Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2010., 09:50   #1021
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
koliko su bodiji u prenatalu?
ja sam vani u prenatalu kupila 2 za 15 eura... jesu takve cijene i kod nas?
ja to nisam gledala, ali na etiketama im je cijena u eurima, a cijena u kunama je nešto sitno veća nego kad preračunaš tečaj.

ne znam tiskaju li za naše tržište naljepnice sa većim ciframa u €
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 10:28   #1022
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
ne znam tiskaju li za naše tržište naljepnice sa većim ciframa u €
ne tiskaju

ja to uvijek pogledam i uvijek me raspizdi kad vidim da kod nas dodaju još 15-20% (pimkie npr.)
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 10:30   #1023
meni se u prenatalu nije svidio nitijedan body, svi imaju neko čudno kopčanje na leđima pa preko guzice

zato su mi petit beteau ali su preeeeskupi, to se jedino moja mama otela s lanca i kupila dva bodija na sniženju 50% za 150kn....znači da su nekad koštali 150kn komad
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 10:43   #1024
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
meni se u prenatalu nije svidio nitijedan body, svi imaju neko čudno kopčanje na leđima pa preko guzice

zato su mi petit beteau ali su preeeeskupi, to se jedino moja mama otela s lanca i kupila dva bodija na sniženju 50% za 150kn....znači da su nekad koštali 150kn komad

meni je to previše, al ono stvarno, malena krpica toliko košta. mislim tko si to može priuštiti i koga to veseli, nek mu bude, ali cijena je nerealna.
maalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 10:46   #1025
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
koliko su bodiji u prenatalu?
ja sam vani u prenatalu kupila 2 za 15 eura... jesu takve cijene i kod nas?
nemam pojma...prošli smo kroz dućan, bacila oko na cijenu prve majčice...pogledali malo cijene kolica i krevetića...i pobjegli van. Sve je to preslatko i stvarno je teško odoljet da ne kupiš, ali stvarno je sve skupo i mi smo odlučili da ne kupujemo NIŠ. Šta dobijemo i nasljedimo to će biti to.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 10:51   #1026
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
pa croatia je tamo prema indexu, a teatro fenice je iznad erste banke

pretpostavljam da misliš na croatiu, jer je tamo dm.
ugl idem sutra, pa ću vidjet
.
ma pobrkala sam ih, jer mi u razgovoru ga zovemo fenice, kao idemo u tom smijeru.
Ugalnom, tamo pred dm-a prije žabice je ta trgovinica.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 11:29   #1027
Quote:
maalena kaže: Pogledaj post

meni je to previše, al ono stvarno, malena krpica toliko košta. mislim tko si to može priuštiti i koga to veseli, nek mu bude, ali cijena je nerealna.
potpis

ali mojima je prvo unuče, pa gledaju cipelice za 500kn, male kaputiće jer im je sve tako slatko...

ja neki dan u hilfigeru sebi kupila sandale za 500
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 12:30   #1028
ma dajte nemojte pretjerivat, ja sam kupila prekrasne bodiće po 17 kuna, ili u kiki jednom 3 komada za 40 kuna mislim, a nedavno kombinezoniće u MTČ leptirić po 28 kuna jer je bio 30% popust! i imam već toliko robice sada da ću reći rodbini neka kupuje, ako misli kupiti robicu, stvari od vel. 68 na dalje za jesen, s dugim rukavićima
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 12:32   #1029
cure, imaju gdje neke lijepe jeftine komodice za kupiti? neko dobro sniženje, da je ispod 1000 kuna? to mi je još jedino ostalo da nemam
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 14:38   #1030
trebaš dječje ili? ja uvijek toplo preporučujem ikeu
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 16:44   #1031
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
to je u Mercatoru ili...?
piše uz Merkator centre!
ne znam jel svaki merkator ima intersport?
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 16:49   #1032
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post

to se jedino moja mama otela s lanca i kupila dva bodija na sniženju 50% za 150kn....znači da su nekad koštali 150kn komad


grozno je kako penzići imaju vremena i novaca za svoju unučad!!!
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 16:54   #1033
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
ma dajte nemojte pretjerivat, ja sam kupila prekrasne bodiće po 17 kuna, ili u kiki jednom 3 komada za 40 kuna mislim, a nedavno kombinezoniće u MTČ leptirić po 28 kuna jer je bio 30% popust! i imam već toliko robice sada da ću reći rodbini neka kupuje, ako misli kupiti robicu, stvari od vel. 68 na dalje za jesen, s dugim rukavićima
pažljivo sa Kikinim bodijima - odličan pamuk ali prevelik izrez/dekolte!
bili bi izvrsni ako netko zna našiti neko kopčanje!
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 16:58   #1034
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post


grozno je kako penzići imaju vremena i novaca za svoju unučad!!!
daleko su moji od penzića čudno mi je što će bit dida i baka
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 18:05   #1035
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
pažljivo sa Kikinim bodijima - odličan pamuk ali prevelik izrez/dekolte!
bili bi izvrsni ako netko zna našiti neko kopčanje!
sad si me sjetila da sam negdje vidjela (al nemam pojma kad ni gdje) nekakvu spravicu kojom možeš stavljat drukere (nitne) na odjeću, funkcioniralo je na foru klamerice. to bi bilo super nabaviti za "servisiranje" bodija, tutica i sl.

ako je netko vidio nešto slično neka mi javi
maalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 18:29   #1036
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
cure, imaju gdje neke lijepe jeftine komodice za kupiti? neko dobro sniženje, da je ispod 1000 kuna? to mi je još jedino ostalo da nemam
Mi upravo kupili u Adax-u komodu.....
Imaju ti neke na sniženju, a oni što nisu na sniženju, njih možeš kupit za keš i onda ti na to daju 20%....ja prezadovoljna!!!!!
__________________
A - 26.05.2010; B - 03.04.2012...
Lepa26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 11:26   #1037
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
ili u kiki jednom 3 komada za 40 kuna mislimž
ja kupila ovo i to bodije koji su navodno broja 50 do 56, a po veličini mi isti sa većinom 62 bodija, tako da znate...

i još mi se čine skroz otvoreni i šlampavi, onako ko da će se još rastelit s pranjem, e sad vidjet ćemo ali neću više tamo kupovati
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 11:50   #1038
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
nemam pojma...prošli smo kroz dućan, bacila oko na cijenu prve majčice...pogledali malo cijene kolica i krevetića...i pobjegli van. Sve je to preslatko i stvarno je teško odoljet da ne kupiš, ali stvarno je sve skupo i mi smo odlučili da ne kupujemo NIŠ. Šta dobijemo i nasljedimo to će biti to.
Ma Prenatal je definitivno preskup, ja radim (tj. radila sam dok nisam otišla na bolovanje) na Žabici i svaki da sam pored prenatala prolazila kad sam išla po marendu, i svaki dan sam padala u nesvijest od cijena te mićušne robice.....
Nego, jesi išla vidjeti na veliku placu za spavaćice? Ja imam doma sve neke prastare, uključujući i onu u kojoj je moja mama mene rodila, al me malo sram to nositi u rodilište a ne mogu puno hodati pa bi poslala mamu da mi ode kupiti.
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 12:28   #1039
Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
Ma Prenatal je definitivno preskup, ja radim (tj. radila sam dok nisam otišla na bolovanje) na Žabici i svaki da sam pored prenatala prolazila kad sam išla po marendu, i svaki dan sam padala u nesvijest od cijena te mićušne robice.....
Nego, jesi išla vidjeti na veliku placu za spavaćice? Ja imam doma sve neke prastare, uključujući i onu u kojoj je moja mama mene rodila, al me malo sram to nositi u rodilište a ne mogu puno hodati pa bi poslala mamu da mi ode kupiti.
e danas išla, ali skroz zaboravila...na tržnici na brajdi mi je jedna teta rekla da će dobiti ljetne spavaćice manjih brojeva za mjesec dana, cijena im je 60-80kn. U dućanu s donjim rubljem pored dm-a, tamo prije pruge kod žabice, ima prekrasnih spavaćica, 100-150kn. A i u kinezima kod plave mime kod građevinskog sam našla jednu sa skoz kratkim rukavićima, ljubičastu, samo 60kn...tako da mislim da ću tu uzet. Ali meni je do termina tek 4.10., tako da si razmišljam da bi mi bilo još najbolje na ljetnim sniženjima si kupit...iako bi voljela sve šta treba kupit i riješti sada dok sam pokretna, prije vrućina i trbuha.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 12:31   #1040
Ne sjećam se gdje se pričalo o pompeinim topićima po 29.90...ali u Billi su 10kn skuplji, 39.90.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.