Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2011., 18:22   #41
Inteligencija šuti jer je kupljena od vladajućih "elita" da šuti.
NewWorldOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 19:47   #42
Quote:
margoth. kaže: Pogledaj post
gle, ta ekipa petkom baš i nije u cvijetu mladosti. pa zidić ima preko 70 godina i naravno da gleda svijet iz perspektive svoje generacije kao i ostali mu sugovornici s 50+.
što bi oni trebali mijenjati svijet i stajati na barikadama?

ali nisu mi nezanimljivi i volim ih poslušati.
iako se ne slažem uvijek s njihovim stavovima nedvojbeno se radi o inteligentnim ljudima koji imaju što reći.
volim pogledati ponekad i branimira bilića; zna imati vrlo zanimljive sugovornike.
također i u drugom formatu ima dobrih tema i gostiju.
ali kad su te emisije, kad uopće možemo na tv-u čuti riječ inteligencije i umjetnika?
oko pola noći....kad sav pristojan puk spava.

ali eto, možda stvari idu na bolje.
danas je nedjeljom u dva bio srećko horvat.
i mali kapović je sve češće u medijima.
možda se ipak hrvatska mlada inteligencija budi.
ja bih to zaista željela od sveg srca
Sa svime se slazem! Isina da je ekipa s petka na noc prilicno ocvala. Ali, znas kako se zove inteligencija koja deklarativno nastupa?! - Groblje slonova. Iako su u godinama, zar nemaju duha?! Inteligencija se zato i zove sto bi morala imati duha. Istina, volim pogledati i sugovornike B. Bilica. Ali, iskreno mi i jedni i drugi postaju pateticni, rone krokodilske suze.
Velika vecina umjetnika se sakrila, cekajuci priliku za novi aranzman u predizbornoj kampanji. Jedna Ceska je imala predvodnike umjetnike, Juzna Amerika.
Mladi Kapovic?! Hmmmm... filozof. Ljevicar utopista.
Mlada generacija s transparentom Ne Kapitalizam. Hmmm... sto reci o njima?! Utopisti.
__________________
P.S. There is always a way!
Z-Blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.