Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2016., 16:28   #61
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
mozda su mi jos gori oni koji se hvale kako jebu svoju zenu. kroz glavu mi prolazi "wow, kazes jebes zenu koja je u nekom trenutku rekla da se zeli jebati s tobom i samo s tobom do kraja zivota? i jebes ju? that's some novel shit right there!"
Pa ako nakon xy godina i dalje uživaju jedno u drugome i žele se veselo jebati jedno s drugim i napeti su jedno drugom, po svemu što vidim/čitam/čujem, i ima se čime pohvaliti.
Čak je to i veći pothvat nego šarmirati/povaliti nekog jednokratno, kome si nov i shiny.

Neš' ti zavest drugu osobu, aj ti ostani seksualno poželjan nekome tko te vidi u milijun neseksualnih, čak i antiseksualnih, situacija. To je pravi osvajački pohod.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 16:37   #62
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Pa ako nakon xy godina i dalje uživaju jedno u drugome i žele se veselo jebati jedno s drugim i napeti su jedno drugom, po svemu što vidim/čitam/čujem, i ima se čime pohvaliti.
Čak je to i veći pothvat nego šarmirati/povaliti nekog jednokratno, kome si nov i shiny.

Neš' ti zavest drugu osobu, aj ti ostani seksualno poželjan nekome tko te vidi u milijun neseksualnih, čak i antiseksualnih, situacija. To je pravi osvajački pohod.
razumijem i podrzavam. samo kazem zasto tipicna muska drustva to ne mogu cijeniti. jer muski svijet cijeni socijalne sposobnosti, a ne emocionalne.

ako mi se netko pohvali da jos uvijek ima skladan brak i da voli svoju zenu i da si uopce nisu dosadili, to cu cijeniti. ali ako se pohvali u tipicno muskoj maniri "stari moj onda ti ja nju okrenem pa joj ga zabijem" onda se stavlja u "muske" okvire funkcioniranja i tako cu ga i prosudjivati, u tom trenu mi kroz glavu prodju ranije navedene misli.

ako pricamo u emocionalnim okvirima onda nek se hvali emocionalnim uspjesima (to je ono kako zene cesto vole hvaliti svoje decke/muzeve kao naj naj). ako pricamo u socijalnim okvirima onda nek se hvali socijalnim uspjesima (birtijaske spike o barenju pjevacica i manekenki prije nego su postale poznate). kad se to dvoje pomijesa zvuci nekako groteskno.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 16:42   #63
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ako mi se netko pohvali da jos uvijek ima skladan brak i da voli svoju zenu i da si uopce nisu dosadili, to cu cijeniti.
To sve ovisi o percepciji.
Ja znam da mene moj muž voli kakvu god, ali želim mu ostati privlačna i kao žena i kao objekt. Da, želim da me može objektificirati.
Da me ne jebe zato što sam eto tu i njegova sam i voli me, nego i zato što kad me vidi mu propulsira kurac.
So far, so good.
I velim, to je puno izazovnije (i zabavnije) nego zavesti nekog novog, to malo trepnem i voila.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 16:47   #64
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
To sve ovisi o percepciji.
Ja znam da mene moj muž voli kakvu god, ali želim mu ostati privlačna i kao žena i kao objekt. Da, želim da me može objektificirati.
Da me ne jebe zato što sam eto tu i njegova sam i voli me, nego i zato što kad me vidi mu propulsira kurac.
So far, so good.
I velim, to je puno izazovnije (i zabavnije) nego zavesti nekog novog, to malo trepnem i voila.
sve mi je to jasno, ali ova tema je postavljena o specificnoj drustvenoj pojavi pa sam ju kao takvu komentirao.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 16:57   #65
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
sve mi je to jasno, ali ova tema je postavljena o specificnoj drustvenoj pojavi pa sam ju kao takvu komentirao.
A dobro, prosjek našeg društva.
Misle da je šarmirati nekog novog neki strašan uspjeh. Vjerojatno većini takvih i jest.
Ja kad vidim par koji je hrpu godina skupa i kad vidim da se i dalje žderu očima, tu uopće ne mislim na prisnosti i povjerenje i tralalala, nego istinsku želju jedno za drugim koja se osjeti u njihovom društvu i po onome što pričaju o njima, ja za takvog frajera pomislim da je 'jebač', a ne za one koji izađu van vikendom, žena im ne da, i šarmiraju za šankom neke djeve, he-he-he viđe me kak sam još na tržištu.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 16:59   #66
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Pa ako nakon xy godina i dalje uživaju jedno u drugome i žele se veselo jebati jedno s drugim i napeti su jedno drugom, po svemu što vidim/čitam/čujem, i ima se čime pohvaliti.
Čak je to i veći pothvat nego šarmirati/povaliti nekog jednokratno, kome si nov i shiny.

Neš' ti zavest drugu osobu, aj ti ostani seksualno poželjan nekome tko te vidi u milijun neseksualnih, čak i antiseksualnih, situacija. To je pravi osvajački pohod.
čestitke i aplauzi.
stoji svakako.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:01   #67
Propulsiranje kurca, autor Pr. Dr. Mrafica
Esej o dugorocnoj seksualnoj privlacnosti izmedju jedinki homo sapiensa
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:02   #68
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Propulsiranje kurca, autor Pr. Dr. Mrafica
Esej o dugorocnoj seksualnoj privlacnosti izmedju jedinki homo sapiensa
Aj ti prvo konzumiraj kratkoročnu, pa ćemo onda na kompliciraniju tematiku.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:02   #69
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
čestitke i aplauzi.
stoji svakako.
mislim, da. ok. sve super. ali vama je jasno da je to skroz druga domena uspjeha od onog o cemu je tema? i da je to sto vi gledate tipicno zensko gledanje? to cijelo vrijeme pokusavam reci.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:12   #70
dupli.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:13   #71
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
mislim, da. ok. sve super. ali vama je jasno da je to skroz druga domena uspjeha od onog o cemu je tema? i da je to sto vi gledate tipicno zensko gledanje? to cijelo vrijeme pokusavam reci.
možda je druga domena, ali je ipak zanimljiva usporedba.

vjerujem da su rijetki muškaraci koji će se pohvaliti pričom o zavođenju i jebanju vlastite žene i nakon x godina zajedno. ne znam da li je sram, ili poražavajuća statistika u pitanju...
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:14   #72
primjera radi... kao da se okupe nogometasi i krenu o ronaldu, messiju i njihovom sportskom umijecu, a sa strane stoje knjizevnici koji zakljuce da je njima puno bitnija nacitanost. sportasi uopce ne osporavaju vaznost nacitanosti, samo ih u kontekstu nogometnog umijeca boli kurac za nju.

ako koji od tih nogometasa i cita, sutit ce ko zaliven o tome.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:17   #73
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Aj ti prvo konzumiraj kratkoročnu, pa ćemo onda na kompliciraniju tematiku.
Neda mi se. Uostalom, onda bi se posvadjali jer bi ja bio bolji muz/decko od tvoga a ti to ne bi mogla podnijeti
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:22   #74
Ne znam za druge, ali ja ne želim slušati u društvu tko je koga sinoć jebao. Makar svoju ženu ili muža. Općenito nemam baš naviku prepričavati krevetne zgode prijateljicama, šta se njih to tiče uostalom. Niti bih voljela da moj partner to radi. A da smo deset godina u braku i da se hvali dečkima da me jebao sinoć, ne bi se dobro proveo. Od mene, lako za njih.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:22   #75
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
mislim, da. ok. sve super. ali vama je jasno da je to skroz druga domena uspjeha od onog o cemu je tema? i da je to sto vi gledate tipicno zensko gledanje? to cijelo vrijeme pokusavam reci.
Meni je ova tema apstrakcija, što se tiče osobnih iskustava, jer se nisam nikad kretala u društvu ljudi koji na taj način percipiraju.
Što je netko na temi rekao, te spike sam zanji put čula u srednjoj školi.
Jedan frajer iz moje ekipe je kronični serijski preljubnik i svi ga u principu žale, jer je eto njegov uspjeh u tome što smota neke curičke vani na neku spiku, a žena ga više ni štapom ne dira.

I da mi neki frajer dođe sa spikom iz uvodnog posta, kako mu ljubavnica daje u sve 3 rupe, jer doma ima sveticu, ja bih mu rekla-žao mi je hebiga.

A evo ti i muška perspektiva na koji još način može funkcionirati 'osvajački pohod' i uz istu ženu (to mi je muž rekao)-dobije poseban šut napaljenosti, kad smo negdje gdje me drugi muškarci promatraju, prilaze mi, komplimentiraju mi. On ima ambivalnetne osjećaje vezano za to, ljuti ga i u isto vrijeme strašno godi, jer uz sve to moj pogled traži njega. Meni samo godi i kad vidim da je poželjan drugim ženama, dobijem taj neki pozitivan životinjski kick da obilježim teritorij. Gledajte i uživajte.


Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Neda mi se. Uostalom, onda bi se posvadjali jer bi ja bio bolji muz/decko od tvoga a ti to ne bi mogla podnijeti
Ma bih Velo, ja bih bila toliko sretna zbog tebe da bih sve mogla podnijeti.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:24   #76
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
primjera radi... kao da se okupe nogometasi i krenu o ronaldu, messiju i njihovom sportskom umijecu, a sa strane stoje knjizevnici koji zakljuce da je njima puno bitnija nacitanost. sportasi uopce ne osporavaju vaznost nacitanosti, samo ih u kontekstu nogometnog umijeca boli kurac za nju.

ako koji od tih nogometasa i cita, sutit ce ko zaliven o tome.

ok. i tko je tu veći fejker i samim time odbojniji/privlačniji suprotnom spolu; nogometaš ili književnik?
il' su možda al pari?
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:26   #77
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post

Ma bih Velo, ja bih bila toliko sretna zbog tebe da bih sve mogla podnijeti.
Ne vjerujem ti. Pojela bi te ljubomora, muz bi primjetio, posao bi trpio... ne zelim ti to priustiti. Zelim da ti i muz ostanete ogledni forumski par
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:28   #78
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ok. i tko je tu veći fejker i samim time odbojniji/privlačniji suprotnom spolu; nogometaš ili književnik?
il' su možda al pari?
Al pari. Gdje ima slave, ima i fejkera. Nisu književnici bogomdani, upoznala sam itekako i fejkera među njima, veoma hipertrofiranog ega. Dakako, nisu svi. Kao i svugdje. Kao i u ovoj metafori.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:29   #79
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem ti. Pojela bi te ljubomora, muz bi primjetio, posao bi trpio... ne zelim ti to priustiti. Zelim da ti i muz ostanete ogledni forumski par
Ajde probaj pa ćemo poslije misliti na posljedice!
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 17:29   #80
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ok. i tko je tu veći fejker i samim time odbojniji/privlačniji suprotnom spolu; nogometaš ili književnik?
il' su možda al pari?
i tako dok sportasi ispijaju pivcugu i gledaju najbolje golove messija na widescreen lcd-u na zidu, sa strane jedan knjizevnik (mrafica) u smedjem baloneru iskomentira svom kolegi "sto ti je nabijanje lopte po travnjaku kraj jednog borgesa", na sto kolega (wild rider7) kratko s respektom nagne svoj sesir i onda obojica nazdrave vinom.

nacuje to jedan od nogometasa i kaze "decki znate li vi koliko zaradjuje ronaldo i kakve zene jebe?"

"kao da je sve u novcu i zenama... ah ne razumiju oni to" sloze se knjizevnici.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger