Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2009., 21:21   #81
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
odes na taj mail i u alatnoj traci kliknes na "Not spam"
Da, uspio sam tako.
Sljedeći e-mail kad je poslao došao je ispravno.
Hvala.

Zadnje uređivanje selk : 08.08.2009. at 21:43.
selk is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 11:44   #82
Ej,jel mi neko može pomoć,
imam ok anti-virus.,outpost firewall,"SUPER anti spyware,a događa mi se da na gmail-u pod "neželjena pošta" iliti "spam" svaki dan dobivam minimalno 15/20 mailova.
Danas sam ih obrisala 115jer 2/3 dana nisam,
what the fuck is that!?
Pliz nek mi neko pomogne
thank`s!!!
Petra003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 17:05   #83
tvoj av i firewall nemaju veze sa gmailom niti mogu stiti tvoj gmail racun...

folder nepozeljna posta ilitiga spam zato i postoji da takvi mailovi ne dodu u inbox.. a rijesiti ih se ne mozes...
na gmailu koliko znam spam folder se sam cisti jednom mjesecno ili tako nesto..

jednostavno ne obracaj paznju na to...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 20:03   #84
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
tvoj av i firewall nemaju veze sa gmailom niti mogu stiti tvoj gmail racun...

folder nepozeljna posta ilitiga spam zato i postoji da takvi mailovi ne dodu u inbox.. a rijesiti ih se ne mozes...
na gmailu koliko znam spam folder se sam cisti jednom mjesecno ili tako nesto..

jednostavno ne obracaj paznju na to...
OK,ali ih je prije bilo puuuuno manje,al sada-invazija!!!!taj razlog mi nije jasan
Petra003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 20:48   #85
Quote:
Petra003 kaže: Pogledaj post
OK,ali ih je prije bilo puuuuno manje,al sada-invazija!!!!taj razlog mi nije jasan
tvoj mail je "dospio u ruke" spamerima i sad ce se tu kotit.. sorry, ali tu nista ne mozes..

radije imaj jednu mail adresu koja ti sluzi za komuniciranje sa uzim krugom ljudi.. (frendovi, obitelj, posao/skola/faks...) i jos par za okolne pizdarije (tipa reganje na raznorazne stranice)...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 23:16   #86
pomoćć

gmail mi ne prihvaća kad hoću dodati datoteku!!!jel zna netko što trebam napraviti i u čemu je problem????nije mi se to prije dešavaloo!!!
kjutic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 08:59   #87
jel veca od 25 MB? jel .exe file?
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 13:34   #88
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
tvoj mail je "dospio u ruke" spamerima i sad ce se tu kotit.. sorry, ali tu nista ne mozes..

radije imaj jednu mail adresu koja ti sluzi za komuniciranje sa uzim krugom ljudi.. (frendovi, obitelj, posao/skola/faks...) i jos par za okolne pizdarije (tipa reganje na raznorazne stranice)...
da,al mi je gmail upravo ta adresa za sve navedeno,a moj dečko se na istom kompub služi gmail-om(ali rijeđe),i on nema takvih problema,dolazi mu "neželjena pošta" ali jaaaaako malo nje
Petra003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 15:07   #89
Quote:
Petra003 kaže: Pogledaj post
da,al mi je gmail upravo ta adresa za sve navedeno,a moj dečko se na istom kompub služi gmail-om(ali rijeđe),i on nema takvih problema,dolazi mu "neželjena pošta" ali jaaaaako malo nje
Kao što ti je vec receno, to nema veze s tvojim kompom, već si negdje napisala svoju mail adresu i ona je dosla u ruke "spamerima" koji ti sad na tu adresu salju spam. Ne obaziri se na to, ionako dolazi u folder "nezeljena posta".
riche is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 04:16   #90
Quote:
Petra003 kaže: Pogledaj post
da,al mi je gmail upravo ta adresa za sve navedeno,a moj dečko se na istom kompub služi gmail-om(ali rijeđe),i on nema takvih problema,dolazi mu "neželjena pošta" ali jaaaaako malo nje
Nemoj paničariti. Pa šta sad ako ti dolazi spam? Zato imaš (IMHO odličan) spam filter na Gmailu koji će ti to sve profiltrirati i nećeš ni znati da ti je to stiglo. A svakih 30 dana Spam pretinac se prazni automatski i nemaš brige.

Spameri često koriste metode slučajnog odabira za slanje svojih mailova. Softver šalje mail na različite random adrese. Adrese s kojih ne dođe bounce (vraćen mail zbog nepostojećeg korisničkog računa) idu u bazu podataka odakle se uzimaju adrese za sva buduća slanja. Ovisi i jesi li koristila taj mail za registraciju na nekim stranicama, forumima, i sl. Ako jesi, i ako ti se mail adresa vidi na profilu, spam spideri će ju pokupiti i iskoristiti. No biggie živjeli spam filteri

Protiv toga ne možeš ništa, pusti Gmail spam filter nek radi i svi sretni

Iako moram priznat da sam u vlasništvu jednog mail accounta sa dva underscorea ( __ ) na koji od otvaranja (cca 1 god) nije došao NITI JEDAN spam. Još uvijek sam zbunjen. A na drugi mail, na kojem sam kao username stavio jedno popularno i relativno često ime - na tisuće mailova u samo jednom danu.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 21:53   #91
GMAIL backup, filtriranje, sortiranje, download

Hello ekipa

GMAIL account nakon par godina zna se doista nakrcati svime. Iako se nebi trebao brinuti koliko mailova ima jer nakon 1500 mailova tek sam potrosio 13% raspolizive memorije.

Ipak, zanima me postoji li neka okey aplikacija koja moze sve mailove backupirati na disk, te ih filtrirati prema posiljatelju i shodno tome datumu?

To bi bilo zgodno, takodjer recimo da uz to i mozes sve attachmente stavit u jedan folder.

Mozda kombinacija nekoliko softvera bi rijesilo problem? Hvala
a-charly123 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 17.08.2009., 22:22   #92
Quote:
a-charly123 kaže: Pogledaj post
Ipak, zanima me postoji li neka okey aplikacija koja moze sve mailove backupirati na disk, te ih filtrirati prema posiljatelju i shodno tome datumu?
Outlook Express ili Mozilla Thunderbird? Preko POP-a?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 23:23   #93
Quote:
a-charly123 kaže: Pogledaj post
... zanima me postoji li neka okey aplikacija koja moze sve mailove backupirati na disk, te ih filtrirati prema posiljatelju i shodno tome datumu? ...
MailStore Home
foo_fighter is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 16:24   #94
hvala lipa
a-charly123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 17:29   #95
i kod mene sličan problem

Quote:
unclesam kaže: Pogledaj post
Kod mene je problem sljedeci: ne mogu napisati tekst poruke, kad kliknem misom na to polje ne oznaci se, no cjelo vrijeme mi pise ucitavanje i uzasno je sporo, ima li netko rjesenje za taj problem.......inace mogu primit mail, procitati ga ali ga ne mogu prosljediti.......

jučer mi se na gmail-u javio problem sličan Vašem [unclesam], pa me zanima jeste li ga u međuvremenu uspjeli sanirati, odnosno može li netko pomoći?

i ja ne mogu upisati tekst, čak niti kliknuti mišom na tijelo nove poruke, niti proslijediti staru, dobijam samo objašnjenje:

"nije moguće učitati uređivač obogaćenog teksta"

ima li tko ideju što to znači?

Zadnje uređivanje beuys : 31.08.2009. at 17:37.
beuys is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 15:14   #96
meni gmail ne radi od nocas, pise da je site nedostupan
wtf?
eeennniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 16:20   #97
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
meni gmail ne radi od nocas, pise da je site nedostupan
wtf?
I ja sam jučer imao problema sa logiranjem na gmail, ali kasnije tokom večeri je proradio, a radi i sada.
Acid_Jack is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 12:57   #98
Moze li mi netko pomoci kako da sa gmaila, neke vazne fotografije prebacim na picasu? Mucim se vec dva dana ali mi ne ide! Pomoc!!!
mosorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 14:05   #99
Da li se može forwardati s GMaila na više adresa ali automatski da se u postavkama narihta? Zna li tko please
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 16:53   #100
Quote:
foo_fighter kaže: Pogledaj post
Pomozi foo, ja sam skinula MailStoreHome na komp.i pokusala presnimiti na dvd jedan mail, ali mi ne ide, kako da to napravim? Pomozi!!
mosorka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.