Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2005., 23:44   #241
Yeah whatever. Ja koristim to perche je dobro pouzdano 100% raspitano. A šta je s onim TESTIRANJIMA NA ŽIVOTINJAMA??? da kao da tebe briga dal će ijedno živo biće patit da ti budeš lijepa (Moš mislit, to nebi ni najveće čudo napravilo). Pitam se kako ćeš reagirat kad čuješ pritajene jecaje nekog glodavca iz tvog dezića.
syrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2005., 00:31   #242
Quote:
syrin kaže:
Yeah whatever. Ja koristim to perche je dobro pouzdano 100% raspitano. A šta je s onim TESTIRANJIMA NA ŽIVOTINJAMA??? da kao da tebe briga dal će ijedno živo biće patit da ti budeš lijepa (Moš mislit, to nebi ni najveće čudo napravilo). Pitam se kako ćeš reagirat kad čuješ pritajene jecaje nekog glodavca iz tvog dezića.
svatko ima pravo na svoje mišljenje. ne moraš odmah vrijeđati. ok je reći svoje mišljenje, ali to ne znači da možeš nekoga vrijeđat
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2005., 03:44   #243
Quote:
syrin kaže:
Yeah whatever. Ja koristim to perche je dobro pouzdano 100% raspitano. A šta je s onim TESTIRANJIMA NA ŽIVOTINJAMA??? da kao da tebe briga dal će ijedno živo biće patit da ti budeš lijepa (Moš mislit, to nebi ni najveće čudo napravilo). Pitam se kako ćeš reagirat kad čuješ pritajene jecaje nekog glodavca iz tvog dezića.
Ja tako razgovarati necu. (a i Kya ti je lijepo objasnila).
Odlicno, ako si se dobro raspitala, good for you.

Ja sam inace vec 12 godina vegeterijanka i apsolutno sam protiv mucenja zivotinja.
Od kuda si ti izvukla svoj zakljucak, ostaje znano samo tebi. Pozdrav.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2005., 12:09   #244
Quote:
syrin kaže:
Yeah whatever. Ja koristim to perche je dobro pouzdano 100% raspitano.
kristali za "dezodoriranje" su aluminijeve soli jednako kao i antiperspiranti u spreju, roll-onu, tubi ili slicno...
sve dosadasnje studije NE pokazuju ikakvu vezu izmedju antitranspiranata i raka.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2005., 13:16   #245
Quote:
may@ kaže:
jel to ona avonova krema s mirisom limuna? to mi je bilo koliko-toliko ok, ali nisam vidla vec dugo da se pojavljuje u katalogu. znaci ima je opet?
nije ta, ova je sa mirisom jabuke, ali nema ni nje vise u katalogu:-(
boyana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2005., 13:19   #246
Kristalnih kamenčića imate i u DM-u po nekih 20-tak kuna.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2005., 17:58   #247
ja prešla na muške da vidim ima li spasa-old spice posudim od brata nekad, al ima neki miris da grize oči..onda isto muški od vitaskina(roll on) i jako mi je dobar, samo što sve te roll one treba nanijet par puta dnevno, slabo drže. a to za fa neznam, ja sam zadnji put u životu kupila prije 7 godina od fa gel za tuširanje i sve me svrbilo, i rekoh si nema više fa za tebe. neznam sad za te fa deziće
diona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 13:33   #248
oibčan najobičniji dove. sad se spremam kupiti silk
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 15:05   #249
Ispričavam se, nisam pažljivo čitala i vidjela onih "do 30kn".

@ Samantha; ne, to je baš kremica, tubica, 30mL, 77kn

Otkriće; slučajno otkrila Old Spice. Otišla s dragim na odmor i zaboravila dezić, pa nakon tuširanja zgrabila njegov Old Spice original i stavila ja malo. bili vani, plesali, znojili se, a svježa, super, niš ne smrdim. Nema ni onog jakog mirisa "po muškom parfemu", baš je blag, a bome ima ga u toj tubetini kilu To sljedeće kupujem garant
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 10:22   #250
dove original s kuglicom... lijepo me razveselio
diona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2005., 22:07   #251
Quote:
Lali Puna kaže:
dižem spomenik vichyju sa zelenim čepom


svaka čast, a ja se stvarno znojim!

.
danas kupim vichy zeleni,i vidiim da mi je nesto drugaciji no dosad...kad ono nema mirisa...pise bez parfema,di je nestala ona lagana nota mirisa?jel ovaj bez parfema new il??

vratite mi miris
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 18:37   #252
dobila sa nedavno na poklon collistarov dezic i mogu vam reci da sam skroz iznenadjena njime. ful se osjeti i to ne samo prvih 5 minuta vec tokom cijelog dana. dobar poklon, nema sta.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 03:41   #253
Wink dezodorans nas svagdasnji

nesto bez cega(uz labello)jednostavno ne mogu zapoceti ni provesti dan.ma probala sam svakakve.sada sam na dove silk dry i moram ga pohvaliti da je jedan od najboljih koje sam do sada imala.a probala sam ih nezavidan broj.inace preferiram one u stiku jer mi se oni na rasprsivanje cine neefikasnim i jakim,oni u roll on formatu su mi nekako prevlazni i ljepljivi dok jedino jos uz stik mogu proci i deo kremice.ne volim alkoholne jer mi nekako nairitiraju kozu i to pogotovo poslije brijanja,tako da biram bezalkoholne.neki super mirise,ali se brzo"usmrdis"(nivea npr. )a neki koji su kao antiprespiranti imaju za popratnu pojavu pojacano znojenje(npr.rexona)kakva su vasa iskustva sa njima,kakve preferirate i koristite?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 11:53   #254
iz Lusha u kamenu.
on jedini pali.
ovvi Dove su mi ostavljali bijeli trag na majici, i nikad ne koristim antiperspirant jer vjerujem da nesto sto ti zacepi pore da se ne znojis nikako ne moze biti dobro.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 12:40   #255
Ja sam sad na nekoj nivei (nešto-dry-nešto..) i jako mi se sviđa. Koristila sam niveu prije par god i tad mi se nije svidjela,izgubila bi snagu,pa sam dulje vrijeme koristila rexonu koja mi je nekak dosadila. Ova sad nivea mi je super (2. bočica-roll on),djelotvorna je,ne ostavlja bijeli trag i lijepo miriši.
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 14:01   #256
Lady speed stick- ni nesican se kad san ga pocela koristit. Super je. Lipo mirisi, traje iman osjecaj svjezine uvik. Samo mi smeta na nekin majicama npr. bez boje nakon nekog vrimena izgleda ka da mi je od domestosa izblidila boja-onako uz rub ispod pazuha.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 14:41   #257
adidasov........
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 15:41   #258
trenutno sam na dove silk dry us ticku i super mi je, jedino sto ostavlja bijele tragove na majicama i ne sprječava baš znojenje. dobar mi je bio i secret, prvih mjesec dana je stvarno smanjio znojenje, ali kasnije opet sve po starom rexona mi je bila ok, lady speed stick koma, vichy sa zelenim čepom bezveze jer mi je dove puno bolji, neutro roberts (roza) nije ništa držao. probala sam i neki iz lusha i nije mi niš valjao. još uvijek sam u potrazi za nekim dezićem koji učinkovito smanjuje znojenje, ali je zasad dove čist ok
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 15:46   #259
vichy sa zlenim čepom. drži, besmirisan je pa mogu koristiti parfem, ne ostavlja bijele tragove jer je proziran...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 16:03   #260
Quote:
joujou kaže:
adidasov........
vec godinama...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.