Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2009., 14:43   #1
Povećanje grudi

pozdrav!

ubrzo cu 20 godin. i vec sam pricala sam dr. prije mjesec dana za estetsko povećanje grudi. ali sad cekam jer imam neke obveze druge.

pa me sad zanima iskreno ovdje dali je netko vec bija na takvoj operaciji?nisam se nikad nadala da cu se tome podvrc..uvik sam mislila da cure ili zene koje idu na tu operaciju da su nezrele, ali sam onda shvatila da to moze podic uvelike naše samopouzdanje i da budemo sretniji, pa sam se odlucila na taj velik korak. al me malo strah. pa me zanima:

1. koliko traje oporovak?ja sam cula negdi oko 6 mjeseci..

2.trebam li u bolnici stat ili odmah nakon operacije idem doma?

iskustva??

Zadnje uređivanje Melpina : 01.08.2009. at 15:02.
Melpina is offline  
Old 01.08.2009., 22:56   #2
zašto ne porazgovaraš sa estetskim kirurgom? to ti varira od klinike do klinike i ovisi o vrsti zahvata
Termination is offline  
Old 02.08.2009., 18:06   #3
I svjesna si da silikoni imaju određeni 'rok trajanja' (oko 5 godina, kako koji tip) pa ih se treba mijenjati? Što znači novih nekoliko operacija tijekom života.
__________________
Seeing beyond the obvious!
vigilanty is offline  
Old 03.08.2009., 11:19   #4
Ti ni neznaš da muškarci (ne one bebe) ne gledaju u grudi, već u guzu ili lijepo oblikovanu veću guzu. Ona može biti bilo kakva. Pa i veća. Ali muškarac svakako kad sazrije gleda to.

E sad, zavisi koga želiš time privući. Muškarce ili dječicu.

Što se mene tiče slobodno odi na operaciju, ali češ time promjeniti ono u tebi, što te čini takvom kakva jesi kao osoba.

E sad možda nisi ni svjesna da ti je to prednost, a ne mana.

Možda si navikla da se u tebe zacopaju dečki, koji se tebi osobno ne sviđaju,
a opet nemožeš privući one koji se tebi sviđaju.

Samopouzdanje, ono dolazi sa osobom koja te voli, a ne sa povećanim grudima.

Možeš ti draga imati lubenice, ali ako imaš kretena pored sebe, jao tebi i tvojem samopouzdanju, a razmisli hočeš li privući takve kretene sa povećanim grudima.
I na taj način ustvari činiš od sebe još veču provaliju.

Evo je ženi mi došla prijateljica na kavu, ima grudi, sigurno kao lubenice. Ali šta joj vrijedi, muž ju varao.

A opet ako to činiš radi sebe i da bi ti haljine i dekoltei bolje stajali, onda promjeni novine koje čitaš i izvore informacija.

Ali za ove savjete treba ti mnogo iskustva u radu sa ljudima.

I znam da nisi ovdje došla po pomoć nego da se pohvališ i možda dobiješ ohrabrenje da to i učiniš.

JA ti kažem nemoj.
Radi na guzi. I kad uđeš u brak svaki dan mužu daj maro piz....

I gotova stvar.
Eto ti samopouzdanja.
trantićica1 is offline  
Old 03.08.2009., 11:34   #5
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
pozdrav!

ubrzo cu 20 godin. i vec sam pricala sam dr. prije mjesec dana za estetsko povećanje grudi. ali sad cekam jer imam neke obveze druge.

pa me sad zanima iskreno ovdje dali je netko vec bija na takvoj operaciji?nisam se nikad nadala da cu se tome podvrc..uvik sam mislila da cure ili zene koje idu na tu operaciju da su nezrele, ali sam onda shvatila da to moze podic uvelike naše samopouzdanje i da budemo sretniji, pa sam se odlucila na taj velik korak. al me malo strah. pa me zanima:

1. koliko traje oporovak?ja sam cula negdi oko 6 mjeseci..

2.trebam li u bolnici stat ili odmah nakon operacije idem doma?

iskustva??
a opet, komu se ti želiš svidjeti?

Zapitaj se što bi rekla muškarcima koji ti se smiju zbog toga?

A opet zapitaj se što bi rekla prijateljicama ili poznanicama da te tako okarakteriziraju?

I na kraju to što bi rekla i muškarcima i prijateljicama reci i sebi ukoliko to radiš poradi sebe.
trantićica1 is offline  
Old 11.08.2009., 14:50   #6
ma jebemu!
zakaj bi se ona opravdavala bilo kome??
kaj ju boli kurac kaj ce rec neka seljacina??
ako zeli povecat grudi na velicinu pamele anderson - pa kaj?!

zakaj bi se uopce morala patit oko necijeg misljenja?
valjda zna kaj radi i zakaj to radi - uostalom, radi sebi!!

ne kuzim vas ljude koji sve radite samo zato kaj je netko drugi to odobrio...
i to jos k tome ljudi koji nemaju ama bas nikakve veze sa vama....

melpy - ako zelis napravit sise velicine lubenice ili kak vec zelis - imas totalno moju podrsku!!
iako ti ni moje misljenje ne bi trebalo bit presudno...
oOivanaOo is offline  
Old 11.08.2009., 18:17   #7
Quote:
trantićica1 kaže: Pogledaj post
Ti ni neznaš da muškarci (ne one bebe) ne gledaju u grudi, već u guzu ili lijepo oblikovanu veću guzu. Ona može biti bilo kakva. Pa i veća. Ali muškarac svakako kad sazrije gleda to.

E sad, zavisi koga želiš time privući. Muškarce ili dječicu.

Što se mene tiče slobodno odi na operaciju, ali češ time promjeniti ono u tebi, što te čini takvom kakva jesi kao osoba.

...

Samopouzdanje, ono dolazi sa osobom koja te voli, a ne sa povećanim grudima.

Možeš ti draga imati lubenice, ali ako imaš kretena pored sebe, jao tebi i tvojem samopouzdanju, a razmisli hočeš li privući takve kretene sa povećanim grudima.

...
A opet ako to činiš radi sebe i da bi ti haljine i dekoltei bolje stajali, onda promjeni novine koje čitaš i izvore informacija.
u potpunosti se slažem.. sa 20 godina neznaš ni nos obrisati, a neznam o kakvoj zrelosti pričaš..
ne želim te uvrijediti, ali mislim da si previše pod utjecajem puberteta i mislim da trebaš stati pred ogledalo i dobro pogledati svoje tijelo, jer ono je vjerojatno prelijepo s obzirom na tvoje godine..
i ono najvažnije: Bolje malo napumpaj svoje samopouzdanje nego sise, više će ti koristiti..
to je samo moje dobronamjerno mišljenje.
Miary is offline  
Old 12.08.2009., 15:49   #8
Quote:
oOivanaOo kaže:

melpy - ako zelis napravit sise velicine lubenice ili kak vec zelis - imas totalno moju podrsku!!
iako ti ni moje misljenje ne bi trebalo bit presudno...
malo pretjeruješ. nebi želila imat sise kao pamela ili lubenice, jer to mi je više za lake žene.

tila bi operirat sise u skladu s mojim tijelom, ono da budu lipo ženstvene, al malo veće. eto!
Melpina is offline  
Old 13.08.2009., 17:28   #9
Na koju veličinu?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 14.08.2009., 15:50   #10
ne znam kako bi opisala, pa sam evo stavila sliku kako bi približno želila imat:

http://slike.hr/slike/clipimage002_a082d.jpg.html

tu je prikazano prije i poslije operacije. želila bi ovakve kao poslije operacije.
Melpina is offline  
Old 14.08.2009., 23:26   #11
Po fotkama mi djeluje kao neka 2,5. Koliko si visoka? Zašto ti ne bi pričekala s tom operacijom neke 2-3 godine dok se potpuno ne razviješ. Ima puno cura kojima su sise do puno kasnije rasle
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 15.08.2009., 12:34   #12
Draga, nisu bitne ni cice ni guza, nego onaj trokutić izmedju nogu. Vjeruj mi, to vlada svijetom, a ovo drugo - manje, vise, kako imas,imas,ne zamaraj se
MalaPlavaLajava is offline  
Old 15.08.2009., 12:35   #13
Ove na fotkama nisu loše. Jedino na fotki "poslije" ne vidim oziljak?
Da nije to neka druga curka?
MalaPlavaLajava is offline  
Old 16.08.2009., 12:23   #14
Quote:
MalaPlavaLajava kaže:
Ove na fotkama nisu loše. Jedino na fotki "poslije" ne vidim oziljak?
Da nije to neka druga curka?
inace se nakon operacije ne vidi ožiljak.

Quote:
Piggy9 kaže:
Po fotkama mi djeluje kao neka 2,5. Koliko si visoka? Zašto ti ne bi pričekala s tom operacijom neke 2-3 godine dok se potpuno ne razviješ. Ima puno cura kojima su sise do puno kasnije rasle
ne virujem da će narast. uskoro ću već 20.. nema to veze s visinom, imam bokove, takve grudi mogu uz moju građu tijela. 166cm. sam. a i čitala sam da se na est.operaciju može kad napuniš punoljetnost. a dok sam mlada želim bit zadovoljna, kad ostarim neće me bit briga. samo da mamografija dobro prođe i da dr. kaže da mogu.

al roditelji mi najpri trebaju dobit presudu koja je već gotova samo je sudac mora dat kroz 9.mjesec, onda kad tu dobiju novac, onda mogu ić na konzultacije za pregled.
nije baš jeftino, 22000 kn, al isplati se jer će mi vratit narušeno samopouzdanje. ne radim to zbog nekog psiho problema, nego baš radi osobnog zadovoljstva.

Zadnje uređivanje Melpina : 16.08.2009. at 12:29.
Melpina is offline  
Old 17.08.2009., 14:52   #15
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
malo pretjeruješ. nebi želila imat sise kao pamela ili lubenice, jer to mi je više za lake žene.

tila bi operirat sise u skladu s mojim tijelom, ono da budu lipo ženstvene, al malo veće. eto!
ma naravno!!
kad sam rekla da si stavis lubenice ako zelis - mislila sam samo na slobodu koju imas i koja ti se ne bi smjela uskracivat - pogotovo zato kaj netko (koga ne znas i nije ti stalo do njihovog misljenja) misli drugacije...


enivej - ako ides sa brojem vece (najvise dva broja) neces fulat!
najgore kaj se moze dogodit zeni koja stavlja silikone je da pretjera u velicini!
i onda to izgleda kao da si je stavila dvije lopte - i bas izgleda plasticno....
oOivanaOo is offline  
Old 17.08.2009., 15:01   #16
nemoj žurit..meni su narasle u 22.godini..sad sam 75D i nema tih silikona koje bolje izgledaju od mojih prirodnih..strpi se malo,možda se još razviješ,za nož uvik imaš vrimena.
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:43.