Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2016., 22:06   #1
Vlaženje...

Bok,

otvorila sam ovdje temu jer me fakat zanima jel nešto sa mnom nije u redu ako mi treba malo dulje dok se navlažim dolje?
Znači napalim se ja i sve, nije uopće do toga, ali dok sam baš vlažna prođe nekad i 10-ak minuta maštanja, diranja itd..
Tako mi je i kad se sama diram, isto mi treba. Maka sam skužila da je prije koju godinu išlo to sve brže i lakše

I moj bivši se čudio kako mi treba dulje vremena za to, a nisam mu znala objasniti zašto je to tako

Ima li još žena ovdje kojima treba malo više (vremena, predigre, čega već..)?
I muški, kako bi reagirali da naiđete na takvu curu, odbilo bi vas, ohladilo ili ne?

Molim vas, nemojte se zezati s ovim, stvarno me zanima, hvala.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:18   #2
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Bok,

otvorila sam ovdje temu jer me fakat zanima jel nešto sa mnom nije u redu ako mi treba malo dulje dok se navlažim dolje?
Znači napalim se ja i sve, nije uopće do toga, ali dok sam baš vlažna prođe nekad i 10-ak minuta maštanja, diranja itd..
Tako mi je i kad se sama diram, isto mi treba. Maka sam skužila da je prije koju godinu išlo to sve brže i lakše

I moj bivši se čudio kako mi treba dulje vremena za to, a nisam mu znala objasniti zašto je to tako

Ima li još žena ovdje kojima treba malo više (vremena, predigre, čega već..)?
I muški, kako bi reagirali da naiđete na takvu curu, odbilo bi vas, ohladilo ili ne?

Molim vas, nemojte se zezati s ovim, stvarno me zanima, hvala.
Srećom postoje lubrikanti
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:20   #3
lubrikanti ???? A što nedostaje dobrom starom jeziku , ne šalim se , za predigru 69 i to je to , zar ne
__________________
LJudsko srce
Ljudskom srcu uvijek nešto treba,Zadovoljno nikad posve nije:
Čim željenog cilja se dovreba,Opet iz njeg sto mu želja klije.
grga1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:21   #4
Nisam znao da si žensko.

10 minuta je previše vremena? To je onak, prosjek za predigru. Bar iz mog iskustva.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:25   #5
Quote:
grga1000 kaže: Pogledaj post
lubrikanti ???? A što nedostaje dobrom starom jeziku , ne šalim se , za predigru 69 i to je to , zar ne
Pa i sa predigrom nejde odmah, vidiš da ženi treba vremena.
Ne znam Jel to psihičke prirode, ali ima pomoći, to je najbitnije.
Zašto da se muci i bespotrebno si radi pritisak?
A jezik uvijek dobro dođe
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:29   #6
Rekoh jezik kao predigra, em je lijepa predigra, em vlaži, zar ne
__________________
LJudsko srce
Ljudskom srcu uvijek nešto treba,Zadovoljno nikad posve nije:
Čim željenog cilja se dovreba,Opet iz njeg sto mu želja klije.
grga1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:32   #7
Quote:
grga1000 kaže: Pogledaj post
lubrikanti ???? A što nedostaje dobrom starom jeziku , ne šalim se , za predigru 69 i to je to , zar ne
Sto fali jeziku? Pa... lubrikant
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:45   #8
Quote:
grga1000 kaže: Pogledaj post
Rekoh jezik kao predigra, em je lijepa predigra, em vlaži, zar ne
Badave jezik ako je ona suha sama po sebi.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:47   #9
Ali jezik će navlažiti, zar ne, ili ja nemam pojma o tome
__________________
LJudsko srce
Ljudskom srcu uvijek nešto treba,Zadovoljno nikad posve nije:
Čim željenog cilja se dovreba,Opet iz njeg sto mu želja klije.
grga1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 23:21   #10
no limits, to se zna dešavati ženama u srednjim 40-im,pred prestanak menstroacije,mene osobno ne smeta,ovo sa jezikom je možda bolje nego lubrikantom,jedino ako ti ne smrdi previše...
Charlie Papa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 23:22   #11
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Badave jezik ako je ona suha sama po sebi.
samo joj isplaziš jezik iz auta i mokra je do koljena
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 23:40   #12
Quote:
grga1000 kaže: Pogledaj post
Ali jezik će navlažiti, zar ne, ili ja nemam pojma o tome
Navlaziti, da. Lubricirati ne bas. Naime "vlazenje" je prilicno povrsan termin u kontekstu seksa. Voda bas nije neki lubrikant. Ono sto zene luce je zapravo bogato mastima i zbog toga obavlja svoju funkciju.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 23:41   #13
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Navlaziti, da. Lubricirati ne bas. Naime "vlazenje" je prilicno povrsan termin. Voda bas nije neki lubrikant. Ono sto zene luce je upravo bogato mastima i zbog toga klizavo.
el to litijumska mast
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 23:44   #14
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
el to litijumska mast
5W-40
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 23:48   #15
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
5W-40
ma to je sranje iz uvoza
meni je drazi drnc
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 00:34   #16
Svaka žena je različita a da stvar bude malo kompliciranija svakoj ženi libido skače gore dolje tokom ciklusa. Kad mi je libido na samom dnu a to se događa u nekakvom međuprostoru u ciklusu, niti su plodni dani niti pred mengu ne samo da mi treba duže da se navlažim nego ponekad u pola igre shvatim da mi zapravo uopće nije do sexa i da bi nastavak bio mučenje i za mene i njega. Moj momak je vrlo strpljiva osoba i uz moje pokušaje da mu objasnim zapetljani ženski mozak kroz ove godine pruža razumijevanje.
Kad su ovi drugi dani tu nastaje ludilo ali i u tom ludilu ima odstupanja. Jednom bi polako i dugo, drugi put odmah sad i smjesta sve. U tim drugim trenutcima nemam živaca čekati sad tu da poteku neki sokovi pa nam predigra traje ukupno onoliko koliko je potrebno da se razodjeneš a tehničke detalje rješimo na druge načine.
Ali, prije nije bilo sve tako jasno. Nisam razumjela ni sebe ni svoj ciklus ni zašto mi u tom trenu treba dulje da se opustim. A najgore od svega je bilo kad bi mi kroz glavu prostrujila misao "a što kad on vidi da nisam vlažna a trudi se evo ima 10 minuta a ja još nisam spremna" pa me to još više ubijalo u pojam. The point is, nema pravila, nema točnog vremena koje je potrebno da se žena navlaži, ima tu dosta sitnica koje utječu na to ali ono na što ti možeš utjecati si ti sama. Dakle, opusti se i ne razmišljaj o tome koliko ti treba i jesi li vlažna a ako momak kraj tebe nema dovoljno strpljenja dok istražuješ sebe neće imati ni na drugim poljima.
Ako te to baš muči probaj apstinirati neko vrijeme, probaj se ne dovesti do kraja za vrijeme masturbacije pa nakon nekon vremena vidi što će se dogoditi. Za vrijeme sexa se isto igraj. Prekinite predigru npr pa pogledajte seriju pa nastavite, odi s momkom na kavu pa tamo gdje vas nitko ne čuje detaljno ispričajte jedno drugome kakvu maštariju ili što ćete raditi jedno drugome kada dođete kući (a ne morate ni čekati do kuće )
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 00:35   #17
Tesko mi dati za savjet jer mi za to treba 2 sec ali ugl svakako lubrikant pokraj kreveta i sve 5
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 01:02   #18
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Tesko mi dati za savjet jer mi za to treba 2 sec ali ugl svakako lubrikant pokraj kreveta i sve 5
dobra si
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 06:42   #19
Quote:
Charlie Papa kaže: Pogledaj post
no limits, to se zna dešavati ženama u srednjim 40-im,pred prestanak menstroacije,mene osobno ne smeta,ovo sa jezikom je možda bolje nego lubrikantom,jedino ako ti ne smrdi previše...
Koliko ja znam zene u srednjim 40im su vlaznije nego ijedne druge
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 07:16   #20
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam zene u srednjim 40im su vlaznije nego ijedne druge
imaš 40 godina ...
Charlie Papa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger