Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 09.04.2017., 13:26   #11
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post

Mislim da se pravo prijateljstvo ne može uspostaviti nakon prekida neke duge veze (ionako su muško-ženska prijateljstva "teška" sama po sebi), al druženje u cilju održavanja kontakta s nekim tko ti je jedno vrijeme bio i najbolji prijatelj mislim da apsolutno ima smisla. Naučiš podosta o sebi kroz tu osobu i vaš prekid. Al jbg, za to moraju bit obje osobe dovoljno zrele i prihvatit to kao jedinu mogućnost, a nisam siguran da to baš funkcionira u realnosti
Nakon sedam godina braka sa bivšom, došlo je do razlaza, ljudski i civilizirano, ostali smo "prijatelji", ali kakvi... Smatram da je naše vrijeme prošlo, kad se vidimo razmjenimo 2-3 rečenice ono općenito i to je to, sasvim dovoljno.
Nismo imali djece, ništa nas ne veže i smatram da se nemamo zašto zvati, dopisivati ispijati kave ili štajaznam šta. Nama je dosta da se možemo pogledat kad se sretnemo, reć si par riječi, (ipak smo dijelili veći dio života skupa) Da ne okrećemo glavu jedan od drugog i da ne pljuvamo jedan po drugom, sasvim civilizirano ponašanje, i to je to, više od tog mi ne treba i ne želim...
labrax77 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.