Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 18:35   #41
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Malo malo neki lik na temi il nije imao curu il je djevac ili totalno asocijalan..
Izlaze ko mravi..
Ma da je i djevac koji nikad nije imao curu, opet bi mogao smoći snage da barem priđe nekoj drugoj curi u međuvremenu i prošla bi ga ta zanesenost ženskom koju je vidio prije šest mjeseci... troll 125%
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:36   #42
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Malo malo neki lik na temi il nije imao curu il je djevac ili totalno asocijalan..
Izlaze ko mravi..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Sad još uračunaj one koji se skrivaju ili se prave te nikada neće priznati takvo što od sramote. Situacija je krajnje alarmantna u ovoj generaciji. Šteta je vidjeti da muškarci lagano nestaju a dolaze nam dječaci koji se boje žena.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:37   #43
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showpost.php?p=59377817&postcount=1

Jel ovaj strah od smrti prošao?
I zašto te mama ne shvaća ozbiljno?
Ovo je vrlo zanimljivo upravo zbog tog straha sam i završio na spoju sa ovom curom,nakon što sam tom čovjeku ispričo za taj problem,i da taj strah je odavno prošo,
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:38   #44
Ja za sve to krivim Zuckerberga i ostale pametnjakoviće koji forsiraju društvene mreže i virtualno lajkanje i pokanje i što god sve ne.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:39   #45
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Ma da je i djevac koji nikad nije imao curu, opet bi mogao smoći snage da barem priđe nekoj drugoj curi u međuvremenu i prošla bi ga ta zanesenost ženskom koju je vidio prije šest mjeseci... troll 125%
Izgleda da si preskočio neke postovo ajde sad na početak teme i čitaj ih jedan po jedan
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:40   #46
https://www.forum.hr/showpost.php?p=...73&postcount=1

A ova tema?

Jesi bio kod psihologa na kraju..od svih strahova koje nabrajaš kroz teme?
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:42   #47
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Ja za sve to krivim Zuckerberga i ostale pametnjakoviće koji forsiraju društvene mreže i virtualno lajkanje i pokanje i što god sve ne.
Tako je. Dečki su izgubili hrabrost i muda skroz. Više rijetko tko ima muda prić uživo, svi samo gledaju da što asocijalnije stupe u kontakt s nekim. Rijetki su ljudi danas uopće koji će te gledati u oči stalno dok komunicirate. Dobili smo šta smo htjeli, amerikanizaciju i generaciju pičkica bez muda, za neke banalne i osnovne ljudske stvari. Najviše će ispaštat žene zbog toga, seksualno.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:45   #48
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showpost.php?p=...73&postcount=1

A ova tema?

Jesi bio kod psihologa na kraju..od svih strahova koje nabrajaš kroz teme?
Procitaj kraj te teme i sve če ti biti jasno
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:50   #49
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Procitaj kraj te teme i sve če ti biti jasno
Objasni mi jednu stvar samo. Ako si u takvoj situaciji, zbilja. Doma zatvoren, uplašen, s traumama iz djetinjstva, introvert u strahu od žena. Reci mi, čega te je strah ako znaš da si na dnu, što imaš za izgubiti ako probaš? Daj mi samo to objasni. Čega je tebe strah? Nemaš što izgubiti ako te neka odjebe, koga se bojiš? Gore od ovoga ne može, na dnu si bačve socijalne hijerarhije i praktički si bezvrijedan, i pored toga svega ti se i dalje bojiš? Čega ako nemaš ništa za izgubiti? Gore od ovoga gdje si sad, ne može.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:58   #50
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Procitaj kraj te teme i sve če ti biti jasno
Evo pročitala..
Pišeš da ste se poljubili..
Pa kako iza ništa..jel šta objasnila..ne kontam..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:00   #51
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Objasni mi jednu stvar samo. Ako si u takvoj situaciji, zbilja. Doma zatvoren, uplašen, s traumama iz djetinjstva, introvert u strahu od žena. Reci mi, čega te je strah ako znaš da si na dnu, što imaš za izgubiti ako probaš? Daj mi samo to objasni. Čega je tebe strah? Nemaš što izgubiti ako te neka odjebe, koga se bojiš? Gore od ovoga ne može, na dnu si bačve socijalne hijerarhije i praktički si bezvrijedan, i pored toga svega ti se i dalje bojiš? Čega ako nemaš ništa za izgubiti? Gore od ovoga gdje si sad, ne može.
SVAKA ČAST ovo je prvi post o meni ikad gdje je sve točno od prve do zadnje riječi,ali da ti odgovorim na pitanje jednostavno ne želim doživjet nova poniženja več sam previše patio
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:07   #52
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
SVAKA ČAST ovo je prvi post o meni ikad gdje je sve točno od prve do zadnje riječi,ali da ti odgovorim na pitanje jednostavno ne želim doživjet nova poniženja več sam previše patio
Lažeš.Na ovo pitanje ne možeš odgovoriti a ne da te strah.
Troll.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:14   #53
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Lažeš.Na ovo pitanje ne možeš odgovoriti a ne da te strah.
Troll.
Pa odgovorio sam jasno i glasno,ako ti ne vjeruješ to je tvoj problem
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:28   #54
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Pa odgovorio sam jasno i glasno,ako ti ne vjeruješ to je tvoj problem
Ne to nije nikakav problem.To je samo baj baj trolčiću.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:51   #55
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Ne to nije nikakav problem.To je samo baj baj trolčiću.
Je li ima jedna tema u povijesti ovog foruma a da pola ljudi ne napiše da je troll,znači po tome onda su svi trollovi nema jedna tema koja je istinita
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 20:07   #56
Ja mislim da ne trola.

Autore, hm, teško je objasniti. Nema smisla pokušati nasilno zaustaviti misli jer će onda još intenzivnije navirati. Možda bi ti bilo najbolje da ih prihvatiš da dolaze, ali da se ne uznemiravaš zbog njih, da te ne smetaju. Nego pomisliš: kako došle, tako će i otići. S vremenom će dolaziti sve manje jer sve neminovno blijedi, čak i ono što ne želimo zaboraviti. Naravno, ako nađeš neke druge preokupacije, to može samo ubrzati proces zaboravljanja.

Uostalom, 6 mjeseci nije toliko puno. Daj si rok 3 godine pa ćeš vidjet kako ćeš tad bit druga osoba i nećeš se uopće sjećati sebe iz ovog razdoblja, a kamoli drugih osoba.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 20:16   #57
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
SVAKA ČAST ovo je prvi post o meni ikad gdje je sve točno od prve do zadnje riječi,ali da ti odgovorim na pitanje jednostavno ne želim doživjet nova poniženja več sam previše patio
U prijevodu, predaješ se. Tako se neće ništa promjeniti. Poniženja ne bi trebao shvaćati kao poniženja u ovom razdoblju svoga života. Sam tvoj život je puno veće poniženje vjeruj mi, od bilo kakvog odjeba kojeg bi dobio od neke žene kojoj bi eventualno uletio. Tvoj problem je u traumama koje su psihički ostale zakočene u tvojoj glavi, no trebaš znati da ti ljudi koji su te zlostavljali više ni ne razmišljaju o tebi a vjerojatno ne znaju niti da postojiš, dok si ti još uvijek godinama nakon pod traumama nečega što se dogodilo prije 10ak godina. Mislim da pretjeruješ, iako si zlostavljan i maltretiran, to nije izlika da kažeš, odustajem od svih socijalnih aktivnosti i ljudi, odustajem od bilo čega seksualnog zbog toga, pogledaj sliku realno i shvati da je veće poniženje za muškarca ako je pasivan i ne probava ništa nego da probava i pada, ali kad tad će nešto uroditi plodom na taj način. Dok na ovaj tvoj način, neće se ništa promjeniti i zauvijek ćeš ostati zatvoren u okovima prošlosti pod traumama nekih ljudi koje briga za tebe i pitanje je da li se uopće sjećaju da postojiš. No kako hoćeš, tvoj izbor.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:10   #58
Mislim da smo se malo udaljili od teme,ovo baš i nema veze sa onim što sam pitao
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:27   #59
Isto kao i muškarca.
Pustiš da vreme učini svoje, istrpiš i čekaš da prodje.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:50   #60
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Mislim da smo se malo udaljili od teme,ovo baš i nema veze sa onim što sam pitao
Hasta legendo pa ti si živ! Dobro je!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger