Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2011., 23:59   #1021
Quote:
paula. kaže: Pogledaj post
Bili i jučer i danas u šopingu i usput pregledavali kišobranke...

sad sam još neodlučnija...

i vidjela sam ona K'S Kids Fantasia...baš su mi fora, pljucpljuc ih je kupila...

ovakva samo u crvenoj boji...



Uploaded with ImageShack.us

vidjela sam ova i u narančasto - baby plavoj (ili sivoj) varijanti
PREKRASNA
inače mi nema ništa gore od narančaste boje, baš mi je odvratna
ali tako lijepo paše uz ovu plavo-sivu i nije ona cestovni radnici narančasta, nego je lijepa svijetla
...ovo, jel, nije za one koji vole crne ili neutralne bež varijante kolica

Još uvijek ostaje ona žuta koju nisam vidjela, a sve prodavačice su nam je hvalile i preporučale, pa mora da je i ta lijepa

I da, nemojte da vas zavara veličina kolica zbog ove gologlave bebe, to je neka velika beba unutra...jer moj švrćo od skoro 9mj izgleda ovako u njima http://public.fotki.com/pljuc/ks-kid.../dsc03128.html ...nogce jedava dođu do ruba. I kad su kolica skroz uspravljena, nogice su mu jedva do ruba...jedino kad se zavali može petu oslonit na prečku (s tim da ga ja nikad ne vežem stagnuto, nedopušta mi to, jako se ljuti, pa moram skroz labavo, tek toliko da ga drži da ne isklizne van)

Zadnje uređivanje pljucpljuc : 06.06.2011. at 00:07.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 07:05   #1022
quest

jel samo mene zivcira sto kotaci kad se kolica sklope zmazu kupolu s unutrasnje strane?
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 07:38   #1023
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
jel samo mene zivcira sto kotaci kad se kolica sklope zmazu kupolu s unutrasnje strane?
Same here. jos su moja crne boje, sve se vidi na njima


Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 11:34   #1024
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
vidjela sam ova i u narančasto - baby plavoj (ili sivoj) varijanti
PREKRASNA
inače mi nema ništa gore od narančaste boje, baš mi je odvratna
ali tako lijepo paše uz ovu plavo-sivu i nije ona cestovni radnici narančasta, nego je lijepa svijetla
...ovo, jel, nije za one koji vole crne ili neutralne bež varijante kolica

Još uvijek ostaje ona žuta koju nisam vidjela, a sve prodavačice su nam je hvalile i preporučale, pa mora da je i ta lijepa

I da, nemojte da vas zavara veličina kolica zbog ove gologlave bebe, to je neka velika beba unutra...jer moj švrćo od skoro 9mj izgleda ovako u njima http://public.fotki.com/pljuc/ks-kid.../dsc03128.html ...nogce jedava dođu do ruba. I kad su kolica skroz uspravljena, nogice su mu jedva do ruba...jedino kad se zavali može petu oslonit na prečku (s tim da ga ja nikad ne vežem stagnuto, nedopušta mi to, jako se ljuti, pa moram skroz labavo, tek toliko da ga drži da ne isklizne van)
Samo sam zaboravila pitati koliko imaju kila, no činila su mi se dosta lagana...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 20:14   #1025
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
jel samo mene zivcira sto kotaci kad se kolica sklope zmazu kupolu s unutrasnje strane?
Ja imam Triumph, ali ista stvar... svaki dan ih brišem vlažnom maramicom...
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 20:59   #1026
Quote:
paula. kaže: Pogledaj post
Samo sam zaboravila pitati koliko imaju kila, no činila su mi se dosta lagana...
ma nemam pojma, beba je sažvakala katalogić
ali u usporedi s pliko p3 su jako lagana za vožnju, prelagano ih je dignut na pločnik, kad se sklope su puno manja i lakša za dignut, eto to je jedino meni bitno...koliko točno imaju nemam pojma. Uskoro ću saznat da li stanu u mini bunkerić(V=104L) bakinog mini autića, a mislim da će stat, nadam se ...vražji pliko jedva dignem i uguram na prednje sjedalo, a onda me još u svakom desnom zavoju napada ako ga dobro ne privežem pojasom.

Figi me pitala za navlaku, da li se skida, malo sam ih gledala u parkiću kako se skidaju (jer već su toliko zamrvljena i zaprašnjena ručica i hlačica koje su u šljunku bile) i čini mi se da je sve na patentiće, samo se uz konstrukciju odkopča tih par patenata i idu van...samo ne znam da li mogu u mašinu bubnut, ali neću riskirat, oprat ću na ruke
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 21:06   #1027
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
jel samo mene zivcira sto kotaci kad se kolica sklope zmazu kupolu s unutrasnje strane?
Mene isto izluđuje me to.
Mislim da je manja šteta ako zakočiš prednje kotače da se ne okreču.
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 21:35   #1028
Mene zanima mogu li kišobran kolica zamijeniti sportska kolica u cijelosti ili ipak ne - to će mi biti glavni kriterij za kupovinu - pitam jer mi rekoše da su pretanka za zimu ?
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 21:39   #1029
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
jel samo mene zivcira sto kotaci kad se kolica sklope zmazu kupolu s unutrasnje strane?
a ja mislila da sam tuka koja nešto krivo sklapa pa da je to zato
__________________
01.09.10. - my precious!!!
Illy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 21:41   #1030
Quote:
Illy kaže: Pogledaj post
a ja mislila da sam tuka koja nešto krivo sklapa pa da je to zato
nisi, nisi! vidi kolko nas ima
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 22:28   #1031
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
jel samo mene zivcira sto kotaci kad se kolica sklope zmazu kupolu s unutrasnje strane?
Evo još jedna u klubu ne da me živcira nego me stvarno izluđuje, evo baš danas sam opet prala kupolu, sreća što je neki dobar materijal pa se odmah osuši.
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 22:32   #1032
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
jel samo mene zivcira sto kotaci kad se kolica sklope zmazu kupolu s unutrasnje strane?
Quote:
missundaztood kaže: Pogledaj post
Same here. jos su moja crne boje, sve se vidi na njima


Sent from my iPhone using Tapatalk
Quote:
noelova mama kaže: Pogledaj post
Ja imam Triumph, ali ista stvar... svaki dan ih brišem vlažnom maramicom...
Quote:
Ilana kaže: Pogledaj post
Mene isto izluđuje me to.
Mislim da je manja šteta ako zakočiš prednje kotače da se ne okreču.
Meni se ne prlja kupola uopće!! Ja ih ziher krivo sklapljam
ridikul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 22:39   #1033
Quote:
Tummy kaže: Pogledaj post
Mene zanima mogu li kišobran kolica zamijeniti sportska kolica u cijelosti ili ipak ne - to će mi biti glavni kriterij za kupovinu - pitam jer mi rekoše da su pretanka za zimu ?
Moja Chicco multyway imaju navlaku za zimu za noge,isto kupolu kao i sportska kolica,super kotače za off road,nulti položaj
Nisu ništa lošija od ˝velikih˝ kolica
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 23:05   #1034
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Moja Chicco multyway imaju navlaku za zimu za noge,isto kupolu kao i sportska kolica,super kotače za off road,nulti položaj
Nisu ništa lošija od ˝velikih˝ kolica
di je slikica?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 23:52   #1035
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Moja Chicco multyway imaju navlaku za zimu za noge,isto kupolu kao i sportska kolica,super kotače za off road,nulti položaj
Nisu ništa lošija od ˝velikih˝ kolica
Eto, na njih sam konkretno mislila - znam da imaju svu tu opremu pa mi nelogično da nisu za zimu, a opet, ako nisu, neću onda ni bacati pare na sve to nego uzeti najobičnija !
Jesi li zadovoljna - ona su mi ušla u uži izbor..
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 00:00   #1036
Quote:
Tummy kaže: Pogledaj post
Eto, na njih sam konkretno mislila - znam da imaju svu tu opremu pa mi nelogično da nisu za zimu, a opet, ako nisu, neću onda ni bacati pare na sve to nego uzeti najobičnija !
Jesi li zadovoljna - ona su mi ušla u uži izbor..
Kada usporedim njih i moja prva Abc design,njihove sportske dijelove,ne vidim razliku,navućem kupolu,na nogice vreću,zabundam dijete i što fali

Bilo mi je čudno prvih dan-dva jel sam se navikla sa trokolicu,ova Chicco imaju tvrđe kotače,ali nakon par dana su mi sjela,svaki dan se vozimo,zadovoljna i ja i maleni
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 08:56   #1037
Zašto u katalogu od chicca nema tog multiwaya???
Zna li netko ima li model Simplicity u Rijeci?
rtg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 11:41   #1038
Dok sam ja ludila koja ćemo kolica, mm je lijepo uzeo telefon i dostavio za roćkas Maclaren Quest black scarlett.
Zasad sam prezadovoljna.
Pink touch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 11:45   #1039
Quote:
Pink touch kaže: Pogledaj post
Dok sam ja ludila koja ćemo kolica, mm je lijepo uzeo telefon i dostavio za roćkas Maclaren Quest black scarlett.
Zasad sam prezadovoljna.
i moj je meni isto napravio. Došao je doma i rekao da ih je naručio i Amen!!
ridikul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 11:51   #1040
Quote:
ridikul kaže: Pogledaj post
i moj je meni isto napravio. Došao je doma i rekao da ih je naručio i Amen!!
A moj je mene prvo izgnjavio... pa je li nama uopće trebaju ta kolica, koliko ćemo ih koristiti blabla dok ja nisam rekla već na rubu živaca da ih nećemo ni kupiti a on mrtav-hladan reče primiri, eno ih u djeda u gepeku, stižu na proslavu sutra.

Inače, evo jedna anegdota u svezi Maclarena.
Moja sveki jedan dan vidjela naše poznanike s tim kolicima u šetnji, a ja sam znala da imaju Inglesinu gotovo istu kao naš PP.. i ona dođe meni i kaže: Vidjela sam te i te, a bijedni voze neka jadna mala kolica što se vozilo prije sto godina, bit će nemaju prebijene kune.
Ja rekoh pa imaju kolica kao naša.
Dok ih nisam vidjela s Maclarenom.
Neki dan pita sveki a što će vam opet kolica.
Ja kažem trebaju nam ona jadna.
Pink touch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.