Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2016., 17:52   #1441
Quote:
humphrey172 kaže: Pogledaj post
nije se ništa štrcalo, ali osjećaj i određeni nagon postoji oduvijek. ljudski orga(ni)zam je čudo.
Znaš li da taj osjećaj uvijek iznova možeš ponoviti, tako da spriječiš ejakulaciju? Prstima pritisneš područje ispod mošnje. Osjećaj je luđački. Ja se uvjerio. Svršiš bez ejakulacije, ali orgazam se luđački pojačava i traje dulje. Ko u djetinjstvu, čak i bolje.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 22:56   #1442
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Znaš li da taj osjećaj uvijek iznova možeš ponoviti, tako da spriječiš ejakulaciju? Prstima pritisneš područje ispod mošnje. Osjećaj je luđački. Ja se uvjerio. Svršiš bez ejakulacije, ali orgazam se luđački pojačava i traje dulje. Ko u djetinjstvu, čak i bolje.
ovo bi čak u seksu moglo pomoći
humphrey172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 00:40   #1443
helou? pa to su osnove
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 00:57   #1444
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
helou? pa to su osnove
kaj i ti mošnje stiščeš da ne ejakulira prije
humphrey172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 01:24   #1445
Nemojte guglati retrogradnu ejakulaciju.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 16:35   #1446
Quote:
humphrey172 kaže: Pogledaj post
ovo bi čak u seksu moglo pomoći
Pa i moglo bi. Jedino bi početnicima, dok se ne naviknu, mogao biti problem nedostatak snage kod pritiska, pa treba vježbati. Mene je u početku ruka boljela, a sada mi je to svakodnevica.

I što mi je najbolje, stalno ostajem napaljen i nakon svršavanja. Ponekad mi ni 3 puta nije dovoljno da se zasitim toga.

A možeš si misliti što se dogodi kada ejakuliram tek. Sperma izleti ko munja. Ono, poznajem barem 2 načina spriječavanja ejakulacije. Ovo s pritiskom područja ispod mošnje je najbolji način, iako ni stiskanje penisa nije loše. Možeš nekoliko puta ponoviti cijeli proces, samo što ti poslije tkivo penisa jako okrupni, dok ti se nakon dan ili 2 ne vrati u normalu.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 20:19   #1447
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Pa i moglo bi. Jedino bi početnicima, dok se ne naviknu, mogao biti problem nedostatak snage kod pritiska, pa treba vježbati. Mene je u početku ruka boljela, a sada mi je to svakodnevica.

I što mi je najbolje, stalno ostajem napaljen i nakon svršavanja. Ponekad mi ni 3 puta nije dovoljno da se zasitim toga.

A možeš si misliti što se dogodi kada ejakuliram tek. Sperma izleti ko munja. Ono, poznajem barem 2 načina spriječavanja ejakulacije. Ovo s pritiskom područja ispod mošnje je najbolji način, iako ni stiskanje penisa nije loše. Možeš nekoliko puta ponoviti cijeli proces, samo što ti poslije tkivo penisa jako okrupni, dok ti se nakon dan ili 2 ne vrati u normalu.
Slažem se, retrogradna je super stvar.


Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post

Neko vrijeme mi stara nije znala za to, dok me nije u velikoj sobi našla, kako potrbuške ležim, skinutih gaća, na mekanom jorganu.
Imao sam neka slična iskustva s krevetima i dekama dok još nisam znao kako ispravno koristiti ruke.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 13:08   #1448
Jel se racuna prvi put u doba vrtića kad sam imao prvi encounter s vaginom pod strunjacama, ne znam zasto ali volio sam praviti sebi kuce od strunjace bas mi je bilo fora haha i isplatilo se, mala mi ju sama pokazala, 0 srama, dok nas nisu ostali klinci prekinuli. Doh!
real Dante DmC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 13:09   #1449
NE sjecam se
Seks mi je obicnafizicka potreba kao popisat se i napiti se vode
S obzirom da se ne sjecam svog prvog pisanja i ispijanja vode ne sjecam se ni seksa.
svrsko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger