Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2009., 03:50   #1
Iskren, pošten i dobar čovjek

Koliko je lako danas naći iskrenog, poštenog i dobrog čovjeka. Mislim muškog i ženskog. Gdje naći takvu osobu? Svi nešto muljaju, varaju, vrlo lako prekidaju, ne trude se, osjetljivi su, egocentrični. Gdje još postoje dobri, iskreni i pošteni ljudi i da li su oni potpuno izumrli ili ih se može negdje naći? Jer, do sad sam ja naletila na toliki broj lažova i neiskrenih i lažljivih ljudi, da je to postalo već gotovo pravilo.

Sad ćete početi s onim - S kim si, takav si. Postoji razlog da upoznaješ takve i sličnim frazama, ali poštedite me i odgovorite na pitanje, da li dobri i iskreni ljudi više postoje ili ne? U gradu gdje živim, svi se furaju na neku modernost, ovo, ono, bezosjećajnost. Da li je možda na selu drukčije, pa se mogu još naći skromniji i dobri ljudi i da li mi možete preporučiti neko selo gdje bi se mogla odseliti?
BlueMarine is offline  
Old 17.06.2009., 04:03   #2
Ionako su takve osobe dosadne
Rapt0r Jesus is offline  
Old 17.06.2009., 04:10   #3
Quote:
Rapt0r Jesus kaže: Pogledaj post
Ionako su takve osobe dosadne
Meni su odurno dosadni neiskreni, lažljivi i pokvareni ljudi jer ih imaš na svakom koraku. naići na nekog dobrog, poštenog i iskrenog je kao naići na malo jezerce u pustinji. Ponekad pomisliš da si naišao, a onda se uspostavi, da je to samo fatamorgana
BlueMarine is offline  
Old 17.06.2009., 04:14   #4
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
Meni su odurno dosadni neiskreni, lažljivi i pokvareni ljudi jer ih imaš na svakom koraku. naići na nekog dobrog, poštenog i iskrenog je kao naići na malo jezerce u pustinji. Ponekad pomisliš da si naišao, a onda se uspostavi, da je to samo fatamorgana
i zato je najbolje odustati i otići na forum pun ljudi sa nikakvim životom i tražiti savjet.

Ionako se svemir okomio na tebe. Nemaš razloga za život. Tvoj život je urota. Sve što živiš je fejk.

Dalje čitajte u nekoj Ickeovoj knjizi.
Rapt0r Jesus is offline  
Old 17.06.2009., 04:16   #5
Quote:
Rapt0r Jesus kaže: Pogledaj post
i zato je najbolje odustati i otići na forum pun ljudi sa nikakvim životom i tražiti savjet.

Ionako se svemir okomio na tebe. Nemaš razloga za život. Tvoj život je urota. Sve što živiš je fejk.

Dalje čitajte u nekoj Ickeovoj knjizi.
Pa bolje da budem među onima, koji nemaju život, kako ga nemam ni ja.. Ipak, kad nas je više smo jači, ne?
BlueMarine is offline  
Old 17.06.2009., 04:21   #6
što nas više ima, zabavnije je svima \o/

primjenjivo i u drugom kontekstu.
Rapt0r Jesus is offline  
Old 17.06.2009., 04:24   #7
sto se vise otvoris, to ce ti se vise otvoriti.

ili, barem ces znati da si dala sve od sebe.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 17.06.2009., 04:28   #8
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
sto se vise otvoris, to ce ti se vise otvoriti.

ili, barem ces znati da si dala sve od sebe.
Sad mi je lakše kad sam te vidjela.
BlueMarine is offline  
Old 17.06.2009., 04:59   #9
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
Koliko je lako danas naći iskrenog, poštenog i dobrog čovjeka. Mislim muškog i ženskog. Gdje naći takvu osobu? Svi nešto muljaju, varaju, vrlo lako prekidaju, ne trude se, osjetljivi su, egocentrični. Gdje još postoje dobri, iskreni i pošteni ljudi i da li su oni potpuno izumrli ili ih se može negdje naći? Jer, do sad sam ja naletila na toliki broj lažova i neiskrenih i lažljivih ljudi, da je to postalo već gotovo pravilo.

Sad ćete početi s onim - S kim si, takav si. Postoji razlog da upoznaješ takve i sličnim frazama, ali poštedite me i odgovorite na pitanje, da li dobri i iskreni ljudi više postoje ili ne? U gradu gdje živim, svi se furaju na neku modernost, ovo, ono, bezosjećajnost. Da li je možda na selu drukčije, pa se mogu još naći skromniji i dobri ljudi i da li mi možete preporučiti neko selo gdje bi se mogla odseliti?
buraz s iskustvom nema vise dobrih ljudi
nemam_za_kru is offline  
Old 17.06.2009., 05:02   #10
Kao što postoji sve što uopće možeš zamisliti, tako postoje i iskreni, pošteni i dobri ljudi.
methodo1971 is offline  
Old 17.06.2009., 05:12   #11
Quote:
methodo1971 kaže: Pogledaj post
Kao što postoji sve što uopće možeš zamisliti, tako postoje i iskreni, pošteni i dobri ljudi.
u, postoje da, samo naići na njih je kao dobiti lutriju na lotu. Danas mnogi ljudi ostaju sa svakim, pa i sa čisto zlim ljudima samo da ispune neke društvene dužnosti, tipa brak, veza i slično. Ja ne mogu biti s bilo kim i u svojem životu bih bila najsretnija s nekim dobrim, a majke mi naići na takvog ne mogu nikako. Većina ljudi koje sam upoznala je egocentrična i bolesno osjetljiva. I uživa u sadizmu.
BlueMarine is offline  
Old 17.06.2009., 05:20   #12
Ja slabo izlazim, pa uglavnom ljude srećem na poslu. Naravno da ih ima svakavih, ali nastojim u svakome pronaći to nešto iskreno, pošteno i dobro. Naravno, moraš imati i sreće. Recimo, radim s trojicom kolega, i samo je jedan egocentrik, ova druga dvojica spadaju u IPD.
methodo1971 is offline  
Old 17.06.2009., 05:30   #13
Quote:
methodo1971 kaže: Pogledaj post
Ja slabo izlazim, pa uglavnom ljude srećem na poslu. Naravno da ih ima svakavih, ali nastojim u svakome pronaći to nešto iskreno, pošteno i dobro. Naravno, moraš imati i sreće. Recimo, radim s trojicom kolega, i samo je jedan egocentrik, ova druga dvojica spadaju u IPD.
Možda sam pretjerala. Nisu baš svi egocentrici. Našim ljudima zapravo nekako fali self esteem čini mi se. Da imaju problema s samopoštovanjem i mnogi su isfrustrirani.

Ma dobro, ja sam malo ljuta, jer sam prekinula vezu s dečkom, pa su mi sad svi odvratni i gadni. Malo sam se zaljubila, pa sam prekinula i sad sam ljuta ko vrag.

Tak mi je sad krivo za prekid, užas jedan. Kad hebiga imam neke moralne kriterije, koje lik nema očito

Zadnje uređivanje BlueMarine : 17.06.2009. at 05:38.
BlueMarine is offline  
Old 17.06.2009., 05:41   #14
Ulomak iz jednog mog romana:

Moje vrijeme će isteći, znam, prije ili kasnije. Možda je bolje kasnije, ali ako me na tom putu čeka patnja koju ne bih mogao izdržati, tada je bolje prije. Nisam pesimist, jednostavno mislim ono što trenutno mislim, a kako su misli podložne promjenama, možda uskoro promijenim mišljenje. Svi se mijenjamo, sami ili pomoću drugih. Neke stvari je potrebno kvalitetno odglumiti, ali neki put je to teško, pa nas drugi lako prokuže i etiketiraju lažljivcima i prevarantima. Znamo da ni drugi nisu bolji, ali sve dok ih ne uhvatimo u glumi, mi zapravo nemamo pravih argumenata kojima bismo ih izjednačili s nama. Ako ih uspijemo izjednačiti, manje ih se bojimo, ako ih se bojimo, i prihvaćamo ih kao sebi ravne. Kada uočimo da čine iste pogreške poput nas, nekako nam je lakše jer odjednom shvaćamo da nismo sami. Ne mislimo više da su savršeni, bili oni na visokim položajima ili planetarno poznati. Napokon shvaćamo da imaju iste potrebe kao i mi, da se u svakodnevnim situacijama ponašaju jednako, i toliko smo si slični da u drugim osobama prepoznajemo same sebe. Kada bi svaka osoba pronašla svoju srodnu dušu, sebe u drugoj osobi, kada ne bi trebalo praviti kompromise i ustručavati se izreći svoje mišljenje jer bi se netko mogao uvrijediti. Kada ne bismo morali baš svaki put vagati osjećaje i riječi, i sa strahom iskazivati svoje mišljenje, bilo bi više dobra na ovom našem plavom planetu, malenoj kuglici slijepljene prašine koja pluta u zrakopraznom prostoru poznatom kao svemir. Serem, naravno. Posvemašnji prividni mir koji vlada u tom mračnom prostoru zapravo je vrtlog događaja, svekolikih ekspresija i impresija, sveopće očaranosti zvijezdama i nebeskim tijelima. Svemir je skup stalnih, nevidljivih promjena i, na kraju, ili na početku, kolijevka samoga života. Živim, stvaram, ponekad uništavam. Volim i mrzim, zavidim i širim ljubomoru, iskazujem poštovanje, borim se ili bježim. Katkad u meni prevlada strah koji me paralizira, koji mi oduzme kontrolu nad mislima i ja izgubim moć govora, snagu u nogama, prepuštajući se nekim stranim osjećajima. Strah je potreban, ali često je teško pronaći razliku između straha i straha. Poput nemani skače mi za vrat čupajući mi kosu, sputavajući mi ruke, onemogućivši mi kretanje, nastojeći osvojiti moju volju, i ja se očajnički borim ili se ravnodušno prepuštam toj nakazi. Odjednom, strah nestaje, ali ne za vječnost, već se prikrije vrebajući novu priliku da poput krvopije iscrpi sve pozitivne snage u nama. Gubim se, nestajem u djeliću vremena, nema me za druge, ali ni za mene samog. Sve je laž umotana u šareni papir, sve je prikrivenog značenja, sve je jedna zamagljena istina. Jedino oni koji posjeduju pravo znanje, pravu istinu, mogu pomoći, ali znamo da oni manipuliraju istinom određujući naše sudbine.
methodo1971 is offline  
Old 17.06.2009., 09:57   #15
Neko selo?
Mislim daj odi tam prema Sisku.....ziher ćeš nać nekaj za sebe!
Amy Mc23 is offline  
Old 17.06.2009., 10:18   #16
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
Gdje još postoje dobri, iskreni i pošteni ljudi i da li su oni potpuno izumrli ili ih se može negdje naći?
Šta će ti to, šta? Oni imaju mali kurac i još to svima otvoreno kažu.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 17.06.2009., 10:33   #17
bit će dobrih i iskrenih kada se neko zaljubi u tebe onda iskrenost dolazi do izražaja a do tada nažalost je tako kako je.....
mabe is offline  
Old 17.06.2009., 10:35   #18
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
Neko selo?
Mislim daj odi tam prema Sisku.....ziher ćeš nać nekaj za sebe!
Ma nema nista ni tamo, tamo su svi isto bezosjecajni.

Ja mislim da se autorica topica samo krece u krivom drustvu.
I salje krive signale.
LaTiTeA is offline  
Old 17.06.2009., 10:38   #19
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
Gdje naći takvu osobu?
Ti prvo moraš pronaći sebe,a tek onda krenuti u potragu za drugima.
Simple Fille is offline  
Old 17.06.2009., 10:40   #20
Ne moraš ih pronalaziti, možda ih ima ovdje nikad ne znaš
__________________
You're mad! -If I wasn't, this would probably never work.
(Još uvijek edgy kao i prije 9 godina)
Volster is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger