Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2015., 17:55   #2601
I opet primjecujem da reikisti svaku primjecenost koja im se ne svidja dozivljavaju kao napad sto je vidljivo iz gornjeg posta...
bobibobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 18:37   #2602
Quote:
bobibobi kaže: Pogledaj post
I opet primjecujem da reikisti svaku primjecenost koja im se ne svidja dozivljavaju kao napad sto je vidljivo iz gornjeg posta...
Ma neeeee...
Evo,ovim se putem ispričavam,stvarno mi je jako žao ako si moj post doživio kao napad jer mi stvarno nije bila namjera.
Samo kažem da treba sagledati i drugu stranu.
A možda je samo kriza srednjih godina(ima i toga,netko želi novi auto,mlađu ljubavnicu a žene zabriju na duhovne spike)
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 18:49   #2603
Moze biti bilo sta ali zanimljivo je da se primijeti ponavljajuci uzorak..
bobibobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 19:24   #2604
Kako da ja kao reikist 1.stupnja koji si nije godinama davao reiki ponovo otvorim protocnost energije?
bobibobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 20:26   #2605
Quote:
bobibobi kaže: Pogledaj post
Kako da ja kao reikist 1.stupnja koji si nije godinama davao reiki ponovo otvorim protocnost energije?
Ništa,samo nastaviš dalje.Nikakav poseban proces nije potreban.
Čitala sam da je navodno potrebno možda malo više vremena da osjetiš neku manifestaciju u dlanovima ali ja je tako i tako ne osjetim uvijek tako da mislim da to i nije neko mjerilo.
Samo aktiviraš Reiki i radiš dalje.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 20:30   #2606
Nista se ne desava vise kao prije... pitanje je je li stvar u autosugestiji ili reiki stvarno postoji...
bobibobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 19:14   #2607
Quote:
bobibobi kaže: Pogledaj post
Nista se ne desava vise kao prije... pitanje je je li stvar u autosugestiji ili reiki stvarno postoji...
Hah,znam kako ti je,čini mi se da proživljavamo istu stvar,iako sam se ja za razliku od tebe uvjerila nekoliko puta da nije autosugestija.
Dakle,na samu inicijaciju sam otišla iz nekog blesavog osjećaja obaveze,da tako nekako kažem.Naime,sestriča mi se bavi time i uglavnom je i meni znala raditi (na daljinu) ili mojim klincima ako su bili bolesni.

malo off-a

(reći ću i nešto jako ružno,sestrična je psiholog po struci i to je dobrim djelom presudilo da uopće to i prihvatim,da mi je to netko tko nije potkovan nekim obrazovanjem to pričao,automatski bih otpisala to kao neku glupost-znam da ovo zvuči odvratno,ali tako je bilo u mom slučaju,nemojte me napasti )

I tako meni ta sestrična kaže kako je to super stvar bla bla bla i kako ne bi bilo loše da odem na prvi stupanj.I ja ono čisto iz pristojnosti kažem da hoću,jednog dana.
Par mjeseci nakon toga,sister mi javlja da je upozala neku ženu koja je Master i koja bi me mogla inicirati.A živi relatvno blizu mene.
I tako,nije mi imalo smisla odbiti,u stilu :"A gle,ja to ne bih jer ne vjerujem baš u to ali ću i dalje tražiti od tebe da mi radiš,onako,za svaki slučaj.Znam da ne može škoditi."
I tako sam otišla,totalno skeptična.
Nisam doživjela niti osjetila ništa posebno.
A onda mi se u roku 24 sata desilo nešto jako zanimljivo,jedna mi je osoba neopisivo išla na živce,bez ikakvog razloga.Što je ona bila bolja prema meni ja sam bila gora,sve me je nerviralo.A onda sam odjednom(nakon dobrih 8 godina) spoznala zašto mi ide na živce.
I samim tim me je prestala nervirati!
(govorim o osobi na kojoj sam maltene imala potrebu sadistički se iživljavati,odjednom sam je razumjela i postala mi je draga)
Dakle,to je bilo u prva 24 sata.Meni je to bilo navjerojatno!!!

Nastavilo se sa snovima,koji su bili puno živopisniji i zanimljiviji nego inače.
Ja sam postala puno smirenija nego što sam bila,malo šta bi me moglo izbaciti iz takta.
(imala sam osjećaj da se pretvaram u Dalaj Lamu )

I onda ono najbolje;otkrila sam da mi cigarete sve manje odgovaraju.Ja koja sam okorjeli pušač dobrih 20 godina,počala je osjećati neopisivi otpor prema cigaretama.

I tako,promjene su bile ogromne.
Iako nisam vjerovala,ovo me je uvjerilo da definitivno postoji.
A onda sam otišla na drugi stupanj iako možda nisam bila spremna na njega,jednostavno sam željela novi vjetar u leđa,da se tako izrazim.
I nekako sam se nakon toga opet počela osjećati kao na početku.
Snovi su prestali,toplinu u dlanovima dok radim Reiki rijetko kada osjetim,ako je osjetim uopće,pojavile su se neke druge stvari koje me izbace iz takta,i dalje pušim ali sam na pola kutije dnevno,sve mi je teže odvojiti vrijeme za sebe...i tako...opet se osjećam kao na početku.
A onda se sjetim svega toga nakon prve inicijacije,sve mi je bilo tako čudesno,sada mi to nešto fali.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 22:41   #2608
Sa svime se slazem!
bobibobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 19:39   #2609
da li je netko iniciran u 2 stupanj ? ja sam inicirana u 1 stupanj i sada cu brzo na drugi .Jako me zanima iskustva,kako ste se osjecali nakon inicijacije u 2 stupanj?kakvo je bilo ciscenje?ja npr.kada sam inicirana u prvi stupanj nisam skoro ni imala ciscenje hvaala
koka_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 18:29   #2610
Ima li zainteresiranih za 2. stupanj Reikija u Zagrebu?
__________________
"Dwell here in gentleness, Bast, and let your blessings be upon us."
Per-Bast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 23:07   #2611
Koliko para?
bobibobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 23:38   #2612
Svi detalji ovdje
https://www.facebook.com/events/793225104118554/
__________________
"Dwell here in gentleness, Bast, and let your blessings be upon us."
Per-Bast is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 22:26   #2613
Ja pitao koliko love a ti link ubacila...
Koliko onda kesa?
bobibobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 17:39   #2614
S razlogom sam stavila link, najbolje da se obratiš Tajani na e-mail: [email protected]
__________________
"Dwell here in gentleness, Bast, and let your blessings be upon us."
Per-Bast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 20:42   #2615
Nisam bas toliko zaintereairan.
bobibobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 16:31   #2616
Treba mi preporuka za kvalitetnog, stručnog i etičnog reiki majstora-učitelja u Zagrebu za inicijaciju u 3. stupanj.

Prva dva stupnja imam nekih 7-8 godina i koristim ih za sebe i druge.

Moga bivša učiteljica nije više dostupna.
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 19:39   #2617
Quote:
bobibobi kaže: Pogledaj post
Kako da ja kao reikist 1.stupnja koji si nije godinama davao reiki ponovo otvorim protocnost energije?
pozdrav,
Mislim da bi pomogao jedan tretman dobrog majstora, ili da se ponovi inicijacija. Re-inicijacija kako je neki zovu.
Uglavnom, možda bolje tretman jer možeš opet proći položaje ruku da se podsjetiš, kao i aktiviranje energije ili otvaranje Reikia kako ga znaju zvati.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 22:53   #2618
Prosao sam ih 2,3 od tada ali nista spektakularno se nije dogodilo...
Ocito ne sljaka kod mene vise...
bobibobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 22:36   #2619
Quote:
bobibobi kaže: Pogledaj post
Prosao sam ih 2,3 od tada ali nista spektakularno se nije dogodilo...
Ocito ne sljaka kod mene vise...
A što točno očekuješ da se dogodi?
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 22:59   #2620
Quote:
bobibobi kaže: Pogledaj post
Prosao sam ih 2,3 od tada ali nista spektakularno se nije dogodilo...
Ocito ne sljaka kod mene vise...
Ako je Inicijacija ispravno napravljena, mora raditi, jednom otvoreni kanal, je uvijek otvoreni kanal, vjerojatno te treba malo počistiti, uskladiti rad čakri i ostaje ti da aktiviraš Reiki i radiš, propuštaš energiju.

Ajde javi mi se pp da se malo čujemo.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.