Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2013., 15:10   #1
Je li udisanje otrova za žohare štetno za zdravlje?

zanima me da li je štetno udisanje dima? naime dogodilo mi se da sam se zatekla u blizini dima pošto je bila vršena deratizacija danas,a dim je ušao kroz napu u kuhinji,gdje sam baš boravila u tom momentu...

ako već posotji neka slična tema,neka se premjseti ovaj upit...Hvala!
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 19:10   #2
Ja sam više puta boravio u kuhinji baš kad se vršila dezinsekcija. pitao sam ekipu dali je to opasno, udiusanje one maglice .... rekla je dr .vet, voditeljica tima da nije opasno tj jest malo jer može doći do iritacije dišnih kanala..... dala mi je masku budući da imam astmu pa da zbog tih mirisa nebi imao problema....
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 19:36   #3
aha...ja inače nemam problema ali pošto imam i mačke,pa čisto tak pitam,jer se desilo da se jednom susjedu otrovala papiga...al bio je navratio poslij jedan od djelatnika i rekao da to nije štetno i šta ja znam šta...
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 19:49   #4
vjerojatno je štetno ko i sprej za muhe
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 05:45   #5
ja ne pusim te njihove price o ekologiji i bezopasnosti.kako je moguce da otrov za jedini stvori koji bi prezivio nuklearnu kataklizmu nije stetan za ljude...
toksicno je,al u kojoj mjeri i koje posljedice mozes imat
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 19:11   #6
ni ja ne vjerujem u to...ali ajde preživjela sam
jest da sam osjetila kao neke smetnje u grlu i nosu,al ajde brzo sam reagirala otvorila sam prozor u kuhinji i još u ostalim prostorijama da se provjetri i sve ok...mislim ti iz te firme tvrde tako ovo ono nije niš štetno...mislim moš mislit jbt,kad sam prije jednom vidjela lika da hoda sa maskom okolo
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 16:59   #7
ja sam ima halucinogene snove noć nakon svaki put nakon prskanja skoro, pošto spavam u istoj prostoriji

ovaka napamet ne bu ti niš od dvaput godišnje , za nekog ko je stalno izložen ne garantiram
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.