Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2007., 09:56   #61
Pozdrav svima
Naš dan je 14.07. i za sada imamo dogovorenu crkvu, restoran i glazbu. Zaručnički smo odradili, pozivnice radimo sami tako da su baš jučer prve dvije ugledale svjetlost dana, ali mislim da je to konačni i usavršen oblik
Još nisam bila izabrati vjenčanicu, nismo našli fotografa i nismo izabrali prstenje. Za cvijeće i dekoracije imam savršenu cvjećarku kolače i tortu radi jedna posebna teta sa zlatnim rukama i ne znam da li mi još što nedostaje, upoooooomoćććć.

I da, ukoliko netko ima ideju za buketić sa ivančicama i što se s njim može kombinirati molim, molim na topic o bojama s kojima paše

Tnx
__________________
Voli vas moni....
monique is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 11:23   #62
bok curke ali i friske gospodje...
citam vas vec duze, ali jakoo rijetko pisem...
i ja sam friska udavaca, dan "d" je 22.9., i jos mi se cini jako daleko...
moj dragi je totalno cool oko svega toga, po njemu imamo vremena za sve, i jedva sam mu objasnila da mi nismo jedini koji se misle zenit, i da sto prije trebamo imati barem salu i muziku...
bila sam uvjerena da organizacija nece biti problem, jer nisam neka picajzla, ali kad vidim koliko vi truda i maste ulazete u sve to, sad ni ja ne bi htjela imati neko bezvezno vjencanje... zeznule ste me i sad ko luda svaki dan surfam u potrazi za idejama...
laura1903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 12:29   #63
Da se i ja nakon dugog voajerstva predstavim... Dakle, vjenčanje je 21.9.. Sala je rezervirana, vjenčanica i fotograf zakapareni...Jedini problem je muzika....sve su zauzete, al valjda će se i to riješiti...
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 14:52   #64
Smile

Quote:
Kikica26 kaže: Pogledaj post
... Delphine, ti i ja isti dan postajemo gospođe.......

bas mi je drago!
nadam se samo da ce nam 01.09. biti lijep i suncan dan
Delphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 21:33   #65
Monique imamo isti datum! 14.07.
crnka79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 22:12   #66
ali kad vidim koliko vi truda i maste ulazete u sve to, sad ni ja ne bi htjela imati neko bezvezno vjencanje... zeznule ste me i sad ko luda svaki dan surfam u potrazi za idejama...[/QUOTE]

Živa istina, ja se sad već lovim kako jedva čekam da vidim tko nam je novi, razmišljam o milijardu sitnica, a mislila sam da će biti-Da, Da- !
Bravo za naše curke pune ideja i bravo za naša savršena vjenčanja!
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 22:50   #67
Quote:
mila78 kaže: Pogledaj post
Živa istina, ja se sad već lovim kako jedva čekam da vidim tko nam je novi, razmišljam o milijardu sitnica, a mislila sam da će biti-Da, Da- !
Bravo za naše curke pune ideja i bravo za naša savršena vjenčanja!

Na forumu sam otkrila mnoštvo ideja i predivnih stvari i drago mi je kad mi se jave cure koje mene traže pomoć; osjećam da stvarno od srca pomažemo jedna drugoj, a i imam feeling da ste mi sve ovdje prijateljice
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 02:23   #68
Quote:
crnka79 kaže: Pogledaj post
Monique imamo isti datum! 14.07.
Želim dobrodošlicu svim curama. Ja sam tu već sigurno 6 mjeseci. Postaneš ovisnik ponekad o ovom forumu! Pogotovo kad je krenuo topic vjencanice iz snova!! Nisam se skidala sa foruma danima!

Crnka & Monique moj datum je 15.07. pa će mo skupa brojati dane vidim!!
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 13:55   #69
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Želim dobrodošlicu svim curama. Ja sam tu već sigurno 6 mjeseci. Postaneš ovisnik ponekad o ovom forumu! Pogotovo kad je krenuo topic vjencanice iz snova!! Nisam se skidala sa foruma danima!

Crnka & Monique moj datum je 15.07. pa će mo skupa brojati dane vidim!!

sad imam s kim brojat :klap:

btw. da čujem dokle ste stigle s pripremama pa da znam koliko kasnim
__________________
Voli vas moni....
monique is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 15:04   #70
Hej monique,kod mene rijesen hotel,glazba,fotograf i teta koja ce nam peci kolace,a zaista ima zlatne ruke .Haljina je u fazi nastajanja,samo sto se stalno nesto predomisljam kad vidim sve ove divne haljine ovdje .Cvijece sam isto dogovorila,cure s foruma su mi puno pomogle ,odlucila sam se za breskva i sampanj boju.Prstenje jos nismo kupili,mislim da za to jos uvijek ima vremena ,dragom cemo po odijelo u Zg,najljepsa su mi od M.Arbanasa,mislim da je Sanja29 stavila fotkicu sebe i muza,a njegovo odijelo je mom buducem mrak ,a i meni ,pozivnice jos smisljam...Tvoj izvjestaj?:klap:
crnka79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 15:07   #71
Ana77 ti ces prva postati gospodja,a nas dvije odmah za tobom!
crnka79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 15:58   #72
Ja sam 14.04. vikend iza Uskrsa!
__________________
Sve dobre stvari u životu su ili protuzakonite ili nemoralne ili debljaju!
Valery is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 16:02   #73
Quote:
crnka79 kaže: Pogledaj post
Tvoj izvjestaj?:klap:
slobodno me skratiš u moni tak sam navikla na druženju i kavi

kod mene riješeno:
× zaručnički tečaj
× restoran
× glazba
× kolači i torta
× vino, jer to donosimo extra

haljina... idem danas vidit u svom malom gradu u jedan salon, a u petak idem u mjesto odakle nam je kum jer njegova draga ima salon pa veli da je stigla nova kolekcija i da se požurim. dragom odjelo još čeka..

pozivnice su smišljene još čekamo tisak, zahvalnice isto tako.

cvijeće još nisam riješila, ali bi nekako s ivančicama
i nisam riješila fotografa

valjda sam sve nabrojala

a odakle si ti ak smijem priupitat kad ćerš u zg...? (ja sam iz siska)

__________________
Voli vas moni....
monique is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 16:11   #74
mislim da je od jutros nestala jedna stranica s ove teme netku ju je pojeo napisala sam i ja post i bio je još jedan od sly ako se ne varam i kad sam popodne gledala samo je nestao bzzzzz
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 17:00   #75
hej,drage moje pomagacice....najiskrenije nemam pojma gdje bi u ovom trenutku bila da mi nije bilo vas...
laura1903,imamo isti datum
mi smo rezervirali hotel,band,klapu i fotografa,kolaci,crkva nam malo radi probleme,al pokusavamo i to rijesit,ideja za pozivnice je tu (kikica 26 HVALA),ostalo je u razvijanju ideja....
tnx svima
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 18:23   #76
Mi riješili restoran,tečaj, crkvu, glazbu, cvijeće i moju haljinu ( bar mislim ). Slijede pozivnice i zahvalnice te fotograf........
Meli2 -
Delphine- ja se samo nadam da neće padati kiša, sve ostalo mi paše......
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 20:31   #77
Evo da i ja rezimiram- riješili smo restoran, bend, tamburaše, fotografa, ja sam odabrala i kaparila haljinu, kolače će nam riješiti starci, imamo favorite među prstenčićima... Pozivnice i zahvalnice u tijeku
Ostaje nam riješiti odijelo za MM i cvijeće
Ma, sve za sada ide puno lakše nego što sam očekivala
Jedva čekam
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 21:34   #78
Quote:
crnka79 kaže: Pogledaj post
Ana77 ti ces prva postati gospodja,a nas dvije odmah za tobom!
Šta sam rješila... hm da vidim
- restoran (tj. klopu - jer još pregovaramo da li će biti u restaću ili pored jezera ispod šatora)
- fotografa
- haljina je otišla na šivanje
- pozivnice skoro gotove
- konfete isto
- kaparili navlake za stolice
- i mislim da je to sve za sad...

Za ostalo znam šta hoću ali nikako da stignem ... Polako me hvata panika ponekad... sanjala sam neki dan da su nam na svadbu upali neki banditi i sve nas popljačkali...
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 08:44   #79
Moni ja sam ti iz Nasica,a u Zg cemo kad nam se poklopi slobodan dan.Dragi i ja imamo poprilicno nezgodno i nezahvalno radno vrijeme,oboje smo u uniformama .Joj cure,ja strasno kaskam za vama
crnka79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 12:31   #80
Quote:
crnka79 kaže: Pogledaj post
Moni ja sam ti iz Nasica,a u Zg cemo kad nam se poklopi slobodan dan.Dragi i ja imamo poprilicno nezgodno i nezahvalno radno vrijeme,oboje smo u uniformama .Joj cure,ja strasno kaskam za vama
Ništa ne kasniš, sve se to stigne i može napraviti savršeno, ne brini

Ja sam jučer dogovorila šivanje haljine točno onakve kakvu želim za prvo nošenje i izaći će me 1800 do najviše 2000 kn

I napravit će mi probni prsten da vidimo hoću li alergijski reagirati, to je danas dragi dogovorio
__________________
Voli vas moni....
monique is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:12.