Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2011., 11:32   #61
imas na mobilism.org forumu sve ostale navigacije, ja ga osobno nisam probao pa neznam nista u detalje....
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 19:04   #62
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
evo ti link od apk-a koji sam ja skinuo za SE X8, i jedan zanimljiv link na mobilism, doduse za WM, al mozda posluzi... i sretno ako sto uspijes iskemijat
Hm.....gdje je .apk datoteka!? Treba .zip preimenovati u .apk ili?
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:36   #63
Pa na mediafire-u sam uploadao apk file, sad ga bas skinuo i apk file je to. Neznam di ti vidis zip file
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 23:16   #64
Možda on misli da je zip jer mu se WinRAR- om po defaultu otvara (pa vidi i tu ikonu).
Uglavnom, Nadobudni, .apk je 100%. Samo stavi na mobitel i instaliraj
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 23:41   #65
Opera

Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Možda on misli da je zip jer mu se WinRAR- om po defaultu otvara (pa vidi i tu ikonu).
Uglavnom, Nadobudni, .apk je 100%. Samo stavi na mobitel i instaliraj
Opera mi se blesira....skinuo sa chromom, ali nemrem instalirat. Treba naći verziju za Tattoo. Pikne mi: "Mireo viaGPS could not be instaled on this phone."
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 15:07   #66
Karta

Nabavio sam kartu hrgvatske i kljuć iz wildfirea, ali sad trebam .apk koji radi na tattoo-u da testiram dali radi i eventualno probam nekaj iskemijat.
Znači HITNo se traži .apk iz nekog HTC-a tipa wildfire koji ima istu rezoluciju kao i Tattoo ili neki drugi koji bi mogao raditi!!!
U zamjenu za .apk dajem kartu.
Tattoo ima originala tvornički Android 1.6
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 15:36   #67
e u tom grmu lezi zec, nije problem u modelu mobitela, ili rezoluciji, mireo radi na android verziji 2.0 pa dalje, znaci nista od don't panica na 1.6

vid na marketu, to pise u desnom stupcu
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 15:38   #68
HM

Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
e u tom grmu lezi zec, nije problem u modelu mobitela, ili rezoluciji, mireo radi na android verziji 2.0 pa dalje, znaci nista od don't panica na 1.6

vid na marketu, to pise u desnom stupcu
Ali službene nadogradnje za tattoo nema!? A nebih htio izgubiti garanciju....
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 15:47   #69
mislim da nema, al da se mene pita ja bih riskirao garanciju, ali sve se da vratit na staro u sucaju da ti zatreba garancija, npr gle ovaj gingerbread cm7, ja bi za to riskirao, al dobro to je pitanje pojedinca... ko sam ja da sad tu offtopicarim
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 18:42   #70
Offtopic

Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
mislim da nema, al da se mene pita ja bih riskirao garanciju, ali sve se da vratit na staro u sucaju da ti zatreba garancija, npr gle ovaj gingerbread cm7, ja bi za to riskirao, al dobro to je pitanje pojedinca... ko sam ja da sad tu offtopicarim
Istina offtopicanje nije pametna stvar, ali ak je to cijena koju treba platiti da se dobi navigacija.....ak tko može lijepo na tečnom hrvatskom pojasniti mi kak da to napravim nek se javi. Ja sam jako zakuren da probam.....

Ali znam da kod tih ROM-ova ima neki Radio koji ne znam niti gdje isčitati...

P.S. Garancija je koliko me pamet služi do dvadeset i nekog lipnja, a to je ionak ovih dana.....
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 09:14   #71
ja imam iGo za 2011. godinu, i osim što su rute onak pol loše, ona baba mi ide na jetra neviđeno.
Uvijek nešto melje, znam da postoji opcija isključenja no neke informaciju su dobre,jasno ukoliko pogodi.
Bio sam u Istri, pa tamo pol tog nema na tim kartama..strašno.
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 00:49   #72
Ovak...probal sam svasta od navigacija na X10 znaci, Copilot, Motonav, Navigon, Ndrive i Auru.
Jedino sam sa aurom prilicno zadovoljan in to zbog toga sto nema djecjih bolesti tipa: rusi se bez razloga pa nemozes kreirati rute iz drzave u drzavu pa daj crack ovaj pa onaj sve mi to dopizdilo i mogu reci da je Aura OK. Da bi mogla imati jos podosta opcija i to je tocno al i ovako je super za ne bas prezahtjevnog korisnika. Sigurno ce vas dopelati od tocke A do tocke B, a to i je glavni smisao navigacije......Proputoval sam sa njom; Hrvatsku, Austriju, Njemacku, Francusku, Belgiju, Poljsku, Cesku, Sloveniju, Italiju, jedino je slaba mapa za BiH, a u sve navedene zemlje odradila bez greske tocno na adresu. Moja preporuka,,,,,,
Navigon nije los ali ocito nije dobro crackan jer se rusi, bar meni, (mislim na noviju ver.3+ ) ako nema pristup internetu, a to u romingu bas i nije pozeljno.
Toliko o mojem iskustvu........
skyfly59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 11:35   #73
Htio bih se zahvaliti ekipi koja ovdje održava aplikacije/karte za navigaciju. Već tjedan i pol testiram CoPilot na Samsung Galaxy S2 i jako sam zadovoljan njime. Pronalazi i vodi me kroz najmanje lokalne ulice bez greške. Jako mi se sviđa i ona opcija da me vodi do najbliže benzinske, bankomata i slično, iznenadilo me da je toliko točno.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 23:57   #74
Ugl. putujem po europi, i ono što ti mogu reć da je vrlo nespretno što toliko gurate taj Copilot, naime, osim što je brutalno neprecizan, prilično je nedosljedan,obično zna "Ivana" reć da se skreće na datom raskrižju no tek je iduće ono pravo.. i to je jako čest slučaj...

Koristio sam iGo no imao sam samo Hrvatsku kartu, i to 2011 izdanje... ma to je strašno, naspram copilota je fakat nevjerojatno precizan i glasovni način navigiranja puno direktniji i ispravniji(koji me donedavno istinski nervirao)...

Da ne bi ispalo da sam nezahvalan što se tiče free navigacije, svakako suprotno, spasili ste mi glavu,no mislim da je to vjerodostojan osvrt na Copilot jer sam/ću napravio preko 5000km u vrlo kratkom vremenu.

trnutno koristim SG1, i ako uzmemo da gradove koje obilazim nisam nikad posjetio prilično dobro dođe, no preciznost problem.
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 15:39   #75
Jeli iko probao ovu Navigon navigaciju?
http://forum.mobilism.org/viewtopic....cc2711362ba117
isisko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 20:15   #76
Projiruh uzduz i popreko Tenerife i copilot je eto jako nedorecen,Ivana govori za skretanja koja ne postoje, no ukoliko se mozete usredotociti da ne slusate nju,karte i nisu bas tako lose...ocjena 3/5..

Sent from my GT-I9000
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 01:10   #77
Quote:
isisko kaže: Pogledaj post
Jeli iko probao ovu Navigon navigaciju?
http://forum.mobilism.org/viewtopic....cc2711362ba117
Ja bas danas to instalirao za probu, i na prvi dojam mi je ok, koristi navteqovu kartu hrvatske kao i copilot, ima potencijala
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 11:11   #78
Thumbs up CoPilot Live Premium Europe v9.1.0.161

Evo napokon crackani copilot 9 koji radi, i isprobao ga i "me like it"
neke osnovne razlike s obzirom na osmicu:
novije karte : navteq 2011 (BiH, Srbija, i ostali balkan opet zakinuti, no ne i Hrv, za hr je karta i vise nego dobra)
vise ne treba skinut cjelu europu da bi se bezbrizno planirale rute, vec kartu ili skupine karata po zelji i potrebi i rute se planiraju bez problema među tim kartama
uz po kopilotu najbolju rutu, ponidi da sami biramo između 2-3 alternative ako mislimo da su bolje
nove opcije, izgled.......




mape se opet skidaju preko wifi-a (ili 3g-a ako zelite na taj nacin)

kratke upute za instalaciju:

1. prebacite "CoPilot_Live_EU_Full_9.1.0.161.apk" i "LuckyPatcher.0.4.by.ChelpuS.apk" na sd karticu
2. preko file managera nadjite "CoPilot_Live_EU_Full_9.1.0.161.apk" i instalirajte ga, nakon zavrsene instalacije ga NE otvarajte/pokrecite
3. isto tako nadjite i instalirajte "LuckyPatcher.0.4.by.ChelpuS.apk" i pokrenite/otvorite ga
4. u lucki patcheru izlistat ce vam se aplikacije instalirane na mob, nadjite "CoPilot Live EU Full" i dugi pritisak prstom na njega i otvorit ce vam se izbornik u kojem izaberete "Lucky Google Market Patch!", lucki patcher ce obavit svoj posao, te nako toga jos jednopm dugi pritisak na "CoPilot Live EU Full" i iz izbornika izaberete "launch!"
5.copilot ce se pokrenut i pricekate da copilot prebaci potrebne fileove na sd karticu i sljedite daljne upute za instalaciju
6. tu je slicna procedura kao i na copilotu 8 a međuostalom pitat ce vas za Copilot user account, i tu kreirate novi, vlastiti po zelji, mozete i fejkati...

i to je to, samu aplikaciju i naknadni download karti unutar aplikacije istrazite sami

navigaciju mozete skinuti sa mobilism.org ili sa linka koji se tu djeli za navigaciju za android

PS: na mobilismu ima i CoPilot Live Premium Europe v9.1.0.214, al ga ne preporucam jerbo s njim ne mozete naknadno skidati karte, vec samo onu koju ste odabrali prilikom instalacije

PSS: nemojte me ispitivati preko PM-a ako negdje zapnete, jer vam necu odgovarat za to imate ovaj topic
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 08:46   #79
Dodao u tutorial.
Hvala još jednom, btts
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 13:58   #80
copilot live 9

ma nista,
neg zaboravio sam napisat (posto je to meni nebitno), da bi lucky patcher radio, tj patchao copilot, mob mora biti rootan
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.