Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2017., 00:45   #9541
Nije preveliko, oko Glazbenog paviljona se pruža u dva kraka, prema Edisonu i na glavnoj promenadi, ima više kućica s klopom ali nisam baš proučavao, jučer smo bili na nekom rođendanu pa otišli na Advent, navodno Kastel ima u kućici predobru hranu ali je i ogroman red i usred tjedna, mi smo uzeli kobasice u nekakvoj kućici di je bio manji red i super su bile. Germknedle sam vidio na dvije kućice ak se ne varam (nisam probao, nisam nikad, zapravo me ni ne privlače), fritule su samo na jednoj, to mi je najveći minus bio, podosta se čeka.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 02:14   #9542
Prosetal sam jucer. Fora tak nes vidit u ka. Isto sam na 2 mjesta vidil da imaju germknedli. A na starom placu i u radicevoj nema nis?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:03   #9543
Probal germknedle. Bezveze. Ak su takve i one u zg ne vidim razlog zakaj su lani svi brujali o tome. Onaj crni hamburger isto nemojte jest-tijesto suho i hladno i unutra stave topli i bljutavi komad mesa.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:18   #9544
Meni je ovo u Karlovcu bilo zgodno, samo nek se tak i ponovi opet.

Eventualno razvući još 10 metara u svaku stranu, dodati koju kućicu i to je to.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 01:12   #9545
Molim preporuku za intiman i ugodan smještaj za dvoje u Karlovcu ili okolici. Ako znate za neko seosko imanje koje ima odvojene sobe i dobar restoran?
Također me zanima kakav je hotel Korana. Hvala!!!
__________________
Zamela me bura..
Casidy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 01:21   #9546
hotel Korana je super, imaju hrpetinu nagrada, mislim da su 4-5 godina zaredom bili najbolji mali hotel u kontinentalnoj Hrvatskoj, samo što su i dosta skupi koliko čujem po pričama (nije baš da gledam cijene hotela u Karlovcu ).

u okolici mi opet pada na pamet prvo Srce prirode koje je od istog vlasnika, tamo sam bio par puta i zbilja je predobro, ali to je dosta dalje od Karlovca (20-ak kilometara), no ako vas zanima seoski/prirodni ugođaj tamo je odlično.

ovdje si možeš malo istraživat: http://karlovac-touristinfo.hr/hr/smjestaj
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 01:26   #9547
Motel Roganac Duga Resa, Hotel Duga Resa, Motel Dobra Jarče Polje,
Hotel Amarilis Novigrad na Dobri, Moteli Frankopan / Becić Duga Resa,
Zeleni kut Zvečaj, Puškarić ...

To je sve oko Karlovca /Rese i nemreš pogriještit glede odsjedanja i klope.

U Kralovcu , osim Korane/Srakočića , imaš i hotele Karlstadt u centru , te Europa na ulazu u KA iz smjera ZG lijevo od naplatnih kučica.
__________________
Vojni kapelan prve klase
điđimiđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 01:34   #9548
Quote:
điđimiđi kaže: Pogledaj post
Motel Roganac Duga Resa, Hotel Duga Resa, Motel Dobra Jarče Polje,
Hotel Amarilis Novigrad na Dobri, Moteli Frankopan / Becić Duga Resa,
Zeleni kut Zvečaj, Puškarić ...

To je sve oko Karlovca /Rese i nemreš pogriještit glede odsjedanja i klope.

U Kralovcu , osim Korane/Srakočića , imaš i hotele Karlstadt u centru , te Europa na ulazu u KA iz smjera ZG lijevo od naplatnih kučica.
Puno hvala na brzom odgovoru. Već sam razgledala na booking.com ove hotele.. ima li koji ekstra od nabrojanih za preporučiti.. baš bi intimnu atmosferu.. ono da je ugodno i da nije prekrcato.. iznenađenje za dragog.
Starinski štih i tako to.. Hvaala!
__________________
Zamela me bura..
Casidy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:52   #9549
Zeleni kut Puskaric je mislim zatvoren do 1. ozujka.
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 13:17   #9550
Quote:
Casidy kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za intiman i ugodan smještaj za dvoje u Karlovcu ili okolici. Ako znate za neko seosko imanje koje ima odvojene sobe i dobar restoran?
Također me zanima kakav je hotel Korana. Hvala!!!
Ako do sada već nisi našla pogledaj stranicu Restoran DP (za hranu) i Mrežnička kuća (za smještaj). To i već preporučeno Srce prirode je najintimnije što mi pada na pamet. DP restoran je za svaku preporuku, a Srce ima i bazen koji se natkriva, no ipak provjeri s njima da li je u funkciji jer dugo nisam bila gore.
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 19:59   #9551
Gdje bi se u Karlovcu mogao kupiti furnir?
Treba mi manja kolicina...
__________________
Tell me, do you bleed… you will.
Korben Dallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 08:34   #9552
Quote:
Korben Dallas kaže: Pogledaj post
Gdje bi se u Karlovcu mogao kupiti furnir?
Treba mi manja kolicina...
u Drvo trgovini
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 21:25   #9553
Otkad su se zatvorile one dvije trgovine glazbene operme na korzu i na Mažuranićevvoj obali, gdje u gradu mogu kupiti žice za gitaru?
Outmind is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:44   #9554
Music Room ti i dalje radi ali su prešli na internet prodaju, guglaj da baš ne ostavljam tu kontakte, može ispast reklama
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 18:19   #9555
Ovako, bez zafrkancije, ali da li netko zna nekoga tko gleda u karte?
Moze na inbox
summermorning is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 09:18   #9556
Zar bas nitko nezna?
summermorning is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 21:52   #9557
Quote:
summermorning kaže: Pogledaj post
Ovako, bez zafrkancije, ali da li netko zna nekoga tko gleda u karte?
Moze na inbox
koje mjerilo?

@zna netko gdj u karlovcu popraviti/rijesiti vjetrobransko staklo, ispalo mi je iz onog plasticnog utora sa donje strane
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 21:16   #9558
Gdje se u Karlovcu moze prevesti svjedodzbe, diplome..i ti papiri, sa hrvatskog na njemacki?
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 23:39   #9559
ne znam koliko bi se smatralo reklamom da ovdje baš nekog izravno spominjem, ali guglaj "prevoditelji karlovac" i u prvih par rezultata ćeš dobit i tvrtke i obrte
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2018., 11:25   #9560
Bok, tražim preporuku za majstora u Karlovcu za popravak frižidera, ali po mogućnosti da hoće doći do mene doma umjesto da se mora frižider voziti do njih. Zvala sam dva ovlaštena servisa, ali oni neće ni čuti za nešto drugo nego da frižider mora doći do njih, što bi me koštalo bar dodatnih 500 kn (veliki kombinirani frižider koji se mora voziti kombijem). S obzirom da mislim da je kvar relativno manji (motor radi, kondenzer i ona zavojnica otraga su topli, znači vjerojatnije je problem u fenu (ne osjećam protok zraka oko fena) ili termostatu) radije bi prvo pokušala neku manje zahtjevnu varijantu.

Molim javite na PM da ne bude cenzure.
Thx.
ja-koja-jesam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.