Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2011., 10:17   #1
MONTE i MAGGIE - osmi i deveta od 60+ - UDOMLJEN/LIJEČI SE

U jednom malom gradu podno Sljemena, dvije male buhtlice su ugledale svijet, dečko imena Monte i djevojčica imena Maggie. Krenuli su tražiti bolji život i svog batlera. Ako ste vi taj batler, nazovite i pružite dom ovim krasnim malcima.
Monte je tigrasti mačić star oko 2,5mj. i već prede i mazi se.
Maggie je stara oko 2mj. i crne je boje. Još je plaha, ali će u nježnim rukama tete čuvalice uskoro postati prava mala predilica.

Slike će postaviti teta spori lori, a u međuvremenu zovite i rezervirajte da vam ne bi bilo žao što ste propustili ovu priliku .

TEL: 095-528-3845
jablanib is offline  
Old 18.11.2011., 10:23   #2
MONTE, strašni tigar :)





__________________
Live long and prosper Mace traže dom https://www.facebook.com/pravasapa
Spori Lori is offline  
Old 18.11.2011., 10:25   #3
MAGGIE, crna okruglica :)





__________________
Live long and prosper Mace traže dom https://www.facebook.com/pravasapa
Spori Lori is offline  
Old 18.11.2011., 11:49   #4
I Meguša nam nije sasvim crna, zar ne? Ima neku smećkastu poddlaku i naznaku tigrastih šarica. Cukorek
PIERCEDBALERINA is offline  
Old 19.11.2011., 14:11   #5
Teta čuvalica je javlja u ime ovih bebača. Još smo malo bubani pa smo do sutra na antibioticima, ali smo za par dana spremni za novi dom. Budući da znam da će vladati pomama primamo rezervacije.
Monte je pravo razigrano mače koji je skužio na koji način funkcionira zvrk nakon minute i sad se igra s njim pazeći da ga jednom šapom gurne, a da ostale ne smetaju i onda oduševljeno prati kako se vrti. Ali kaže se da slike vrijede tisuću riječi pa evo još malo slikica.



Ponekad je noga od stolice zabavnija od bilo koje igračke!


Mali maneken 1


Mali maneken 2





jele86 is offline  
Old 21.11.2011., 19:19   #6
http://www.njuskalo.hr/udomljavanje-...-oglas-3962753
Evo Monte je i na Njuškalu! Danas su nam ideje na nuli tako da ćemo sutra vjerojatno nešto novo smisliti, a dotad će oglas ovako izgledati. Spori lori - nadam se da se ne ljutiš, ukrala sam jednu njegovu slikicu. Stvarno mi je jako lijep na toj slikici.
jele86 is offline  
Old 21.11.2011., 19:21   #7
Ma "kradi" sve koje želiš

Imam još jednu lijepu



__________________
Live long and prosper Mace traže dom https://www.facebook.com/pravasapa
Spori Lori is offline  
Old 23.11.2011., 21:31   #8
Malecki su do ponedjeljka na tableticama, igraju se non stop, imaju energije za 10 mačića, Maggie postaje sve znatiželjnija, sve mora istražiti, ma preslatki su. Već imamo neke upite, ali većinu ljudi odbije to što su još na antibioticima i što ih ne mogu dobiti ovaj tren. Ali to za moje male hahare i nisu uvjeti tako da... Čekamo još uvijek onaj pravi poziv samo za njih.
Sad sam dobila poruku od nepoznatog broja je li maca još uvijek kod mene i da gdje sam jer su oni u zagrebu. Ne budi lijena ja odmah nazvala taj broj i pričam s čovjekom (koji mi objasni kako oni uzgajaju ukrasne kuniće te su veliki ljubitelji životinja). Ja slušam i sad pitam ona standardna pitanja i kažem da je mačiću obavezna kastracija u dobi od 9, 10 mjeseci na što mi čovjek kaže da tko zna što će dotad biti s mačićem, ja istovremeno spomenem ugovor kojeg bi trebalo potpisati, a čovjek meni pa ne uzimam ja mačića za ugovor nego za dijete. Ja nisam mogla sebi doći od šoka, a čovjek mi je poklopio slušalicu. Dvije minute sam nakon toga zurila u telefon. Dakle ako nisam već napomenula: kastracija je obavezna i potpisivanje ugovora isto tako.
I sad malo slikica da uljepšamo ovaj topic:
Mala princeza Maggie:

Zna mala već što je bitno:

Monte je naučio čemu služi usisavač, još samo da ga nauči koristiti pa gdje bi mu bio kraj!
jele86 is offline  
Old 23.11.2011., 21:49   #9
Nemoj se uzrujavati, znači da nisu ni zaslužili da dobiju mačku. Neka oni lijepo ozdrave pa će si naći pravi dom...
jablanib is offline  
Old 23.11.2011., 22:46   #10
Ma ne uzrujavam se, samo su mi takvi ljudi nejasni. Ja u svojoj glavi već imam sliku savršenih udomitelja za Monte-a, samo čekamo da nam se jave!
jele86 is offline  
Old 28.11.2011., 08:46   #11
Pozivi pljušte, ali nikako da stigne onaj pravi. Ali bit će i toga.
Malci su divni. Maggie je još malo nepovjerljiva, ali iskreno ne bi ni ja voljela nekog tko ide tri puta dnevno za mnom s nekim kapima. Monte je idealno malo mače koje se igra, sve istražuje i prede mada nikog nema ni u blizini, jučer navečer čujem ja neki zvuk, gledam oko sebe, nema nikog, pogledam malo bolje, a Monte se uvalio u krevet i prede li ga prede. Tolikog predatora nikad nisam imala. A kako tek može zaspati! Liže se, grize s Maggie i samo zaspe. I onda tako slatko spava da ga moram malo ljubiti i maziti i maltretirati. Ali dosta riječi, pređimo na slike!
Ovako se njih dvoje igraju:


Kad ne spavaju ovako (ovo dvoje velikih su moji i oni se ne udomljavaju )


onda su u ovoj pozi:


... a ponekad i u ovoj:



Jeste skužili kako se Monte smije dok spava? Niste? Evo pa sad pogledajte bolje:


Pozdrav svima koliko god vas ima i zovite nas!
jele86 is offline  
Old 05.12.2011., 12:53   #12
Hop miceki, pali ste na drugu stranu
__________________
Live long and prosper Mace traže dom https://www.facebook.com/pravasapa
Spori Lori is offline  
Old 05.12.2011., 14:51   #13
Evo da se i ja javim, nisam ništa pisala jer je Monte udomljen pa danas i vraćen jer je on ipak mačak koji traži malo strpljenja da bi se u potpunosti opustio. Sad se on i Maggie igraju i svi su sretni što su zajedno pa sam ja odlučila da se njih dvoje udomljavaju isključivo u paketu jer će im tako bit najmanji šok, a udomitelj će umjesto jedne dobiti dvije grude radosti. Nove slikice ću staviti čim mi se baterija napuni.
A zasad ih samo nekoliko s mobitela:
strašno opasna maca

Tko ne bi htio ova dva stvorenja?


Našla sam još dvije slikice koje nisam ovdje stavila na koje se ja topim:


jele86 is offline  
Old 05.12.2011., 15:16   #14
Predivni su...

zločesti nestrpljivi udomitelji

nema veze, sad su opet skupa, naći će se dom i za njih
__________________
Live long and prosper Mace traže dom https://www.facebook.com/pravasapa
Spori Lori is offline  
Old 11.12.2011., 17:09   #15
http://www.njuskalo.hr/udomljavanje-...-oglas-4088551
Imamo i novi oglas!! Zasad zovu samo ljudi kojima ne bi dala na brigu ni list papira, a kamoli živo biće, ali mi još uvijek vjerujemo u onaj samo njihov poziv.
jele86 is offline  
Old 16.12.2011., 11:10   #16
Ne gubite nadu, uvijek se na kraju pojavi savršeni udomitelj, nekad samo treba malo strpljenja. Preslatki su baš ovako zajedno, netko će to znati cijeniti
__________________
Blago onom tko rano poludi pa mu život u veselju prođe.
Moon Shadow is offline  
Old 16.12.2011., 12:04   #17
Ma zajedno su super, zbilja bi ih šteta bilo odvajati pogotovo jer me strah da se svaki za sebe ne bi snašao, ali tražimo savršene udomitelji pa ako ih uzmu u paru bit će još savršeniji!
jele86 is offline  
Old 29.12.2011., 10:18   #18
Gdje ste ljepote
__________________
Blago onom tko rano poludi pa mu život u veselju prođe.
Moon Shadow is offline  
Old 29.12.2011., 23:11   #19
Ljepote su bile malo bubane pa ih nisam ni udomljavala. Za Monte-a smo danas imali super poziv pa nam držite fige da se čovjek javi. Maggie i dalje ima problemčića s okecom, ali ništa što bi joj smetalo da rastura i bude pravi mali živahni mačić. Ne pišem najviše jer mi se sad moj mačak razbolio, dobio je upalu očiju tako da sam stalno oko njega, mazim ga i pazim, ipak je on moj mali bumbarić, a i dalje primamo pozive i čekamo pravi dom za ljepote. Ovih dana ću nabaciti i koju slikicu da vidite kako je Monte narastao i kako je Maggie prelijepa.
jele86 is offline  
Old 30.12.2011., 19:58   #20
Sve najbolje želim micekima, da ozdrave i što prije nađu svoje ljude
__________________
Blago onom tko rano poludi pa mu život u veselju prođe.
Moon Shadow is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.