Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2006., 11:56   #21
Quote:
vitaka kaže:
...ako dobijes cd s fotografijama ne trebaju ti filmovi. Skenirane fotografije (s negativa) trebaju biti velicine oko 800 kb i vise, jer ako su manjeg kapaciteta cestu su i losije kvalitete.
Hvala vitaka, budemo pitali i trazili da su nam fotke na cd-u od 800kb i vise, 5000kn su fotke i snimanje, jos su posebno zahvalnice 3kn po zahvalnici, s tim da smo si sami nabavili same zahvalnice. mislim da nam je art studio ipak preskup, mozda jos odemo radi usporedbe u melitu na bukovcu kaj kumica preporuca, u svakom slucaju javim za kaj smo se na kraju odlucili
dario1978 is offline  
Old 21.01.2006., 13:46   #22
Quote:
avril kaže:
Vjeruj mi da ce sestra bit odusevljena sa materijalom kad ga dobije
Mi nismo bas toliko cekali, jer smo navaljivali svako malo na njega "kad ce, kad ce?", al kad smo dobili smo bili jako jako zadovoljni, toliko da smo jos naknadno neke extra stvari narucivali od njega. Vrijedilo je cekati definitivno. Vjeruj da smo i danas misljenja da vrijedi svake kune koju smo dali. Kosta, istina, dosta - u odnosu na druge foto studie i kvazi fotografe, ali se kvaliteta ne moze usporedjivati.
Dobili smo i negative i sve digitalne fotke na CDima, nekoliko DVDa i video kazeta. Prije samog finisa DVDa nas je pozvao da zajedno pogledamo i da prije zgotovljavanja komentiramo ako sto jos treba maknuti, dodati, da li su imena dobro ispisana, da li su scene preduge, prekratke, da li smo si u bilo kojem kadru "ruzni", lose ispali, smijesni i sl. tako da dok je vrijeme se stvari "poprave".
Inace si nisam bas fotogenicna, ali na svim fotkama sam ispala MRAK

Jako se pazi na detalje, ne snimaju se ljudi dok jedu, nema onih glupavih intervjua gdje ljudi ne znaju sto da kazu, nema onih efekata slova koja lete, slika u slici i razbijenog stakla na DVDu svaki put kad vidim DVD od necije svadbe sa tim jeftinim efektima dodje mi zlo narocito ako su ukomponirani jedan u drugome, jeftino i sa kontraefektom. Ovdje toga nema, jednostavno sve je profinjeno, ukusno, umjereno, kvalitetno!
Na kraju krajeva, covjek je dosada izlagao na sajmu vjencanja pa mozete ove godine otici (pocetkom 2. se odrzava mislim opet u Bocarskom), pa uzeti reklamni materijal i uvjeriti se u ovo sto govorim. FYI prosle godine je njegov stand proglasen najbolje uredjenim na sajmu. E da i osim toga ima i web na adresi www.art-studio.tv, pa si bacite pogled.

PS. nemam nikakve koristi od ovog javnog hvaljenja Art studia nego sam jednostavno jedna od prezadovoljnih mladenki (naravno da je i mladozenja jako zadovoljan) koja ima DVD i fotke od Art studia!
Avril, onda ste vi imali puno više sreće s njima nego moja sister jer oni isto sjede na telefonu stalno i mole ono što su platili.
Vjerujem da ce snimke bilti lijepe, ali svejedno mislim da nisu profesionalni. Što reći čovjeku koji ti u lice kaže da ti namjerno nije rekao da ce toliko dugo trajati izrada snimke jer je znao da ga onda ne bi angazirali.
__________________
Ha ha ha
Kumica is offline  
Old 21.01.2006., 17:10   #23
Quote:
vitaka kaže:
Avril, ako nije tajna, koliko vas je kostao taj arazman?
Oko 8000 kn je bio paket koji smo prvo narucili (iskoristili smo sajamski popust). U tome je bilo fotkanje analognim i digitalnim foticem, snimanje. Ako me sjecanje dobro sluzi 6 dvda i 3 vhsa + vhs sa nemontiranim materijalom. (Svaki sa svojim naljepnicama (sa nasom fotkom) i sa omotima).
Zatim cca 350 fotki formata 13x18, + na cdima skenovi fotki fotkanih analognim, negativi + sve digitalne fotke. Ukupno preko 1000 fotografija. Cak su medju tim fotkama i dobri portreti roditelja, baki, djece
Imali smo sat vremena fotkanja u parku (tu je bila i kamera, i kasnije se taj materijal iskoristio i za uvod za dvd). Mogli smo birati hocemo li taj sat fotkanja i snimanja na dan svadbe - u vremenu izmedju vjencanja i vecere, ili mozda neposredno nakon frizure, sminkanja, prije nego se okupe gosti, ili neki sasvim drugi dan prije svadbe. E da, u toj cijeni su i fotke za zahvalnice koje su isto odlicne, prije stampanja svih je donio 10ak najboljih po njegovom izboru da mi odlucimo koje zelimo za zahvalnicu. Na poklon smo dobili i 5-6 photoshopom obradjenih fotki dimenzija 20x30... na temelju cega smo se naknadno odlucili iskesirati i jos 2500 kn za 50 takvih fotki. Tako da je to sve skup dosta kostalo, al je jako profesionalno obradjeno i mi smo prezadovoljni
Uostalom, cjenik se moze dobiti ako se ode na sajam (ako budu ove godine tamo) ili direktnim kontaktom na telefon ili e-mail. Tako da nema sta biti tajna.
avril is offline  
Old 21.01.2006., 17:12   #24
Quote:
vitaka kaže:
savjet: kvaliteta fotografija i eventualnog video spota dosta ovisi o mladencima. trebate znati da za dobru fotografiju treba odvojiti vise vremena, malo se toga moze napraviti u 15 - 20 minuta. u imozemstvu, npr. u Italiji i NJemačkoj mladenci sa fotografom i snimateljem provedu od 1 do 3 sata u tu svrhu, odlaze na dogovorene lokacije (parkove, jezera, stare dijelove grada i sl.) gdje se fotografiraju i snimaju za prigodni spot. Fotografiranje se moze organizirati u okolici crkve ako postoje zelene povrsine, drvece i sl. improvizirati se uvijek moze, vazno je da to ucinite za vrijeme dnevne svjetlosti. najljepse fotografije najcesce su iz prirodnog okruzenja.
Upravo Art studio je zanat kovao u Njemackoj pa je zato valjda tako kvalitetan.
avril is offline  
Old 21.01.2006., 17:15   #25
Quote:
Kumica kaže:
Vjerujem da ce snimke bilti lijepe, ali svejedno mislim da nisu profesionalni. Što reći čovjeku koji ti u lice kaže da ti namjerno nije rekao da ce toliko dugo trajati izrada snimke jer je znao da ga onda ne bi angazirali.
Zajebant
Tocno mogu zamisliti kako je to izgovorio.
Neka mu objasne da roditelji i rodbina skacu po glavi svaki dan i da vise ne mogu trpiti taj pritisak, i da nek im sto prije isporuci snimke jer ce inace dati njegov broj moba svima koji navaljuju

A fotke su dobili? Zadovoljni?
avril is offline  
Old 22.01.2006., 17:30   #26
Mi smo ga isto zvali za svadbu, al na žalost ne garantira da će on doći. Ima jos jednu svoju ekipu kaj slika... Ak vec tolko plaćam onda hoću njega na svadbi a ne zamjensku ekipu
stela25 is offline  
Old 23.01.2006., 18:13   #27
Buduci da oboje radimo u Zg, a svadba je u ST, uzeli smo i fotografa na preporuku. Foto studio-v. Je li itko cuo za njih, kak su se pokazali? Nemam pojma, samo znam da mi ne daju filmove da gostima iz ZG razvijem slike doma, nego me maltretiraju s otkupom autorskih prava. Svasta!!!
paljetak is offline  
Old 23.01.2006., 20:02   #28
Quote:
paljetak kaže:
Buduci da oboje radimo u Zg, a svadba je u ST, uzeli smo i fotografa na preporuku. Foto studio-v. Je li itko cuo za njih, kak su se pokazali? Nemam pojma, samo znam da mi ne daju filmove da gostima iz ZG razvijem slike doma, nego me maltretiraju s otkupom autorskih prava. Svasta!!!

pokusaj traziti fotografije s vaseg vjencanja na cd-u, kasnije s njega mozes jednostavno izraditi fotografiije. danas gotovo svaki foto studio u sklopu arazmana daje cd s fotografijama.
__________________
Neka sva bića budu sretna,
bez neprijateljstva, bez straha i u miru.
vitaka is offline  
Old 30.01.2006., 21:56   #29
jelena-foto je super, to sam cuo. naprave ti montazu ko da si u hollywoodu!
i fotke dobijes sve digitalno obradene, i narucujes koliko te volja i dobijes kad ti je obecano. cist racun-duga ljubav...prezadovoljni smo bili.
milbo is offline  
Old 31.01.2006., 20:05   #30
Quote:
milbo kaže:
jelena-foto je super, to sam cuo. naprave ti montazu ko da si u hollywoodu!
i fotke dobijes sve digitalno obradene, i narucujes koliko te volja i dobijes kad ti je obecano. cist racun-duga ljubav...prezadovoljni smo bili.
Jesi li cuo/la lili dozivio? Prva i zadnja recenica se nekako iskljucuju
avril is offline  
Old 31.01.2006., 21:33   #31
ti od kojimh sam čuo prezadovoljni su bili .malo sam fulao
milbo is offline  
Old 01.02.2006., 09:42   #32
na stranici foto studia time www.foto-studio-time.hr mozete si pogledati zgodan vodic kroz vjencanje
__________________
Neka sva bića budu sretna,
bez neprijateljstva, bez straha i u miru.
vitaka is offline  
Old 01.02.2006., 10:47   #33
Quote:
vitaka kaže:
na stranici foto studia time www.foto-studio-time.hr mozete si pogledati zgodan vodic kroz vjencanje
I zna li netko kakav je taj Foto Time je li za preporučiti ili ne?
jelena23 is offline  
Old 01.02.2006., 14:30   #34
Quote:
jelena23 kaže:
I zna li netko kakav je taj Foto Time je li za preporučiti ili ne?
jedan od boljih, sjediste je u krapinskoj 5 pokraj tresnjevacke trznice
__________________
Neka sva bića budu sretna,
bez neprijateljstva, bez straha i u miru.
vitaka is offline  
Old 01.02.2006., 22:14   #35
pozdrav svima...molim pomoć....može li mi netko reći gdje je taj foto studio A...ne mogu ga naći na internetu...dosta mi je hitno...upravo smo u fazi biranja fotografa...pa kada ga već hvalite
hvala
 
Old 01.02.2006., 23:09   #36
Quote:
vt_sandra kaže:
pozdrav svima...molim pomoć....može li mi netko reći gdje je taj foto studio A...ne mogu ga naći na internetu...dosta mi je hitno...upravo smo u fazi biranja fotografa...pa kada ga već hvalite
hvala
studio super A je u sigetu N.Zagreb, zgrada superandrija iza servisa - stanice za tehnicki pregled vozila .
__________________
Neka sva bića budu sretna,
bez neprijateljstva, bez straha i u miru.
vitaka is offline  
Old 02.02.2006., 14:36   #37
Jel netko radio s Ipikom?? Kakvi su??
Ja hocu malo arta (sto se portreta tica) a ostatak mastovitu reportaznu fotku - npr plesni podij pun ljudi fotkan ribljim okom i slicno)
Please :-)
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Old 08.02.2006., 08:57   #38
Exclamation

Ipik ti nije za umjetnost, rade balavci tipa drž vodu dok majstori odu. A skupo kao i kod pravih. Dal netko ima uređen studio i "velko" ime ne znači da radi dobro. Ak vidiš da onaj koga uzmeš neće spavati mirno ako nešto sfuša, taj nije dovoljno dobar. Znači, fučka mu se. Ima drugi izvor prihoda.



Porin je više-manje ok jedinon kaj kavu serviraju tek poslije ponoći. Hrana nije vrhunska ali najvažnija je atmosfera na svadbi a ne hrana. Uvijek imaš tetki kojima neš ne valja. Al to je njihov problem


milbo is offline  
Old 16.02.2006., 13:58   #39
Sto se tice fotografa, odlucili smo se za http://www.studiodt.com/.
A sto se tice cvjecarni, cijene su sarolike, obisli smo salon cvijeca Lela (cca 6400kn), salon cvijeca Orhideja (cca 4500kn) i Markoci (cca 3000kn). Sad se smisljamo jos uvijek...Kalkuliramo sta bi i kako bi )
stela25 is offline  
Old 03.03.2006., 16:58   #40
Quote:
stela25 kaže:
Sto se tice fotografa, odlucili smo se za http://www.studiodt.com/.
A sto se tice cvjecarni, cijene su sarolike, obisli smo salon cvijeca Lela (cca 6400kn), salon cvijeca Orhideja (cca 4500kn) i Markoci (cca 3000kn). Sad se smisljamo jos uvijek...Kalkuliramo sta bi i kako bi )
Kaj!?? Isuse pa kaj košta 3,4,5 ooo kuna? Kolko je to cvijeća?
Btw, mi smo naletjeli na Munger tiskaru za pozivnice pa nam je ponudio i snimanje i slikanje. Zna neko nešt o njima?
Paula K. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.