Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2012., 01:54   #1
Jesam li joj se sviđao? Zašto je prekinula naše prijateljstvo?

Bok.

Evo jedne neobične priče. Kuzim da sam fakat lud kaj sam pokušavao nešto sa ovime, ali eto, pristao sam na takvu glupost umjesto da tražim dalje nešto bolje.

Znači prije nekih 8 mjeseci upoznao sam jednu curu preko Facebooka, njezin izgled mi se svidio na prvi pogled. I tako smo mi chatali tu i tamo, ali fakat nam je komunikacija bila očaj. Kasnije sam saznao da ona ne voli tipkati tako preko Facebooka i sličnih servisa. Ja imam 24, a ona 21 godinu.. Visok sam 174 cm, a ona je 182 cm, malo je krupnija od mene, ali ja sam dosta mršav... Izgledom smo prosječni, ovisno o osvijetljenju mozemo izgledati kao modeli ...

2-3 mjeseca poslije javila mi je da dolazi u Zagreb i da bismo se mogli vidjeti, ja sam pristao. Proveli smo dva dana zajedno, 10 sati dnevno i ono kaj me je iznenadilo je bilo to što nam je komunikacija bila odlična kao da se oduvijek znamo iako realno volimo dosta različite stvari. Osim toga ona je veliki vjernik, a ja sam više ateist. I tak ta dva dana nije se dogodilo nista posebno, malo sam je milovao po ruci i tako i onda je morala otici kući...

E sad slijedi nekih 5 mjeseci chatanja preko mobitela, poslala mi je dosta razglednica i gluposti preko pošte, a i ja sam joj poslao isto par puta neke stvarčice i tako... Uspio sam je i iznenaditi i uvijek sam bio tu kad je to ona trebala.. U odredjenim situacijama znao sam joj napisati da je lijepa i da bih je volio poljubiti. Za ovo drugo prije mi je znala reci da sam majmun, ali kasnije je prestala sa time. Ali ona meni nikada nije rekla da sam ja lijep ili da ona mene zeli poljubiti ili bilo što takvo. Sve u svemu čudno mi je to bilo sve jer sam joj ja postao nešto kao dnevni Twitter, sve mi je javljala što radi ( npr. četkam zube u WCu ) ..

I tak javila mi se nedavno da dolazi u Zagreb, pitao sam je zbog čega, na što mi je ona rekla da dolazi zbog mene i kakvo je to uopce glupo pitanje...
Ja sam se postavio prema njoj kao prema prijateljici, iskreno nisam htio preko SMSova ići na nešto više od simpatije jer mi to fakat nema smisla .... I nisam htio da bude neugodnjak nekakav jer ono ne vidiš se pola godine i sad da je zagrlim i poljubim, fakat čudno.. I tako je ona opet došla u Zagreb na 3 dana s time da sam ovaj puta imao svoj stan pa je mogla prespavati kod mene...
Ja sam u tih pola godine malo sazreo i vidio sam zapravo da mi neke nove druge cure više odgovaraju od nje, puno više .. Ali svejedno buduci da sam samac rekoh ajmo se prepustiti pa što bude.. I tako sam joj kuhao, lijepo smo pričali i onda smo završili na krevetu udarajuci se sa jastucima kao mala djeca, hrvali smo se i spavali jedan na drugome i ja sam je hvatao doslovno po svemu, ali ne baš na seksualni način, ali eto meni je to bila glupa situacija da je poljubim ili takvo nešto...
Tu noć je spavala u svojem krevetu i onda iduce jutro sam usao kod nje u krevet i tako smo lezali zagrljeni.. I kasnije je ona dosla kod mene jer sam je nagovorio i opet smo lezali zagrljeni neko vrijeme i ja sam je milovao...
Nakon toga je odlucila da ce ipak spavati kod svoje sestre i da joj ne odgovara sve ovo, da je bolje da se vidimo preko dana jer smo ovako zarobljeni stalno u stanu i sve se to čini ko nekakav brak, nema slobode... A istina je to, kad se s nekime druzis 0-24h, a nisi ga vidio pola godine, a prije toga ste se vidjeli 2 puta , fakat je cudno i neudobno...
Iduci dva dana smo opet proveli zajedno kuhajuci, pjevajuci, isli smo u kino itd. I zadnji dan sam joj u busu drzao ruku valjda nekih pola sata.. I da, par puta smo se gledali u oči dosta dugo...

Sad svi sigurno misle da sam lud sto je nisam poljubio, ali PROBLEM je slijedeći. Ona nikada nije prisla meni i trazila da je mazim , niti me je ona ikada dirala ili bilo što... Ja sam uvijek bio taj koji je nju dirao samo eto ona je to dopustila.. Čak niti ono što je govorila nije odavalo da je ona zainteresirana za neku vezu sa mnom ili da joj se svidjam... Zbog toga je nisam poljubio...

I sad nakon sto je otisla spamala me je sa 50 SMSova dnevno, stalno mi je slala slike itd. da bi se prekjucer nesto glupo posvadjali... I sad se ne javlja vise, cak me je i blokirala sa Facebooka. Svadjali smo se prije svašta, ali nikada nije bilo ovako, skroz je prekinula svaku komunikaciju sa mnom... A svadja je bila oko gramatike !!! Prepisat cu sutra SMSove ovdje, totalna debilana.

Meni ne ide u glavu da netko zbog takve gluposti moze prekinuti prijateljstvo koje je trajalo 8 mjeseci. Kao da nema srca ? Mene je zabolilo ovo, osjecam se nekako prevareno... A ona je kao sto sam rekao veliki vjernik, nije nikakva kurva i sl., ne zeli seks prije braka, ali nije bas sramezljiva.

Pa eto zanima me vaše mišljenje koji je vrag ovo bio...

SMSOVI ( ispricavam se na ocajnom chatu ) :

Ja : Cemembert, francuski desert laku noc :* ( slika kolača koji izgleda kao krempita )
Ona : Laku nOC! Fuj
Ja : Ahahaha pa krempit torta
Ona : Kaj ti znaci krempit ?
Ja : Kremšnita
Ona : Ak hoces pisati, nauci pravopis i gramatiku.
Ja : Prava se javila !! :P
Ona : Ako vec kazes krempit, onda je pravilno krempitA sa A! Jer nije pit, nego pita.
Ona : Da, prava se javila. Koja se na faksu namucila i prosla cijelu sintaksu, gramatiku i pravopis!
Ja : Kaze se : Ako zelis pisati onda nauci pravopis i gramatiku. Ma preskocio sam i nije mi se dalo brisat... kao da je to bitno sad i moras to komentirat
Ona : Jer tvoja rijec bez a gubi znacenje. A moje ako izostavim a na ako kao AK, to ne gubi znacenje pa ne uzimam za veliko zlo !
Ja : Ajd jednom cemo odmjeriti snage pa cemo onda vidjeti :P I ne, kajkavski nije standardni jezik :P
Ja : Hahahaha pa ocito je da mislim na krempitu !!!
Ona : I tvoj izmisljeni jezik nije standardni jezik !
Ona : I nemas pojma, jer ja NE GOVORIM kajkavski.
Ona : Nije ocito, kad ja nisam znala sto je !
Ona : Odi u Pariz i ne vracaj se !
Ja : Ne ide zarez prije veznika jer zato sto je ocito zavisnost u toj recenici ! Takodjer, "kad" je pogresan veznik u iducoj.
Ja : Ok, tamo cu nauciti francuski.
Ona : O cemu ti govoris ??
Ja : Pises ! :P
Ona : Whatever.
Ona : Jadna tvoja zena
Ja : Zašto ?
Ona : Previse si kompliciran
Ja : Ok... gle ja ne volim kad netko komentira gramatiku u ovakvim raspravama, a jos manje kad i ovaj drugi grijesi. Kaj je to bitno uopce ? To je kompliciranje !
Ona : Ti u SVEMU kompliciras !! Drugo, grijese svi, ali neki PREVISE i gubi se znacenje pojma! Razlika!! U svemu si takav. Pa vidla sam to i sama.
... nije mi se dalo vise odgovarat pa sam otisao spavat ... next day :
Ja : Ma de. Problem kod tebe je sto ti je toliko bitno da si u pravu i da to drugi prizna. Kao recimo kad smo igrali biljar i nismo se slagali oko toga dal sam ja stavljao bijelu kuglu na pravo mjesto. Nije to moglo ostati u zraku nego je moralo odmah biti rijeseno jer si se pocela ljutiti. Ja ne razumijem zasto su ti takve sitnice bitne. I ova svadja oko jednog slova je za malu djecu, ja zapravo nisam niti skuzio da se ti svadjas, mislio sam da je zezancija. Totalno nebitne stvari... A kaj se tice toga sto kompliciram, mozda je to tebi komplicirano jer nisi upoznata sa takvim idejama, ja sam drukciji od tvojih uobicajenih prijatelja. Osim toga, vecina su samo ideje za bolji zivot. Jednom kad dodjem do toga da to ostvarim i budem imao vise iskustva ne znaci da cu misliti jednako i npr. ici sam dizajnirati nacrt svoje kuce. Ali ono što radim u sadasnjosti uopce nije kompliciranje. I da je, nije bitno. Takav sam ja i to je to.

I više se nije javila, tj. nakon ove poruke blokirala me sa Facebooka kao da sam ubojica ili nešto sl. :P

EDIT : ahahaha vidim moderatori promijenili naslov ovo je komedija prava

Zadnje uređivanje nightlove : 05.12.2012. at 02:15.
nightlove is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 02:08   #2
Samo ona, ona, ona... a što ti želiš u cijeloj toj priči?
Jesi li razmislio o tome?

Proveli ste neko vrijeme zajedno, družili se... intenzivno se čujete 8 mjeseci. Imao si prilike upoznati ju i vidjeti, barem okvirno, kako se snalaziš u svemu tome. Po strani sad 'svađa oko gramatike', ali i bez toga - osjećaš li da je ona cura za tebe?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 02:15   #3
Odustani od toga

Na stranu s političkom korektnošću i davanjem šanse svima, ali po svemu napisanom, od tog nema kruva. Ona se na tebe napizdila zbog ko zna čega drugoga, a pravopis je poslužio kao pomoćno sredstvo za izbacivanje frustracija.

I još nešto: bila sam u tim situacijama cjelodnevnog boravka s nepoznatom/polupoznatom osobom. Jednom je bilo neudobno i tako awkward kako ti opisuješ, jednom je bilo sve upravo obrnuto od toga. Šta misliš od kojeg je odnosa bilo išta i zašto?
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 02:17   #4
Meni je fakat tragikomičnu da je još nisi po*****. Pa mislim ono, ona neki vjernica a erotske masaže po venerinom brežuljku prima. Vjeruje, ali možda u zlatno tele.

Nadalje, ima i previše grješaka (po novom pravopisu ) nego ti u porukama, što znači da je umišljena bez razloga. Ako nema para, sise minimalno 4-ice, anđeosku guzu i hardcore facu, što ne vjerujem da ima, bježi od nje.
__________________
NK ČELIK ZENICA!!!
Triler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 02:18   #5
Gdje ti u cijeloj priči tu vidiš prijateljstvo!

Prijateljicu ići mazit, htjet ju poljubit!
__________________
Trenutak je dovoljan da se nekog upozna, trenutak je dovoljan da se nekog zavoli, ali ni vječnost nije dovoljna da se zaboravi ono što trenutak stvori.
coup de foudre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 02:22   #6
I žena djeluje potpuno pogubljeno i smušeno. Može biti da je očekivala nešto više početnih poteza od tebe kao muškarca, ako je već tako religiozno orijentirana, a istovremeno "nije kurva" , pa ne zna ni sama šta bi.
Manite se ćorava posla.
Ove nebuloze da se tu radi o prijateljstvu ne vrijedi ni fejspalmat. Kakvo mrtvo prijateljstvo?
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 02:23   #7
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Samo ona, ona, ona... a što ti želiš u cijeloj toj priči?
Jesi li razmislio o tome?
Ovo. Amen.
Casper555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 02:23   #8
Quote:
nightlove kaže: Pogledaj post

Ona : Ti u SVEMU kompliciras !! Drugo, grijese svi, ali neki PREVISE i gubi se znacenje pojma! Razlika!! U svemu si takav. Pa vidla sam to i sama.
... nije mi se dalo vise odgovarat pa sam otisao spavat ... next day :
Ja sam ovo pročitala:"Došla sam ti u stan, spavala kod tebe i, jebemu miša, očekivala sam barem poljubac. Ne znam koji je tebi vrag i što ti želiš? Da ti se bacim u naručje, da te molim??? Ja sam potez povukla, ali ti si sve zakomplicirao. Kakvo je to vražje dodirivanje rukica? Znaš li ti uopće što hoćeš? Želiš li me ili ne?
Tvoje oklijevanje je velika pogreška. Mogli smo imati nešto posebno, ali ti si sve uništio svojom neodlučnošću. Možda je prekasno za nas, a možda i nije ako bi ti samo uspio čitati napisano, ako bi shvatio jednostavne i jasne signale koje ti šaljem, a ne zakomplicirao očito. Htjela sam biti s tobom, mislila sam da i ti želiš biti sa mnom, pa koji je k.... ono bio?!!!"
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 02:31   #9
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Samo ona, ona, ona... a što ti želiš u cijeloj toj priči?
Jesi li razmislio o tome?

Proveli ste neko vrijeme zajedno, družili se... intenzivno se čujete 8 mjeseci. Imao si prilike upoznati ju i vidjeti, barem okvirno, kako se snalaziš u svemu tome. Po strani sad 'svađa oko gramatike', ali i bez toga - osjećaš li da je ona cura za tebe?
Nije. Još je to nekako prije funkcioniralo, ali to je zato što nisam baš socijaliziran pa me je impresionirala više nego što je sada. Sada sam malo poradio na tome pitanju tako da sam se dosta promijenio u ovih pola godine otkada smo se zadnji puta vidjeli. Ali opet se osjecam nekako usamljenim zato sam i bio zainteresiran malo više za sve ovo nego što bih inače bio i pristao bih recimo da probamo sa nekakvom vezom iako vjerojatno ne bi imali blistavu budućnost. S time da ja nju ne bih nikada otkantao ako bi se situacija promijenila, ostali bi prijatelji... Ona ima odredjene kvalitete koje mi se svidjaju i zbog kojih bih se i dalje volio druziti s njom.

@Afrika paprika : pa gle, dosta vremena je bilo zabavno, ali ne mozes se zabavljati bas cijeli dan u stanu, ne ? Kasnije smo otisli van, ali istina previse smo vremena proveli unutra... Awkward situacija nije bilo, nismo nikada imali trenutke da ne znamo što da govorimo, a i kad nismo razgovarali bila je to ugodna tišina..

I da, umišljena je dosta i ima veliki ponos.. To mi uvijek digne živac...:P

Ne znam da je bar naslonila glavu na mene, dodirnula me,... BILO ŠTO.. poljubio bih je ! Ali nije ... Totalno je mrtva bila, uvijek ! Mislio sam si mozda me toliko vidi kao prijatelja da si uopce niti ne zamislja da bih ja nešto mogao pokušavati...
Makar sad kad malo bolje razmislim, da mi se ona više sviđala poljubio bih ju ja svejedno... Jednostavno nisam osjetio nikakvu strast prema njoj...

E da i jos me prvi dan ubila sa spikom da razmislja da zeli biti casna sestra i da su je pokusali 3 puta silovati.. S time da ona vidi kao pokusaj silovanja to sto ju je neki lik pratio usred noci i onda kad se okrenula je pobjegao... ( ona misli da je vidio andjela čuvara i od tada vjeruje jako u boga -.-' ) Mislio sam si, brate mili ako je poljubim, a ona to ne zeli pa sto ce to onda biti trostruko silovanje i pokusaj ubojstva ??

Zadnje uređivanje nightlove : 05.12.2012. at 02:50.
nightlove is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 02:40   #10
Quote:
nightlove kaže: Pogledaj post
I više se nije javila, tj. nakon ove poruke blokirala me sa Facebooka kao da sam ubojica ili nešto sl. :P
Je, to je dovoljan razlog za prekid - onome koji je odlucio prekinuti sve niti. Pa makar se radilo i o najbanalnijem i tebi najneshvatljivijem razlogu.

Po svemu sudeci, u nekom drugom grmu lezi zec, a zasto ti nije otkrila pravi razlog - to samo ona zna. Ruku na srce, prekid prijateljstva zbog gramatike? Danasnja prijateljstva su prezahtjevna
__________________
Vladati sobom najveca je vlast.
wildfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 02:40   #11
A jeste se našli ...

Da elaboriran: ona je najblaže rečeno zbrkana, s tom pričom o časnama (a ta priča sa silovanjima, ne znan, možda je i paranoična, ne bi me čudilo), dok istovremeno očito želi nešto s tobom. Za nas žene - ništa čudno. Uglavnom, savjet za ubuduće: nikad ne slušaj šta žena govori, nego gledaj šta radi .
Mislin brate, kad se drpate po krevetu 2 dana, valjda su stvari jasne!

S druge strane ti, nikako da napraviš ništa. Zasipate se porukama svakodnevno, govoriš joj da je želiš poljubit, žena dođe u Zagreb zbog tebe, bude tu par dana, valjaš se s njom po krevetu, svaki čas bi je triba poljubit, al - nikako ništa. Ništa, ode ona kući, računa prošo voz, kad ono opet razmjene poruka i ti joj šalješ slike nekakvih kolača prije spavanja. Pa al to nije za ispalit? Naravno da žena misli da kompliciraš, ili da zavlačiš i poigravaš se s njom.

Al rasprava je .

Uglavnom, zaključak si i sam već napisa: Kuzim da sam fakat lud kaj sam pokušavao nešto sa ovime, ali eto, pristao sam na takvu glupost umjesto da tražim dalje nešto bolje.

Zadnje uređivanje NFD : 05.12.2012. at 02:53.
NFD is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 02:44   #12
Dragi autoru ,

jako mi se sviđa tvoj post i način pisanja.
Imaš smiješnih rečenica, dragih. Iako mi je malo čudno što si sve izložio narodu crno na bijelo, jelte.

Mislim da ste vi imali jedno lijepo prijateljstvo, odnosno da još uvijek imate.
I da možda i gajite (ili bolje rečeno gajiš) neke veće osjećaje od prijateljstva prema njoj, ali imam osjećaj iz pročitanog da s njene strane nije tako.

Ako se u toliko situacija nije desio poljubac, niti njena uzvraćena seksualna gesta, niti poruka - mislim da ne trebaš pokušavati oko tog aspekta više.

Čak mi i ove poruke "oko kojih ste se prepucavali" ne zvuče ništa strašno niti mi miriše na opaku svađu.
Možda čisto prijateljsko, zajebantsko, dječje prepucavanje.
Možda joj je bio dan loš.
Pričekaj dan-dva, odblokirat će te.

Ili je nazovi, drugačije je i dublje s nekim razgovarati usmeno nego napismeno.

Ako te stvarno otpilila zbog krempite, onda mislim da joj nisi već neko duže vrijeme pasao i da je tražila izgovor da te se rješi "na opravdan način"

Kukalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 02:50   #13
Quote:
nightlove kaže: Pogledaj post
Ali opet se osjecam nekako usamljenim zato sam i bio zainteresiran malo više za sve ovo nego što bih inače bio i pristao bih recimo da probamo sa nekakvom vezom iako vjerojatno ne bi imali blistavu budućnost. S time da ja nju ne bih nikada otkantao ako bi se situacija promijenila, ostali bi prijatelji...
ona zna da si ocajan i jasno joj je da moze sa tobom kako zeli. sam si kriv, dozvolio si takvo ponasanje a sto je jos gore, ti bi jos.
__________________
we are a "fortunate" nation of instant gratification!
emotivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 03:32   #14
Quote:
nightlove kaže: Pogledaj post

EDIT : ahahaha vidim moderatori promijenili naslov ovo je komedija prava
Onakav naslov ti nije mogao ostati, previše je neodređen.
Ako ti se ovaj ne sviđa, ti slobodno smisli neki drugačiji, pa ćemo ga promijeniti.


A ovo s krempitom

Ja stvarno izbjegavam stavljati rolleyes smješkića, ali ovdje moram

Bez uvrede, cura mi djeluje nekako nadrkano, kao da je ljuta na cijeli svijet i samo traži povod za svađu.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 03:46   #15
Quote:
nightlove kaže: Pogledaj post
A ona je kao sto sam rekao veliki vjernik, nije nikakva kurva i sl., ne zeli seks prije braka, ali nije bas sramezljiva.
Kako sam se ja smijao dok sam čitao tvoj post, to je strašno
Susjedi su me garant čuli.
A ovo boldano je vrh !! Care!!

sorry nisam izdržao
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 04:24   #16
koji si ti papak , ja bi to poševil u roku odma ak mi se tak mala baca po krevetu
Doctor B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 09:21   #17
Ti si njoj napisao oštri elaborat o svojim stavovima i budućnosti i odnosima i svemu što postoji, jer te ona malo podbadala što si napisao KREMPIT?

Zvučiš komplicirano. Vrlo. Uopće ne znaš što hoćeš od nje, a ona shodno tome reagira.

Jest ona mustra, ali tvoji potezi su iritantniji, daleko.

I, ne, nema opravdanja što je nisi poljubio, što je nisi zadržao.
Žena je došla radi tebe u Zagreb, radi TEBE, a ti NIŠTA. Ni razgovor da bi započeo o vama.



Svadja o gramatici je bila samo okidač da te stjera.

Ti uopće, ali uopće ne znaš "čitat znakove". Nit znaš šta hoćeš od nje.
Tako ti odnos i izgleda.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 09:29   #18
frendzonira si ju, a ona je to prekasno skužila
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 10:52   #19
Sve je već rečeno. Trebao si jebat, nisi. Naravno da je izgubila živce. Šteta, bili biste dobar par, oboje ste nepismeni.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 11:22   #20
@Meadow - da, naslov teme je bio malo previše neodređen, ali ovaj naslov vuče temu u pogrešnom smjeru.

Ja bih temu podijelio na 2 glavna pitanja :
1) Da li sam joj se sviđao ?
2) Zašto me je ostavila ?

Moji odgovori :
1) Mislim da joj se nisam sviđao jer kao što rekoh bila je previše mrtva u svemu tome. Istina dopustila mi je da je milujem, ali možda me je vidjela toliko kao prijatelja da joj je to bilo ok. Zanima me mišljenje cura dal je ovo moguće ? Ako vam se netko sviđa dal je moguće da ga niti jednom ne dodirnes ili bilo što slično. Preko mobitela kad smo se čuli prije ona nikada nije napisala jednu jedinu poruku da joj se sviđam, da ona meni šalje poljubac ili nešto slično. Zapravo joj je ispočetka smetalo kada sam bio malo romantičan, kasnije se navikla, možda sam je punio sa samopouzdanjem. Ali svejedno bi me ponekad spustila ako bih pretjerao. A držanje ruke u busu, rekla mi je da joj dosta prijatelja tako grije ruke jer ona uvijek ima hladne ruke, ne radi joj dobro krvotok... Što se tiče poljubca, trebao sam je poljubiti da razjasnim situaciju... Nisam je poljubio zato što to nisam osjećao, što s njene, što s moje strane i zato što sam bio papak.

2) Ostavila me je jer ima preveliki ponos i glupa je kao kokoš.

Zadnje uređivanje nightlove : 05.12.2012. at 11:36.
nightlove is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.