Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 14:38   #3241
Quote:
Petitapetit kaže: Pogledaj post
Nisam ni ciljala na top bendove tipa Euroart jer smo vjencanje dogovorili 8mj prije, a ne godinu, pa i godinu i pol za band tog tipa...nazalost, njih nisam niti ocekivala.
Ali generalizirati da nisu dobri bendovi zato sto su manje poznati od ovih razvikanih, oprosti ali ne znaci ama bas nista. Jer bas suprotno, jedan takav bend mozda ce se vise truditi.
Sto se tice kocke secera, tu su vecinom bili pozitivni komentari i dalje su nam favorit
Pa evo malo njih;
https://m.youtube.com/watch?v=0Jkbf5_B16E
Osobno ti nebih kocku šečera preporučila,mi smo ih imali na maturalnoj večeri prošle godine i bili su katastrofa. Kao prvo tek u 23h su izveli prvu pjesmu,i onda su opet jeli i pili polsata ili sat,pa 2-3 pjesme,pa opet pit i jest,i tako do 2 ujutro i pobrali se. Koje god pjesme smo tražili da sviraju i pjevaju,oni su rekli da neznaju(ono...kolonija,tek je 12 sati i ostale poznate hrvatske treš pjesme,ako to neznaš,neznam stvarno šta da ti kažem). Pjevačica je loše pjevala i bila je polupijana(i ne,nije bilo do zvučnika i akustike jer je na početku maturlne zbor bio i lijepo se sve čulo). I platili smo punu cijenu,a na kraju nismo dobili skoro ništa...bend se cijelu večer opijao i jeo. Neznam kakva je stvar na svadbama,al osobno ne preporučam Preloše su se ponijeli.
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:26   #3242
Quote:
LelaDoronjski kaže: Pogledaj post
Bosutski su ti se razišli krajem 2017. godine, odnosno pjevač i još 3 člana su izašla van i osnovala novi bend The Bechars.
Bosutski su nastavili raditi samo tamburu, a ovaj novi bend ti se modernizirao, pa sada svira i pop i rock i tamburaške pjesme i narodne (i dalje imaju i tamburaške instrumente u bendu, ali i svašta ostalo, violinu, električne gitare...). Meni će oni svirati. Nisu pre skupi, a zvuče odlično. Više informacija možeš vidjeti na web stranici https://www.ivan-sebalj.com/za-mladence, a možeš ih čuti i na ovom videu https://www.youtube.com/watch?v=o5_bLfulq9o
Nadam se da sam pomogla
A kolika je cijena? Ako je bed napisati, može u pm?
kimberly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 19:59   #3243
Pozdrav ljudi,

Jel može malo iskustva sa grupom face?

Pozz

Poslano sa mog ONEPLUS A5000 koristeći Tapatalk
ledo_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 20:31   #3244
bilo koji bend sam da zna ustaške
blueboyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 10:40   #3245
Quote:
ledo_85 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,

Jel može malo iskustva sa grupom face?

Pozz

Poslano sa mog ONEPLUS A5000 koristeći Tapatalk
Meni su svirali svadbu i mogu samo reci, sve preporuke! Bila sam na jos par svadbi gdje su svirali, zadni puta u 9.mj.prosle godine i isto je bilo izvrsno. Naprave dobar tulum i sto je najvaznije, postuju zelje mladenaca oko repertoara i vođenja svadbe. Pauze su ima taman koliko treba, jedina mala primjedba na glasnocu, ali valjda ovisi gdje sjedis. Ako te jos zanima, moze i pm, da ne hvalim puno.....
makina111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 15:01   #3246
Pozdrav...zanime me ima li tko iskustva sa bendom Ziva legenda?Culi smo ih u Saxu ali neznamo kako zvuce na svadbama...?
TinaZg91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 15:57   #3247
Thumbs down

Quote:
TinaZg91 kaže: Pogledaj post
Pozdrav...zanime me ima li tko iskustva sa bendom Ziva legenda?Culi smo ih u Saxu ali neznamo kako zvuce na svadbama...?
Cijena 2.400€, kapara 350€. Vokalno jako jako dobri. No dok je ekipa ufurana i oni su ok. Cim padne atmosfera i oni padnu, a njihov posao je bas suprotno - tada vratit ljude na podij. Nakon ponoci su izgledali kao da im se neda. I prestali svirat u pola 4 sto nisam nikad dozivjela. Kao ostalo je samo nas desetak. I to bez dog s mladencima u tom trenutku sto je meni bas pokvarilo dojam.

Ne znam, izgledali su mi kasnije kao da to rade preko one stvari ali jbg, dobre su pare u svadbama pa ajde. Al na vokalnu izvedbu nemam sta reci.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 20:52   #3248
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Cijena 2.400€, kapara 350€. Vokalno jako jako dobri. No dok je ekipa ufurana i oni su ok. Cim padne atmosfera i oni padnu, a njihov posao je bas suprotno - tada vratit ljude na podij. Nakon ponoci su izgledali kao da im se neda. I prestali svirat u pola 4 sto nisam nikad dozivjela. Kao ostalo je samo nas desetak. I to bez dog s mladencima u tom trenutku sto je meni bas pokvarilo dojam.

Ne znam, izgledali su mi kasnije kao da to rade preko one stvari ali jbg, dobre su pare u svadbama pa ajde. Al na vokalnu izvedbu nemam sta reci.
Evo baš nedavno je frend bio na svadbi gdje su svirali i baš to kaže, da su samo poslije ponoći počeli svirat laganice kao prema zatvaranju svadbe i za smirivanje atmosfere.
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 20:15   #3249
Pozdrav svima,

Jel ima tko iskustava sam marko vukesa i bend?

Pozz

Poslano sa mog ONEPLUS A5000 koristeći Tapatalk
ledo_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 13:29   #3250
Pozdrav svima!
Imate kakvu preporuku za neku glazbu za 2-3 sata za okupljanje gostiju prije vjencanja kod maticara (mozda i da nesto svira i kod maticara) a da nisu tamburasi ili klapa? Za podrucje Zagreba... Npr.duo ili trio s gitarama koji sviraju starozagrebacke, rock, pop domace i strano... mogu biti i neki "laksi tamburasi" koji sviraju navedeno... hvala puno
SandraMiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 04:35   #3251
Pozdrav svima, evo javljam se jer naravno trazimo bend za svadbu. Procitala sam vecinu postova do sad, jednu stvar bih primijetila, mozda mi se cini ali su bendovi prilicno poskupjeli od 2012. kada je prvi post na ovu temu.. u procesu smo obilazenja klubova i kafica na svirke, do sada smo bili na grupi motiv, desperadosima i probi kocke secera, jos imamo skoro u planu grupu joy. Zapravo smo bili na pragu da uzmemo kocku ali sam imala nedoumice pa sam odluzila malo istrazivati, nemaju mnogo mnogo videa i osvrta na faceu ili youtubeu, a tu na forumu nema puno novijih info o njima ( kao recimo preko 20-30 spomena nekih drugih bendova). Takodjer, grupa joy koja je prilicno skupa i u rangu a euroartom nema gotovo nikakvih osvrta ovdje na forumu? Je li netko bio na svadbi? Kakav stimung rade? Kako vode svadbu? Iz videa mi se cini da su vokalno odlicni, a i ici cemo ih i slusati
Lily1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 13:16   #3252
I mene čudi da nema više komenatra za grupu Joy.
Osobno nemam iskustva, nisam bila na svadbi, ali je brat nedavno bio i oduševio se. Kaže da je pjevač odličan, atmosferu naprave, prepoznaju kad koju pjesmu treba... ali to je naravno sve osobni dojam.
Njemu su se toliko svidjeli da ih je odlučio kaparit za svoju svadbu za jesen 2018, nije ni išao slušati druge bendove... Kaže da je sastanak prošao super, nema nikakvih prigovora oko komunikacije i dogovora..
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 15:09   #3253
Sto mislite sto bi bilo prikladno napraviti za manju svadbu do 30 ljudi u maloj sali? Nekako mi je glupo uzimati full bend...mozda samo jednog gitaristu/pianistu koji i pjevaju? Tako nesto? Ideje/preporuke?
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 21:03   #3254
Quote:
Astral07 kaže: Pogledaj post
Sto mislite sto bi bilo prikladno napraviti za manju svadbu do 30 ljudi u maloj sali? Nekako mi je glupo uzimati full bend...mozda samo jednog gitaristu/pianistu koji i pjevaju? Tako nesto? Ideje/preporuke?
Po meni na vlastitoj svadbi nema prikladnog/neprikladnog vec samo sto vi zelite/ne zelite. Pijanist/gitaris mi zvuci lezero, svi sjedite, pricati, laganini. Tamburasi ipak da je vise veselica i da se ljudi dignu. Ovisno o tome sto zelite. Cesto su na manjim vjencanjima dj-evi.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 18:16   #3255
Quote:
Astral07 kaže: Pogledaj post
Sto mislite sto bi bilo prikladno napraviti za manju svadbu do 30 ljudi u maloj sali? Nekako mi je glupo uzimati full bend...mozda samo jednog gitaristu/pianistu koji i pjevaju? Tako nesto? Ideje/preporuke?
Ovisno što je tebi manja svadba, mi ćemo imati oko 120 ljudi ( i imati ćemo bend) , nekima je to manja svadba, a moja sestra je prošle godine imala tridesetak ljudi i imali su tamburaški sastav, ispalo je super, nije bilo razglasa i bine za koje ionako ne bi bilo mjesta nego samo tamburaši.
Lily1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 00:44   #3256
Pozdrav svima, ima li netko iskustva sa grupom Bonus?
Puno hvala!
Josip7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 01:53   #3257
Najbolji Band za svadbu hmmmm .... pa Queen (Freddie Mercury R.I.P.) a moze i neki metal band MAIDENI JUDAS PRIEST
Rollin Rollin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 09:30   #3258
Pozdrav svima! Skužila sam da je dosta bendova u kojima se pisalo s područja Zagreba, pa ima li netko svježe dojmove s nekih svadbi na kojima su nastupali bendovi iz Dalmacije / Hercegovine?
Stvarno ima sjajnih bendova iz Zagreba, Samobora itd., ali do juga ima i putnih troškova, pa bismo probali izbjeći, ako ikako možemo.
Viva, Best, Twist off, Kocka, Zaratino, Centrifuga - zauzeto.
japanska-buba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 10:37   #3259
Quote:
Astral07 kaže: Pogledaj post
Sto mislite sto bi bilo prikladno napraviti za manju svadbu do 30 ljudi u maloj sali? Nekako mi je glupo uzimati full bend...mozda samo jednog gitaristu/pianistu koji i pjevaju? Tako nesto? Ideje/preporuke?
Bio sam (u ulozi snimatelja) na jednoj takvoj svadbi, svirao je Boris Rogoznica na gitari, ima svoj razglas, odlično pjeva i dojam je odličan. Ljudi su se veselili jednako kao da je bio bend od 5 članova. Preporuka :-)
Torbousti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 12:00   #3260
Quote:
japanska-buba kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Skužila sam da je dosta bendova u kojima se pisalo s područja Zagreba, pa ima li netko svježe dojmove s nekih svadbi na kojima su nastupali bendovi iz Dalmacije / Hercegovine?
Stvarno ima sjajnih bendova iz Zagreba, Samobora itd., ali do juga ima i putnih troškova, pa bismo probali izbjeći, ako ikako možemo.
Viva, Best, Twist off, Kocka, Zaratino, Centrifuga - zauzeto.
Imaš temu vjenčanje u Dalmaciji pa tamo imaš više o tome

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.