Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 15:25   #121
Kolega koji je vrhunski audiofil i kupuje samo najkvalitetniju audio opremu (koliko mu financije dozvoljavaju) prije koju godinu je uzeo in ear sluške za mob. Kaže da su to bile jedne od najboljih slušalice koje je imao što se tiče kvalitete zvuka. Neke Panasonicove ispod 100 kn. Sada ima Bang & Olufsen kojima je oduševljen ali se i dalje povremeno sjeti ovih
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 17:25   #122
Svaki peti put mi otkljuca na biometriju...

I sad pizdarija...

Auto na onom magnetu

I kak ga nece otljucat na lice, onda ga moram skinut s magneta, namjestit prst na senzor (barem 3 puta) i da bi se otkljucao...

Bas promasaj

(Magnet)
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 18:29   #123
Ja u autu otkljucavam sa OK Google.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 18:30   #124
Kaj je to?
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 18:38   #125
Isto koristim magnet (moj je ljepsi )



Aktiviras Google now i on ti ponudi opciju otkljucavanje glasom...moras stisnuti home tipku i onda reces OK Google...Whatsapp starten (tako je kod mene) i on pokrene whatsapp ili sto ti vec zelis ali nesto moras pokrenuti jer ako reces samo OK Google i izadjes onda se ponovo zakljuca.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 22:24   #126
ok, bum istražio...

aj sad daj u pp pošalji slike auta i motorizaciju
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 00:18   #127
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
ne znam,nije da sam skeptičan ili da serem zbog cijene..ali nekako sumnjam da ti za 130kn možeš naći odlične slušalice..čak bih rekao da ako ćemo govorit o baš odličnim slušalicama - ni za 100€ nećeš naći nešto odlično..
Razumin te, bio san i ja skeptican, iako sam sebi tada pri kupovini slusalica budzet ogranicio na 300kn, ipak su na kraju bile odabrane ove znatno jeftinije. Nemaju tipke ni mikrofon jer mi to ne treba pa sam mozda zbog toga dobio na zvuku i bassu. Apsolutno savrsen zvuk, malo su prosirene sta omogucuje jaki bass, a bogme i je. Nisam ni prije ni posli iskusio nesto slicno, kupio bih opet iste ili barem sta slicnije od istog brenda-Sennheiser. Kabel nije kratak, relativno je dug. Evo nakon skoro 3 godine nema nikakve distorzije i rade ko i prvog dana. Da se moran kladit, reka bih da su bolje od tih sta se dobiju uz s8. Rszlika je upravo u tome kad se malo potrudis razumit to podrucje slusalica, imas mogucnost raznovrsnog i kvalitetnog izbora jer znas sta zelis i sta ti triba i niko te ne moze zaj... jer imas potribno znanje. Ovo zapravo vridi kod kupovine bilo cega, dobro se educirat i pametno izabrat, a ne kljucat po recenzijama i slipo virovat, rekla-kazala. Recenzije, pogotovo ako su vrlo detaljne dobro dodu ko bonus kad se vec sam razumis u neku tehnologiju, pa ti otkriju kod proizvoda neke skrivene ili malo poznate detalje.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 01:45   #128
REMAX 610 D, 9,99$ na bangood.com, prvo probajte pa recite. Naručio sam nakon što je vrhunski youtube recenzent rekao da su najbolje jeftine slušalice koje je ikada vidio i da su usporedive s BEATS slušalicama od 150$. Jedan s drugog foruma je naručio po mojoj preporuci i kaže da je oduševljen.

Ove po našim trgovinama za 150 kn zaboravite, 1% ih možda valja ičemu, a probao sam ih dosta.
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 08:56   #129
jbg pa valjda ima neki razlog zasto su neke 150kn,a neke 300€
bas sam bio tu kod nas u trgovini prije jedno 3 tjedna isprobavao slusalice...isprobao barem 100ak vrsta (ovih velikih,a ne ovo in ear)...i u rasponu od 70€ do 1000€...i bome se kod ovih skupljih ipak osjeti veca kvaliteta zvuka...vec sve ove preko 300€ osjetis razliku naspravim ovih od 100€..itekako...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 13:53   #130
Velike slusalice su drugacije i konkretnije. Kod velikih je vec cijena bitna, kod svakog modela cak i slicne cijene se osjeti razlika.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 15:29   #131
pa o tome i pricam...ove in ear gotovo da i nema nekakav izbor po trgovinama - nit ih se kupuje,kad svi nose one velike slusalice... (mislim barem je vamo tako,neznam sta se nosi/kupuje po hrvatskoj)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 18:16   #132
Ok, da vas malo vratim na temu nakon digresije.

Čini se da prvi isporučeni S8 modeli imaju određenih problema s ekranom. Valjda se neće ponoviti slična situacija kao s Note7 :/

http://www.droid.hr/probleme-sa-zasl...njem-softvera/
__________________
don't get mad, get even
DemonicIllusion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 18:17   #133
A to je stara vijest i nemaju svi taj problem.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 20:53   #134
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
A to je stara vijest i nemaju svi taj problem.
Stara vijest? Pa nemaju svi, nigdje ni ne piše da imaju svi. Imaju neki. Nisu se ni svi Note7 palili nego njih 1-2% pa su ih opet povukli iz prodaje.
__________________
don't get mad, get even
DemonicIllusion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:54   #135
Da, stara vijest, to se znalo pred skoro tjedan dana. Samung ce tokom tjedna izbaciti update koji bi trebao rijestit problem a da li ce, to cemo vidjeti. Problem nastaje zbog OLED ekrana. Note se zapaljivao i to se ne moze usporedjivati sa crvenilom na ekranu Ekran je crvenskast sto ne znaci da ce se zapaliti
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 07:54   #136
Tko je rekao da će se S8 zapaliti? Isuse...
__________________
don't get mad, get even
DemonicIllusion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 09:27   #137
Quote:
Phantomas kaže: Pogledaj post
Evo da vam malo olaksan zivot, barem onima koji se vole malo educirat:
https://sonusart.hr/novosti/tehnicke...ije-slusalica/
Ovo je vodic kroz opce karakteristike slusalica, di je navedena i dobro objasnjena svaka od njih. Kad sam sebi kupova slusalice prije koju godinu, procita sam ovakav neki guide, pomoglo mi je da tocno znam sta zelin od slusalica, odnosno kakve konkretne karakteristike zelin. Pa sam se bacio na jedno stotinjak modela i procesom eliminacije odabra 1 par, i bogme nisan ni za dlaku falio. Najbolje je to sta su me kostale 130kn, a nikad nisam na bolje naisa, ni znatno skuplje kod nekih ljudi nisu bile bolje, a evo ih koristin vec skoro 3 godine. Cak sam nakon kupovine iz znatizelje potrazio misljenja ljudi i recenzije, ispalo je da su nesumnjivo najbolje u cijenovnom rangu. Poanta je da cijena nije od nuzne vaznosti, sve dok vi znate sta tocno zelite. Neke slusalice mogu imat vrhunske karakteristike, a ako su recimo zatvorene/otvorene ili imaju vrlo slab bass, nece vam se svidit jer je bas to ono sta zelite.
Koje su to točno slušalice ako se smije znati?

Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Da, stara vijest, to se znalo pred skoro tjedan dana. Samung ce tokom tjedna izbaciti update koji bi trebao rijestit problem a da li ce, to cemo vidjeti. Problem nastaje zbog OLED ekrana. Note se zapaljivao i to se ne moze usporedjivati sa crvenilom na ekranu Ekran je crvenskast sto ne znaci da ce se zapaliti
Bez obzira jel stara il nova vijest činjenica je da problem postoji i da su ga svi svjesni.
Nakon katastrofe s Note 7, Samsung si ne smije dopustiti još jednu katastrofu jer bi ga to moglo gurnuti u ozbiljne probleme.
E sad, što se točno događa, ne znam. Jesu li odjednom počeli fušariti, jesu li ljudi počeli tražiti dlaku u jajetu...
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 11:03   #138
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Koje su to točno slušalice ako se smije znati?


Bez obzira jel stara il nova vijest činjenica je da problem postoji i da su ga svi svjesni.
Nakon katastrofe s Note 7, Samsung si ne smije dopustiti još jednu katastrofu jer bi ga to moglo gurnuti u ozbiljne probleme.
E sad, što se točno događa, ne znam. Jesu li odjednom počeli fušariti, jesu li ljudi počeli tražiti dlaku u jajetu...
Dlaka u jajetu je slučaj:
"Oh vidi, drugo tržište dobije maskicu uz uređaj., Mi nismo, joj baš su bezobrazni, idem se potužiti na forum."

A kada ti se uređaj koji košta kao trećina polovnog auta raznese na licu, u džepu, kada jebeni ekran bude boje koje ne treba biti, kada huawei prešuti da je stavljao sporije memorije jer mu je zamisli sad- nestalo primarnih, a zamjenski su triput sporiji- i to ti naplati pod normalnu cijenu... Tu već imamo problem.

Gledam koji mob uzet već dva tjedna i nemam pojma što bi. Ovima se zapeče ekran, ne traje baterija, ovi varaju na komponentama.

To nije izbirljivost- ne postoji kompromis na uređaju od 1000€. A oni nek se pravdaju kako znaju.
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:05   #139
kojem se to zapece ekran? kome se i koji mobitel raznio po licu? ciji ekran nije boje koje bi trebao biti (a da to nije softverske prirode koja se lako rjesava)?
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:11   #140
ne na ovoj temi. imate chat pa se tamo prebacite.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.