Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2009., 19:43   #1
Odbiti sex?

Vise puta sam odbio cure koje su u tom trenutku ili ranije bile u vezi sa mojim frendovima ili samo poznanicima. Jednostavno mi je odbojna pomisao da sevim nesto ako su mi predhodnici poznati.
Imate li slicnih iskustava i kako ste reagirali?
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 07.01.2009., 19:50   #2
nemam, ali ako je samo sex, i potrosit se u pitanju, ne vidim tu sad neki problem.
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 07.01.2009., 19:57   #3
Quote:
@DAADAA@ kaže: Pogledaj post
nemam, ali ako je samo sex, i potrosit se u pitanju, ne vidim tu sad neki problem.
Gle, svi mi frendovi kazu da sam blesan, da bi oni naravno to odradili ali jednostavno mi je to odbojno.
Evo najnoviji primjer: jedan odlican komad, 4 banke ali vrhunska koka, ozenjena, bez klinaca, vec par puta mi je to predlozila ali znam decka koji se hvalio da ju je sevio(samo smo na bok) i ne mogu preci preko toga.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 07.01.2009., 19:57   #4
Ja sam odbio seks...

Ozbiljno, cura htjela izgubiti nevinost sa mnom, ja nisam htio...Zašto? Zato jer mi nije bila cura, nije me baš nešto palila pa mi bilo blesavo spavat s nekim za koga nemam emocije...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 07.01.2009., 20:03   #5
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Gle, svi mi frendovi kazu da sam blesan, da bi oni naravno to odradili ali jednostavno mi je to odbojno.
Evo najnoviji primjer: jedan odlican komad, 4 banke ali vrhunska koka, ozenjena, bez klinaca, vec par puta mi je to predlozila ali znam decka koji se hvalio da ju je sevio(samo smo na bok) i ne mogu preci preko toga.
pa ok, valjda je normalno imat takve kocnice u glavi.
all kazem sex zna bit i samo sex, ne opterecen takvim stvarima.
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 07.01.2009., 20:06   #6
jedna koja se potrošila sa svim mojim frendovima , rekla mi u facu da bi nas dvoje bili lijep par, moš mislit. pa-pa..
Smrt_je_pocetak is offline  
Old 07.01.2009., 20:07   #7
Arrow

ok sexs je sexs jednostavno jedan ugodan čin. ( ko ispijane mrzle pive nakon dva dana prženja na suncu). ali i u tome treba imat principe, ja naprimjer nemogu jeb.. frendovu bivšu ma kolko god ona htjela i dobra bila... Ali prolazne nimfomanke hehe. e da i osječaji nemaju veze sa sexs-on
pacijent88pacij is offline  
Old 07.01.2009., 20:12   #8
odbijao sam cure kad sam bio nevin, nisam htio s njima jer sam htio neš drugo
Pali_andjeo is offline  
Old 07.01.2009., 20:23   #9
Ma normalno je odbijati zene, gdje bi dosli kad bi svakoj rekli da. Ali kad je u pitanju "avion", komad za kojeg imas samo naj naj misljenje, kad bi u svakoj drugoj prilici za zadovoljstvom prihvatio ponudu a onda se sjetis da je neki tamo xy bio sa njom i splasne ti raspolozenje.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 07.01.2009., 20:41   #10
Odbio par prilika za sex s curama koje sam isti dan upozno... hvala, al to je meni previše....

A glede uvodnog posta, cura mog jednog prijatelja je idući dan nakon prekida s njim tila bit samnom. Ja odbio. I opet bi odbio u takvoj prilici... iako je cura bila privlačna i dosta zanimljiva (i moglo je završit s finom vezom). E sad, da sam bio zaljubljen u istu... ne'am pojma. ŠBBKBB? Volim vjerovat da bi pričeko štogod i obavezno popričo s dotičnim prijateljem.
HHmischko is offline  
Old 07.01.2009., 20:47   #11
ne vidim zašto bi to bilo čudno.

prije je i mene to jebalo, kao nisi pravo muško

kao da i mi moramo jebati svaku koju zasvrbi pička.osim toga ima ženski koje ne bih štapom dotakao a ne stavio kurac u nju.
Creeping Death is offline  
Old 07.01.2009., 20:56   #12
4 puta
cura iz bivšeg razreda, luda za mnom
frendica, luda za mnom
par godina starija, bio sam mlad
2 godine starija, bio sam glup

Ne bih mjenjao odluke, osim ove zadnje, ovo drugo nema potrebe objašnjavati,
jednostavno se nije moglo napraviti bez posljedica, ne bih htio isto sebi tako da...

EDIT: dodatak
naravno da bih, možda i jesam, nisam se raspitivao ni o tome razmišljao, ne obraćam pozornost na prethodnike, ako ona želi, ja želim, što se ime razmišljati?

Zadnje uređivanje 50ME1 : 07.01.2009. at 21:02.
50ME1 is offline  
Old 07.01.2009., 20:59   #13
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Jednostavno mi je odbojna pomisao da sevim nesto ako su mi predhodnici poznati.
Imate li slicnih iskustava i kako ste reagirali?
Na ovo "nešto" ću reagirat:

Ili si mislio "nekoga" pa si se zabunio u tipkanju...
Uglavnom, ta tvoja "zabuna" je puno rekla o tvom stavu prema ženama.
Dalje nema smisla ni komentirat.
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Old 07.01.2009., 21:10   #14
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Vise puta sam odbio cure koje su u tom trenutku ili ranije bile u vezi sa mojim frendovima ili samo poznanicima.
Ja to nebih rekao "odbio" jer ispada kao da su me pitale "os jebat"...ali i meni su cure/zene od frendova i poznanika isto kao rod...nikad ih nisam mogao gledati kao potencijalne za bilo sto.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 07.01.2009., 21:20   #15
Quote:
Herbion kaže: Pogledaj post
Na ovo "nešto" ću reagirat:

Ili si mislio "nekoga" pa si se zabunio u tipkanju...
Uglavnom, ta tvoja "zabuna" je puno rekla o tvom stavu prema ženama.
Dalje nema smisla ni komentirat.
E kad si vec tako stroga kod takvih banalnih kikseva onda ces valjda stoicki prihvatiti kritiku zbog svog felera: "nekoga" bi se u tvom kontekstu odnosilo izricito na muske pa me svrstavas medju pedere, ako cemo cjepidlaciti trebao sam napisati "neku".
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 07.01.2009., 21:26   #16
Oni koji su meni upadali nisu baš previše držali do toga.
Doduše, mislim da se ipak radi o tome koliko poštuješ frenda.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 07.01.2009., 21:32   #17
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Oni koji su meni upadali nisu baš previše držali do toga.
Doduše, mislim da se ipak radi o tome koliko poštuješ frenda.
Pitanje je da li si se ti drzala toga? Da li si odbijala upade onih koji su bili sa tvojim frendicama/poznanicama?
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 07.01.2009., 22:10   #18
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
E kad si vec tako stroga kod takvih banalnih kikseva onda ces valjda stoicki prihvatiti kritiku zbog svog felera: "nekoga" bi se u tvom kontekstu odnosilo izricito na muske pa me svrstavas medju pedere, ako cemo cjepidlaciti trebao sam napisati "neku".

sry ali ''netko'' se ne odnosi ni na zenski ni na muski rod... tako da...nisi u pravu...
antonia175 is offline  
Old 07.01.2009., 22:14   #19
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Pitanje je da li si se ti drzala toga? Da li si odbijala upade onih koji su bili sa tvojim frendicama/poznanicama?
Sve prije mi imaju nekako normalne veze, tako da i ako je bilo bivših, dovoljno su normalni da ne upadaju. Tako da...takvih primjera nije bilo.

Samo prijatelja/poznanika mojih bivših/tadašnjih, i naravno,svi redom su odjebani.
Jedan mi je čak blago život zagorčava. Biće ga ponos opalia po nosu kad sam rekla da nije ni do kolina XY-u, pa je od mene pokušava napravit drolju a od njega budalu...Idiot/i.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 07.01.2009., 22:56   #20
Za mene su cure mojih frendova nekako "zabranjeno voće"...
Mislim,bilo je par pokušaja,al imam neku fucking blokadu u glavi,pa ih i ne doživljavam kao sexualne objekte.....znale su me se nakon toga i popljuvati,al jednostavno...No pasaran
__________________
Click
Berkut is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger