Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2010., 19:09   #1101
u west gateu devićevi bodići kratkih rukava 13 kn.a potkošulje 10 kn.baš sam jučer bila.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 22:56   #1102
Quote:
Zaraa kaže: Pogledaj post
Nemam pojma gdje da postavim pitanje, a da ne otvaram novu temu - da li itko zna vrijede li što one švedske pelene na kopčanje iz adaxa; meni fora izgledaju - praktično i jednostavno. I koliko komada toga uopće treba? (cijena je cca. 38kn/komad). Ima li toga gdje jeftinije?
Ja uzela samo jednu i dobro da nisam više jer nismo morali široko povijat, nije ju čak ni sestra u bolnici stavila iako smo ju donijeli. Uglavnom, nemoj više od 2 kupit, lako kasnije pošalješ muža po još ak zatreba
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 12:22   #1103
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Ja sam uzela dvije..isto su mi bile slatke,ali vidjet ćemo dal će trebati.
I svuda gdje sam gledala,su bile skuplje.
A gdje si ih kupila te pelene, gdje/šta je taj adax? Jer s obzirom da sam ja imala, očekujem da će i moje dijete imat problem sa kukom i trebat ga široko povijat...
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 12:30   #1104
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
A gdje si ih kupila te pelene, gdje/šta je taj adax? Jer s obzirom da sam ja imala, očekujem da će i moje dijete imat problem sa kukom i trebat ga široko povijat...
bilo je tih švedskih u turbo limaču na sniženju nedavno, po 15kn
Ja kupila dvoje.
Vjerujem da su i dalje sniženi...jedino što imaju samo plave ili roze, ako kome dezen što znači...
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 12:38   #1105
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
bilo je tih švedskih u turbo limaču na sniženju nedavno, po 15kn
Ja kupila dvoje.
Vjerujem da su i dalje sniženi...jedino što imaju samo plave ili roze, ako kome dezen što znači...
e hvala puno ....ma koga briga za boju, za 15kn su savršene kakve god, odmah ću ih danas ić kupit...od ostale robice niš ne planiram kupovat, šta dobijemo bit će dobro i dovoljno, ali kad sam ovo vidjela sam se sjetila da mi možda to neće bit proslijeđeno, a beba mi ima sve predispozicije za problem sa kukovima
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 16:36   #1106
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
A gdje si ih kupila te pelene, gdje/šta je taj adax? Jer s obzirom da sam ja imala, očekujem da će i moje dijete imat problem sa kukom i trebat ga široko povijat...
Ove u Adaxu su puno deblje od ovih u Turbo limaču...Evo linkić od Adaxa,pa vidi gdje ti je najbliži...


http://adax.hr/bebe-oprema-hrvatska/
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 17:29   #1107
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
A gdje si ih kupila te pelene, gdje/šta je taj adax? Jer s obzirom da sam ja imala, očekujem da će i moje dijete imat problem sa kukom i trebat ga široko povijat...
Adax imaš u toweru, u jednom od onih hodnika prema garažama, nisam skroz sigurna na kojem katu.
A za široko povijanje ne moraš posebno kupovati te pelene, nego možeš koristiti i obične tetra pelene, znači one krpene pelene u koje su naše mama nas povijale, to će ti trebati bez obzira na široko povijanje jer se ta pelena stavi u kolica, u krevetić bebi ispod glave ako bljucne, sebi na rame da te ne pobljucka itd, a košta ti u DM-u od Lole Ribara 10 komada cca 75 kn, te su baš lijepe debele, kvalitetne.
Pa staviš pampersicu, preko nje složiš platnenu i poviješ sa ćiripom da drži sve to.
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 00:01   #1108
Pelene u Adaxu su puno bolje od onih u TL-u...i ja uzela 2 u TL-u al su prilično velike (BR 62), drugih nije bilo..i skroz su tanke
ove u Adaxu sam platila 35 kn i ispod njih ide samo jedna tetra i puno su manje od TL-ovih
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 09:25   #1109
o hvala...nismo stigli do TL jučer, izgleda s razlogom , onda kupujemo ove iz adaxa, kad ih svi hvalit.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 01:59   #1110
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
o hvala...nismo stigli do TL jučer, izgleda s razlogom , onda kupujemo ove iz adaxa, kad ih svi hvalit.
Malo sam čitala po netui raspitivala se okolo i većina kaže da su bolje klasične švedske pelene (koje su i puno jeftiniji) nego ove fensi-šmensi; navodno ovo potonje ne drže kukove dovoljno razmaknutima
Meni je to više za poluditi - na svaku informaciju dobijem naknadno još tri različite
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 16:49   #1111
Ja sam kupila one na čičak jer su bile slatke, stavila ih jednom i nikad više! Puno bolje i praktičnije su obične švedske, za zavezati i za prati.
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 23:35   #1112
Quote:
Zaraa kaže: Pogledaj post
Malo sam čitala po netui raspitivala se okolo i većina kaže da su bolje klasične švedske pelene (koje su i puno jeftiniji) nego ove fensi-šmensi; navodno ovo potonje ne drže kukove dovoljno razmaknutima
Meni je to više za poluditi - na svaku informaciju dobijem naknadno još tri različite
ovo će moguće biti glupo pitanje, ali kad tek učim te nazive:

je li ovo http://www.beba-shop.com/slike/proiz...ska_pelena.gif klasična švedska pelena?

i to košta 35 kn komad?


meni je frendica danas rekla da će mi ih trebat hrpa, a ovdje čitam da trebaju samo dvije?

jesam pomiješala sve te vrste pelena?
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 23:39   #1113
švedska pelena je samo za široko povijanje, dakle između nje i jednokratne ili platnene pelene je još tetra pelena s kojom se bebici šire nogice, a pvedska to sve samo pridržava.
ne trebaš puno tih pelena, 2-3 su ti dovoljne za početak, a mnogi doktori kažu da široko povijanje niti nema smisla.
i još nešto, češće se stavlja široko povijanje curicama nego dečkima, zbog bokića, koje curice imaju a dečki ne.

kupi 2-3 švedske, više ti ne treba, a ko zatreba, lako kupiš. to se ionako koristi samo mjesec-dva.
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 01:00   #1114
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
ovo će moguće biti glupo pitanje, ali kad tek učim te nazive:

je li ovo http://www.beba-shop.com/slike/proiz...ska_pelena.gif klasična švedska pelena?

i to košta 35 kn komad?


meni je frendica danas rekla da će mi ih trebat hrpa, a ovdje čitam da trebaju samo dvije?

jesam pomiješala sve te vrste pelena?
Je,to ti je klasična švedska pelena.Ja kupila jednu(platila je cca 19 kuna u Tintiliniću) i još dvije debele na čičak...pa ću poslije vidjeti dal će mi trebati.Stigneš kupiti.
__________________
ALBOOOM...

Zadnje uređivanje lunica26 : 06.04.2010. at 01:06.
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 08:27   #1115
Gdje ima za kupiti ovih klasicnih svedskih pelena na vezanje (osim Tintilinic)? Ima kakve razlike u kvaliteti ili je sve to tu negdje? Ja mislim svoje dijete siroko povijat bez obzira sto se sad kao mozda i ne treba...mislim da to ne moze stetiti..
I jel mi dosta 10 tetri ili nije? Dobila sam 10 komada novih od prijateljice pa ne znam jel da kupujem jos ili ne?
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 08:32   #1116
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Gdje ima za kupiti ovih klasicnih svedskih pelena na vezanje (osim Tintilinic)? Ima kakve razlike u kvaliteti ili je sve to tu negdje? Ja mislim svoje dijete siroko povijat bez obzira sto se sad kao mozda i ne treba...mislim da to ne moze stetiti..
I jel mi dosta 10 tetri ili nije? Dobila sam 10 komada novih od prijateljice pa ne znam jel da kupujem jos ili ne?
imaš za kupit u MTČ-u. potraži gdje u tvoom mjestu ima dućan. ako si iz zg-a, lako ćeš naći.

inače, ako rodiš u ljeti (ne znam kad ti je termin), bit će ti žao dijete stavljat u debele pelene, bit će mu vruće, tako da će ti biti žao i širokog povijanja. to ti je kao da ti u ljeti imaš 3-4 uloška umjesto jednog.

10 komada tetri... pa kupi još jedan paket od 6 komada u DM-u ili turbo limaču, uvijek dobro dođe kod slinjenja, bljucanja ili za druge sitnice. neke cure kupuju čak i 20 komada. ja imam 18, 3 paketa po 6 komada.
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 09:54   #1117
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
ovo će moguće biti glupo pitanje, ali kad tek učim te nazive:

je li ovo http://www.beba-shop.com/slike/proiz...ska_pelena.gif klasična švedska pelena?

i to košta 35 kn komad?


meni je frendica danas rekla da će mi ih trebat hrpa, a ovdje čitam da trebaju samo dvije?

jesam pomiješala sve te vrste pelena?
http://images.google.hr/imgres?imgur...26tbs%3Disch:1
ove pelene su po 35 kn, kao jednokratna pelena postavljena tetrom, tako da na bebu ide jednokratna pa tetra pa ova švedska...

Ove klasične švedske koje si t stavila su 15 kn u TL_u (al na čičak) i tad ide pelena, 2 tetre pa ta švedska. Neznam koliko su u drugim dućanima al mislim da nisu puno skuplje.
Ja kupila tu jednu novu u Adaxu, od Mihe imam 2 kupljene preko forumske burze i kupila još 2 preko burze za 30 kn zajedno.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 11:44   #1118
Jel netko zna gdje ima kupiti skafandera?cijene?
adrenalin34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 11:55   #1119
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Gdje ima za kupiti ovih klasicnih svedskih pelena na vezanje (osim Tintilinic)? Ima kakve razlike u kvaliteti ili je sve to tu negdje? Ja mislim svoje dijete siroko povijat bez obzira sto se sad kao mozda i ne treba...mislim da to ne moze stetiti..
I jel mi dosta 10 tetri ili nije? Dobila sam 10 komada novih od prijateljice pa ne znam jel da kupujem jos ili ne?
Ako ćeš široko povijet, a tetre koristit i za bljuckanje i sl. namjene (mi ih svuda stavljamo malcu pod glavu, i kad spava i kad ga držimo i kad je u kolicima jer nekad zna bljucnut iznenada, i na podlozi za previjanje jer se iskuhavaju) onda ti definitivno treba više. Ja imam nekih 30kom i to mi je taman jer onda ne moram prečesto prat, čekam da mi skoro sve budu za pranje pa dopunim mašinu bijelim vešom i operem.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 12:02   #1120
a di ima za kupiti onih baš lijepih, debelih tetri?
ove što gledam po dm, TL i sl mi se čine tako tanke, kao gaze su...gledam po bolnicama; imaju baš lijepe debele, mekane... (da jednostavno mrdnem koju? )
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.