Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 08:45   #1
Skidanje videa ili slike s youtube-a

Mi malo neuki koji ne koristimo toliko kompjuter u svakodnevnici molili bi pomoć. Naime htjela bi sa jednog videa na youtubeu tj to je jedna emisija skinuti ili cijeli video ili par slika iz tog videa pa me zanima koji je najjednostavniji način da to napravim. Pokušavala sam nešto prema uputama na netu ali nije se ništa dogodilo pa eto stoga molim pomoć ovim putem.
Zahvaljujem unaprijed onom tko pokaže malo interesa, truda i strpljenja .
red_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:55   #2
Barem danas ima dosta tih servisa za skidanje videa.
Izvoliš jedan od njih http://keepvid.com/sites/download-youtube-video.html
copy / paste link... click na download... odabir kvalitete i to je to...
Ako je dovoljna 480p kvaliteta, a vjerujem da je, onda je ovo as easy as it gets...
ChooDuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 08:29   #3
Dobro, ja to napravim i onda se pojavi obavijest
Your file is downloading, please wait a second.

I tak to stoji.

Probala sam pronaći da li je to negdje pospremljeno ali nisam ništa mogla naći. Pretpostavljam da bi nakon toga trebala doći još neka obavijest. Ili...
red_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:35   #4
koji browser koristiš? preporučam ti chrome.
uđi u njegove postavke chrome://settings/ odskrolaj do dna, klikni na Advanced, nađi Downloads i tu uključi Ask where to save each file before downloading.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 07:57   #5
Skinula sam ga preko YTD Video Downloadera. Ali tak je samo skinut cijeli video, a meni sad treba skinuti jedan kadar iz njega .
Vidim da tu od puno "stručnjaka" nema baš pravih stručnjaka za takve stvari ili su to pak freakovi koji ne znaju stvari objasniti ljudima koji se ne bave informatikom i kompjuterima. Čini mi se da ću morati i za jedne i za druge odraditi najmanje jednu radionicu ako ne i napisati knjigu.
red_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 09:48   #6
Quote:
red_rose kaže: Pogledaj post
Skinula sam ga preko YTD Video Downloadera. Ali tak je samo skinut cijeli video, a meni sad treba skinuti jedan kadar iz njega .
Vidim da tu od puno "stručnjaka" nema baš pravih stručnjaka za takve stvari ili su to pak freakovi koji ne znaju stvari objasniti ljudima koji se ne bave informatikom i kompjuterima. Čini mi se da ću morati i za jedne i za druge odraditi najmanje jednu radionicu ako ne i napisati knjigu.


Bolje odi na neku radionicu ili pročitaj lnjigu o tome kako skinuti kadar iz videa.
lutkar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 11:03   #7
Quote:
red_rose kaže: Pogledaj post
Naime htjela bi sa jednog videa na youtubeu tj to je jedna emisija skinuti ili cijeli video ili par slika iz tog videa
Quote:
red_rose kaže: Pogledaj post
Ali tak je samo skinut cijeli video, a meni sad treba skinuti jedan kadar iz njega .
odluči se što u stvari trebaš. dobila si odgovor za jedan "ili". a s ovim stavom na odgovor za drugi "ili" ćeš se načekati.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:46   #8
Način koji ja koristim najjednostavniji je, opisan u minutu na ovom linku.
https://www.youtube.com/watch?v=7wwpqgqi-9c
Brbljavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.