Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2012., 20:32   #21
Quote:
*minja* kaže: Pogledaj post
skinula sam na nokiu c3 watsapp...i nisam bas neki znalac pa me zanima, dali se to naplacuje slanje tih smsova...jer nisam bila spojena na internet, a u ispisu poziva nije mi uzimalo novce?
Ne naplaćuje se.
Ako nisi bila spojena, poruke nisu niti bile poslane, sve dok se ne spojiš.
Kad je poruka poslana, i kad ju primatelj primi, onda je označena s dvije zelene kvačice.
Uglavnom, da bi funkcioniralo, morate oboje biti spojeni, bilo na Wifi ili podatkovnu mrežu.
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 01:06   #22
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
Ne naplaćuje se.
Ako nisi bila spojena, poruke nisu niti bile poslane, sve dok se ne spojiš.
Kad je poruka poslana, i kad ju primatelj primi, onda je označena s dvije zelene kvačice.
Uglavnom, da bi funkcioniralo, morate oboje biti spojeni, bilo na Wifi ili podatkovnu mrežu.
Ali se naplaćuje data promet, ali već sa minimalnim paketom (koji ćeš koristit i za ostalo surfanje), se isplati imati ovu aplikaciju...
Jedino mi se čini da papa bateriju brže...
A ne možeš ga ugasiti, uvijek je "standby" u pozadini
Antonio Vivaldi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 01:39   #23
Quote:
Antonio Vivaldi kaže: Pogledaj post
A ne možeš ga ugasiti, uvijek je "standby" u pozadini
A kako bi inače push poruke funkcionirale da program ne radi stalno?
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 12:53   #24
na wifi nisam bila spojena, a internet mi je postavljen u prvo pitaj. a ja normalno udem i posaljem poruku, i bude oznacena sa kvacicama kao poslana.
mozda mi je onda uzimaloa da nisam skuzila bravo ja.
__________________
Yes, I am a dreamer. For a dreamer is one who can find his way by moonlight, and see the dawn before the rest of the world.”

Zadnje uređivanje assassin : 20.05.2012. at 14:30. Reason: Maknut dio na koji je odgovoreno u temi o C3
*minja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 10:51   #25
Mene zanima jel ova aplikacija bolja od VIBER-a? Imam instaliran VIBER, no, dogodi se da ponekad netko od mojih ne dobije poruku... A to me malo sikira... Pa me zabima jel Whatsapp bolji od VIBER-a?
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 11:00   #26
Quote:
Kamelot kaže: Pogledaj post
Mene zanima jel ova aplikacija bolja od VIBER-a? Imam instaliran VIBER, no, dogodi se da ponekad netko od mojih ne dobije poruku... A to me malo sikira... Pa me zabima jel Whatsapp bolji od VIBER-a?
Ne znam, ja sam prvo imala ovu pa stavila viber i nije mi se svidio, možda je samo stvar navike.
Jedino, ova aplikacija nema pozive, samo messenger.
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 11:11   #27
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
Ne znam, ja sam prvo imala ovu pa stavila viber i nije mi se svidio, možda je samo stvar navike.
Jedino, ova aplikacija nema pozive, samo messenger.
Da da... Kužim... Ma malo frustrira, kažem, poslao sam neke poruke preko vibera, a druga osoba ih nije primila. Onak, ne znam koji vrag. A vidjet ću, možda instaliram i ovu, pa ću vidjeti onda na kraju što ću...
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 14:56   #28
Quote:
Kamelot kaže: Pogledaj post
Da da... Kužim... Ma malo frustrira, kažem, poslao sam neke poruke preko vibera, a druga osoba ih nije primila. Onak, ne znam koji vrag. A vidjet ću, možda instaliram i ovu, pa ću vidjeti onda na kraju što ću...
Viber sam i deinstalirao iz razloga jer nije zvonio kad su me ljudi zvali, a poslije vidim propušten poziv. Sad vidim da i poruke ponekad 'propusti' isporučiti.

Do sada sve poruke u WhatsApp-u su stigle isti tren kada su i poslane. Sa ovom aplikacijom sam zadovoljniji, djeluje mi dorađenije. Ako ti je samo do poruka, preporuka ide WhatsApp-u
acmevagabundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 16:17   #29
Quote:
acmevagabundo kaže: Pogledaj post
Viber sam i deinstalirao iz razloga jer nije zvonio kad su me ljudi zvali, a poslije vidim propušten poziv. Sad vidim da i poruke ponekad 'propusti' isporučiti.

Do sada sve poruke u WhatsApp-u su stigle isti tren kada su i poslane. Sa ovom aplikacijom sam zadovoljniji, djeluje mi dorađenije. Ako ti je samo do poruka, preporuka ide WhatsApp-u
Ma najviše mi je do funkcionalnosti... Ak će mi štekati bilo što, hebem ja onda taj program...

No, budem ipak instalirao i WhatsApp pa ćemo vidjeti, ako radi dobro, onda vjerojatno i ostanem pri njemu...
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 14:47   #30
Evo ovako, ukljucena sam na wifi, i mogu preko njega na net, naravno i kad nemam na racunu jer to nema veze. Ali otkad imam whatsapp, do sad sam mislila, da isto ide preko wifija (jer sam ga prethodno podesila), ali primetila sam da mi se sve vise trosi racun, i sada kada je stanje 0, ne stize mi nista niti ista hoce poslati sa whatsapp-a iako sam na wifiju... u prevodu, zanemario je wifi i trosi samo pare sa racuna... kako je to moguce, kad sam sve podesila?
emabubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 15:12   #31
a ne znam. mozda trebamo promjenit verziju programa. ili nesto.

jer meni na nokii nece uopce pitat preko cega da se spoji, automatski ide preko racuna makar sam namjestila da je wifi prioritet, tako da mogu eventualno na wifi jedino kad stavim "izvanmrezno" di se onda on prisilno spaja na wi fi.
al onda ne mogu mobitel koristit pa nema smisla.

cini mi se da su verzije drugacije ovisno o operativnim sustavima.
mravcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 15:53   #32
Quote:
mravcica kaže: Pogledaj post

cini mi se da su verzije drugacije ovisno o operativnim sustavima.
Mm i ja na androidu nemamo nikakvih problema sa spajanjem, po doma se spajamo na wifi, a vani se spojimo na podatkovnu ako nema druge opcije.

Ne znam kako bi si aplikacija sama birala nacin spajanja
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 16:56   #33
pa da, automatik mi je.
kod internet ikone me pita dal da trazim wlan neki ili cu na podatkovni.
a ovdi sam online automatik stalno i kad se i spaja, ja to ne vidim, radi u pozadini. nece da pita nista.
mozda je beta neka, mada ne vidim dr verzije na njihovoj stranici
mravcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 17:14   #34
Kod nokie,pogotovo onih starijih Symbiana nema opcije da se spojiš pošalješ i odspojiš. App sam se spaja po volji i cucla data promet,te piše da je jedino efektivno riješenje zbrisati app.... bar je tak bilo 10mj prošle godine kad sam to nekom morao odradit...
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 18:22   #35
eto. hvala na info.

sad bar znam da mi je do moba da se ne mislim.
mravcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 11:21   #36
dobar dan...

dakle.. interesira me..status kontakta na aplikaciji watsapp..prvo mi je pisalo "last seen" , a onda nakon 20 minuta nista; prazno?
sta to znaci? da kontakt nije spojen na net, da je kontakt izbrisao aplikaciju ili nesto trece?

hvala
nefrettiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 12:42   #37
Quote:
nefrettiti kaže: Pogledaj post
dobar dan...

dakle.. interesira me..status kontakta na aplikaciji watsapp..prvo mi je pisalo "last seen" , a onda nakon 20 minuta nista; prazno?
sta to znaci? da kontakt nije spojen na net, da je kontakt izbrisao aplikaciju ili nesto trece?

hvala
Ako ti vidis tog kontakta medju ostalim kontaktima, ali samo mu trenutno ne vidis status last seen,onda to moze biti i do tebe,tako mi nekad bude ako je moja internet konekcija losa pa mi ne daje podatak tipa last seen nego bude prazno pored imena kontakta a cim se konekcija uspostavi pokaze mi kad je kontakt zadnji put bio on line iliti last seen
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 21:47   #38
danas sam obrisao whatsapp i sad ga hocu ponovno skinit pa me zanima da li se naplaćuje jer kraj aplikacije piše 0,99$ ?
__________________
Nepravdu osjetit je bolje nego nepravdu stvoriti
mikivtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 21:53   #39
http://www.whatsapp.com/android/

sad ovisi, ako si ga koristio već godinu dana onda moraš investirat taj dolar
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 21:56   #40
Quote:
mikivtc kaže: Pogledaj post
danas sam obrisao whatsapp i sad ga hocu ponovno skinit pa me zanima da li se naplaćuje jer kraj aplikacije piše 0,99$ ?
Naravno da se naplacuje. Ja sam nedavno vracala mob na tvornicke postavke i obrisala mi se Tapatalk aplikacija,opet sam je skinula i uredno se naplatila.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.