Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ladislav Ilčić je
mahniti ksenofob 130 57.27%
nepravedno demonizirani konzervativac 97 42.73%
Glasovatelji: 227. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 13:55   #921
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Ja vidim razliku.
Nametanje čudne slikovnice o, u Hrvatskoj nepostojećoj djeci i nepostojećim istospolnim roditeljima te nepostojeće djece je ne samo agresivno nego i, budući da niti takvih "roditelja" niti takve djece u njihovom okruženju jednostavno nema, totalno blesavo i za djecu zbunjujuće i štetno.
Zašto bi bili agresivni oni koji na to ukazuju.
A slikovnice o sponzo...pardon, princezama koje čekaju konja na bijelom princu (pardon, princa u bijelom rolsu), e to je sasvim normalno, jel? I nije blesavo, ha?
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 18:44   #922
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Nametanje čudne slikovnice o, u Hrvatskoj nepostojećoj djeci i nepostojećim istospolnim roditeljima te nepostojeće...
Ne postoje ni djed mraz, sveti nikola, uskrsni zec, zubic vila, betmen ni guzica kim kardashian, pa su svejedno nametnuti, sveprisutni i po pitanju njih uopce nije komica sto su zbunjujuci?

Ubijes se od objasnjavanja djetetu djeda mraza, rudolfa, saonica koje lete, sjevernog pola, koncepta ulaska u dimnjak da se spuste darovi, vilenjaka, sibe u cizmi kad si zlocest, slatkisa u cizmi kad si dobar, koncepta da izmisljeni stricek tocno zna kad je netko dobar ili nije, zuba ispod jastuka, krampusa, jaja i slicnih pizdarija pola njihovog djetinjstva, ali ti je bed reci djetetu da se neki ljudi vole jer bi ga to moglo zbuniti?

Jebo ti takvog roditelja.
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 23:26   #923
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Ne postoje ni djed mraz, sveti nikola, uskrsni zec, zubic vila, betmen ni guzica kim kardashian, pa su svejedno nametnuti, sveprisutni i po pitanju njih uopce nije komica sto su zbunjujuci?

Ubijes se od objasnjavanja djetetu djeda mraza, rudolfa, saonica koje lete, sjevernog pola, koncepta ulaska u dimnjak da se spuste darovi, vilenjaka, sibe u cizmi kad si zlocest, slatkisa u cizmi kad si dobar, koncepta da izmisljeni stricek tocno zna kad je netko dobar ili nije, zuba ispod jastuka, krampusa, jaja i slicnih pizdarija pola njihovog djetinjstva, ali ti je bed reci djetetu da se neki ljudi vole jer bi ga to moglo zbuniti?

Jebo ti takvog roditelja.
I sad bi kod mnoštva tih uvezenih zbunjujućih budalaština tipa vidjela žaba, izuzev hrvatskog tradicionalnog Sv. Nikole, trebalo uvesti još jednu.
I još lagati djeci da je to ljubav.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 01:03   #924
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
I još lagati djeci da je to ljubav.
Ne dijelim tu orijentaciju niti mi se to sviđa no to ne možeš znati ako nisi dio toga.

No netko tko tu mogućnost kategorički odbacuje bio bi vjerujem onomad idealan kandidat za jasenovačkog voditelja smjene.
listerstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:45   #925
Quote:
listerstorm kaže: Pogledaj post
Ne dijelim tu orijentaciju niti mi se to sviđa no to ne možeš znati ako nisi dio toga.

No netko tko tu mogućnost kategorički odbacuje bio bi vjerujem onomad idealan kandidat za jasenovačkog voditelja smjene.
Sa ljudima je tako: sve znaju i sve osuđuju. A onda se jednog dana nađu u istoj ili sličnoj situaciji.
To im odmah zatvori labrnju...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:55   #926
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
I još lagati djeci da je to ljubav.
Meni ce biti puno teze, ja cu morati objasniti djeci da postoje ljudi koji ovako nesto decidirano mogu prevuci preko usta ili tipkovnice. I da oni moraju odrastati u svijetu pored takvih.

Da sam ja takva poput nekih jednostavno se ne bih razmnozavala nego dopustila da mi djeca s lakocom prihvate sve moguce djeda mrazove, a da zive sokirana i zbunjena, maltene unistenih zivotica, zbog monstruozne stvari poput ljubavi.
U tom slucaju (ostecenih zivota zbog zbunjensti) to bi vjerojatno znacilo da im je taj koncept (ljubav) nerazumljiv i da ga nisu dozivjeli. Jadna ta djeca onda, bolje ih ne imati.
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:43   #927
Nema Djeda Mraza
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:10   #928
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Nema Djeda Mraza
Ni guzice Kim Kardashian.



IceClimber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:26   #929
Quote:
IceClimber kaže: Pogledaj post
Ni guzice Kim Kardashian.



E jebemu, život je sve teži.....
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:45   #930
OK, tehnicki postoji, ali ispod naslaga onog umjetno infiltriranog sala koje nije guzicje. Sumnjam da cemo je vise ikad vidjeti zato kazem da ne postoji.
Uozbiljite se, pf
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:23   #931
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
OK, tehnicki postoji, ali ispod naslaga onog umjetno infiltriranog sala koje nije guzicje. Sumnjam da cemo je vise ikad vidjeti zato kazem da ne postoji.
Uozbiljite se, pf
Odgovaram citatom vrsnog mislioca 20.st Boba Rocka, a i trudim se biti on-topic:

Bolje drkati sto godina na umjetno dupe, nego sedam dana ne drkati!
IceClimber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:45   #932
Kakav neprilican tijek misli, Ice. Ja tu pokusavam istaknuti kako ce djeca kad malo porastu doc u nedoumicu da bi mogla imati dupe ko kim ako malo vjezbuckaju i mozda ce biti iskompleksirana jer ce sve te cajkaste zvjezde imati to isto dupe. Razumijes, izopacenost nadolazeceg svijeta i osjetljivo djecje razmisljanje u formativnoj dobi pa mu moras onda razjasnit otkuda to sve. To ja pricam, o djecjoj dobrobiti, a ti o drkanju Samo o tome mislis
Uostalom, kad je od drkanja nastalo dijete? I jos bolje, kakve veze drkanje ima s topicom covjeka kojem je nadimak nedrk?

Mislim, gospodo
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:32   #933
Quote:
IceClimber kaže: Pogledaj post
Odgovaram citatom vrsnog mislioca 20.st Boba Rocka, a i trudim se biti on-topic:

Bolje drkati sto godina na umjetno dupe, nego sedam dana ne drkati!
No to je zločesto izokretanje ts ts. Nekad su djeca slušala bajke o prošlosti, sada o budućnosti.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:13   #934
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Meni ce biti puno teze, ja cu morati objasniti djeci da postoje ljudi koji ovako nesto decidirano mogu prevuci preko usta ili tipkovnice. I da oni moraju odrastati u svijetu pored takvih.
Morat ćeš.
Samo moraš znati i to da će takvi ljudi i njihovi sinovi tvoju djecu branit od pravoga zla, a tetkice i licemjeri uključujući i njihove roditelje branit će ih od istine.
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Da sam ja takva poput nekih jednostavno se ne bih razmnozavala nego dopustila da mi djeca s lakocom prihvate sve moguce djeda mrazove, a da zive sokirana i zbunjena, maltene unistenih zivotica, zbog monstruozne stvari poput ljubavi.
Ljubav je nešto uzvišenije od onoga na što se nekome diže ili vlaži među nogama.
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
U tom slucaju (ostecenih zivota zbog zbunjensti) to bi vjerojatno znacilo da im je taj koncept (ljubav) nerazumljiv i da ga nisu dozivjeli. Jadna ta djeca onda, bolje ih ne imati.
Te budalaštine prodaji nekome drugom.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 24.02.2018., 08:08   #935
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Ljubav je nešto uzvišenije od onoga na što se nekome diže ili vlaži među nogama.
Prilično se neprecizno izrazavas, pa mi nije jasno : želiš li reći da je prava ljubav moguća jedino između muškarca i žene?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 15:08   #936
Između domoljubnih muškarca i žene.
Pravih Hrvata, naravno.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:59   #937
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Prilično se neprecizno izrazavas, pa mi nije jasno : želiš li reći da je prava ljubav moguća jedino između muškarca i žene?
Prava ljubav je moguća između dječaka i rijeke, kamo li ne među ljudima svakog sa svakim.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 00:30   #938
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
te budalaštine prodaji nekome drugom.
razjasni.
i sto znaci "ne prodaji"?
(to ne postoji u hrvatskom jeziku)
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 07:37   #939
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Prava ljubav je moguća između dječaka i rijeke, kamo li ne među ljudima svakog sa svakim.
Pustimo sad dječake i rijeke, mislio sam da je jasno da govorimo o ljubavi dvoje ljudi. O partnerskoj ljubavi, nazovimo ju tako.

Sad kad smo to pojasnili, ponavljam pitanje : znače li tvoji upisi da smatraš kako je prava ljubav moguća jedino između muškarca i žene?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 09:44   #940
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Pustimo sad dječake i rijeke, mislio sam da je jasno da govorimo o ljubavi dvoje ljudi. O partnerskoj ljubavi, nazovimo ju tako.

Sad kad smo to pojasnili, ponavljam pitanje : znače li tvoji upisi da smatraš kako je prava ljubav moguća jedino između muškarca i žene?
Jedino između odraslih i razumnih muškarca i žene moguć je brak po svim zakonima, naravnim i Božjim, sve ostalo vodi u dekadenciju čija je nužna posljedica propast.
Nama Hrvatima, na sreću, takvo što za sada ne prijeti jer je omjer onih koji zastupaju naravne i Božje zakone te pomažu i mole se za zabludjele daleko veći nego ovdje na ovom palom forumu.
Ljubav se podrazumijeva u svemu.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.