Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 22:19   #9981
razlozi su ti da su nas SVOJE prijatelje (nas 10-tak) odlučili zvati zadnje..
osobno mi je to jako ružno..
Crnileptir00 is offline  
Old 20.03.2012., 22:25   #9982
i niste znali da ćete biti pozvani?
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Old 20.03.2012., 22:31   #9983
pa očekivali smo da će nas zvati...al kako je vrijeme prolazilo (po meni do mjesec dana pred svadbu), prestali smo i sada se javlja da bi došla poslje 1.4. i zvati na svadbu..
dosta ljudi iz društva je reklo da ako i dođe zvat da neće ići...jer je ovo totalno nepoštivanje svojih prijatelja.
Crnileptir00 is offline  
Old 20.03.2012., 22:35   #9984
ovo je baš čudno...

mislila sam da su vas možda i ranije zvali, ali da vam nisu uručili pozivnicu ili sl. (meni su takve situacije ok, ne patim na formalnosti).
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Old 20.03.2012., 22:47   #9985
pa i nama je čudno...
objavili su da će se vjenčati 14.04. i to je bilo to..
al tako i ja "objavim" kad me se pita, pa i osobama koje ne mislim zvati..
žao mi je, jer smo se svi radovali svadbi, al sad više nismo sigurni dali želimo ići..
Crnileptir00 is offline  
Old 20.03.2012., 22:54   #9986
možda im je bio problem sa brojem ljudi, pa su čekali da neki otkažu. mi smo isto tako, iako smo mi zvali mj dana prije svadbe za neke za koje smo znali da žele doći a prije za njih nije bilo mjesta. kako je dosta otkazalo, poslali smo im pozivnicu. i ljudi su došli i bilo im je super. ako ste dobri prijatelji, nemojte im zamjeriti i odite na svadbu.
zlocka is offline  
Old 20.03.2012., 23:00   #9987
mi smo na onu svadbu u 2 mj bili pozvani nekih 2-3 tjedna prije..mladozenji je umro otac par mjeseci prije, i bilo je receno da ce bit vecera za njegovih cca 60-ak ljudi....da od malde nece biti nitko osim roditelja i brata...da bi se na kraju ona predomislila i ipak nas zvala....isli smo na svadbu- ne patim od toga da me se zove 1-2 mj ranije...(ok izuzev da mi je to najbolja frendica)
__________________
maaj
Maaj is offline  
Old 20.03.2012., 23:28   #9988
I ja sam imala slucaj gdje smo pozvani par dana ranije, ali bila je rijec o sestri naseg najboljeg frenda i ona nam je otvoreno rekla da dodjemo ako hocemo jer su im neki gosti u zadnji tren otkazali, a vec su platili veceru za sve.

Osobno to ne bih i nisam radila. Koga sam htjela zvati, zvala sam na vrijeme.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Old 21.03.2012., 01:07   #9989
Ja bas ne patim od toga, meni je svejedno zvali me godinu ranije ili mjesec dana.. Shvatam da je glupo biti posljednja rupa na sviralu , ali mislim da se ne treba uvrijediti cak ni ako te neko ne zovne..

Mi cemo recimo raditi manju svadbu i svjesna sam da ce se uvijek naci neko da zamjeri sto nije pozvan , ali eto i sto nije na vrijeme pozvan...

Mozda je meni malo i do drugacijih obicaja, ovdje se obicno vjencanje planira oko dva , tri mjeseca unaprijed, i pozivnice ako se i urucuju, onda je to oko mjesec do 15 dana prije vjencanja...
__________________
Unikatni nakit - Avalanche
shejtanica is offline  
Old 21.03.2012., 02:51   #9990
ooo pa nikak zaspat
bem ti
padallo is offline  
Old 21.03.2012., 02:52   #9991
ja mislila ja jedina budala, svakakve misli po glavi
Sad na silu gasim laptop i prnjice
__________________
Unikatni nakit - Avalanche
shejtanica is offline  
Old 21.03.2012., 02:54   #9992
o pa bok
ajde ajde, padallo se od pol 1 po krevetu vrti pa niš
padallo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.