Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2016., 09:23   #161
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Mda...i pogubiti sve bitno putem. Ništa ne bih rekla da ti već nemaš dječicu koliko se sjećam i ne tako bajan brak??
Misliš da će ga ovaj tempo učvrstiti??
Spavat ćeš kad umreš..a i "živjeti" ćeš kad umreš..očito
Ne mora bit. Onom tko voli svoj posao je to zivot.

Ne odnosi se na mene, ja na svoj radije ne bih isla. Ali voljela bih da nije tako.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 09:25   #162
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Mda...i pogubiti sve bitno putem. Ništa ne bih rekla da ti već nemaš dječicu koliko se sjećam i ne tako bajan brak??
Misliš da će ga ovaj tempo učvrstiti??
Spavat ćeš kad umreš..a i "živjeti" ćeš kad umreš..očito
U pravu si, ali meni su na prvom mjestu, da bi se mogla izvuci iz svog kruga,potreban pristojno placen posao(sto ovaj je) sa dovoljno vremena da se mogu organizirati oko djece(sto ovaj je) i onda kad klinci odu spavati, imam jos par sati za uciti
Bonus je sto je i jako blizu skole i vrtica. Ja sa pola radnog vremena, ma gdje god bila, ne bih mogla ni platiti stan, a da ovisim o "milostinjama" bilo cijim- no way. Za sada sam zadovoljna sa svojim socijalnim zivotom, i pocela sam uzimati vrijeme za sebe pa eto otic igrati bilijar sa drustvom par sati(ne svaki dan, naravno).Prosli vikend su mi dosle frendice pa smo pekle kekse- sto je bilo zanimljivo i klincima. Meni takve stvari pune baterije, mozda sam luda,ali je tako.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 09:33   #163
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
U pravu si, ali meni su na prvom mjestu, da bi se mogla izvuci iz svog kruga,potreban pristojno placen posao(sto ovaj je) sa dovoljno vremena da se mogu organizirati oko djece(sto ovaj je) i onda kad klinci odu spavati, imam jos par sati za uciti
Bonus je sto je i jako blizu skole i vrtica. Ja sa pola radnog vremena, ma gdje god bila, ne bih mogla ni platiti stan, a da ovisim o "milostinjama" bilo cijim- no way. Za sada sam zadovoljna sa svojim socijalnim zivotom, i pocela sam uzimati vrijeme za sebe pa eto otic igrati bilijar sa drustvom par sati(ne svaki dan, naravno).Prosli vikend su mi dosle frendice pa smo pekle kekse- sto je bilo zanimljivo i klincima. Meni takve stvari pune baterije, mozda sam luda,ali je tako.
Tako objašnjeno je već sasvim druga priča...iz prethodnog posta se to nije dalo pročitati. Drago mi je da si se organizirala
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 09:40   #164
Hvala
Kada sam pocela pisati na forumu, pocela sam traziti i svoj izlaz i onda skuzila da samo dajem energiju na pogresne stvari, tj.mjenjanje nekog. Sad se samo vracam u svoje prirodno stanje
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 10:06   #165
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Hvala
Kada sam pocela pisati na forumu, pocela sam traziti i svoj izlaz i onda skuzila da samo dajem energiju na pogresne stvari, tj.mjenjanje nekog. Sad se samo vracam u svoje prirodno stanje
Tak treba! Budi svoja!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 10:24   #166
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Tak treba! Budi svoja!
Thanks
Nemas pojma kako je ponekad lako upasti u tudje sablone, a onda dok ih potrgas...
Mislim- i ova tema je o stavljanju u sablone,ne? Koje nam onako odrede- sta bi trebao raditi, kako se ponasati, sta zeljeti
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 10:30   #167
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Thanks
Nemas pojma kako je ponekad lako upasti u tudje sablone, a onda dok ih potrgas...
Mislim- i ova tema je o stavljanju u sablone,ne? Koje nam onako odrede- sta bi trebao raditi, kako se ponasati, sta zeljeti
A gle,nije lose poslusati ponekad savjete i promjeniti to ako je to za bolje samog sebe al nekako se i dalje volim drzati onog sto jesam i sto zelim i hocu. Svatko bira svoj put,svatko je krojac svoje sudbine
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 17:49   #168
Neki poslovi/radna mjesta kradu snagu a neki daju zadovoljstvo i vraćaš se doma izpunjenija i sretnija i imaš i više snage i volje za obitelj.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 17:52   #169
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Neki poslovi/radna mjesta kradu snagu a neki daju zadovoljstvo i vraćaš se doma izpunjenija i sretnija i imaš i više snage i volje za obitelj.
Joj da mi je nac takav posao...
Mada, nije sve ni do posla nego u osobi i njenoj svijesti o tom poslu koji radi.
Jer svaki posao moze biti tlaka i bolest, a moze biti nagrada i zadovoljstvo...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 12:09   #170
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Joj da mi je nac takav posao...
Mada, nije sve ni do posla nego u osobi i njenoj svijesti o tom poslu koji radi.
Jer svaki posao moze biti tlaka i bolest, a moze biti nagrada i zadovoljstvo...
Znam da je ovo standard, ali sam se juce sjetila Nerude:
Lagano Umiranje

Lagano umire onaj koji ne putuje,
onaj koji ne čita,
onaj koji ne sluša muziku,
onaj koji ne nalazi zadovoljstvo u sebi.

Lagano umire onaj koji uništava vlastitu ljubav,
onaj koji ne prihvata pomoć.
Lagano umire onaj koji se pretvara u roba navika,
postavljajući sebi svaki dan ista ograničenja,
onaj koji ne menja rutinu,
onaj koji se ne usuđuje odenuti u novu boju,
onaj koji ne priča sa ljudima koje ne poznaje.

Lagano umire onaj koji beži od strasti
i njenog vrela emocija;
onih koje daju sjaj u očima i napuštenim srcima.

Lagano umire onaj
koji ne menja svoj život
onda kada nije zadovoljan svojim poslom
ili svojom ljubavi,
onaj koji se ne želi odreći
svoje sigurnosti radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima;
onaj koji neće dozvoliti, niti jednom u svom životu,
da pobjegne od smislenih saveta.


P.S. U ponedjeljak mi je umro prijatelj, srcani udar, pa onda covjek pocne biti svjestan da nemamo bas svo vrijeme ovog svijeta za nesto promjeniti...
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 12:37   #171
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post

P.S. U ponedjeljak mi je umro prijatelj, srcani udar, pa onda covjek pocne biti svjestan da nemamo bas svo vrijeme ovog svijeta za nesto promjeniti...
Zao mi je za prijatelja.

Htio sam samo napisati da su mene na USu rastrgali kad sam spomenuo da godine idu,vrijeme leti ... mislim na boldano
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 17:49   #172
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Uopće ne razumijem kako to "odnos novčanih snaga" može pozitivno ili negativno utjecati na skladan par.

Zar se ne može dogoditi da jedno ostane bez posla, zar se par ne može dogovoriti da jedno od njih ostane kod kuće i vodi domaćinstvo?
Kako bi se onda to "računalo"?
Zar bi onaj zaposleni trebao odmah "ukloniti" nepoželjnoga bračnog druga/družicu koji ne ne zarađuje.

A ovdje se ide još dalje i raspravlja se o razlici u plaćama kad su oboje zaposleni
Nema sreće tamo gdje jedno drugom broje svaku kunu.
Ja malo pročitao i ne vjerujem što vidim?? O čemu ti ljudi pišu, novac, manje više, 3 puta manje????? Pa šta ako se žena/muž razboli? Nema po njima zime, noga u guzicu!? Koja im je granica, razlika dopuštena? Do 1000 kn razlike može, a sve ostalo - u kurac!? Naravno režije podjeliti u lipu!!!!
antej is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 17:52   #173
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ni ja ovo niš ne kužim, ja sam 15 godina radio i uzdržavao obitelj, žena se tek sad zaposlila, kaj sam ja trebao nju otpilit jer nije niš zarađivala po ovom vašem razmišljanju
Brate ili to ili svaku veće zašiljiti olovku i zapisati koliko si joj taj dan posudio. Kad se, daj bože zaposli, ajmo sve u lipu vrati! Pa 5 godina bez plaće, jebe ti se, nek vrati. Ako se nikad ne zaposli, hm, možda neki organ - bubreg ili slično? To je danas skupa roba. Uglavnom, nedaj lovu ni za boga!!!
antej is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 12:12   #174
A kaj se vi cudite, pa to tak danas ide. Vidi se i po ovoj temi, muski potvrdjuju, bar dosta njih, ne svi.

Jedini muski kojima ne bi smetalo da im cura/zena ne radi ili ako radi, da malo zaradjuje su oni ful konzervativni tipovi koji smatraju da zene i trebaju stalno bit kod kuce, ne raditi, odgajati djecu i kuhati. Dok oni rade, cugaju po birtijama, jebu okolo itd itd.
Ovi imalo liberalniji vledaju itekak koliko zaradjujes,status i slicno. Velika vecina. To je tak
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 15:06   #175
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
A kaj se vi cudite, pa to tak danas ide. Vidi se i po ovoj temi, muski potvrdjuju, bar dosta njih, ne svi.

Jedini muski kojima ne bi smetalo da im cura/zena ne radi ili ako radi, da malo zaradjuje su oni ful konzervativni tipovi koji smatraju da zene i trebaju stalno bit kod kuce, ne raditi, odgajati djecu i kuhati. Dok oni rade, cugaju po birtijama, jebu okolo itd itd.
Ovi imalo liberalniji vledaju itekak koliko zaradjujes,status i slicno. Velika vecina. To je tak
Ma nisu to liberalni. To su ti ovi konzervativni koji su se modernizirali
PipiBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 15:07   #176
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
A kaj se vi cudite, pa to tak danas ide. Vidi se i po ovoj temi, muski potvrdjuju, bar dosta njih, ne svi.

Jedini muski kojima ne bi smetalo da im cura/zena ne radi ili ako radi, da malo zaradjuje su oni ful konzervativni tipovi koji smatraju da zene i trebaju stalno bit kod kuce, ne raditi, odgajati djecu i kuhati. Dok oni rade, cugaju po birtijama, jebu okolo itd itd.
Ovi imalo liberalniji vledaju itekak koliko zaradjujes,status i slicno. Velika vecina. To je tak
Slazem se, gledaju oni to itekako, naravno ipak i dalje manje od zena, tolerirat ce losiju placu ili manjak ambicioznosti, cak i privremenu nezaposlenost, pogotovo ako cura kompenzira na drugim poljima (uglavnom u izgledu i ugodnom karakteru i svim ostalim karakteristikama koje su zenu uvijek cinile pozeljnim materijalom za vezu). No to sto ce prije preci preko tih stvari nego zene, ne znaci da ne razmisljaju o njima i oni, rijetko koji danas ne bi imao nista protiv da bude uzdrzavatelj obitelji, a da nije tipican 'baja' kakvog si opisala.
---

Ajme sramota je za forum sto ovaj svrsko jos ima dozvolu pisati
Moje misljenje je da ga treba ga ignorirati pa ce mu prestat bit zanimljivo.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 12:31   #177
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Slazem se, gledaju oni to itekako, naravno ipak i dalje manje od zena, tolerirat ce losiju placu ili manjak ambicioznosti, cak i privremenu nezaposlenost, pogotovo ako cura kompenzira na drugim poljima (uglavnom u izgledu i ugodnom karakteru i svim ostalim karakteristikama koje su zenu uvijek cinile pozeljnim materijalom za vezu). No to sto ce prije preci preko tih stvari nego zene, ne znaci da ne razmisljaju o njima i oni, rijetko koji danas ne bi imao nista protiv da bude uzdrzavatelj obitelji, a da nije tipican 'baja' kakvog si opisala.
---

Ajme sramota je za forum sto ovaj svrsko jos ima dozvolu pisati
Moje misljenje je da ga treba ga ignorirati pa ce mu prestat bit zanimljivo.
Ma tolerirat ce ako se radi o nekoj neozniljnoj, privremenoj vezici, avanturici, kaj vec. Jer ih nije previse briga kad ne planiraju nesto dugorocno.
Moras biti dobro potkovan i turboambiciozan za ozbiljnu vezu. Pa i ako si zensko. Nije dovoljna samo ljubav
Osim ako si ne nadjes nekog u svom rangu, s mogucnostima slicnim tebi.
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger