sjedi do predsjedavajućeg, ovaj puta Šeksa. Zna li tko?

http://www.dragovoljac.com/forum/Smi...lt/nosonja.gif
bj1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 22:09   #42
Quote:
Brandfackel kaže: Pogledaj post
Volite se samo politički ili je u pitanju i ona druga "ljubav"... Znamo da je drug Kajin kao i svi "levičari" jako sklon "istorupićkama" i "guzoljupcima".
E vidiš kako si neupućen, a pričao bi Kajinu.

Gospodin Kajin je prilično homofoban, ali mi mu to opraštamo jer znamo da nije kvaran.
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 22:24   #43
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
E vidiš kako si neupućen, a pričao bi Kajinu.

Gospodin Kajin je prilično homofoban, ali mi mu to opraštamo jer znamo da nije kvaran.
OK, priznajem, totalno sam neupućen u vaš seksualni i ini odnos sa drugom Kajinom... Nisam se, hvala dragome Bogu, nikad niti našao u blizinu tih vaših "levičarskih" miljea pa niti neznam što za vas znači "kvaran" i tko je od vas pošten, a tko...
__________________
Wir sind nicht die Letzten von gestern, sondern die Ersten von morgen...
Brandfackel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 00:11   #44
Quote:
Brandfackel kaže: Pogledaj post
Daj vi "dečkići" što ste vični ovim vizualnim akrobacijama na svojim elektronskim kućnim ljubimcima pokušaje narisati druga Kajina bez "očala" i sa onim uskim brčićima kakve je imao Führer. Baš me zanima kako bi to izgledalo, ali u onim prvotnim bojama, crno crvenima.

I molim da temu ne trujete sa raznim Sanaderima, Obama, qurcima i palcima... O njima imate već milijun tema na ovome forumu. Hvala.
Evo:

http://i56.tinypic.com/2h64qc7.jpg

Zadnje uređivanje mau123 : 05.03.2011. at 01:11.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 01:17   #45
Kajin je faca!
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 13:46   #46
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post

Hvala mau123! Znao sam da će drug Kajin fantastično izgledati...

Još kad bi se htio poigrati pa umjesto odijela i kravate (koja mu se ionako gadi jer podsjeća na nezavisnu hrvatsku državu, radije bi nosio "srbatu" ili "jugatu") nariši druga Kajina u onom smeđem odijelu kakvo je koristila Hitlerjugend. Ali umjesto križa, na ramenu mu nacrtaj "crvenu zvezdu petokraku".

Vidjećete da je rezultat te fotomontaže potpuno identičan političkim razmišljanjima druga Kajina. Kod malo koje ili gotovo nijedne političke ličnosti se njegova slika i djelo nemogu toliko podudarati kao u njegovom slučaju.

Možda još jedino SDP-ovac Stazić "drži vodu"!
__________________
Wir sind nicht die Letzten von gestern, sondern die Ersten von morgen...
Brandfackel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 04:19   #47
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Kajin je faca!
Slažem se http://www.youtube.com/watch?v=7lVnsVno45s
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 12:06   #48
Meni ga je guba slusati, koliko god prica budalastine. Ima mi nekakav zabavan nastup s onim jakim naglasavanjem onoga sto smatra bitnim. Zanimljiv je kao cirkusant, a ne politicar da ne bi bilo zabune. Mislim da on nije skroz zdrav u glavi.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 15:14   #49
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post


Ala fina i uglađena gospodina!!!

Nalokati se pa spavati u Saboru i još usto kopati krmelje iz očiju i trpati to u usta. Pravo oličenje "svijetle" hrvatske političke budućnosti!

Istra će se pretvoriti u "Planet majmuna" ako nasatve glasati za ove bolesnike, a putem njihovih koalicionih partnera KPJ-SDP "majmunština" će se prenositi na čitavu zemlju.
__________________
Wir sind nicht die Letzten von gestern, sondern die Ersten von morgen...
Brandfackel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 11:38   #50
Čovjek koji veliča partizanske ubojice,ali dopušta Talijanski fašizam u Istri,koji se osijeti na svakom koraku.

Naravno na korupciju gazde Jakovčića šuti
El Cid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 23:17   #51
gledao sam sad prilog na Dnevnik3..
Mogu slobodno reć da je ovaj Kajin zreo za ludaru s onom pričom o škorpionu..
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2020., 18:41   #52
Povratak Damira bi bio +.

On je o katastrofalnoj situaciji u Istri govorio javno godinama kao i korumpiranoj politici. Njemu je mjesto u saboru


https://www.glasistre.hr/istra/ekskl...edinici-645551

Damir Kajin kandidirat će se za saborskog zastupnika na ljetnim izborima 5. srpnja na zajedničkoj kandidacijskoj listi stranke Demokrati i Hrvatskih laburista. Kajin će voditi listu u osmoj izbornoj jedinici te biti na njezinom prvom mjestu, doznaje se u toj stranačkoj koaliciji čiji je lider Mirando Mrsić prije nekoliko dana posjetio Istarsku županiju i obavio razgovore sa svim potencijalnim političkim partnerima.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2020., 22:10   #53
neki nemaju mozak amebe pa pamte što je radio kajin: https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...ovine/1633005/
Quote:
I Kajin će se umiroviti na jedan dan zbog povlaštene mirovine

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...nu/594157.aspx
Quote:
Kajin za Index: Ne želim biti ´stupido´, uzet ću povlaštenu saborsku mirovinu
ratni profiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2020., 14:53   #54
Evo malo refreshmenta za izbore.

"Prijeti nam velika opasnost ako opstane koalicija Plenković i Škoro"

"Ljudima je u Istri i na Kvarneru dosta prodavanja magle koja našu zemlju vodi u provaliju i skretanje u krajnje desno. Istra, Kvarner i cijela Hrvatska su na prekretnici. Prijeti nam velika opasnost ako opstane koalicija Plenković i Škoro, a ni Bambi (Boris Miletić), niti Bero nisu rješenje jer im ljudi ne vjeruju", ocijenio je  Kajin.

Kajin smatra da se samo dosljednom borbom protiv korupcije može najbezbolnije premostiti teška ekonomska kriza koja nam je na dovratniku i očuvati temelje demokracije.

Na konferenciji za novinare predsjednica Demokrata Istre Maja Šarić izvijestila je da su u Istri hoteli - prazni.

"Turističke agencije ne prodaju aranžmane za Istru i Hrvatsku, sve vezane djelatnosti uz turizam, od poljoprivrede preko event menadžment industrije, kulture, umjetnika su na koljenima. Naše sezonske radnice i radnici su bez prihoda, a i onima koji rade i ovise o minimalcu prijete otkazi", rekla je i dodala da se za to vrijeme "trči za ulaznim mjestom i ugodom saborske fotelje" te da su građani krajnje nezadovoljni.

Šarić smatra da su dvije velike gospodarske djelatnosti čuvale ekonomiju Istre, a to su brodogradnja i turizam.

Šarić: Regije ovisne o turizmu sada su na prosjačkom štapu

"Brodogradnja je odavno uništena, usprkos činjenici da je ova grana industrije mogla biti zamašnjak za razvoj, između ostaloga, malog i srednjeg poduzetništva, razvoj novih tehnologija, stvaranja dodatne vrijednosti, otvaranje radnih mjesta. Korona kriza skinula je sve maske lošeg upravljanja svih ovih godina, ne samo u Istri veći i cijeloj Hrvatskoj. Naša Istra, Kvarner, Dalmacija, regije ovisne o turizmu spale su na prosjački štap", rekla je Šarić.

Kazala je i da je sad trend spominjati poljoprivredu kao jedini spas gospodarstva, što je opet ponovno ponavljanje istog obrasca krivog upravljanja.

"Trebamo cjelovito restrukturirati gospodarski sektor koji ne smije biti ovisan niti o jednoj djelatnosti, no može biti uže fokusiran kako bi se iskoristili postojeći hrvatski resursi", dodala je.

"Istra, Kvarner i cijela Hrvatska umorne su od nepravdi. Pozivam sve građanke i građane koji znaju da Bero i Bambi nisu rješenje da biraju odgovorno. Jedino zajednički možemo ovoj nepravdi stati na kraj", zaključio je Kajin.



https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2188412
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 01:17   #55
Pravi primjer kada su nešto ukidali za saborsku mirovinu otišao je na jedan dan u mirovinu i vratio se u Sabor. Nije jedini.
Akropola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 12:48   #56
Pravi ispit da vidimo koliko ima "stupida" u Istri. Nadam se ne toliko da taj ljigavac prođe izborni prag.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2020., 01:05   #57
ma nema šanse kajin, pogotovo nakon one blamaže s povlaštenom mirovinom...on više u istri nije nikakav faktor, nikoga nije briga za njega...
ratni profiter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.