Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2005., 09:44   #41
Quote:
dobardan kaže:
Dijelit pekmez na svadbi? zbunit će ljude jel su došli na svadbu ili u caritas ma zahvalnica s slikom je dosta i još ako dijelite kolače u onim kartonskim kutijicama i super, pa ne moraju otići s više poklona nego šta su ih donijeli

U svakom slucaju je ljepse od usecerenih badema. Jos ako su se sami potrudili.

A mislim kako zele, mogu oni i zavezat masnu na stapic cimeta pa eto (i toga je bilo ) a moze bez icega. Samo poslije svadbe i otvaranja poklona tzv. thank you card.

Imas i varijante s mini buteljicama vina i vasom etiketom, cokolade (sto sam vec rekla).....pa zasto ne i ovako nesto.
Samo budite originalni!!!
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Old 10.11.2005., 12:50   #42
Quote:
misiz S kaže:
Bez uvrede ali ako se pod konfetima misli na one zasecerene bijele bademe u mrezici..
cek vi meni ocete reci da je to jestivo?!?!

aha

ja sam ih sve redom bacila u smece..
1. kic
2. kaj ce mi
3. nisam znala da se jede
4. mozda bi i pojela da sam znala da je jestivo
5. glupost
6. i one zahvalnice sa slikama mi bejzikli smetaju..ne stanu u album pa mi sam ispadaju okolo
DarthFlake is offline  
Old 10.11.2005., 13:00   #43
Quote:
DarthFlake kaže:
cek vi meni ocete reci da je to jestivo?!?!

aha

ja sam ih sve redom bacila u smece..
1. kic
2. kaj ce mi
3. nisam znala da se jede
4. mozda bi i pojela da sam znala da je jestivo
5. glupost
6. i one zahvalnice sa slikama mi bejzikli smetaju..ne stanu u album pa mi sam ispadaju okolo

To je navodno jestivo ali ja se nadam da ti nitko ne jede. Ja sam kako klinka probala i skoro sam se . A iz zahvalnica sliku uglavnom mozes izvuci pa staviti u album. Iako ih ja sve drzim na istom mjestu u koverti na pocetku albuma.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Old 14.11.2005., 12:23   #44
Quote:
misiz S kaže:
[B
Ali ako ti se svidjaju konfeti imas ih i za kupiti vec upakirane npr:
www.ada.hr i slicne stranice.

Sretno!! [/B]






..ova stanica je odlicna..stvarno je veliki izbor svega...guba su mi figurice za torte za krtitke..
Leona81 is offline  
Old 16.11.2005., 10:27   #45
Mi na svadbi vjerojatno nećemo djelit zahvalnice sa slikama jer bi htjeli nešto drugačije. I mi smo odlučili još prije djeliti pekmeziče na koje ćemo staviti našu sliku.. To mi je baš slatko. Pa nemora uvijek i svugdje biti sve isto..
MartinaiDamir is offline  
Old 16.11.2005., 10:31   #46
Quote:
MartinaiDamir kaže:
Mi na svadbi vjerojatno nećemo djelit zahvalnice sa slikama jer bi htjeli nešto drugačije. I mi smo odlučili još prije djeliti pekmeziče na koje ćemo staviti našu sliku.. To mi je baš slatko. Pa nemora uvijek i svugdje biti sve isto..
Ma bravo, pa to je posao!!! Biti originalan. Svatko moze puknut konfetice (mislim na zasecerene bademe) ili nesto slicno - svijece....
Ovo je originalno i ljudi ce vidjeti da vam je stalo do toga da im vasa svadba ostane u sjecanju i da ste se potrudili oko njih a ne samo ponarucivali stvari jer je to red.
Samo tako!!!
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Old 17.11.2005., 08:57   #47
Moje iskustvo

Hej!

Moje iskustvo, a svatovi su na proljeće, je takvo da smo izabrali Adin konfet- miris cimeta i to veliki konfet, na njih cemo staviti kartoncic ispisan rukom sa hvala i imenima i datumom.
Necemo imati foto zahvalnice a ovo je predivno, barem nama, 15 kn /kom .
Vjeruj mi da ces imati dosta briga oko organizacije pa tako da ti nece padati na pamet pravljenje.
Eto ja sam se odlucila da pravim sama kitice/ revere tako da sam tu ulozila maksimalno.
Jedinstveno i svakako posebno, i nakraju jeftino!
Nadam se da ce biti zadovoljni...
woman_devil is offline  
Old 15.04.2006., 00:20   #48
Zahvalnice, konfeti... - združeni topic

Pozdrav svima!
Evo i ja sam jedna od onih koje ce uskoro zakoraciti u bracne vode.Vidim da svi uzimate zahvalnice, mi cemo umjesto zahvalnica imati male bicerine (kao mini krigla,nekih 5-6cm visoka) od terracotte na kojima su reljefom ispisana nasa imena,datum i mjesto vjencanja.Dva takva bicerina cemo staviti u prozirnu kutijicu i uz to jos dodati one bijele bomboncice u tilu i oko kutijice zavezat neku lijepu ukrasnu traku.Ti bicerini su stvarno preslatki, imaju ih u nekim konobama,u njima posluzuju aperitiv.To ce bit nas poklon ljudima na vjencanju, i jos cemo na placecards napisati nesto kao "Hvala vam sto ste svojim dolaskom uljepsali nas dan".Zahvalnice necemo.
__________________
If life gives you lemons - make a lemonade!
BebeHappy is offline  
Old 16.04.2006., 20:53   #49
sasvim slatka i neobicna ideja.
 
Old 17.04.2006., 12:35   #50
Quote:
enigma kaže:
sasvim slatka i neobicna ideja.
Hvala!
__________________
If life gives you lemons - make a lemonade!
BebeHappy is offline  
Old 17.04.2006., 14:43   #51
super ideja, nedavno na vjenčanju od moje rodice su oni umjesto zahvlanica gostima poklanjali liciraska srca sa datumom i imenima
Kruska is offline  
Old 17.04.2006., 14:54   #52
Quote:
Kruska kaže:
super ideja, nedavno na vjenčanju od moje rodice su oni umjesto zahvlanica gostima poklanjali liciraska srca sa datumom i imenima
to mi je skroz slatko, i moja frendica to imala, ali prije nekih godinu dana...
Bebe, super ideja... preslatko će biti, i definitivno najoriginalnije
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Old 18.04.2006., 10:47   #53
uf meni je kod tog najveći bed jer treba izmislit neš originalno, a ne možeš stalno bit originalan, a da ispadne slatko i zanimljivo.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 18.04.2006., 11:12   #54
Quote:
Afrika paprika kaže:
uf meni je kod tog najveći bed jer treba izmislit neš originalno, a ne možeš stalno bit originalan, a da ispadne slatko i zanimljivo.
Da, tesko je bas u vezi svake stvari na vjencanju izmisliti nesto novo,nevideno...ja sam nesto slicno ovome sta mi radimo vidjela na vjencanju u Australiji, samo sto su oni imali malene staklene casice za rakiju i na njima su bila otisnuta dva crtana lika (musko i zensko kako plesu) i njihova imena plus datum.
__________________
If life gives you lemons - make a lemonade!
BebeHappy is offline  
Old 18.04.2006., 11:28   #55
na svakom vjenčanju na kojem sam bila, sjećam se, dobiješ uglavnom one konfete koji su fini za ukras negdje, al kad ti nakon par mjeseci dopizde uglvnom završe u smeću.

fora je nešto što bi bilo baš fora.epruveta mi se sviđa i one krigle male i tak neš.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 18.04.2006., 11:52   #56
mi smo se odlučili za klasične zahvalnice (pozivnice u epruvetama), ali konfeti će biti u malim staklenkama, ali ne oni klasični bonboni, nego malo pijeska i par školjkica (pošto se ženimo na moru a fešta je u gradu), i na porlopcu ću svezati na onak starinski način lijepi srebrnkasti papit sa trakicom na kojoj ce biti papiric, "ja i on i datum"
ja se nadam da ste me shvatile bar otprilike
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Old 18.04.2006., 12:28   #57
Quote:
Afrika paprika kaže:
na svakom vjenčanju na kojem sam bila, sjećam se, dobiješ uglavnom one konfete koji su fini za ukras negdje, al kad ti nakon par mjeseci dopizde uglvnom završe u smeću.

fora je nešto što bi bilo baš fora.epruveta mi se sviđa i one krigle male i tak neš.
Bas zbog toga nisam htjela konfete, trudis se da budu super i najljepsi, a nakon nekog vremena ljudi ih bace.
__________________
If life gives you lemons - make a lemonade!
BebeHappy is offline  
Old 18.04.2006., 14:23   #58
Evo još jedan prijedlog za poklončiće:

Mi smo na vjenčanju dijelili teglice s medom. Kupili smo teglice veličine 1.5 dl, med u rinfuzi, na poklopce smo još stavili ukrasni papir (neku vrstu krepa) povezali likom (slično slami) i privezali na to karticu s zahvalom i našim imenima. Ljudima se ili stvarno svidjelo ili su glumili... Uglavnom, kad ti dosadi to čuvati (med ima neograničen rok trajanja), pojedeš. Nama je baš bilo fora jesti taj med za godišnjicu braka (sačuvali smo i sebi par bočica).
Bepa Joseph is offline  
Old 18.04.2006., 15:08   #59
Quote:
Bepa Joseph kaže:
Evo još jedan prijedlog za poklončiće:

Mi smo na vjenčanju dijelili teglice s medom. Kupili smo teglice veličine 1.5 dl, med u rinfuzi, na poklopce smo još stavili ukrasni papir (neku vrstu krepa) povezali likom (slično slami) i privezali na to karticu s zahvalom i našim imenima. Ljudima se ili stvarno svidjelo ili su glumili... Uglavnom, kad ti dosadi to čuvati (med ima neograničen rok trajanja), pojedeš. Nama je baš bilo fora jesti taj med za godišnjicu braka (sačuvali smo i sebi par bočica).
e takve teglice ja imam, od meda, ista velicina, isto cu to s papirom i trakicom i nasim imenima napraviti
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Old 19.04.2006., 00:34   #60
gle ljudi sve je to super, i ja bi mogla nekaj originalno smislit al lova me prijeci u tome
snjeska is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.