Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2010., 23:05   #121
ovako prije gdinu dana sam otkazao t comov adsl i istekao mi je prije toga ugovor i kad asu me prebacili na optimu niko mi nije rekao da trebam iskljuciti taj flet i dosla su mi 2 racuna iducih 2 mj svaki po 99 kn za paket. to je bilo prije godinu dana i 1 mjesec i slucajo sam platio taj prvi racun od 99 kn i poslje su mi je stiglo oko 11 kn kamata koje naravno sve do sad nisam platio. ostale su te kamate i drugi racun za koje su mi opomene prije pola godine prestali slat. sta mislite hoce mi jos to slat iako sam sad na optimi? al sto je naj jace svakih mj dana su mi slali na mail da ce mi ograniciti internet usluge?
aocaoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 23:27   #122
Quote:
aocaoc kaže: Pogledaj post
ovako prije gdinu dana sam otkazao t comov adsl i istekao mi je prije toga ugovor i kad asu me prebacili na optimu niko mi nije rekao da trebam iskljuciti taj flet i dosla su mi 2 racuna iducih 2 mj svaki po 99 kn za paket. to je bilo prije godinu dana i 1 mjesec i slucajo sam platio taj prvi racun od 99 kn i poslje su mi je stiglo oko 11 kn kamata koje naravno sve do sad nisam platio. ostale su te kamate i drugi racun za koje su mi opomene prije pola godine prestali slat. sta mislite hoce mi jos to slat iako sam sad na optimi?
T-Com je postupio ispravno, odnosno bolje reci sukladno onome sto pise u zakonu i njihovim opcim uvjetima. Druga je stvar sto oni podlo to sve pisu malim slovima znajuci da 99% ljudi ne kuzi razliku (nepovezanost) izmedju ADSL prikljucka ("brzine") i ("prometa"). Ti si otkazao ADSL prikljucak, ali tvoje korisnicko ime ("promet") nisi jer on nije direktno vezan za ADSL prikljucak. Ti svoj flat mozes koristiti i na nekom drugom ADSL prikljucku (recimo od prijatelja, na vikendici...). Mozes otkazat jedno bez da otkazes drugo jer su to tehnicki nepovezani proizvodi. Bojim se da nemas jake karte u rukama .

Quote:
al sto je naj jace svakih mj dana su mi slali na mail da ce mi ograniciti internet usluge?
Pa ako nisi platio flat paket, onda i nije cudno ako su ti ogranicili koristenje istog.
FileExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 17:22   #123
pisala sam već o tome, tako sam i ja prošla.
i nakon punih9 mjeseci prigovora, žalbi ,mailova ,faxova i telefonskih poziva t-comu, neki dan sam dobila rješenje i ne moram platiti ništa.
jedino što sam ja kod otkazivanja svog ugovora s t-comom više puta pitala da li je to sve ,a niti jedan od 10-ak operatera s kojima sam razgovarala prilikom cijele procedure ,nije mi spomenuo odjavu korisničkog imena.
tako da sam se pozvala na to i dobila rješenje i ispriku od t-coma.
dakle pokušaj ,ali naoružaj se strpljenjem.

a ovo što ti govore da će ti ograničit internet, to ti nema veze ako koristiš sada optimu.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 15:19   #124
iako ne znam da li ovo spada vise u ovu temu ili u zastitu potrosaca evo jedan howto kako prekinuti ugovor za ljude koji imaju potpisan ugovor sa tmobile mrežom (ne znam da li vrijedi za vip i tele posto nisam bio pretplatnik kod njih i ne znam kakva im je kvaliteta usluge, ali sumnjam da im je slicna situacija).

uglavnom kratko objasnjenje situacije:
vec nekoliko sam godina bio na simpa prepaid, te su me zaskocili prije pola godine pri izlasku iz getroa i nekako nagovorili na potpisivanje ugovora.
posto su mi tamo obecavali jeftinije pozive, kvalitetniju uslugu i naravno mobitel za 1kn (eh ta 1kn...).

e sada u cemu je problem. problem je u tome da u sljedecih pola godine nisam uspio dobiti niti jednom realno stanje na racunu, a kap koja mi je prelila casu je da sam pocetkom proslog mjeseca dobio stanje na racunu sa zakasnjenjem od 12 dana. posto svaki puta kada sam poslao poruku S na broj 0110 svaki puta je bilo prikazivano stanje na racunu od prije par sati do par dana.

sada kako je to dovoljno da se ponisti ugovor? jednostavno, samo trebamo dokazati prijevaru Tmobile-a da bi ugovor postao nistavan.

Prema članku 27. Zakona o zaštiti potrošača trgovac koji pruža javnu uslugu mora održavati kvalitetu javne usluge u skladu s zakonom, posebnim propisima i pravilima struke.

malo sam citao po netu da su ljudima govorili (sada ne znam da li je ovo za tmobile ili nekog drugog) da je nemoguce prikazivati realno stanje na racunu (bilo za pozive, bilo za internet). posto imam dosta pozadine sa programiranjem i elektronikom mogu reci da je ovo cista laz, i cak najveci laik moze dokazati u 5 minuta da oni mogu realno obracunavati i cijenu poziva i cijenu interneta jednostavno tako da uzme prepaid SIM karticu i pocne je koristiti. jednostavno nikada necete moci doci u minus na prepaid kartici, tj. necete moci potrositi vise od onog sto imate na racunu (na prepaidu sam jedinu uspio doci u minus kada sam imao 0kn i izgubio sam mobitel, te su mi naplatili zamjenu 20kn na moj prepaid racun). prilikom zavrsetka svakog poziva dobiti cete realno stanje na racunu ako to zatrazite, dok kao prepaid korisniku ta ce informacija biti stara kao sto rekoh izmedju par sati i par dana

posto dolazi do nesrazmjera u kvaliteti usluge bitnih za daljnje poslovno odlucivanje, tmobile ovdje krsi jos clanke 110. i 111. Zakona o zastiti potrosaca gdje se navode zavaravajuce radnje.
jednostavno ako pruzatelj usluga nepravodobno daje informacije bitne za daljnje poslovno odlucivanje on dovodi u zabludu korisnika njegovih usluga.

posto se moze dokazati iz prepaid slucaja da pruzatelj usluga posjeduje tehnicke sposobnosti da pruzi tu informaciju pravodobno on je kriv za namjerno dovodjenje korisnika u zabludu, tj. prijevaru.
robihr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 10:16   #125
Iskon zakonski rok za instalaciju usluge ???

Pozdrav,
dao sam zahtjev ( potpisani ugovor ) za instalaciju Iskon Duo usluge 24.03 do dana danas meni nije instalirana ta usluga.
Pisao sam zahtjev za raskidom ugovora ali mi kažu da moram platiti 450 kn penala zbog raskida a da oni nisu napravili ama baš ništa.
U njihovim uvjetima korištenja nema nikakvog navedenog vremenskog roka.

Da li zakonski postoji kakav dokument koji propisuje vremenski rok do kojeg bi oni morali instalirati ugovorenu obavezu???

Ivek
foxy_ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 11:59   #126
Quote:
foxy_ivi kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
dao sam zahtjev ( potpisani ugovor ) za instalaciju Iskon Duo usluge 24.03 do dana danas meni nije instalirana ta usluga.
Pisao sam zahtjev za raskidom ugovora ali mi kažu da moram platiti 450 kn penala zbog raskida a da oni nisu napravili ama baš ništa.
U njihovim uvjetima korištenja nema nikakvog navedenog vremenskog roka.

Da li zakonski postoji kakav dokument koji propisuje vremenski rok do kojeg bi oni morali instalirati ugovorenu obavezu???
http://www.potrosac.hr/dokumenti/PRA...20USLUGAMA.pdf

Quote:
18. vrijeme uspostave usluge: vrijeme, mjereno u danima, koje protekne od dana zaprimanja
zahtjeva za uspostavu određene telekomunikacijske usluge, u pisanom ili elektroničkom obliku, do
dana priključenja pretplatničke terminalne opreme na telekomunikacijsku mrežu, čime se
omogućuje korištenje tom uslugom.

III. POKAZATELJI KAKVOĆE OSNOVNIH USLUGA
Vrijeme uspostave usluge
Članak 7.
Vrijeme uspostave usluge ne može prijeći 30 dana za 95% ostvarenih priključenja u jednoj godini.
Ovdje se medjutim radi o "kakvoci" usluge a ne o individualnom slucaju pa ne znam koliko to pomaze u tvojem slucaju.
FileExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 12:53   #127
Ne mogu ti naplatiti penale ako usluga nije isporučena. Zakonski rok je 30 radnih dana što znači da se ne broje subote i nedjelje i praznici Mislim da bi to trebalo pisati na ugovoru koji si potpisao
Molly06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 13:03   #128
zakon

Da li znaš koji je to zakon da provjerim jer koliko ja znam u raznim se zakonima ne spominju radni dani nego dani što je razlika
foxy_ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 15:05   #129
Nažalost ne znam. Radila sam za nekoliko operatera, među ostalim za Iskon pa znam da smo tako govorili ljudima.
Molly06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 18:55   #130
Quote:
foxy_ivi kaže: Pogledaj post
Da li znaš koji je to zakon da provjerim jer koliko ja znam u raznim se zakonima ne spominju radni dani nego dani što je razlika
Rok od 30 dana reguliran je Iskonovim Općim uvjetima.


"2. Po primitku Zahtjeva, Iskon će obavijestiti podnositelja zahtjeva o prihvaćanju/odbijanju Zahtjeva, te u roku od najviše 30 dana od dana prihvaćanja Zahtjeva, priključiti Pretplatničku terminalnu opremu u mrežu Iskona na lokaciji priključenja navedenoj u Zahtjevu, odnosno omogućiti Pretplatniku korištenje Usluga Iskona pod uvjetima definiranim u članku 5. ovih Općih uvjeta (u daljnjem tekstu: Aktivacija usluga). Datum obavijesti Iskona o prihvaćanju smatra se datumom prihvaćanja Zahtjeva. Vrijeme u kojem Iskon nije bio u mogućnosti priključiti Pretplatničku terminalnu opremu u mrežu Iskona iz razloga za koje je odgovoran Pretplatnik neće biti uračunato u rok za priključenje i aktivaciju Usluge Iskona. "

Link na njihove opće uvjete: http://www.iskon.hr/uvjeti_koristenja

Zadnje uređivanje *Majica* : 07.05.2010. at 19:00.
*Majica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 14:39   #131
Quote:
robihr kaže: Pogledaj post
iako ne znam da li ovo spada vise u ovu temu ili u zastitu potrosaca evo jedan howto kako prekinuti ugovor za ljude koji imaju potpisan ugovor sa tmobile mrežom (ne znam da li vrijedi za vip i tele posto nisam bio pretplatnik kod njih i ne znam kakva im je kvaliteta usluge, ali sumnjam da im je slicna situacija)............
jupi, dobio sam odgovor od prvostupanjske komisije. naravno zar treba nesto ocekivati od prvostupanjske... automatski reject sa sugavim razlozima.
uglavnom odgovor je nesto u smislu:
bio si pravno sposoban kada si potpisao ugovor. ktj sam si si kriv.
ako hoces van, plati naknadu. ili ostani nas korisnik do kraja ugovora.
usluga smsinfo je informativnog karaktera, ona je vise manje precizna ali moze kasniti 1-4 dana(tj ne odgovaramo za kvalitetu usluge, niti smo vam duzni davati tu uslugu)
na tmobile portalu mozete vidjeti pdf dokumente sa specifikacijom troskova i pregledom racuna.
mi imamo clanak 48 u opcim uvjetima naseg poslovanja. nema veze sa ovim sto vi pisete ali se mi pozivamo na njega (moram malo karikirati ). uglavnom clanak se odnosi na tehnicke i operativne nemogucnosti pruzanja usluge (a posto je meni pruzena usluga(samo sa zastarjelim informacijama), a oni tehnicki mogu pruziti uslugu...)

uglavnom odgovor im saljem u pon, ali pobio sam sve njihove argumente i direktno ih optuzio za zavaravajucu poslovnu praksu i prijevaru (ko ih.. kada ne znaju citati izmedju redaka)

Zadnje uređivanje File : 08.05.2010. at 15:38.
robihr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 16:21   #132
Potpisan ugovor - nevažeći?

Pozdrav, nisam mogao naći temu vezano uz ugovore sa mobilnim operaterima, uglavnom zanima me sljedeće:

Prije par mjeseci potpisao sam ugovor na 24 mjeseca sa t-mobileom ali sa nevažečom osobnom iskaznicom (bila je debelo istekla, preko par mjeseci), dali bi im mogao sada neplatiti račune i kada mi pošalju kakvu opomenu javiti da nisam potpisao, da neka provjere i izvući se od tog ugovora.
nyc4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 17:31   #133
Ti bi malo telefonirao bez placanja? ne ide to bas tako.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 19:41   #134
Quote:
FileExplorer kaže: Pogledaj post
http://www.potrosac.hr/dokumenti/PRA...20USLUGAMA.pdf



Ovdje se medjutim radi o "kakvoci" usluge a ne o individualnom slucaju pa ne znam koliko to pomaze u tvojem slucaju.
Zanima me što to doslovno znači. Tipa:
Članak 13. - ? jel se to odnosi polusatno čekanje na javljanje operaterove službe za korisnike?
Članak 16. - jel to znači da operateri krše taj članak ako ja imam prigovor na račun tijekom 3 ili 4 mjeseca tijekom godine.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 22:36   #135
Jel ima kakva obaveza mobilnog operatera da upozori pozivatelja ako zove broj koji je na prvi pogled T-mobileov/Vipov/Tele2 a pretplatnik je prešao na neki drugi?
Primjer:
broj izgleda 098:xxxxxxx ali je korisnik prešao na neki drugi operater.
broj izgleda 091:xxxxxxx ali je korisnik prešao na neki drugi operater.
broj izgleda 095:xxxxxxx ali je korisnik prešao na neki drugi operater.

Koliko sam shvatio kod fiksnih brojeva ne postoji mogućnost da broj ima neku dodatnu tarifu.
__________________
Du `cha mee gagh roch.
kor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 00:17   #136
Quote:
kor kaže: Pogledaj post
Jel ima kakva obaveza mobilnog operatera da upozori pozivatelja ako zove broj koji je na prvi pogled T-mobileov/Vipov/Tele2 a pretplatnik je prešao na neki drugi?
Primjer:
broj izgleda 098:xxxxxxx ali je korisnik prešao na neki drugi operater.
broj izgleda 091:xxxxxxx ali je korisnik prešao na neki drugi operater.
broj izgleda 095:xxxxxxx ali je korisnik prešao na neki drugi operater.

Koliko sam shvatio kod fiksnih brojeva ne postoji mogućnost da broj ima neku dodatnu tarifu.
to je bilo u početku, a onda su ukinuli. isto pitanje postavljeno je u Potrošačkom kodu i odgovor operatera je bio (otprilike): ".....da taj govorni automat zbunjuje pozivatelja misleći da je broj nedostupan ili slično, poziv se prekida pa je ta praksa ukunuta".

Izgleda da takva obveza ne postoji

Čini mi se da je u zadnje vrijeme "u modi" prebacivanje velikih firmi s mreže 098 na 091 i obrnuto, uz zadržavanje dotadašnjeg broja. Jedni drugima čine uslugu za uslugu, razmijenjuju međusobno velike klijente.
Ja imam već 15g. 098 i zbog toga sam uzela dodatnu SIM-karticu 092 kako bi za 0,29 lipa bila u kontaktu s mužem koji je sada u VIP-u s predbrojem 098 zahvaljujući njegovima u firmi.
Baš me zanima koliko lipa po minuti su ugovorili za prelazak, a ovce nek plaćaju......e pa nećeš! :lakat:
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 20:17   #137
Citajuci ovo dolazim do dojma da je najbolje rjesenje uopce ne koristiti usluge jer ne samo da su tarife apsurdno visoke, nego na kraju placate razno razne 'usluge' koje ne zelite, od opomena do odvjetnickih usluga.

Uglavnom, evo i jednog mojeg problema. Prebacio sam jednu fiksnu i jednu mobilnu liniju t-coma(prethodno u mojem vlasnistvu) na pravnu osobu - svi ugovori potpisani s pravnom osobom.
Buduci da t-com salje poseban racun za gotovo svaku uslugu, doslo je nekoliko racuna. I svi su oni naslovljeni drugacije. Npr. racun za mobitel na moje ime i ime pravne osobe(neznam sto oni ocekuju tko da ga plati, ja ili pravna osoba?). Drugi racun na neku nepoznatu osobu i firmu(ime isto ko i moje ali prezime potpuno drugacije)
Internet promet je dosao na moje ime samo. Internet prikljucak i fiksna linija na firmu.

Nakon zalbe, poslali su ispravljene racune prije par dana, ali isto tako poslali su i poruku ukoliko zelimo nastaviti koristiti usluge da podmirimo racune. Neznam jos da li to znaci da ce nam i poslati opomenu i naplatiti to?
Kako bi uopce mogli platiti racune ako nam ih oni nisu ni ispostavili, tj. poslali su ih tek prije par dana a vec salju opomene?

Sto mi savjetujte da napravim ako stignu opomene? Da li da placam opomene ili saljem zalbe na t com?
KlosarHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 17:48   #138
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
to je bilo u početku, a onda su ukinuli. isto pitanje postavljeno je u Potrošačkom kodu i odgovor operatera je bio (otprilike): ".....da taj govorni automat zbunjuje pozivatelja misleći da je broj nedostupan ili slično, poziv se prekida pa je ta praksa ukunuta".

Izgleda da takva obveza ne postoji

Čini mi se da je u zadnje vrijeme "u modi" prebacivanje velikih firmi s mreže 098 na 091 i obrnuto, uz zadržavanje dotadašnjeg broja. Jedni drugima čine uslugu za uslugu, razmijenjuju međusobno velike klijente.
Meni je OK da je ukinuta ona objavjest - odnosno bilo bi korektno da si sam korisnik moze ukljucit tu uslugu ako bas zeli. Mene recimo uopce ne zanima koju mrezu zovem (jer mi svi pozivi isto kostaju) ali mi je isto tako bilo i blesavo da je onome tko mene zove isla poruka na kojoj sam mrezi - totalno neprofesionalno zvuci a i manji operateri su zbog toga dosta patili jer ljudi nisu zeljeli prelazit zbog te poruke.

Sto se fiksne telefonije tice, tamo te najave nikad nije niti bilo iako se cijene terminacije razlikuju pa tako i nekih tarifa. Ja recimo imam besplatno 100 minuta poziva unutar fiksne T-Com mreze ali nema nacina da provjerim/saznam jel broj koji zovem u T-Com mrezi ili nije.

Vjerojatno bi bilo najbolje da se uvede onaj americki sistem, dakle bez interkonekcije ali i da primatelj poziva "placa", ali kod nas su veliki igraci koji cuvaju svoje pozivije prejaki da bi to dopustili, oni naravno ne zele konkurenciju.
FileExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 20:25   #139
MAXTV usluga -probni rok

Pozdrav svima..
Sad tek vidim koliko ona reklama "mafija,sused mafija" ima smisla

Ovi iz T-Com-a nisu normalni. obični prevaranti!!

Evo priče, pa vas molim,ako je netko više upućen u ove stvari da mi napiše kako da to rješim.

Prije 3 i pol mjeseca, mog oca su na ulici nagovorili na MaxTv. Imaš probni rok 3 mjeseca i poslije možeš otkazati uslugu i vratiti prijemnik. I uzeo je to 'sranje' na probni rok od 3 mjeseca. Rekli su nam da par dana prije isteka tog probnog roka, moramo javiti službi za korsnike i otkazati uslugu. Imali smo to na umu i pratili datume kad smo uzeli, da možemo otkazati. I zovem ja par dana prije "mi bi otkazali maxtv, ne želim koristiti tu uslugu".
KAže mi operater da može, nema problema, da si možemo to sami napraviti preko tv-a i daljinskog upravljača, uđeš u neki izbornik i tamo imaš opcije "otkaži".
Kad smo to poklikali, još jednom pitam operatera "da li je to -to i i kad da vratimo prijemnik?" On veli "da,to je to, možete vratiti u roku par dana."

Sad dođem u T-Com centar, stavim prijemnnik na stol. "Vraćamo prijemnik, otkazali smo uslugu prije par dana."
Žena na šalteru mi veli: "Niste ništa otkazali, vaš paket Maxtv je komercijaliziran na 2 god,otkazali ste samo neke dodatne usluge,ali maxtv ostaje"

Ajde molim vas,recite mi jel se oni prave ludi ili su gluhi ili koji quratz? Zvala sam 2 puta službu za korisnike(kad sam se informirala kako otkazati uslugu), i svaki put su mi rekli da si to mogu sama napraviti!!!
Ja sam bila uvjerena da smo time otkazali uslugu MaxTv-a!!!! Sad mi vele da će nam stavit penale 1200kn.
I još mi veli, da smo prijemnik morali vratiti 12.8.2010. a nitko mi nigdje ni jednom riječju nije napomenuo rok vraćanja prijamnika!!!

Koje su šanse da pišemo žalbu za davanje krivih informacija i dovođenje korisnika u zabludu?? Znam da je to velika firma i da su zaštitćeni svim mogućim pravnim alatima, ali zar se mogu tako ponašati prema korisnicima i očekivati da smo i dalje sretni i zadovoljni s njihovom pišljivom uslugom koju niti ne želimo??
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 20:36   #140
Imam još jednu priču od prije godinu i pol, kad su mene zaustavili u konzumu za neku "mrak tarifu".
Onda sam potpisala taj ugovor, a niti jednom rječju mi nije dano do znanja da je to pretplatnički odnos!!!
Ja sam naivno mislila da mijenjam tarifu, ono da imas neke jeftinije pozive ili tak nešt slično,a to mi je i taj njihov zaposlenik i tvrdio!!!!

Zapravo sam potpisala pretplatnički odnos na 2 god! To sam tek skužila nakon cca 2 tjedna kad si nisam mogla pogledati stanje na računu.
Tad sam mislila kao pa 'sama sam kriva', a opet kad sam se prisjetila kako mi je tip lagao u facu i govorio da je to promjena tarife i da se meni ništ neće promjeniti, išla sam pisati neki mail kao žalbu, i odgovorili su mi neke u stilu "sama sam si kriva kaj potpisujem neke kaj nisam pročitala"

Još moram spomenuti luđačko ponašanje tog njihovog 'zaposlenika' koji samo da me nije prisilio na to, jer mi je vrećicu iz konzuma istrgnuo iz ruke, uzeo mob skoro pa iz torbice sam, izvadio bateriju, počeo pisati broj, užurbano govorio, turnuo mi papir i kemijsku pred nos i potpiši!! :2up:
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.