Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2006., 13:21   #61
Quote:
Tinchi kaže:
Očajna je pizza u pivnici Medvedgrad, ni za boga miloga ju nemojte jesti
true
Imoen is offline  
Old 08.07.2006., 11:47   #62
juce bio u staroj savi
JoZ@ is offline  
Old 14.07.2006., 14:17   #63
kariola je najveći drek koi je svijet vidio.................ošo ja s curom tamo na preporuku i uzmemo onu najskuplju s pršutom, malenim rajčicama i rikolom koja dođe 50 il 55 kuna. gladni kao psi dobimo beskvasno hrskavo pretanahno tijesto s tim pizdarijama složenim gore. skoro sam im vratio pizzu

najpretenciozniji shit u gradu ikad...............ono za cure koje vole nakon pizze ostat više gladne nego site, a dečki tam nemaju šta tražit.

ajd da košta 15 kuna al 50!!!!??

moje omiljene su Kapuciner, "6", Venera u vlaškoj, DG, Gurman u kustošijanskoj
__________________
ba-ba-ba-Barbara Ann
Rick Lee is offline  
Old 14.07.2006., 16:43   #64
Quote:
Rick Lee kaže:
kariola je najveći drek koi je svijet vidio.................ošo ja s curom tamo na preporuku i uzmemo onu najskuplju s pršutom, malenim rajčicama i rikolom koja dođe 50 il 55 kuna. gladni kao psi dobimo beskvasno hrskavo pretanahno tijesto s tim pizdarijama složenim gore. skoro sam im vratio pizzu

najpretenciozniji shit u gradu ikad...............ono za cure koje vole nakon pizze ostat više gladne nego site, a dečki tam nemaju šta tražit.

ajd da košta 15 kuna al 50!!!!??

moje omiljene su Kapuciner, "6", Venera u vlaškoj, DG, Gurman u kustošijanskoj
pa ti si trebao trazit kruh sa strane
pa poanta price i je to fino tjesto, lako probavljivo
najbolja pizza ikad
miaR is offline  
Old 14.07.2006., 16:59   #65
e, tamo ona pizzerija kod doma sportova, neam pojma kako se zove... ali pizza je mrak...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Old 16.07.2006., 13:52   #66
Quote:
Rick Lee kaže:
kariola je najveći drek koi je svijet vidio.................ošo ja s curom tamo na preporuku i uzmemo onu najskuplju s pršutom, malenim rajčicama i rikolom koja dođe 50 il 55 kuna. gladni kao psi dobimo beskvasno hrskavo pretanahno tijesto s tim pizdarijama složenim gore. skoro sam im vratio pizzu

najpretenciozniji shit u gradu ikad...............ono za cure koje vole nakon pizze ostat više gladne nego site, a dečki tam nemaju šta tražit.

ajd da košta 15 kuna al 50!!!!??

moje omiljene su Kapuciner, "6", Venera u vlaškoj, DG, Gurman u kustošijanskoj
Gledam izbor tvojih omiljenih pizzerija i odmah mi je jasno -- ti stvarno ne bi trebao ići u Karijolu.
Emericzy is offline  
Old 16.07.2006., 20:36   #67
jebala vas karijola vodim decka tam za godisnjicu slijedece subote... tak da i ja onda mogu tu svasta pisat
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 16.07.2006., 20:42   #68
eh karijola

samo sto nemaju dostavu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 16.07.2006., 21:47   #69
Quote:
Emericzy kaže:
Gledam izbor tvojih omiljenih pizzerija i odmah mi je jasno -- ti stvarno ne bi trebao ići u Karijolu.
Što fali Veneri
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 16.07.2006., 21:53   #70
pizza vam je za kurac!
 
Old 17.07.2006., 01:24   #71
Quote:
atlantis kaže:
jebala vas karijola vodim decka tam za godisnjicu slijedece subote... tak da i ja onda mogu tu svasta pisat
Nisi li to negdje rekla da izbjegavaš fancy restorane? Dobro, ovo je samo pizzeria, ali je prilično fancy prema ostalima u pripremi hrane i cijenama -- a i vlasnici imaju prilične pretenzije.
Emericzy is offline  
Old 17.07.2006., 10:27   #72
Quote:
Emericzy kaže:
Nisi li to negdje rekla da izbjegavaš fancy restorane? Dobro, ovo je samo pizzeria, ali je prilično fancy prema ostalima u pripremi hrane i cijenama -- a i vlasnici imaju prilične pretenzije.
onda ne idemo
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 17.07.2006., 10:30   #73
Quote:
atlantis kaže:
jebala vas karijola vodim decka tam za godisnjicu slijedece subote... tak da i ja onda mogu tu svasta pisat
vodis i mene

bit cu dobra, samo cu jest i sutit, obecajem...

Bila u karijoli prosli tjedan. narucila pizzu s povrcem (prvi put u zivotu). ajme meni ajme meni.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 17.07.2006., 10:32   #74
Quote:
kemik kaže:
vodis i mene

bit cu dobra, samo cu jest i sutit, obecajem...

Bila u karijoli prosli tjedan. narucila pizzu s povrcem (prvi put u zivotu). ajme meni ajme meni.

jesi mi cura? nisi

e, sad snosi posljedice odbijanja

ne mozesh s nama
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 17.07.2006., 10:33   #75
ne mogu vjerovat da si propustila priliku za pedesetak kuna uzivat u cinjenici da bih ja negdje sjedila i SUTILA!!!!!

a sad dosta, ubit ce nas sefica ovog mjesta kad se vrati
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 18.07.2006., 09:53   #76
Quote:
miaR kaže:
pa ti si trebao trazit kruh sa strane
pa poanta price i je to fino tjesto, lako probavljivo
najbolja pizza ikad
tjesto je osim suho i tanko, opasno za usnu šupljinu jer se mrvi u ustima na komade s oštrim bridovima.

meni bi sve štimalo da takva pizza košta 15 kuna jer toliko i vrijedi, a ne 50 jerbo ispada potpuno pretenciozno, kao za neke pizza ultra šminkere
__________________
ba-ba-ba-Barbara Ann
Rick Lee is offline  
Old 18.07.2006., 09:58   #77
Quote:
Emericzy kaže:
Gledam izbor tvojih omiljenih pizzerija i odmah mi je jasno -- ti stvarno ne bi trebao ići u Karijolu.
imaš potpuno pravo al ja to nisam znao i naivan sam sluišao oduševljene preporuke, mahom cura, i nasadio se

priznajem, obožavam predimenzionirane, bogate, začinjene pizze nakon kojih nemreš disat od obžderanosti. i zalijevanje pivom satima kasnije.


uostalom takve si pizze i doma radim


za pretencioznu ekipu preporučam pizzeriju u tkalči, nasuprot ivice i marice...........uzmite njihovu glavnu pizzu margarita s piletinom i šampinjonima punjenim s paprikom..........da vidiš koja je to kenja u igri
__________________
ba-ba-ba-Barbara Ann
Rick Lee is offline  
Old 18.07.2006., 20:07   #78
Quote:
Legion kaže:
Maslina u cvjetnom naselju. Prek puta Boćarskog doma
Tak velku picu još nigdje nisam ni vidio a bome je i ukusna
prevelka je. ukusna, je.
al ne znam dal je iz krushne peci.

ajde ak neko zna dobre picerije s krushnim pecima, osim mame mije.? po mogucnosti s nekvim frishkim povrtjem, i zacinima

Rick Lee ti odi u Maslinu, naruci si jednu obiteljsku i uzivaj celi dan
jimmy jazz is offline  
Old 18.07.2006., 22:10   #79
znam da nije za temu do u dlaku , al je ipak pizzeria: Anchora u Mariboru

cijene su zg prosjek (jeftinije od Kariole u svakom slucaju ) a pizze su valjda najbolje koje sam do sada jela...mogu se zagrepcanci posramit!

kad god imam sansu, odem tam na rucak )
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Old 18.07.2006., 22:10   #80
Quote:
jimmy jazz kaže:
prevelka je. ukusna, je.
al ne znam dal je iz krushne peci.

ajde ak neko zna dobre picerije s krushnim pecima, osim mame mije.? po mogucnosti s nekvim frishkim povrtjem, i zacinima

Rick Lee ti odi u Maslinu, naruci si jednu obiteljsku i uzivaj celi dan
karijola!
 
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.