Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2016., 16:40   #81
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Burek i auto su primjer. Ne poznam tvoju zenu.

Da, to radis, naglasavas pozitivu ne bi li opravdao tvoje ponasanje

Ko da ja kazem: ne vjerujem mome muzu nista ali mu super kuham, cistim, zaradjujem, pecem kolace....
Ostaje cinjenica da mu ne vjerujem

Razumijes sta ti zelim ukazati?

Ne napadam te
do sad nisam nigdje naglasavao svoje recimo dobre osobine,al vidim da ste me dozivjeli ko nekog frika pa sam zelio pokazat svoju dobru stranu da vidite da nisam neki tip s kojim moja zena prozivljava nocne more,i nije da joj bas nista ne vjerujem,i sve je svih godina bilo dobro dok se nedavno nije pocela udaljavat od mene,NEDAVNO.zar je onda tak cudno da sam pomislio da je problem u meni?
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 16:57   #82
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
do sad nisam nigdje naglasavao svoje recimo dobre osobine,al vidim da ste me dozivjeli ko nekog frika pa sam zelio pokazat svoju dobru stranu da vidite da nisam neki tip s kojim moja zena prozivljava nocne more,i nije da joj bas nista ne vjerujem,i sve je svih godina bilo dobro dok se nedavno nije pocela udaljavat od mene,NEDAVNO.zar je onda tak cudno da sam pomislio da je problem u meni?
Pa ne znaci da cu sad postat govno od supruga zato jer su se u meni stvorile neke sumnje,necu zato prestat radit sve sto sam radio i prije.i dalje ju volim i zelim joj biti dobar suprug kao i do sad.
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 17:09   #83
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Pa ne znaci da cu sad postat govno od supruga zato jer su se u meni stvorile neke sumnje,necu zato prestat radit sve sto sam radio i prije.i dalje ju volim i zelim joj biti dobar suprug kao i do sad.


Vrijeđaš se mepotrebno
Izvrćeš napisano

Bravo za to šta sudjeluješ u kućnim poslovima
Lijepo je što je cijeniš i voliš
Tako i treba

I nitko ti za to ništa nije rekao!

Svatko ti je dao savjete usmjerene na:
Steroide
I tvoju nesigurnost zbog veličine spolnog organa

Ako zelis, razmisli i poradi na tome
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 17:24   #84
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Mozda mislis da sam cudan,al neznas da je jako puno takvih muskih s istim problemima ili sumnjama ali jako ih je malo koji ce s tim izaci na vidjelo ili potrazit nekog za razgovor(jer to kao umanjuje njihovu muskost)ajde napravite test pa pitajte svoje decke ili supruge dal je mastao o drugoj od kad je s vama,vidjet cete kako vas moze tako lijepo gledat u oci i lagat vam,nema muskog koji nije to mastao.isto mislim da vrijedi i za zene,i kad si mislim da me moze tak gledat u oci i lagat pitam se sto mi jos laze. I ne ispitujem i ne maltretiram zenu s tim svakodnevno,pitao sam par puta takva pitanja kad sam primjetio da je cesto umorna u zadnje vrijeme,smetalo joj je da ju diram,udaljava se od mene ili mene udaljava od sebe,kad idemo u krevet odmah zaspi itd. Pa mi sad reci dal nemam razloga da se brinem i da pocnem zamisljat svasta?
"Nema muških koji nisu o tome maštali" znaci i ti to radiš, samo tvoja supruga ne smije,koja posesivnost i dvostruka mjerila s tvoje strane. Uostalom smatraš zapravo da je to normalno, a kad bi ti supruga rekla da tu i tamo zamišljala nekoga u tih 10 godina braka ti bi se naljuti jako. Halo, malo preispitaj svoje postupke. Imam pitanje da npr. imaš veličinu pimpeka savršenu koju želiš, da li bi ti zamišljao da nabijaš neku poznanicu na njega?
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 17:40   #85
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
Pa ne znaci da cu sad postat govno od supruga zato jer su se u meni stvorile neke sumnje,necu zato prestat radit sve sto sam radio i prije.i dalje ju volim i zelim joj biti dobar suprug kao i do sad.
Na koji nacin se udaljava?
Je li tome prethodilo nesto konkretno?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 17:44   #86
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
"Nema muških koji nisu o tome maštali" znaci i ti to radiš, samo tvoja supruga ne smije,koja posesivnost i dvostruka mjerila s tvoje strane. Uostalom smatraš zapravo da je to normalno, a kad bi ti supruga rekla da tu i tamo zamišljala nekoga u tih 10 godina braka ti bi se naljuti jako. Halo, malo preispitaj svoje postupke. Imam pitanje da npr. imaš veličinu pimpeka savršenu koju želiš, da li bi ti zamišljao da nabijaš neku poznanicu na njega?
neznam,mozda bi mozda ne,neznam kako bi razmisljao da imam veceg,vjerojatno bi razmisljao drugacije jer se nebi osjecao ko da imam neki defekt,ali nemam velikog pa se ne osjecam ko neki pastuh koji bi pokarao svaku lijepu zensku,vise se osjecam kao da bi mi se neka smijala da i pokusam nesto
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 17:57   #87
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
neznam,mozda bi mozda ne,neznam kako bi razmisljao da imam veceg,vjerojatno bi razmisljao drugacije jer se nebi osjecao ko da imam neki defekt,ali nemam velikog pa se ne osjecam ko neki pastuh koji bi pokarao svaku lijepu zensku,vise se osjecam kao da bi mi se neka smijala da i pokusam nesto
Mislim da ti je jasno da je u tebi problem. Tvoja žena zamišlja možda tu i tamo,a ti da si većeg samopouzdanja( odnosi se na veličinu) bi ju možda i prevario, to si napisao.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:01   #88
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Na koji nacin se udaljava?
Je li tome prethodilo nesto konkretno?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
nisam primjetio da je nesto prethodilo,barem ja nisam nista napravio,odnedavno joj je pocelo smetat da je diram,nema interesa za mene,stalno je umorna i spavala bi,na poslu joj je sve ok a cim dode doma vec joj je muka i mora leci,kad radi popodne ne vidimo se cijeli dan i onda kad dode navecer s posla nebi vise prisla k meni i dala pusu kao nekad nego odmah zapali cigaretu i prime se mobitela i fejsa,kad i legnemo skupa u sobu cesto nade neki razlog da ja moram ustati i nesto napravit a ona vec spava kad se vratim,ak ja odem prvi u sobu onda sjedi u boravku pusi i tipka po mobitelu tak dugo dok ja ne zaspim,kao da samo ceka da zaspim,nedavno sam joj kupio buket cvijeca i bilo joj je kao drago al ono"nemoj to bas cesto da ne trosis pare",sve lijepo sto napravim za nju vise ni ne primjecuje kao da joj to nista ne znaci,jednu vecer kad je ona prva zaspala ja sam pocistio cijelu kucu,imamo malo dijete pa radi strasan nered,oprao podove,pospremio igracke,ispeglao ves i njoj za posao i starijem sinu za skolu,oprao sude(to je nesto sto se ne ocekuje bas od muskarca,kao sto ni ja ne ocekujem da ce ona zidat ili popravljat auto),i sve to jer ju volim i htio sam ju postedjet muke i nadao sam se kojoj lijepoj rijeci kad se probudi drugi dan.i kad smo se ustali drugi dan znate sto mi je rekla na sve to,NISTA,prolazila je kroz uredne i ciste prostorije i nije ni primjetila sto sam sve napravio za nju,da joj olaksam.pa mi reci sad kako bi se trebao osjecat i sto bi trebao mislit?
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:04   #89
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Mislim da ti je jasno da je u tebi problem. Tvoja žena zamišlja možda tu i tamo,a ti da si većeg samopouzdanja( odnosi se na veličinu) bi ju možda i prevario, to si napisao.
rekao sam da neznam dal bi to napravio,jer neznam kak bi se osjecao s velikimal znam da ga nemam i kako se osjecam sad,bi li mi uopce vjerovala da sam ti rekao da nebi?
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:08   #90
Ima nekog mozda za sad samo emotivno ali moglo bi biti i seksualno

Sam si kriv tome, zene namirisu manjak samopouzdanja, ak k tome dodas tvoje jebanje u mozak pitanjima onda me ni ne cudi
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:14   #91
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Ima nekog mozda za sad samo emotivno ali moglo bi biti i seksualno

Sam si kriv tome, zene namirisu manjak samopouzdanja, ak k tome dodas tvoje jebanje u mozak pitanjima onda me ni ne cudi
kak ne shvacate da nisam nikog jebo u mozak s nikakvim pitanjima,nista ljubomornog nisam radio dok nisam primjetio promjene kod nje,cak mi je samopouzdanje raslo zbog teretane i vecih misica a ne da mi je padalo,sa jedva 80kg i zgoljavog tijela sam dosao do skoro 100kg pristojnog misicavog izgleda,tak da manjka samopouzdanja kod mene nije bilo do nedavno
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:15   #92
hibily ,najbolje da ti ja roknem zenu, bar ces znati na cemu si , smirio bi se.
posalji mi par slika da vidim bil je prasnuo
Charlie Papa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:16   #93
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
nisam primjetio da je nesto prethodilo,barem ja nisam nista napravio,odnedavno joj je pocelo smetat da je diram,nema interesa za mene,stalno je umorna i spavala bi,na poslu joj je sve ok a cim dode doma vec joj je muka i mora leci,kad radi popodne ne vidimo se cijeli dan i onda kad dode navecer s posla nebi vise prisla k meni i dala pusu kao nekad nego odmah zapali cigaretu i prime se mobitela i fejsa,kad i legnemo skupa u sobu cesto nade neki razlog da ja moram ustati i nesto napravit a ona vec spava kad se vratim,ak ja odem prvi u sobu onda sjedi u boravku pusi i tipka po mobitelu tak dugo dok ja ne zaspim,kao da samo ceka da zaspim,nedavno sam joj kupio buket cvijeca i bilo joj je kao drago al ono"nemoj to bas cesto da ne trosis pare",sve lijepo sto napravim za nju vise ni ne primjecuje kao da joj to nista ne znaci,jednu vecer kad je ona prva zaspala ja sam pocistio cijelu kucu,imamo malo dijete pa radi strasan nered,oprao podove,pospremio igracke,ispeglao ves i njoj za posao i starijem sinu za skolu,oprao sude(to je nesto sto se ne ocekuje bas od muskarca,kao sto ni ja ne ocekujem da ce ona zidat ili popravljat auto),i sve to jer ju volim i htio sam ju postedjet muke i nadao sam se kojoj lijepoj rijeci kad se probudi drugi dan.i kad smo se ustali drugi dan znate sto mi je rekla na sve to,NISTA,prolazila je kroz uredne i ciste prostorije i nije ni primjetila sto sam sve napravio za nju,da joj olaksam.pa mi reci sad kako bi se trebao osjecat i sto bi trebao mislit?
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Ima nekog mozda za sad samo emotivno ali moglo bi biti i seksualno

Sam si kriv tome, zene namirisu manjak samopouzdanja, ak k tome dodas tvoje jebanje u mozak pitanjima onda me ni ne cudi
I meni se cini ovo vrlo moguce, narocito nakon ovog tvog upisa hb.
Stvarno vuce ko da se dopisuje s nekim.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:17   #94
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Na koji nacin se udaljava?
Je li tome prethodilo nesto konkretno?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
nisam primjetio da je nesto prethodilo,barem ja nisam nista napravio,odnedavno joj je pocelo smetat da je diram,nema interesa za mene,stalno je umorna i spavala bi,na poslu joj je sve ok a cim dode doma vec joj je muka i mora leci,kad radi popodne ne vidimo se cijeli dan i onda kad dode navecer s posla nebi vise prisla k meni i dala pusu kao nekad nego odmah zapali cigaretu i prime se mobitela i fejsa,kad i legnemo skupa u sobu cesto nade neki razlog da ja moram ustati i nesto napravit a ona vec spava kad se vratim,ak ja odem prvi u sobu onda sjedi u boravku pusi i tipka po mobitelu tak dugo dok ja ne zaspim,kao da samo ceka da zaspim,nedavno sam joj kupio buket cvijeca i bilo joj je kao drago al ono"nemoj to bas cesto da ne trosis pare",sve lijepo sto napravim za nju vise ni ne primjecuje kao da joj to nista ne znaci,jednu vecer kad je ona prva zaspala ja sam pocistio cijelu kucu,imamo malo dijete pa radi strasan nered,oprao podove,pospremio igracke,ispeglao ves i njoj za posao i starijem sinu za skolu,oprao sude(to je nesto sto se ne ocekuje bas od muskarca,kao sto ni ja ne ocekujem da ce ona zidat ili popravljat auto),i sve to jer ju volim i htio sam ju postedjet muke i nadao sam se kojoj lijepoj rijeci kad se probudi drugi dan.i kad smo se ustali drugi dan znate sto mi je rekla na sve to,NISTA,prolazila je kroz uredne i ciste prostorije i nije ni primjetila sto sam sve napravio za nju,da joj olaksam.pa mi reci sad kako bi se trebao osjecat i sto bi trebao mislit?
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:19   #95
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
nisam primjetio da je nesto prethodilo,barem ja nisam nista napravio,odnedavno joj je pocelo smetat da je diram,nema interesa za mene,stalno je umorna i spavala bi,na poslu joj je sve ok a cim dode doma vec joj je muka i mora leci,kad radi popodne ne vidimo se cijeli dan i onda kad dode navecer s posla nebi vise prisla k meni i dala pusu kao nekad nego odmah zapali cigaretu i prime se mobitela i fejsa,kad i legnemo skupa u sobu cesto nade neki razlog da ja moram ustati i nesto napravit a ona vec spava kad se vratim,ak ja odem prvi u sobu onda sjedi u boravku pusi i tipka po mobitelu tak dugo dok ja ne zaspim,kao da samo ceka da zaspim,nedavno sam joj kupio buket cvijeca i bilo joj je kao drago al ono"nemoj to bas cesto da ne trosis pare",sve lijepo sto napravim za nju vise ni ne primjecuje kao da joj to nista ne znaci,jednu vecer kad je ona prva zaspala ja sam pocistio cijelu kucu,imamo malo dijete pa radi strasan nered,oprao podove,pospremio igracke,ispeglao ves i njoj za posao i starijem sinu za skolu,oprao sude(to je nesto sto se ne ocekuje bas od muskarca,kao sto ni ja ne ocekujem da ce ona zidat ili popravljat auto),i sve to jer ju volim i htio sam ju postedjet muke i nadao sam se kojoj lijepoj rijeci kad se probudi drugi dan.i kad smo se ustali drugi dan znate sto mi je rekla na sve to,NISTA,prolazila je kroz uredne i ciste prostorije i nije ni primjetila sto sam sve napravio za nju,da joj olaksam.pa mi reci sad kako bi se trebao osjecat i sto bi trebao mislit?
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
kak ne shvacate da nisam nikog jebo u mozak s nikakvim pitanjima,nista ljubomornog nisam radio dok nisam primjetio promjene kod nje,cak mi je samopouzdanje raslo zbog teretane i vecih misica a ne da mi je padalo,sa jedva 80kg i zgoljavog tijela sam dosao do skoro 100kg pristojnog misicavog izgleda,tak da manjka samopouzdanja kod mene nije bilo do nedavno
Jel pise vise nego inace? Jel se skriva od tebe dok pise?
Jel stalno uz mobitel i ne odvaja se od njega?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:19   #96
Quote:
Charlie Papa kaže: Pogledaj post
hibily ,najbolje da ti ja roknem zenu, bar ces znati na cemu si , smirio bi se.
posalji mi par slika da vidim bil je prasnuo
ha ha dobra ti je ta,mislim da neznam nikog ko ju nebi,lijepa je
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:21   #97
Quote:
Charlie Papa kaže: Pogledaj post
hibily ,najbolje da ti ja roknem zenu, bar ces znati na cemu si , smirio bi se.
posalji mi par slika da vidim bil je prasnuo
Fakat si naporan s tim svojim kurcenjem po forumu.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:21   #98
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Jel pise vise nego inace? Jel se skriva od tebe dok pise?
Jel stalno uz mobitel i ne odvaja se od njega?
ne,naprotiv,uopce ne skriva mobitel,to je jedino sto se ne uklapa u sve ostalo,mada nije bas tesko brisat poruke mozda nije nije nitko drugi u pitanju,al ako ju nesto drugo muci ili smeta zasto ne veli,zna da sam joj uvijek podrska u svemu
hillbily is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:26   #99
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
ne,naprotiv,uopce ne skriva mobitel,to je jedino sto se ne uklapa u sve ostalo,mada nije bas tesko brisat poruke
Nije, ali onaj tko nesto skriva nije bas tako opusten i skriva ili mobitel ili je sve pod siframa, ili je nervozan kad ga odvojis od mobitela...
Koliko to "zadnje vrijeme" traje? Mjesec, dva, deset dana?
Da nije u pmsu ili nekoj depresiji, jel uopce sklona tim stvarima?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 18:28   #100
Quote:
hillbily kaže: Pogledaj post
ne,naprotiv,uopce ne skriva mobitel,to je jedino sto se ne uklapa u sve ostalo,mada nije bas tesko brisat poruke mozda nije nije nitko drugi u pitanju,al ako ju nesto drugo muci ili smeta zasto ne veli,zna da sam joj uvijek podrska u svemu
Sigurno bi ju podrzao da ti kaze "dragi ja se dopisujem sa kolegom iz ureda jer me malkice privlaci"? Cisto sumnjam
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger