Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2007., 22:34   #41
crnka, pa sta je bilo? de opisi vjencanicu tj. reci sto te pravi nesigurnom.. kad si ju bila izabrala za svoju vjencanicu iz snova, sigurno nije greska

Zadnje uređivanje Magg : 06.03.2007. at 11:10.
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 01:28   #42
Quote:
crnka79 kaže: Pogledaj post
Cure moje,potonula sam...Takav me bad uhvatio.Postala sam totalno nesigurna u vezi haljine,mislim da cu fulati i izgledati ko strasilo,sve mi krenulo nizbrdo,sve se komplicira,ma uzas.Magg sorry na mojim ubadiranim smile-icima jucer,vidim da si obrisala post,no chat.Sorry.
I ta faza će proći. Možda je samo pms Jesi isprobavala haljine? A ako ideš kod Anne sve tvoje sumnje će nestati. Ja sam se jako bojala za moju ali mi je ona rastjerala sve sumnje i znam da će biti predivna!!! Jedva čekam.
Joj koje ja faze imam i non stop neke čudne snove sanjam... Stalno mislim da neću stići sve što ću htjeti i kako će ispasti itd... Ali znam da ću na kraju uživati pa kako god da bude bude. Taj dan se zbilja nemislim živcirati zbog gluposti. Samo da mi kiša ne pada taj dan i tjedan ranije
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 08:31   #43
Eto...jučer crnka danas ja
Ne znam jel' to zbog vremena danas ili je nešto drugo....jučer sam išla tražiti konfete (mi ćemi ih dijeliti u sklopu pozivnice) i tako malo po malo pričam sa tetom u dućanu i ona ono totalno izbezumljena pa vi ste idući mjesec na redu, a još toliko toga imate za srediti...i mene nekako uhvatila panika....ma najgore mi je to što još uvijek ne znam da li mi cipeka pašu uz haljinu i da li detalji uz haljinu trebaju biti zlatni ili srebrni....baš sam izabrala neku čudnu boju vjenčanice...pod svjetlom u salonu je skroz bež-skoro pa zlatna, a na normalnom svjetlu mi se čini da je lagano bež sa srebrnim detaljima...ma nemam pojma
nekako me počelo prati to da cijeli život maštaš o tom vjenčanju i onda kad dođe vidiš da puno toga neće biti tako kako si si zamislio-uglavnom zbog financija i da popravka nema-jer to je ta jedna noć (ako Bog da),a toliko toga ima...
moj dragi je odlučio da nemćemo bacati podvezicu, nego samo buket....ma niti meni se neda da mi se zavlači pod haljinu, ali sam mislila da možda imamo onaj balon iz kojeg ispadne podvezica, ali neće niti to...ma ja da navalim pristao bi, ali mi se neda forsati ga....čini mi se da smo skoro sve te "običaje" izbacili,a da bi mi poslije možda moglo biti žao....ma sva sam vam smotana...sorry kaj vas gnjavim.....
e da...sad me hvata neka ludara tipa - pa hoće li me Renata dobro našminkati, još nisam niti bila na dogovoru kod frizerke(a niti nemam ju još), sa cvjećarkom još niš nisam dogovorila(btw. ženu sam prvi put vidjela, preporučila mi ju je frendica, a cvjećarka je neka "anonimus" iz Čučerja-ali mi se čini da bi mogla biti ok....ali nikada nije bila u LIDU)

Ma sva sam vam čudna i neću više pisati....any dosta
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 08:50   #44
Moje neraspolozenje danas nema puno veze s vjencanjem. Idem na ispit pa sam sva u komi. Valjda ce sve bit dobro..... Uf...da se barem ne moram jos i za to zivcirat. Ionako imam dosta posla oko vjencanja. Sitnice ce me dotuci!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 09:32   #45
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Moje neraspolozenje danas nema puno veze s vjencanjem. Idem na ispit pa sam sva u komi. Valjda ce sve bit dobro..... Uf...da se barem ne moram jos i za to zivcirat. Ionako imam dosta posla oko vjencanja. Sitnice ce me dotuci!
Draga ashley, držim fige, rasturi ga danas
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 11:16   #46
any naj se nervirat.... haljina ti je mrak! detalji ce pasat, kakvi god bili.. ako se presjajiva u srebre i zlato onda bi oboje trebalo pasat
uzmes si jedan dan za renatu, za probu i onda odes potrazit frizerku... ja bi ti preporucila jednu u VG ali ne znam dal ces se tamo spremati ili u ZG.
sto se tice obicaja.. pa imate buket.... to je stariji obicaj nego podvezica.... nemoj se bedirat.. organiziras to vec tako dugo i mora biti dobro i bit ce!!
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 13:14   #47
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
any naj se nervirat.... haljina ti je mrak! detalji ce pasat, kakvi god bili.. ako se presjajiva u srebre i zlato onda bi oboje trebalo pasat
uzmes si jedan dan za renatu, za probu i onda odes potrazit frizerku... ja bi ti preporucila jednu u VG ali ne znam dal ces se tamo spremati ili u ZG.
sto se tice obicaja.. pa imate buket.... to je stariji obicaj nego podvezica.... nemoj se bedirat.. organiziras to vec tako dugo i mora biti dobro i bit ce!!
Ljube moja, baš ti hvala Koja je to iz VG?
E, dobila sam poštu - super su!!! HVALA
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 15:46   #48
Quote:
any5 kaže: Pogledaj post
Draga ashley, držim fige, rasturi ga danas
Hvala draga! Polozila sam s 4!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 16:01   #49
Kikica i ashley drago mi je da se slažete sa mnom . Stvarno nema smisla da rodbina koja se sve ove godine nije ni jednom sjetila da ja postojim bude samnom na mom vjenčanju. Želim taj dan provesti i veseliti se sa ljudima koje, kao prvo, poznajem i, naravno, volim.
leandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 17:09   #50
Ma normalno......... tamo neka teta iz Bogu iza nogu, ne zna jel sam živa, a kamoli da se udajem i sad je kao red da ju se zove ...... tim stvarima treba odmah stati na kraj u samom početku planiranja svadbe. Mi imamo 90 ljudi, od toga samo 30 rodbine (s moje i njegove strane), a 60 prijatelja. Od rodbine su pozvani roditelji, bake i djedovi te najbliži stričevi i ujaci s obiteljima. Moja mama ima braću i sestru koji žive vani i s kojima se rijetko viđa i iako su kad gledaš najbliža familija, na svadbu nisu pozvani jer se s njima vrlo rijetko viđamo (makar su često u HR) .
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 17:20   #51
Mi imamo svoje prijatelje, 40-ak, 40-ak iz familije (to su oni s kojima smo si stvarno dobri i bliski) i 20-ak prijatelja od staraca, koji su i nama isto super i koji su s nama bili cijelo djetinjstvo, na obiteljskim roštiljima i tako to A i da se starci imaju s kim družiti i feštati. Nama je bitno i da se oni zabave, a ne da pozovemo samo svoje društvo i da mi feštamo, a oni se dosađuju. Naravno, da smo opet išli na to da to budu ljudi s kojima smo si stvarno Ok i viđamo se i družimo, a ne onaj tamo stric od neke tetke iz Njemačke s djecom i unucima
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 18:02   #52
Slažem se! I mi smo našima pozvali društvo, ali sve su to ljudi koji su s nama isto bliski.........
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 18:14   #53
Kod nas baš nije bilo previše pritiska koga trebamo zvati i to, tako da su starci to sve nama prepustili, jedino što smo ih pitali za te njihove prijatelje, koga bi i tako. Ali dobro, kod nas baš i nije običaj da se radi svadba za 300 ljudi, tako da nisu imali ni takve ideje. Njima je čak i ovo naše puno
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 21:14   #54
Kazu da jedno zlo nikada ne dolazi samo....Nemam vise kuma .Moj najbolji prijatelj mi je trebao biti kum,to smo se godinama dogovarali,ali sad su njemu iskrsle neke stvari te mi nece moci biti kum.Osjecam se jadno,prevareno i izdano.Znam da su njegovi razlozi njemu opravdani,ali mislim da mu ovakvo nesto necu moci oprostiti.Vecinu dana sam provela u krevetu jer mi se glava raspada i sad me strahovito boli,ali sve je uz vas nekako lakse.
crnka79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 21:32   #55
a joj crnka, bas mi je zao pa sta moze biti tako da ti on nece vise biti kum... nezamisljivo mi je to.. osim neke "vece sile"..
naci ces ti drugog kuma ili kumu. a ako ne, doci cemo mi forumasice i bit cemo ti sve kume
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 21:42   #56
crnka79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 22:35   #57
Quote:
crnka79 kaže: Pogledaj post
Kazu da jedno zlo nikada ne dolazi samo....Nemam vise kuma .Moj najbolji prijatelj mi je trebao biti kum,to smo se godinama dogovarali,ali sad su njemu iskrsle neke stvari te mi nece moci biti kum.Osjecam se jadno,prevareno i izdano.Znam da su njegovi razlozi njemu opravdani,ali mislim da mu ovakvo nesto necu moci oprostiti.Vecinu dana sam provela u krevetu jer mi se glava raspada i sad me strahovito boli,ali sve je uz vas nekako lakse.
Joj, pa šta se desilo? Baš mi je krivo. Gle, sigurno to ne radi da bi te povrijedio ili pokvario vaše prijateljstvo, probaj tako misliti. Meni pomaže
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 23:01   #58
Znam da to ne radi namjerno,ali ocigledno su mu neke stvari ipak vaznije od mene i naseg prijateljsva,a takve se stvari tesko prastaju.Danas sam popila vec 4 tablete protiv bolova i glavobolja mi ne prestaje.Zar sam to zasluzila?Nekoliko mjeseci prije vjencanja...I sto sad?Svi vec znaju da je on trebao biti kum i zamislite samo kako ce se osjecati netko drugi koga budem zvala.Nikome nije drago biti rezerva...Joj,puci ce mi glava...
crnka79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 23:09   #59
crnka, ajde se malo legni, ugasi svijetlo i pokusaj odspavati. prvo se malo oporavi, onda vidi dalje... sigurna sam da imas slicno dobru prijateljicu ili prijatelja koja/i ce razumiti ako ih pitas.. prijatelji su ti.
sa ovim popricaj kad ti bude bilo bolje...
moj dragi je pitao svoj najboljeg frenda hoce li mu biti kum, ovaj se isto izvlacio kao puno ljudi, u centru paznje bla bla.. on je bio uzasno razocaran i tuzan zbog toga.. a ja isto, jer nisam mogla zamislit takvo ponasanje.. par mjeseci kasnije mu je samo rekao da kao "vise ne racuna na njega" a ovaj ce njemu "pa dobro,ako ti bas hoces" mislim stvarno... sad je pitao drugog frenda, po nama i boljeg izbora!
tako da vidis, da moze samo biti bolje... imas par depri-dana pa ti se sve cino jos gore..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 23:10   #60
Crnka, nitko ne kaže da to oprostiš, ali mislim da ti je gore da misliš da ti je to namjerno napravio, da te povrijedi, onda boli puno više. Uostalom, ne vjerujem ni da bi ga ikad uzela u obzir za kuma da si mislila da bi te namjerno povrijedio. A ovo što je napravio, to ti je samo informacija, pa znaš kako ćeš dalje, uostalom, barem znaš što možeš ubuduće očekivati Znam da zvuči malo grubo, ali ne rade nam prijatelji namjerno zlo, koliko god nama to ponekad tako izgledalo
A to da nitko ne voli biti drugi izbor, istina, ali mislim da će isto tako većina ljudi biti počašćena i sretna ako ih pitaš. Ja znam slučaj kad je kuma par dana prije vjenčanja ostavila mladu na cjedilu, pa je sve uspjela riješiti bez problema. I nitko nije o njoj ništa loše mislio, niti je drukčije gledao, nego o toj ne-kumi
Uff, malo sam odužila, evo dosta je
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.