Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2009., 12:53   #81
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Istina je da ima glupih žena koje će svatko pojebati - jer ih može
Istina je i da ima žena koje znaju što hoće i dokle im ide granica
Istina je da i muškarci i žene gledaju nekada partnere kao lovinu i cilj samodokazivanja
A istina je i da ako već dođe do seksa među partnerima s razlikom u godinama (osim u slučaju pedofilije) kojeg oboje žele i u tome uživaju, ništa izvan toga više nije ni bitno...

Tko voli nek izvoli...
Apsolutno se slažem.
Ali sam obrazložila zbog kojih razloga mislim da do tog seksa dolazi.
Istina, tko voli nek izvoli.

Quote:
freeze kaže: Pogledaj post

istina...ona mlađa je uvijek bolja...ne zato jer je mlada nego zato jer mlađi imaju vedriji duh...kad netko stariji ganja mlađe onda je nezreo u svojoj glavi/podsvjesti jer se ljepše osjeća sa mlađom osobom nego sa osobom svoje dobi...nije to sramota niti loše...to je samo prilika da se čovjek razvije u normalnu osobu...
ajmo sad biti malo površni - i zato jer u 99 posto slučajeva ima bolje tijelo od one koja ima 40.
jedino ako se ne radi o tetama s Hustler partya, e one su van svih konkurencija.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:54   #82
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Ja se nisam nikad palila na mlađe.Jednostavno, tak izgledam kako izgledam i takvu populaciju privlačim.Uvijek više mlađe nego starije.Neznam zašto!

Najgore je to što s njima ne mogu do kraja vezu ostvarit, samo sex je odličan.Komunikacija je ok jer su to uglavnom visoko obrazovani dečki, inteligentni koji več u večini imaju svoje privatne biznise, situirani, ozbiljni i odgovorni što se posla tiče.Sexualno im odgovaram i dapače željeli bi vezu, al ja nekako počinjem previše moralizirati.Nije da se bojim osude okoline, al doživjela sam par puta da se oni menom hvale što me jako uzrujalo al onda opet hvale se i starji.To me još više uzruja.Pa nisam ja nekakva "lovina " za pokazivanje i hvalenje.Onda nakon tog hvaljenja pred prijateljima, sljedi faza kad te svi prijatelji hoče vidjeti uživo, pa lete na nekim čudnim mjestima i presreću te, a onda npr kad si s njima u društvu, osječaš se kao crna ovca.Čak sam doživjela da mi se njegovi prijatelji upucavaju.Eto ...par razloga zašto zazirem od mlađih.

A starji...slična priča!Opet sam kao "lovina"!Opet hvalenje i pokazivanje tipa, gle što ja jebem!Puno su pristojniji u javnosti al previše se hvale s dobrim sexom koji zapravo nikad nije dobar.Al što ču im ja govorit!Previše su umišljenji i preveliki su egotriperi i tek na to im se diže al jedva i onda još nije u naponu snage nego je spužvast a kad ja to kažem onda ispadnem največa zmija i uvrjede se do suza.O padanju ne smijem ni pomisliti.Uglavnom su loši u sexu.Sve ostalo meni zapravo trenutno nije bitno.
Lijepe žene su uvijek poželjan plijen - zna to hraniti ego, al zna biti i zamorno.
Meni je veći egotrip da sam poželjna nekom mladom i zgodnom koji može imati doslovno koju poželi, nego nekom ocvalom gosponu kojemu se krug izbora znatno suzio s godinama (osim ako nije Radeljak ili sl )
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:54   #83
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
pa kod muških je dosta isto kao i kod žena...muški koji ganjaju mlađe bez obzira na svoju dob...dakle lik 20 god koji ganja one od 16 ili lik od 40 koji ganja one od 25...svejedno je...osjećaju se mlađe snjima...jer i sami nisu odrasli...vjerovatno nisu imali priliku u mladosti postići tu zrelost jer je za postizenje takve zrelosti potrebno rješiti se sramežljivosti, predrasuda i potrebna ti je osoba suprotnog spola...sramežljivost ili strah od nečega nemora biti očit, može biti duboko sakriven u podsvjesti tako da se na dotičnojosobi niti može primjetit...

ovo bogati muškarac i mlada manekenka je stvar politike i društvenog utjecaja koliko i love....vrijedi i obrnuto...nema toliko veze stim...ali i ima...



istina...ona mlađa je uvijek bolja...ne zato jer je mlada nego zato jer mlađi imaju vedriji duh...kad netko stariji ganja mlađe onda je nezreo u svojoj glavi/podsvjesti jer se ljepše osjeća sa mlađom osobom nego sa osobom svoje dobi...nije to sramota niti loše...to je samo prilika da se čovjek razvije u normalnu osobu...
Ne vjerujem da se netko s 65.npr može razviti više u normalnu osobu s nekom od 28!al ok, možda su neke druge stvari bitnije.
monika_wxw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:01   #84
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Apsolutno se slažem.
ajmo sad biti malo površni - i zato jer u 99 posto slučajeva ima bolje tijelo od one koja ima 40.
jedino ako se ne radi o tetama s Hustler partya, e one su van svih konkurencija.
i to je istina naravno...no većina je u psihologiji...

Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da se netko s 65.npr može razviti više u normalnu osobu s nekom od 28!al ok, možda su neke druge stvari bitnije.
to je već velika razlika u godinama...tu su već druge stvari u igri...ali kada je razlika 10-15 godina onda je definitivno zato jer starija osoba osjeća neki podsvjesni strah pa se upušta u vezu sa mlađom ili tako nekako...dakle ovdje je riječ o vezi a ne o one night stand ili avanturi
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:01   #85
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
i da je prosječna od 20 opet bolja od dobre koja ima 40.
eto, to vam je tete moje jedina istina.
bas me zanima koliko ces ti istina promijeniti do 40te

to sto ti gledas i sto ti je smijesno je samo tvoja jednosmjerna perspektiva, i nemogu ti zamjeriti, svi mislimo da smo najpametniji bas sad i ovdje

task sam i ja razmisljala sa 20
sa 40 se smijem samo SAMOJ SEBI tad i svom ogranicenom pogledu onda
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:02   #86
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post


istina...ona mlađa je uvijek bolja...ne zato jer je mlada nego zato jer mlađi imaju vedriji duh...kad netko stariji ganja mlađe onda je nezreo u svojoj glavi/podsvjesti jer se ljepše osjeća sa mlađom osobom nego sa osobom svoje dobi...nije to sramota niti loše...to je samo prilika da se čovjek razvije u normalnu osobu...
dadadadad...što mlađi to vedriji duh
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:04   #87
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
dadadadad...što mlađi to vedriji duh

A što kad ta mlada ostari? Hoče li i onda taj nju gledat ili če konstantno mlađe tražit?
monika_wxw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:04   #88
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
A što kad ta mlada ostari? Hoče li i onda taj nju gledat ili če konstantno mlađe tražit?
tražit će mlađu jer će ova postat oblačnog duha
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:06   #89
Dobro ljudi, postoji li "zlatna sredina"?Jesu li to vršnjaci onda?Ili da smanjim raspon godina na 1-2?
monika_wxw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:06   #90
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
bas me zanima koliko ces ti istina promijeniti do 40te

to sto ti gledas i sto ti je smijesno je samo tvoja jednosmjerna perspektiva, i nemogu ti zamjeriti, svi mislimo da smo najpametniji bas sad i ovdje

task sam i ja razmisljala sa 20
sa 40 se smijem samo SAMOJ SEBI tad i svom ogranicenom pogledu onda
sjetit ću se forum.hr-a, moje mame i masu drugih žena koje mi, fizički gledano, nisu ni do koljena, pa ću si reći kako mi nabacivanje mulaca nije nikakva garancija privlačnosti.
nadam se da ću biti toliko pametna ma koliko me ovi drugi egotripirali.
i sjetit ću se mladog freeza koji mi je potvrdio sve to, kao i još mnogo mladih tipova.
jer to ne znamo ni ti, ni ja, to oni najbolje znaju, zašto troše tete.
a kažu da nije zato jer su fizički napete.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:08   #91
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Dobro ljudi, postoji li "zlatna sredina"?
Jasno da postoji. Ako si plavuša, a k tome i neobrijana, eto zlatne sredine čim raširiš noge.

A, nisi na to mislila?
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:10   #92
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
sjetit ću se forum.hr-a, moje mame i masu drugih žena koje mi, fizički gledano, nisu ni do koljena, pa ću si reći kako mi nabacivanje mulaca nije nikakva garancija privlačnosti.
nadam se da ću biti toliko pametna ma koliko me ovi drugi egotripirali.
i sjetit ću se mladog freeza koji mi je potvrdio sve to, kao i još mnogo mladih tipova.
jer to ne znamo ni ti, ni ja, to oni najbolje znaju, zašto troše tete.
a kažu da nije zato jer su fizički napete.
imao sam jednu stariju na par dana i reći ću ti zašto...starijia je do seksa i do toga da se osjećaju mlado i poželjno...one se pobrinu i za tebe i budu super prema tebi...ne očekuju od tebe kurac od pola metra i da budeš popularan dečko iz škole...one se žele zabavit i dodat života malo u svoj život...eto zašto neki dečki troše starije...jer im starije daju još i nešto poštovanja dok ove mlade prema njima budu oštre i bezobrazne...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:11   #93
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Dobro ljudi, postoji li "zlatna sredina"?Jesu li to vršnjaci onda?Ili da smanjim raspon godina na 1-2?
muškarci +8 ili -10
to su mi trenutni okviri - mijenjaju se ti omjeri s godinama
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:12   #94
Ne razumijem kakve veze ima mašta i opuštenost s godinama? To ovisi o osobi. Mlađi možda jesu zaigraniji, ali stariji su više opušteniji, zadovoljniji i imaju više iskustva..
Drugo je opet kad žena ima npr. 35, a muškarac 28 ili žena 25, a muškarac 18. Osobno nisam bila s puno mlađim (3 god. max), ali sam bila s starijim (11god) i moj zaključak je-nikad više mlađi od mene!
june06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:21   #95
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
imao sam jednu stariju na par dana i reći ću ti zašto...starijia je do seksa i do toga da se osjećaju mlado i poželjno...one se pobrinu i za tebe i budu super prema tebi...ne očekuju od tebe kurac od pola metra i da budeš popularan dečko iz škole...one se žele zabavit i dodat života malo u svoj život...eto zašto neki dečki troše starije...jer im starije daju još i nešto poštovanja dok ove mlade prema njima budu oštre i bezobrazne...
Starije ženska te neće tlačiti ljubomorom, emocionalnom vezom, udajom, neće očekivati ljubavne sms-ove i ostale romantične daveže
maziti će te i paziti kad ste zajedno, znat će što želi u seksu i neće ju biti sram to i zatražiti od tebe, pristati će na razne stvari u krevetu od kojih neiskusne curice zaziru i lijepo ćete se provesti...

eto odgovora zašto mlađi muškarci vole fukati starije žene...
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:23   #96
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Starije ženska te neće tlačiti ljubomorom, emocionalnom vezom, udajom, neće očekivati ljubavne sms-ove i ostale romantične daveže
maziti će te i paziti kad ste zajedno, znat će što želi u seksu i neće ju biti sram to i zatražiti od tebe, pristati će na razne stvari u krevetu od kojih neiskusne curice zaziru i lijepo ćete se provesti...

eto odgovora zašto mlađi muškarci vole fukati starije žene...
pa to sam sve i napisao...prema tebi će jednostavno bit bolja...i kad treba o nečemu razgovarati a dečka je sram recimo onda će ona to vidjeti i pomoći ti a ne šutjeti i zbog toga te smatrati luzerom kao ove mlađe...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:27   #97
iskreno, ne mogu zamislit tu situaciju u kojoj bi ja vidio u starijoj ženi (govorimo o većoj razlici, dakle recimo +8 itd) ništa do li ispunjenje neke fantazije ili tome slično... naravno, nema ničeg loše u tome, ali iskreno više preferiram vršnjakinje ili mlađe... eventualna seksualna neiskusnost se da riješiti s vremenom pa ju ne vidim kao neki problem
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:31   #98
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
pa to sam sve i napisao...prema tebi će jednostavno bit bolja...i kad treba o nečemu razgovarati a dečka je sram recimo onda će ona to vidjeti i pomoći ti a ne šutjeti i zbog toga te smatrati luzerom kao ove mlađe...
a ja nadopunila...
da informiramo one koji ne znaju
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:38   #99
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
bas me zanima koliko ces ti istina promijeniti do 40te

to sto ti gledas i sto ti je smijesno je samo tvoja jednosmjerna perspektiva, i nemogu ti zamjeriti, svi mislimo da smo najpametniji bas sad i ovdje

task sam i ja razmisljala sa 20
sa 40 se smijem samo SAMOJ SEBI tad i svom ogranicenom pogledu onda
Upravo to. S 20 i nešto mislila sam da sam najpametnija, najpoželjnija, da je svijet meni na dlanu i ta je energija pozitivna. Normalna.Primjerena dobu.

Međutim, sada tek shvaćam tko sam zapravo, svjesna sam u potpunosti svojih mogućnosti, prednosti, ali i ograničenja.

Ne kažem da je iskustvo najvažnije, ali ipak moraš doći u neke godine da bi imao realniju sliku svega.

I još nešto: uopće nije istina da starije žene imaju kompleks pred mlađima. Baš naprotiv: svjesnije su sebe, a tako i zrače. Ona izreka "mlađe je slađe" totalno je bezveze jer slatko ti je ono što ti je poželjno, a godine s tim nemaju ama baš nikakve veze.
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:50   #100
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
a ja nadopunila...
da informiramo one koji ne znaju
tako je
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger