Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2008., 22:58   #61
Quote:
maystor1 kaže: Pogledaj post
Svi propisi na moru su za vaše dobro.....

Da vas se pusti još bi nas tužili da smo vam podavili turiste...

I rekao sam već da ste ljubomorni....što mi naplaćujemo užitke na moru...

al nije to isto........ne vrijedi baš prolazak kroz slo 35 e...nije to surfanje...

ako si došao na more.....i žališ se na cijene ....onda ostani kod kuće...

sorry što sve nije džaba...

i nemoj više ......poslaćemo pervana

on vam je penicilin...
Pervan? a to onaj koji priča kakve vi štedilnike imate naprama gorenju??
sorry ni tranzit kroz slo nije đaba. tko če da čisti za vama i diše zagađen vazduh.
vi ne naplačujete užitke na moru nego pljačkate. tražite Shindler liste putnika...sve to za dobro turista, ma nemoj. Pa nismo sa marsa pali. gldeao ja na HTV kako se strani nautičari vaši digogodišnji gosti bune zbog tih lista putnika i idu na druge destinacije gdje nema takve pljačke.

i ako želiš preko slo i žališ se na vinjete imaš par opcija a ne samo jednu koji nama ti daješ.
1. ne idi AC
2. idi preko mađarske
3. ostani doma
4. idi avtobusom ili vozom ili avionom
5. ili nauči troskok pa preskoči ...pa to ti tvoj pervan kaže pa ga ne slušaš. uzmi taj penicilin vidiš kako češ biti bolji...
vitranc is offline  
Old 05.12.2008., 23:01   #62
Strašno......to je poanta koju ne razumijete...

lako za nas...

Kaži to sve njemcima...talijanima...austrijancima..

pa vi ljudi sami od sebe pravite spadala...

Vi bi ucjenjivali europske putnike...

strašno...

pa svi pljuju po vama zbog toga...

i vi ništ..
katastrofa...

zbog jebenih 35 e...
__________________
20 god vojske
maystor1 is offline  
Old 05.12.2008., 23:03   #63
Quote:
maystor1 kaže: Pogledaj post
Strašno......to je poanta koju ne razumijete...

lako za nas...

Kaži to sve njemcima...talijanima...austrijancima..

pa vi ljudi sami od sebe pravite spadala...

strašno...
pa kaj plačeš ? nije tema vinjete? pa i ako želiš još nešto oko vinjete čut. Pa bitče i kračih vinjeta ali če bit ponovo skupe za vas. a to je druga priča.
vitranc is offline  
Old 05.12.2008., 23:06   #64
Quote:
vitranc kaže: Pogledaj post
nemam kaj gledat. daj to onima u EU koji nedaju da pregovori idu dalje ako se nešto ne sredi oko vašeg prejeduciranja...
Onda nemoj spominjat ono o ćemu nemaš pojma.

Evo da i to završimo.

Bez obzira kako se arbitraža završila Slovenija ima pravo nesmetanog prolaza do otvorenog mora kroz koridor u našem teritorijalnom moru koji je u nekim svojim segmentima ex teritorijalan ali na njemu važe posebni pomorski propisi (opet oni linkovi) u vezi plovidbe i prava na plovidbu i ribarenje kao i prava države korisnice koridora i države davaoca koridora. A to je sve jako precizno utvrđeno onim linkovima.

Tako da smo i to završili.
Cuka is offline  
Old 05.12.2008., 23:09   #65
Quote:
vitranc kaže: Pogledaj post
Pervan? a to onaj koji priča kakve vi štedilnike imate naprama gorenju??
sorry ni tranzit kroz slo nije đaba. tko če da čisti za vama i diše zagađen vazduh.
vi ne naplačujete užitke na moru nego pljačkate. tražite Shindler liste putnika...sve to za dobro turista, ma nemoj. Pa nismo sa marsa pali. gldeao ja na HTV kako se strani nautičari vaši digogodišnji gosti bune zbog tih lista putnika i idu na druge destinacije gdje nema takve pljačke.

i ako želiš preko slo i žališ se na vinjete imaš par opcija a ne samo jednu koji nama ti daješ.
1. ne idi AC
2. idi preko mađarske
3. ostani doma
4. idi avtobusom ili vozom ili avionom
5. ili nauči troskok pa preskoči ...pa to ti tvoj pervan kaže pa ga ne slušaš. uzmi taj penicilin vidiš kako češ biti bolji...
po ovom postu se dobro moze vidjeti da ti nemozes biti slovenac iako to zelis-
sto ima u srbiji?
__________________
Hrvatska je jedina država na svijetu u kojoj agresori i teroristi sjede u saboru i primaju plaću dok su generali u zatvoru i pobjednicka vojska na rubu eksistencije.
zidarko is offline  
Old 05.12.2008., 23:13   #66
Ma nije tema vinjeta......al čovječe to je vaš mentalitet...

Sami sebe izdate...ovakvim potezima...

meni je vas žao.........stalno se branite od nečeg...

a ciljevi su vam pretjerani i i iluzorni...

kao i te jebene vinjete...

igrate pokvareno....i to ne skrivate...

pa de barem kao ovi naši.....zamotajte malo u celofan....

a ne da vam se cijela europa smije....i prezire vas,jer normalan čovjek preplati prolazak kroz zemlju......kažnjen je i ne može ništa...

šta će taj čovjek reći kad izađe iz slovenije?
pa svi vas psuju i je... vam sve po spisku...

pa jel vi uopće imate pojma kakvu štetu sami sebi radite...

strašno..
__________________
20 god vojske
maystor1 is offline  
Old 05.12.2008., 23:24   #67
Quote:
zidarko kaže: Pogledaj post
po ovom postu se dobro moze vidjeti da ti nemozes biti slovenac iako to zelis-
sto ima u srbiji?
trebam to tebe pitat . bliže si srbiji...
vitranc is offline  
Old 05.12.2008., 23:24   #68


rješenje problema
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Old 05.12.2008., 23:25   #69
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Onda nemoj spominjat ono o ćemu nemaš pojma.

Evo da i to završimo.

Bez obzira kako se arbitraža završila Slovenija ima pravo nesmetanog prolaza do otvorenog mora kroz koridor u našem teritorijalnom moru koji je u nekim svojim segmentima ex teritorijalan ali na njemu važe posebni pomorski propisi (opet oni linkovi) u vezi plovidbe i prava na plovidbu i ribarenje kao i prava države korisnice koridora i države davaoca koridora. A to je sve jako precizno utvrđeno onim linkovima.

Tako da smo i to završili.
ljepo. a sada na posao , da se počne zatvarat pregovore.
vitranc is offline  
Old 05.12.2008., 23:28   #70
Quote:
maystor1 kaže: Pogledaj post
Ma nije tema vinjeta......al čovječe to je vaš mentalitet...

Sami sebe izdate...ovakvim potezima...

meni je vas žao.........stalno se branite od nečeg...

a ciljevi su vam pretjerani i i iluzorni...

kao i te jebene vinjete...

igrate pokvareno....i to ne skrivate...

pa de barem kao ovi naši.....zamotajte malo u celofan....

a ne da vam se cijela europa smije....i prezire vas,jer normalan čovjek preplati prolazak kroz zemlju......kažnjen je i ne može ništa...

šta će taj čovjek reći kad izađe iz slovenije?
pa svi vas psuju i je... vam sve po spisku...

pa jel vi uopće imate pojma kakvu štetu sami sebi radite...

strašno..
pa dobro janša zajebao se vinjetama koje je prebrzo uveo i bez nekog treznog razmišljanja. sada je to ostavio novoj vladi, koja treba prvo napravit kalkulacije i vidjet kako če rješit sve oko toga. meni bi bilo bolje, da su opet naplatne kučice, pa neka onda turisti stoje satima u redovima ko nekada.
vitranc is offline  
Old 05.12.2008., 23:34   #71
Još ću nešto napisat i idem spavat....

Mržnja slovenije se ogleda u načinu konverzije...i obrane nacionalnih ciljeva..

Pa vi pokušavate preko eu i njenih institucija rješavati svoj problem...

To je tako nisko...i prepoznato od članica eu...da se ja čudim što niste jače dobili po prstima..

I vi kažete nekom da je balkanac...sorry...al vi ste ovim potezom...u očima eu...postali...odnosno dokazali ste kao takvi balkanci.....da ja nemam riječi...

kao mi smo eu ...shengenska granica...gospoda...a onda za neku glupost....

mama....eu...spašavaj......pomagaj europo...hrvati ak ne budete bili dobri.....imat ćete posla sa eu.....

pa to je prestrašno...

i da se imalo obraza to napravit......bez obzira na packe iz eu...

pa dali je neko kod vas razmišljao da bi to ostale ozbiljne članice eu mogle protumačit kao.......pretjerano upotrebljavanje sile.....i da bi zbog toga slovenija mogla nastradat.....odnosno da ispadne smiješna i niska?

o tome ja govorim....

zato mi vas je žao...

mi smo u banani....al bar imamo bananu u celofanu...

al ovako sam sebi radit medvjeđe usluge....
strašno...
__________________
20 god vojske
maystor1 is offline  
Old 05.12.2008., 23:36   #72
SLo nas ne mrzi, samo je spremna i besramno štititi svoje interese, točnije teritorijalne pretenzije, bez ikakvog pardona, a o može jer je trenutno u boljoj poziciji koja joj to očito dozvoljava. Mi smo taoci vlastite politike "što prije ući u EU po svaku cijenu", i događa se što se događa.
nadam se da ćemo i mi jednom biti u boljoj poziciji prema SLO, i da ćemo na jednako besraman način štititi svoje interese, bar da jednom vidim da Hr političar štiti Hr interese, ali i da ga narod u tome podržava.
Kexx is offline  
Old 05.12.2008., 23:36   #73
Quote:
maystor1 kaže: Pogledaj post
Još ću nešto napisat i idem spavat....

Mržnja slovenije se ogleda u načinu konverzije...i obrane nacionalnih ciljeva..

Pa vi pokušavate preko eu i njenih institucija rješavati svoj problem...

To je tako nisko...i prepoznato od članica eu...da se ja čudim što niste jače dobili po prstima..

Ivi kažete nekom da je balkanac...sorry...al vi ste ovim potezom...u očima eu...postali...odnosno dokazali ste kao takvi balkanci.....da ja nemam riječi...

kao mi smo eu ...shengenska granica...gospoda...a onda za neku glupost....

mama....eu...spašavaj......pomagaj europo...hrvati ak ne budete bili dobri.....imat ćete posla sa eu.....

pa to je prestrašno...

i da se imalo obraza to napravit......bez obzira na packe iz eu...

pa dali je neko kod vas razmišljao da bi to ostale ozbiljne članice eu mogle protumačit kao.......pretjerano upotrebljavanje sile.....i da bi zbog toga slovenija mogla nastradat.....odnosno da ispadne smiješna i niska?

o tome ja govorim....

zato mi vas je žao...

mi smo u banani....al bar imamo bananu u celofanu...

al ovako sam sebi radit medvjeđe usluge....
strašno...
toliko puta si ponovio strašno, prestrašno....da če te mora hvatat u snu... ili vrageci od St. nikolasa po naše miklavža..
vitranc is offline  
Old 05.12.2008., 23:39   #74
Quote:
maystor1 kaže: Pogledaj post
Još ću nešto napisat i idem spavat....

Mržnja slovenije se ogleda u načinu konverzije...i obrane nacionalnih ciljeva..

Pa vi pokušavate preko eu i njenih institucija rješavati svoj problem...

To je tako nisko...i prepoznato od članica eu...da se ja čudim što niste jače dobili po prstima..

I vi kažete nekom da je balkanac...sorry...al vi ste ovim potezom...u očima eu...postali...odnosno dokazali ste kao takvi balkanci.....da ja nemam riječi...

kao mi smo eu ...shengenska granica...gospoda...a onda za neku glupost....

mama....eu...spašavaj......pomagaj europo...hrvati ak ne budete bili dobri.....imat ćete posla sa eu.....

pa to je prestrašno...

i da se imalo obraza to napravit......bez obzira na packe iz eu...

pa dali je neko kod vas razmišljao da bi to ostale ozbiljne članice eu mogle protumačit kao.......pretjerano upotrebljavanje sile.....i da bi zbog toga slovenija mogla nastradat.....odnosno da ispadne smiješna i niska?

o tome ja govorim....

zato mi vas je žao...

mi smo u banani....al bar imamo bananu u celofanu...

al ovako sam sebi radit medvjeđe usluge....
strašno...
kako se meni čini i kako sada stvari stoje je od EU prepoznato baš suprotno i netko drugi dobija po prstima. Se tebi ne čini tako ili imamo različite vijesti?
vitranc is offline  
Old 05.12.2008., 23:40   #75
No bed filings.....idem vadit skrivene poklone....bok...

P.s.....nemoj se toliko ufat u europu....ja mislim da oni i za sloveniju misle ,govore,i rade kao i za hrvate,srbe i bosance.....svi smo im isti...tako da.....a vidiš kog su francuzi bocnuli da se mrdne....mi čekamo...vi puštajte...bit će popusta na moru...
__________________
20 god vojske
maystor1 is offline  
Old 05.12.2008., 23:46   #76
Quote:
maystor1 kaže: Pogledaj post
No bed filings.....idem vadit skrivene poklone....bok...

P.s.....nemoj se toliko ufat u europu....ja mislim da oni i za sloveniju misle ,govore,i rade kao i za hrvate,srbe i bosance.....svi smo im isti...tako da.....a vidiš kog su francuzi bocnuli da se mrdne....mi čekamo...vi puštajte...bit će popusta na moru...
ajde adijo i ljepe poklone ti želim.
vitranc is offline  
Old 05.12.2008., 23:47   #77
Quote:
von_ungern kaže: Pogledaj post


rješenje problema
to neki tajni dokument JNA? tako i bilo ali samo 10 dana
vitranc is offline  
Old 05.12.2008., 23:56   #78
pravda će pobijedit i hrvatska će se otarasit slovenskih pretenzija
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Old 05.12.2008., 23:59   #79
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
pravda će pobijedit i hrvatska će se otarasit slovenskih pretenzija
pravda uvijek pobjedi. ali treba do nje stiči po dogovoru a ne po krivinama.
vitranc is offline  
Old 06.12.2008., 00:01   #80
Ali naslov teme je malo jači... "zašto nas slovenija mrzi"

To me tako neodoljivo podsjeća na srpske teme o "zaverama" protiv srpstva

Niti nas slovenija mrzi niti su ljubomorni na nas. Za ovo stanje u koemu se nalazimo smo si isključivo sami krivi.

Kao što rekoh..."pro europska politika" na hrvatski način zbog koje bi lako mogli ostat van europe je kriva, a ne nekakva apstraktma mržnja i ljubomora slovenaca.

Brutalno
balls_of_steel is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.