Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2016., 13:28   #21
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
tradicionalno nastrojeni ce te prekriziti za vezu ako se pojebete odmah, liberalniji koji koriste mozak nece. zatvoriti temu.
pošto u tako kratkom vremenu ne mogu sa sigurnošću znati ko je kako nastrojen i kako gleda na to, zaključujem da je ženi najpametnije (s ciljem da izbjegne moguće njoj neželjene situacije) pričekati sa seksom bar do nekog sljedećeg puta, pa ako od toga ništa ne ispadne bar će znati da to nije zato što se odmah pojebala, i neće se morati kriviti i osjećati loše. naravno, pod uvjetom da postoji potencijal da želi nešto više s tim likom.
aquaarius is offline  
Old 07.12.2016., 13:35   #22
Quote:
aquaarius kaže: Pogledaj post
pošto u tako kratkom vremenu ne mogu sa sigurnošću znati ko je kako nastrojen i kako gleda na to, zaključujem da je ženi najpametnije (s ciljem da izbjegne moguće njoj neželjene situacije) pričekati sa seksom bar do nekog sljedećeg puta, pa ako od toga ništa ne ispadne bar će znati da to nije zato što se odmah pojebala, i neće se morati kriviti i osjećati loše. naravno, pod uvjetom da postoji potencijal da želi nešto više s tim likom.
da, ako zelis igrati na sigurno i ako ti nije bed biti s deckom koji bi te okarakterizirao kao kurvu samo zato sta si htjela isto sta i on, onda ti je to pametno.
tjuner is offline  
Old 07.12.2016., 13:38   #23
Iako sam znam na ponosu ispast "moralist", makar sam znao u mlađim danima, to bude kada me ponese.



Praktično, mogu reći da mi u svim situacijama dosad seks na prvom spoju, ili prilika za seks(čak i prije prvog spoja) nisu činili razliku. Dvije veze od ukupno 5 godina počele su seksom(ili pokušajima istog). Bilo je nekoliko situacija gdje je bila slična situacija, pa su ipak neke druge stavke bile presudne da veze, ili nastavka odnosa dugotrajnije, ne bude.



Edit: Iako znam i sam preporučiti frendicama čekanje, jer koliko god se ekipa ponašala kao da su otvorenih svjetonazora, s vremenom pokažu da im je ipak bitno da ne bude"laka", mislim da je gora stvar po daljnji odnos kalkulacija(ako se skuži), nego seks na prvom spoju.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 07.12.2016., 13:41   #24
ma, seks je samo začin životu i tako to treba gledat. ko se ravna po njemu i diže ga u neke sfere gdje mu nije mjesto je seksualno opterećen čovjek, i ne samo čovjek, ima i masu žena sa sindromom zlatne vagine...takozvane kapelice, u svim spektrima, od redovnica do feministica

ljudi jebite se pa ak klikne, klikne i ne zamarajte se pizdarijama opterećenih osoba. kao što tjuner reče, najgora stvar je da se ne svidiš nekoj seksualno opterećenoj osobi. to nije big dil uopće. to je poželjna osobina
Samo jako! 1994 is offline  
Old 07.12.2016., 13:48   #25
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
da, ako zelis igrati na sigurno i ako ti nije bed biti s deckom koji bi te okarakterizirao kao kurvu samo zato sta si htjela isto sta i on, onda ti je to pametno.
naravno da ne bi, ako doznam da tako razmišlja ja prva neću htjeti biti s njim, ali bar ću izbjeći situaciju da se mislim da je možda moglo biti nešto da nismo odmah spavali.
nisam bila do sad tip od kalkulacija i taktiziranja, i smiješno mi je što do sad nisam ''naučila'' koji je i postoji li uopće pravi odgovor na pitanje iz prvog posta, ali nerviraju me takve situacije i licemjernost pojedinaca, i ne želim se uopće dovoditi u ovim godinama u stanje da se mislim da li me možda tip smatra lakom i zato ne želi ništa više. možda previše polazim od sebe, jer neću se seksati s nekim ko me na prvu ne privuče da ne znam di mi je glava, a to se događa rijetko, ergo šanse da ću se odmah poseksati su male. ali, on to ne mora znati. može misliti da mi je to modus operandi svaki vikend, skupim tipa u klubu i odvedem ga doma. a to nije baš privlačno. razmišljate li tako, ili vas nije briga/vjerujete da nije tako ako vam se neka svidi?
aquaarius is offline  
Old 07.12.2016., 13:51   #26
Quote:
aquaarius kaže: Pogledaj post
naravno da ne bi, ako doznam da tako razmišlja ja prva neću htjeti biti s njim, ali bar ću izbjeći situaciju da se mislim da je možda moglo biti nešto da nismo odmah spavali.
Kako ovo ide skupa?
anđeo tame is offline  
Old 07.12.2016., 13:59   #27
Ne kuzim naslov.

Linije izmedju to dvoje nije tanka vec ocigledna. Naravno da ona koja se jebe vec prve noci nije materijal za nesto ozbiljnije.
Brad0 is offline  
Old 07.12.2016., 14:14   #28
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Ne kuzim naslov.

Linije izmedju to dvoje nije tanka vec ocigledna. Naravno da ona koja se jebe vec prve noci nije materijal za nesto ozbiljnije.
Meanwhile in Balkan.


Kužiš mogucnost manipulacije?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 07.12.2016., 14:16   #29
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Meanwhile in Balkan.


Kužiš mogucnost manipulacije?
Ako je cura od 25+ godina solo, znas da ju treba izbjegavati. One koje su materijal za vezu su do tada pronasle nekoga.
Brad0 is offline  
Old 07.12.2016., 14:22   #30
Quote:
aquaarius kaže: Pogledaj post
naravno da ne bi, ako doznam da tako razmišlja ja prva neću htjeti biti s njim, ali bar ću izbjeći situaciju da se mislim da je možda moglo biti nešto da nismo odmah spavali.
nisam bila do sad tip od kalkulacija i taktiziranja, i smiješno mi je što do sad nisam ''naučila'' koji je i postoji li uopće pravi odgovor na pitanje iz prvog posta, ali nerviraju me takve situacije i licemjernost pojedinaca, i ne želim se uopće dovoditi u ovim godinama u stanje da se mislim da li me možda tip smatra lakom i zato ne želi ništa više. možda previše polazim od sebe, jer neću se seksati s nekim ko me na prvu ne privuče da ne znam di mi je glava, a to se događa rijetko, ergo šanse da ću se odmah poseksati su male. ali, on to ne mora znati. može misliti da mi je to modus operandi svaki vikend, skupim tipa u klubu i odvedem ga doma. a to nije baš privlačno. razmišljate li tako, ili vas nije briga/vjerujete da nije tako ako vam se neka svidi?
ak bi bilo samo u tom slučaju, onda je bolje da ničega nema..

ak bi ti ispala laka, kakav bi ispao on (koji je jedan od sudionika)? neki koji bi te zbog toga gledao kao "laku ženu", ni ne zaslužuje tebe..
genius_one is offline  
Old 07.12.2016., 14:24   #31
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Ako je cura od 25+ godina solo, znas da ju treba izbjegavati. One koje su materijal za vezu su do tada pronasle nekoga.
nadam se da si troler
genius_one is offline  
Old 07.12.2016., 14:28   #32
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
nadam se da si troler
Ozbiljan sam.
Brad0 is offline  
Old 07.12.2016., 14:28   #33
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Ozbiljan sam.
čisto sumnjam...
genius_one is offline  
Old 07.12.2016., 14:31   #34
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
čisto sumnjam...
Pazi. Ako uzmemo da zenska osoba ulazi u veze od neke petnaeste godine zivota. Ona znaci ima citavu deceniju do dvadeset i pete da upozna nekoga ko joj odgovara. Ako joj niko nije odgovarao tesko da je to osoba koja moze biti u ozbiljnoj vezi.
Brad0 is offline  
Old 07.12.2016., 14:33   #35
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
tradicionalno nastrojeni ce te prekriziti za vezu ako se pojebete odmah, liberalniji koji koriste mozak nece. zatvoriti temu.
Koje jeftino etiketiranje i maloumno simplificiranje by 'liberal thinking people'. Volume #9643
Hildegard is offline  
Old 07.12.2016., 14:33   #36
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
ak bi bilo samo u tom slučaju, onda je bolje da ničega nema..

ak bi ti ispala laka, kakav bi ispao on (koji je jedan od sudionika)? neki koji bi te zbog toga gledao kao "laku ženu", ni ne zaslužuje tebe..
sve je to meni jasno, naravno da smo oboje jednaki u tome, no znamo i sami da ne razmišljaju svi tako, i da su cure nerijetko u tom slučaju okarakterizirane ''lakima'' od strane istih tipova s kojima su bile. sad sam se sjetila da mi je jedan tip, prije nego je došlo uopće do seksa, rekao da ne bi htio da brzamo jer ne želi izgubiti interes za mene ako se odmah sve dogodi (to mu se kao do sad događalo) a sviđam mu se i htio bi možda nešto više. što je meni totalno suludo i kontradiktorno, ako mi se neko svidi prije, nakon seksa u kojem ispadnemo kompatibilni, mi se može samo još više svidit, ali očito nismo svi isti.
aquaarius is offline  
Old 07.12.2016., 14:35   #37
Prije bi rekla da je dobro isfurati seks na početku. Odmah znaš s kim imaš posla. Ak te odjebe isključivo zbog toga, nije uopće šteta i možeš biti sretna da nisi više vremena potratila na njega. Inače, slažem se s forumašem koji je napisao da onaj tko ne misli ozbiljno će te otpiliti sa seksom ili bez njega.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 07.12.2016., 14:37   #38
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Pazi. Ako uzmemo da zenska osoba ulazi u veze od neke petnaeste godine zivota. Ona znaci ima citavu deceniju do dvadeset i pete da upozna nekoga ko joj odgovara. Ako joj niko nije odgovarao tesko da je to osoba koja moze biti u ozbiljnoj vezi.
a pazi sad ovo..
kaj ako u tih 10 godina nije upoznala ni jednog normalnog? Trebala bi se udat za onog s kim je u 25-toj godini? Trebala bi, do 25-te, skakat iz veze u vezu? kaj bi onda ona bila po tvom mišljenju? Kurva?
I zakaj bi se ženska pošto-poto morala morala udat s 25? Kaj ak još studira?

Ili trolaš ili imaš 15 godina pa ovak razmišljaš..
genius_one is offline  
Old 07.12.2016., 14:41   #39
Quote:
aquaarius kaže: Pogledaj post
sve je to meni jasno, naravno da smo oboje jednaki u tome, no znamo i sami da ne razmišljaju svi tako, i da su cure nerijetko u tom slučaju okarakterizirane ''lakima'' od strane istih tipova s kojima su bile. sad sam se sjetila da mi je jedan tip, prije nego je došlo uopće do seksa, rekao da ne bi htio da brzamo jer ne želi izgubiti interes za mene ako se odmah sve dogodi (to mu se kao do sad događalo) a sviđam mu se i htio bi možda nešto više. što je meni totalno suludo i kontradiktorno, ako mi se neko svidi prije, nakon seksa u kojem ispadnemo kompatibilni, mi se može samo još više svidit, ali očito nismo svi isti.
ako bi te tako etiketirali, onda je i bolje da s takvima nisi u vezi.
onda je i bolje da se odmah sve razjasni nego da poslije kukaš kako se promijenio.. Onaj tko na ženu, u takvoj situaciji, gledao kao na neku laku ženu, kad tad nađe neku drugu manu toj istoj ženi.. onda ti je bolje da odmah vidiš kakav je nego poslije kad stvar bude ozbiljnija
genius_one is offline  
Old 07.12.2016., 14:41   #40
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Prije bi rekla da je dobro isfurati seks na početku. Odmah znaš s kim imaš posla. Ak te odjebe isključivo zbog toga, nije uopće šteta i možeš biti sretna da nisi više vremena potratila na njega. Inače, slažem se s forumašem koji je napisao da onaj tko ne misli ozbiljno će te otpiliti sa seksom ili bez njega.

Via Tapatalk
upravo to..
tak i ja mislim..
bar odmah znaš s kim imaš posla
genius_one is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger