Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 16:23   #841
Stvar je sto ja godinama prije spavanja stavim mob u airplane mod.
Ako sam slucajno budan u 2h onda mi tad krene backup, ako je mob u airplane modu onda cim ugasim mod (ujutro) on krene backupat.
Prije to nisam nikada primjetio zato kazem da mi je to cudno ta obavijest (ok mozda je prije nije bilo) ali jos cudnije kolicina backupa svaki dan, pa otkud 70MB.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 21:30   #842
Molim pomoc!

Iz cistog mira poruke mi vibriraju a ukljucen je zvuk, nisam nista napravila samo je prestalo "zvonit"
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 23:58   #843
Restartao/la mobitel?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 08:40   #844
ljudi, molim za pomoć, čini mi se da se to baš upravo desilo nakon ovog update-a na W10, desktop app za Whatsapp mi underlinea crvenom bojom riječi koje ne prepoznaje, bilo da su one HRV i/ili ENG? sve opcije unutar W10 u typing-u sam stavio OFF, gdje dalje da tražim problem?
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 09:50   #845
Pogledaj u postavkama browsera- Chrome ima Spelling dio gdje možeš namjestiti jezik ili maknuti skroz.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 12:22   #846
baš sam pogledao i u chromeu, sve isključeno, nigdje drugdje ne underlinea te riječi u okruženju windowsa, čak ni office, samo na tom desktop verziji whatsappa, nemam pojma kako i zašto?
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 19:16   #847
Oprosti, nisam skužio da je to desktop WhatsApp aplikacija.
Onda nemam pojma, ako nema u aplikaciji neka opcija za micanje spell checka.

Nevezano uz to- jučer sam mijenjao mobitel i pogodite je li ovaj put uspio restore WhatsAppa
Backupiram i idem raditi restore na drugom mobitelu, skine poruke, dođe do 24% vraćanja poruka i onda se sruši i pita hoću li probati stariji backup ili preskočiti restore.
Odaberem stariji- ne vrati niti jednu poruku.
I opet isto rješenje, kopiram WhatsApp Database folder sa starog mobitela, pobrišem WhatsApp podatke s Google Drivea i onda ide.
Ne razumijem zašto je to još uvijek problem.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 20:25   #848
Ja sam baš prije nekoliko dana potpuno isključio backup. Shvatio sam da mi je to skroz nebitno. Inače u zadnjih mjesec dana nisam nikako bio na wifi i počeo me je smarati svako jutro sa "backup paused" jer nisam na wifi i veličina je preko 400 MB. Ma wtf? Kao da imam nešto izgubiti.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 15:03   #849
Pozdrav ljudi, imam jedno pitanjce... Mozda je vec bilo neko slicno ali ne mogu bas sad sve citati... ��
Naime, prije sam imala jednu karticu i normalno koristila Whats App i slicne app. Kad sam odselila van drzave, koristila sam drugu karticu ali sam imala whats app na stari broj. Nedavno sam se u potpunosti prebacila na novi broj i svoju staru karticu poklonila bratu (jos je u tijeku pretplata, pa da netko barem koristi taj broj) i sad me zanima, kada stavi on tu karticu sa mojim starim brojem u svoj telefon i instalira whats app ili viber, moze li on vratiti i moje poruke koje su spremljene u back up?
pavlly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 19:40   #850
Ne moze, ali kad on s tim brojem aktivira whatsapp onda ce tebi prestat radit whatsapp ako ga jos koristis na starom broju.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 09:22   #851
Ne, vise ne koristim. Hvala puno na odgovoru. ��
pavlly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 14:37   #852
problem sa whatissup glasovni pozivi?

Kada nekog zovem ili on mene preko Whatissapa nemogu primiti glasovne pozivi telefon stalno zvoni kao da nije potvrdena veza tako iso kada mene zovu
napominjem da se tex. razgovori normalni probo na vise mobitela izgleda da je problem u broju znali ko rijesenje...Hvala
miga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 20:16   #853
Znači, ti zoveš i mobitel zvoni bez prekida iako se osoba na drugoj strani javila?
Isto tako kad tebe netko zove- tebi niti ne dođe obavijest?

Brisanje pa ponovna instalacija nije pomogla?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 13:21   #854
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Znači, ti zoveš i mobitel zvoni bez prekida iako se osoba na drugoj strani javila?
Isto tako kad tebe netko zove- tebi niti ne dođe obavijest?

Brisanje pa ponovna instalacija nije pomogla?
Tako je...cudno Thx
miga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 09:31   #855
svima

jedno brzopotezno pitanje..backupiraju se samo oni razgovori koji nisu obrisani?

tenkju
CrnaSova is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 16:04   #856
Tako je.
Eventualno možeš s memorije mobitela vratiti backup koji je napravljen prije nego što su razgovori pobrisani.
No, naravno, onda gubiš sve novije.

Ali eto, ako ti je ostalo, možeš vratiti stari, pročitati sad pobrisane poruke (/kopirati ih negdje) pa vratiti najnoviji backup da imaš trenutno stanje.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 11:30   #857
Kad ne netko doda na whatsapp-u, meni bi se odmah trebalo pojaviti da me dodala ta osoba, zar ne?

Meni se to ne pojavi uopce, vec mi se vise puta to dogodilo. Jel zna netko u cemu je stvar??
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 11:45   #858
Doda gdje?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 11:46   #859
Šta znači dodati nekoga na whatsappu?
Misliš kad ti piše po prvi put neko koga nemaš u kontaktima? Samo u tom slučaju je riječ o "dodavanju" i trebaš odobriti konverzaciju. U svakom drugom slučaju nema nikakvog dodavanja, nije to društvena mreža.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 12:01   #860
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Kad ne netko doda na whatsapp-u, meni bi se odmah trebalo pojaviti da me dodala ta osoba, zar ne?

Meni se to ne pojavi uopce, vec mi se vise puta to dogodilo. Jel zna netko u cemu je stvar??
Ne znamo mi tko sve ima nas broj memoriran. Ako misliš dodavanje broja u imenik to ti neće javiti.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.