Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2007., 08:44   #281
[QUOTE=gugolina;8500170]Evo, ja nova ovdje. Htjela bih dati sivati ovakvu vjencanicu

Joooj, da mi je prije par mjeseci netko rekao da cu pratiti forum vjencanja... Naime, ja sam mislila kao sve cu maximalno pojednostavniti i necu se uvuci u preveliko planiranje... Al, sve te to nekak ponese...

Tako sam mislila i za haljinu - kao, necu uopce imati vjencanicu nego jednostavnu vecernju haljinu. Ali, GUGOLINA, pala sam cim sam vidjela ovu tvoju! PREKRASNA JE!!! Da li si nasla materijal?

I cure, koliko ranije treba najaviti haljinu za sivanje? I, zar sve idete kod te Anne? Ima jos kakva preporuka? Mislim, bojim se da se kod nje ceka duze ak je takva navala? I, koliko otprilike kosta sivanje + materijal?
Prosvrljat cu jos po topicu pa mozda nadjem odgovore, al ak vam nije tesko...
Puuuuno hvala!
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 09:28   #282
Da li je netko sivao haljinu u salonu Areta?
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 10:28   #283
bok,
nova sam na forumu i u potrazi za dobrom krojačicom!
i vidim da ste jako nahvalile krojačicu annu, pa molim nekog ako mi može poslati njen broj na private?
hvala!
cranberry27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 10:33   #284
anna ima web stranicu. potraži unatrag po ovom postu jer mislim da ima negdje link
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 10:36   #285
Quote:
cranberry27 kaže: Pogledaj post
bok,
nova sam na forumu i u potrazi za dobrom krojačicom!
i vidim da ste jako nahvalile krojačicu annu, pa molim nekog ako mi može poslati njen broj na private?
hvala!
www.anna-design.hr
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 21:53   #286
Ja sam danas konačno išla pitati za šivanje haljine. BIla sam tek na jednom mjestu, 3000 kn, materijal je njen. Haljina je kratka, strukirana, onako do koljena (ili tu negdje), neće biti čipke ni tako nečega, onako dosta jednostavno. Ne znam je li to skupo? Kako vam se čini? Ne mogu staviti slikicu, da dragi ne vidi
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 21:57   #287
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
Ja sam danas konačno išla pitati za šivanje haljine. BIla sam tek na jednom mjestu, 3000 kn, materijal je njen. Haljina je kratka, strukirana, onako do koljena (ili tu negdje), neće biti čipke ni tako nečega, onako dosta jednostavno. Ne znam je li to skupo? Kako vam se čini? Ne mogu staviti slikicu, da dragi ne vidi
Meni se cini da je to jako skupo.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 22:04   #288
Stvarno? Pitat ću ja na još par mjesta, pa ću vidjeti. A do koliko ne bi bilo skupo po tebi? Jer ja stvarno nemam pojma
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 12:01   #289
_5ra_ , i meni se to čini skupo, s obzirom da ja šivanje i materijal + čipku, plaćam 3.000,00kn. Haljina ima dosta organdija i duga je, a materijal je kvalitetan, žena uzima 1.000,00kn za šivanje. Možda tvoja krojačica više naplaćuje za svoje šivanje, pa te toliko košta. S druge strane, ako ona dobro radi, nemoj onda gledati na cijenu, ipak je najvažnije da budeš zadovoljna.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 12:04   #290
Mislim da je od te 3000 kuna, 1000 kuna materijal. Uglavnom, tako mi je rekla da bi bila kapara, za nabavku materijala. E, sad, je li to stvarno tako, nemam pojma. Ma, raspitat ću se ja još malo, pa ću usporediti što mi drugi kažu. Bitno mi je da mi krojačica ide po materijal, da ja ne moram sama.
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 12:14   #291
Meni je rekla da će materijal koštati oko 1.500,00 kuna, s tim da ja računam još 500kn za svaki slučaj. I meni ona nabavlja materijal iz Zagreba, preko nekih kreatora. Najvažnije je da ja ne moram hodati po gradu i tražiti.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:18   #292
Meni se isto ne da ići okolo. Pitat ću tu još 2-3 šilice, pa ću vidjeti što one kažu. Možda da ne kažem da je to vjenčanica?
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:21   #293
ja sam svjoj rekla da mi treba haljina za vjencanje, kratko i bez svadbe... bez plesa... i sredile smo dogovor (prema slicici i s njenim materijalom) za 2400 kn...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:25   #294
Night, tako nešto bih i ja, kratku, po sličici, s njenim materijalom. Meni je moja rekla 3000 kuna. Uff, možda da ju žicam za 2400 kao ti?
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:29   #295
cijena se uvijek formira i po tome koliko je kompliciran kroj haljine i koliko je ručnog rada potrebno. npr. šivanje jednostavne haljine je 400 kn ali ako se na to dodaju sati potrebni za ušivanje perlica, aplikacija od čipke ili sl. naravno da cijena raste. ja sam sama nabavila osnovni materijal, a krojačica že nabaviti sitnice poput štapića za korzet, centilena, zatvarača i sl. računam da će konačna cijena šivanja biti oko 1500kn no možda se i ugodno izenadim pa bude manje jer sam joj dovela i mame i dragog i kume pa će imati puno posla.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:30   #296
ma 5ra, zovi i ostale i vidi..i ne sekiraj se previše...
ako kod neke vidiš da je to to, i svide ti se materijali i ona ti ulijeva povjerenje...tih 500 kn razlike će ti postati manje bitno..da si ti sigruna da je to to..ne bi se toliko premišljala..zato...mrdaj guzom i pići dalje...
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:31   #297
Na moju se neće ništa ušivati, ali kaže žena da ima dosta posla jer će se šivati iz masu dijelova, pa neki nabori i preklopi i čuda vraga Ne znam, neću više ništa komentirati dok ne pitam na još par mjesta. Onda ću biti pamentija. A nije da mi je neka velika frka s vremenom, do 9. mjeseca ima još
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:35   #298
Quote:
mimimimi kaže: Pogledaj post
ma 5ra, zovi i ostale i vidi..i ne sekiraj se previše...
ako kod neke vidiš da je to to, i svide ti se materijali i ona ti ulijeva povjerenje...tih 500 kn razlike će ti postati manje bitno..da si ti sigruna da je to to..ne bi se toliko premišljala..zato...mrdaj guzom i pići dalje...
Ma gle, meni ti postane vrlo brzo svejedno koliko je što para, jer ako imam dam i zdravo. To je lijenost i gotovo. Btw. činila mi se ova žena skroz OK, samo sam htjela čuti za cijenu što kažete. Uostalom, ja ako nađem u prvoj trgovini nešto što mi se sviđa, ja to kupim, ne idem uopće tražiti dalje. Ovaj put sam pala pod utjecaj ljudi iz okoline, a bome i vas, pa se nećkam
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:38   #299
ljenčino!!!!!!
uh..odvest ću te ja...
ajde, nije tako strašno..zamisli da si u zg..ovdje moraš obići samo 3-4 šilice...
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:45   #300
Je, istina. Nije ovdje to tako puno posla. Samo, lijenost je velika. Ali, dobro, za to ću se potruditi Ako ne, ćeš me vući za kosu
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.