Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2011., 12:38   #21
Dakle generalni zaključak je da je Čačić lopov i kriminalac....
Taj isti kriminalac je gradio autoceste po 4-5 puta nižoj cjeni nego što gradi Kalmeta i krao je...
Cjena kvadrata stana u njegovoj režiji je bila 800-950 € po kvadratu, danas je 2000€ po kvadratu i krao je....

Ako je on tolki kriminalac šta su teko onda ovi danas??????
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 12:42   #22
Negdje na ovom pdf-u već postoji topic s naslovom poput "što se čeka s razotkrivanjem korupcije lijevih" ili tako nekako. Ne sjećam se jesam li, no imao sam namjeru odgovoriti da je to jasno - tada su se čekali izbori, tj. čekalo se da se "efektno" uleti neposredno pred kampanju.

E, pa, došao je i taj trenutak.

Kao što je netko i rekao, lijevi su vladali kraće i na nižim razinama od HDZ-a, tako da imaju manje i korupcijskih grijeha. Zbog toga nije bilo uputno svu tu "municiju" prebrzo "ispucat".

Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Točno.
Mislim da je naivno vjerovati da u ovih 17 godina, koliko su na vlasti, ne bi već zatvorili Čačića da su imali zašto.
A zašto da ga zatvore, ako ga umjesto toga mogu "držat u šahu"?

Ili, prevedeno: A što ti znaš što je sve on cijelo to vrijeme šutio o njima, kako bi na taj način "kupio" šutnju o sebi?
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 12:46   #23
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Ili, prevedeno: A što ti znaš što je sve on cijelo to vrijeme šutio o njima, kako bi na taj način "kupio" šutnju o sebi?

bingo.
tome su i služila dugogodišnja izvješća, revizorice šime krasić
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 12:48   #24
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Negdje na ovom pdf-u već postoji topic s naslovom poput "što se čeka s razotkrivanjem korupcije lijevih" ili tako nekako. Ne sjećam se jesam li, no imao sam namjeru odgovoriti da je to jasno - tada su se čekali izbori, tj. čekalo se da se "efektno" uleti neposredno pred kampanju.

E, pa, došao je i taj trenutak.

Kao što je netko i rekao, lijevi su vladali kraće i na nižim razinama od HDZ-a, tako da imaju manje i korupcijskih grijeha. Zbog toga nije bilo uputno svu tu "municiju" prebrzo "ispucat".



A zašto da ga zatvore, ako ga umjesto toga mogu "držat u šahu"?

Ili, prevedeno: A što ti znaš što je sve on cijelo to vrijeme šutio o njima, kako bi na taj način "kupio" šutnju o sebi?
Čime oni njega mogu držati u šahu?????
Čačić i šutnja su dvije nespojive stvari....
Gle nemogu mu ništa jer ukoliko je on krao onda ovi danas ne da kradu nego trpaju li trpaju....Čovjek je malo prejak za njih a naručito što se struke tiče....
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 12:48   #25
dovoljno je u pravo vrijeme pokrenuti postupke, s dokazima, bez dokaza, svejedno... izbori će doći i proći, nikoga neće zanimati ako optužnice naknadno padnu... u skladu s ovim očekujem prave montirane procese...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 12:49   #26
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
nisam ja kriv da moral, postenje i etika ne spadaju u misiju i viziju bilo koje politicke stranke na planeti :-) no svejedno mi je drago vidjeti kad gamad sa tajnim sobama i 5 bukovaca biva istrazivana. bez obzira na motive poput skupljanja bodova, sdp je proslu kampanju emeljio na sanaderovim satovima - kosor je letvicu podigla za 500 kopalja pa cemo vidjeti do kuda ce stici i koga ce istraga obuhvatiti. predvidjam za pocetak kao sto sam napisao: linic, cacic i mesic.
Pa jasno da ti nisi kriv.

Meni je fascinantno kako je tamo 2000. godine bilo govora da će se hapsit ovi i oni pa ništa a onda od 2003. godina na ovamo će se hapsit ovi i oni i opet nšta i sad u pred pred predizbornoj kampanji će se hapsit Čačić i ostali i bit će opet ?????

Spin i magla u svim smjerovima u svrhu predizborne kampanje jer borba protiv kriminala nije posao koji se radi kampanjski svake 4 godine nego neprestan angažman.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 12:50   #27
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post

Ako je on tolki kriminalac šta su teko onda ovi danas??????
Partijski kolege?
Adler109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 12:50   #28
cacic je nevazan, njegova karijera je ionako gotova kad je ubio dvoje ljudi na cesti i lagao o magli i losoj osvjetljenosti. ovo sad spominjanje njegovih afera je samo pokusaj da se dotuce hns, kao da je potrebno puno - pusic je ionako u zadnjih godinu dana postala artikuliranija i kad sam u saboru vidio da se protivi srpskom entitetu mislio sam past na guzicu. ocigledno joj je ponudjena fotelja u novoj vladi.

mesic i linic su dovoljni da uniste sdp - ovo su rijeci mog prijatelja koji je aktivan clan sdp. kaze da nikome nije jasno sto se dogadja s milanovicem, dogovore se nesto on napravi nesto drugo, ne dolazi na sastanke i stalno sastanci s nekim nestranackim ljudima.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 12:54   #29
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
cacic je nevazan, njegova karijera je ionako gotova kad je ubio dvoje ljudi na cesti i lagao o magli i losoj osvjetljenosti. ovo sad spominjanje njegovih afera je samo pokusaj da se dotuce hns, kao da je potrebno puno - pusic je ionako u zadnjih godinu dana postala artikuliranija i kad sam u saboru vidio da se protivi srpskom entitetu mislio sam past na guzicu. ocigledno joj je ponudjena fotelja u novoj vladi.

mesic i linic su dovoljni da uniste sdp - ovo su rijeci mog prijatelja koji je aktivan clan sdp. kaze da nikome nije jasno sto se dogadja s milanovicem, dogovore se nesto on napravi nesto drugo, ne dolazi na sastanke i stalno sastanci s nekim nestranackim ljudima.
Ovo je po meni jedan od jačih i kvaitetnijih političkih poteza ili inicijativa i nisam baš da se to marginalizira jer je to eto rekla ona a ona je ....

A ovo šta govoriš da su Mesić i Linić dovoljni (jasno ako ima materijala) samo napomena kako ni Sanaderov strmoglav pad nije dotukao HDZ a nekako mi se ćini da su ova spomenta dvojica male mace u odnosu na njega.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 12:55   #30
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
cacic je nevazan, njegova karijera je ionako gotova kad je ubio dvoje ljudi na cesti i lagao o magli i losoj osvjetljenosti. ovo sad spominjanje njegovih afera je samo pokusaj da se dotuce hns, kao da je potrebno puno - pusic je ionako u zadnjih godinu dana postala artikuliranija i kad sam u saboru vidio da se protivi srpskom entitetu mislio sam past na guzicu. ocigledno joj je ponudjena fotelja u novoj vladi.

mesic i linic su dovoljni da uniste sdp - ovo su rijeci mog prijatelja koji je aktivan clan sdp. kaze da nikome nije jasno sto se dogadja s milanovicem, dogovore se nesto on napravi nesto drugo, ne dolazi na sastanke i stalno sastanci s nekim nestranackim ljudima.
Mesić i SDP imaju zajedničko šta??????
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:00   #31
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ovo je po meni jedan od jačih i kvaitetnijih političkih poteza ili inicijativa i nisam baš da se to marginalizira jer je to eto rekla ona a ona je ....

A ovo šta govoriš da su Mesić i Linić dovoljni (jasno ako ima materijala) samo napomena kako ni Sanaderov strmoglav pad nije dotukao HDZ a nekako mi se ćini da su ova spomenta dvojica male mace u odnosu na njega.
taman posla da se marginalizira samo zato jer je od nje, svaka joj cast na tome. gledao sam tu raspravu i nisam mogao vjerovati da guzice iz hdz griju fotelje da ne uznemire koalicijskog partnera.

sanader nije dotukao hdz (jos) jer je istraga u tijeku. za sada se uspjesno brane da nisu imali pojma, sto je stvarno moguce za stvari za koje ga terete austrijanci. dalje cemo vidjeti tko ce padati ali nekako mi se ne cini da ce se raditi o glavesinama jer su svi uz kosoricu u svim njenim obracanjima medijima i puku.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:12   #32
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post

bingo.
tome su i služila dugogodišnja izvješća, revizorice šime krasić
Šimin sin je oženjen za kćer Mesićevog kuma, tako da...
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:15   #33
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Mesić i SDP imaju zajedničko šta??????
nista. osim sto je sdp masinerija vodila njegovu kampanju oba puta. ali to oni iz postovanja prema starijima, ni u ludilu iz interesa :-)
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:16   #34
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
nista. osim sto je sdp masinerija vodila njegovu kampanju oba puta. ali to oni iz postovanja prema starijima, ni u ludilu iz interesa :-)
U prvom mandatu sdp je vodio budisinu kampanju. Daj si podatke uskladi
Adler109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:21   #35
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
U prvom mandatu sdp je vodio budisinu kampanju. Daj si podatke uskladi
aha, pitaj budisu slaze li se s tvojom tvrdnjom. budisa je racanu bio smokvin list koji mu je dao legitimitet i obraz da se vrati u politiku - samim time njegova korisnost je nestala.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:32   #36
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
aha, pitaj budisu slaze li se s tvojom tvrdnjom. budisa je racanu bio smokvin list koji mu je dao legitimitet i obraz da se vrati u politiku - samim time njegova korisnost je nestala.
Da nije žalosno bilo bi smješno kolko se neki trude prekrojiti povjest. I to ne daleku prošlost nego tolko blisku da je se svi sječamo.....
Mesić i SDP ni u ovom kontekstu ih nemreš povezati ali ono nikako....
Jer Mesiću je kampanju vodila albanska mafije, ili nije nego SDP sad više stvarno ni sam neznam...
Ili je to po potrebi????
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:33   #37
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
aha, pitaj budisu slaze li se s tvojom tvrdnjom. budisa je racanu bio smokvin list koji mu je dao legitimitet i obraz da se vrati u politiku - samim time njegova korisnost je nestala.
Sva logistika i volonteri sdp a te novci su baceni u budisinu kampanju pa to je.bar poznato. U drugoj kampanji su to isto napravili za mesica. No prvi put ne
Adler109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:35   #38
prije bi to lijevo kriminalno krilo naspram hdz-ovog nazvao krilcem..naravski..ako je netko nešto krao neka ga se osudi ali mi se sve čini da su ovo sve baljezganja..pogotovo kad krenu od Matušića i takve ekipe..on nemože niti najčvršću optužnicu izreći a da više ne zvuči smiješno..
a hdz je u takvim .ovnima da čisto sumnjam da bi oni ikoga držali u šahu..pogotovo čačića koji je poznat po tome da nemože držat jezik za zubima pa makar mu to i štetilo..da imaju išta konkretno protiv njega riješili bi ga zajedno sa ferenčakom i "riješili" se kredibiliteta hns-a
Filter160 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:37   #39
kazem ti, ako imas priliku pitaj budisu. nije on bez razloga napustio koaliciju, a nije ni razlog njegovo neslaganje s politikom oko haaga. on je za racana bio otpisan onog trena kad je koalicija dobila izbore.

@ koka36 - zasto bi jedno iskljucivalo drugo?
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:45   #40
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
kazem ti, ako imas priliku pitaj budisu. nije on bez razloga napustio koaliciju, a nije ni razlog njegovo neslaganje s politikom oko haaga. on je za racana bio otpisan onog trena kad je koalicija dobila izbore.

@ koka36 - zasto bi jedno iskljucivalo drugo?
Budiša največi luzer hrvatske politike ikad, taj ni sam nezna šta je rekao i zašto je to šta je ali nije on tema.....

Neznam pitam jer mi stvarno nejasna poveznica Mesića i SDP-a i kako bi bilo šta vezano uz Mesića štetilo SDP-u, dapače.
Mesićevo angažiranje na sljedečim izborima može samo štetiti SDP-u tako da svaki pokušaj diskreditiranja Mesića je samo plus za SDP....
Ako se šta dokaže riješili se konkurencije neke "treče "opcije a ako se to svede na trkeljanje Hebranga i kompanije opet plus jer se i možebitne prave afere ne doživljavaju ozbiljno... SDP u oba slučaja dobiva na tvoju žalost...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.