Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2010., 16:01   #61
Exclamation

Quote:
puls kaže: Pogledaj post
Pratim neke zanimljive rasprave kakve na twiteru i slicnim priglupim i besmislenim servisima ne mogu naci ni pod razno.

Twitter je zakon, u biti sva nova tehnologija je zakon ako je znaš upotrebljavat. Tehniologija je pametna onoliko koliko čovjek koji je koristi! Ako je nekom dosadan program na tv-u, pa mu je dosadan facebook, pa mu je dosadno što se sutra u 6 idemo vozit WXQw raketom do Mjeseca.... a bože moj, nek se dosađuje u miru
elbucinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 01:32   #62
.....

Da li mi se neko može javit ko koristi twiter ???
mladenrubic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 14:53   #63
Thumbs up

S vremenskim odmakom i uspjehom usranog fespuka, ovaj mi je komentar tako...

Quote:
preplanula kaže: Pogledaj post
Danas nešto nabrzak pročitala o tom twitteru i još mi uvijek nije jasno ? U čemu je fora? MIslim zašto ljudi šalju online što rade ? Zašto bi to nekto čitao na situ kada site je jako brz ! Nema smisla to ići tražit kako je tvoj sms izašao na sekundu na nekom sajtu?! Molim mišljenje stručnjaka
Glitterella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 15:01   #64
Quote:
mladenrubic kaže: Pogledaj post
Da li mi se neko može javit ko koristi twiter ???

Ja koristim Twitter. Za besmislice
Glitterella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 03:05   #65
ja imam taj twitter vis eod godinu dana ali nikad nisam na njemu jer ne znam se sluziti s njime xD
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:05   #66
Napravila sam twitter jos prije godinu dana i nakon 2 dana odustala od njega jer je pre dosadan i bezvezan. Jedva cekam da propadne. Face je zakon
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:22   #67
Meni je to toliko smeće...Odem tamo na mahove da tvitnem neku slavnu facu, nikad ne dobijem tvit nazad i doviđenja...
Ne vidim svrhu toga ovak za obične smrtnike...Ajd ti selebritiji se tamo forsiraju, izvještavaju i tako...ali inače
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 19:59   #68
twitter zapravo više služi slavnim osobama da obavještavaju svoje fanove/novinare šta rade,gdje su,šta planiraju, da stave koju slikicu... vidjela sam da negdje neko napisao da ti ne odgovore slavne osobe, pa Bože moj kako će ti odgovoriti ako jedva imaju vremena za obitelj, a kamoli još da odgovore na 1000 poruka dnevno...
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 20:41   #69
Quote:
marichuy777 kaže: Pogledaj post
twitter zapravo više služi slavnim osobama da obavještavaju svoje fanove/novinare šta rade,gdje su,šta planiraju, da stave koju slikicu... vidjela sam da negdje neko napisao da ti ne odgovore slavne osobe, pa Bože moj kako će ti odgovoriti ako jedva imaju vremena za obitelj, a kamoli još da odgovore na 1000 poruka dnevno...
ako nisi znala na twitteru imaš verificirane twitter accounte od npr. jim carreya i sličnih koje uređuju oni sami

i twitter ne služi samo za to...služi i za poslovne ljude, za brzi protok informacija...bolji je od facebooka u te svrhe jedno tisuću puta
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 22:18   #70
Quote:
PeGO kaže: Pogledaj post
ako nisi znala na twitteru imaš verificirane twitter accounte od npr. jim carreya i sličnih koje uređuju oni sami

i twitter ne služi samo za to...služi i za poslovne ljude, za brzi protok informacija...bolji je od facebooka u te svrhe jedno tisuću puta
znam da ima,ali su rijetki, jer npr. baš Madonna neće ić odgovarat svima na poruke... znam da ne služi to sam rekla za one koji misle da je twitter glup (a meni je super )
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 17:52   #71
moram priznati da u zadnje vrijeme proučavam twitter ali ga baš ne razumijem slijedim neke ljude, slijede oni mene i kaj sad?
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 17:58   #72
pa funkcionira na principu koga hoćeš pratit ti pratiš i onda vidiš kad se ulogiraš zadnje twittove od ljudi koje pratiš, npr. zadnjih 30 twittova koje su ljudi koje pratiš ostavili

a oni koji tebe prate vide isto tako tvoje zadnje twittove na svom home page-u

inače imaš još baza al sve se svodi na to i onda npr. imaš 1000 followera i ti postaš neki link to će vidit 1000 ljudi (naravno ako svi kliknu na link) al i oni mogu retwitat svojim followerima
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 18:19   #73
ja followam samo 28 ljudi
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 19:36   #74
ja oko 100 i mene oko 100
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:52   #75
Twitter je super mjesto za komunicirati jer sam odabireš s kime ćeš komunicirati i koju količinu spama želiš na svomu timelineu.
Za razliku od FB koji je postao prava šuma spama i raznih čudnovatih profila (kozmetičkih salona, promotora i tko zna čega sve ne..)
Jwalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 18:18   #76
Quote:
MyPoison kaže: Pogledaj post
ja followam samo 28 ljudi
Quote:
PeGO kaže: Pogledaj post
ja oko 100 i mene oko 100
Ja 104, mene 34.

(MyPoison, PeGO, koji su vam nickovi?)
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 20:29   #77
moj je 9after7
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 21:35   #78
Evo, posl'o sam ti "rikvest".
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 05:15   #79
pegolino
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 09:20   #80
će da se družimo
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.