Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2016., 14:28   #381
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
San svakog muskarca, da mu zena kaze da joj je drag
to je ona "aww sladak si al' ne's jebat'"
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 14.12.2016., 17:39   #382
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post

Volim lijepe muskarce, sto je sasvim prirodno (bas kao i vi lijepe zene). Evo josuhica
Too! Bravo! Kako li si samo znala!?
Joshua is offline  
Old 21.08.2021., 21:05   #383
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Ne otpisujemo. U kasnijim godinama, kasne dvadesete, tridesete, mislim da ekipa sve manje gleda kroz prizmu 'lakoće', sve na kraju ovisi kolko nam se svidi osoba. No otpisal bi odma da mi da bez zaštite..znači da se radi o jako glupoj osobi. Par frendova udara redovito i nerijetko im nalete ženske kaj im na prvom dejtu daju bez zaštite. A tak su maznuli već ohoho komada, recimo ja to nikad neću shvatit. Nema pravila fakat, frend je već dugo u vezi s ženskom s kojom se maznul već nakon sat vremena poznanstva, drugog frenda pak odjebala djevica zbog koje je čekal skoro pol godine na seks i nikad ga dočekal.
Nema smisla dugo čekat na seks, mnogi žele čim prije znat kaj je 'ispod haube'.
Pa eto onda nisam lakog morala, samo sam htjela vidjeti kaje ispod haube. Zivot ide dalje.
trijadaqueen is offline  
Old 21.08.2021., 21:07   #384
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Takve otpisuju samo oni koji traže samo seks. Takvi, po defaultu, otpisuju sve cure kad je u pitanju neka ozbiljna veza.
Ako ti se neka cura svidi i brzo s njom završiš u krevetu, meni osobno to ne bi predstavljao problem za neku potencijalnu vezu. Na kraju, i ja sam završio brzo s takvom pa po tome bi ispalo da ni ja nisam potencijalni kandidat za vezu.

Iskreno, ako se sviđate jedni drugome, ne vidim poantu o nekom čekanju i mrcvarenju. AKo vam je do seksa, poseksajte se. Dečko koji vas zbog tog otpiše, otpisao bi vas i bez da se posekssate.
Bas tako, ubiti sex moze ispasti jako los ili nikakav, i bolje da se ne javi. I da nista ne bude.
trijadaqueen is offline  
Old 21.08.2021., 21:09   #385
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
ta je naletila na one koje sam spominjao. takvi nikad nisu ni bili potencijalni decki za vezu. oni traze samo seks.
imas tu dosta tema na kojima se cure zale na takve decke.
po meni, ak ti se neki svidja, a i ti njemu, seks nije prepreka za neku vezu. zapravo, odgadjanje seksa uz obrazlozenje da treba cekat xy dana, mjeseci ili godina (ili brak) samo moze otjerat decka od tebe.
ne trebas srljat, ali ni nepotrebno odgadjat. pravi decko nece odje.at curu samo zato sto se s njom poseksao
A decki koji su u vezi i traze sa strane ?
Da li je taj materijal za vezu ?

Dakle osoba koja je slobodna se posexala, al osoba koja nije slobodna.
trijadaqueen is offline  
Old 21.08.2021., 21:37   #386
Quote:
trijadaqueen kaže: Pogledaj post
Pa eto onda nisam lakog morala, samo sam htjela vidjeti kaje ispod haube. Zivot ide dalje.


Hajde stani na loptu malo, nemoj se opterecivati toliko...napravila si nesto sto ocito smatras pogreskom, odnosno, nesto nakon cega se ne osjecas dobro, koliko god sama sebi u nekim trenucima mazala oci. Ako ti se ne svida sve ovo sto sada osjecas, jednostavno nemoj ponoviti istu stvar, ali ovo sada si moras oprostiti.
U pravu si, zivot ide dalje. Ponavljaj si dok ti ne sjedne...ali u sebi, da te ne baniraju
Akvamarin is offline  
Old 21.08.2021., 21:42   #387
Quote:
aquamarine blue kaže: Pogledaj post


Hajde stani na loptu malo, nemoj se opterecivati toliko...napravila si nesto sto ocito smatras pogreskom, odnosno, nesto nakon cega se ne osjecas dobro, koliko god sama sebi u nekim trenucima mazala oci. Ako ti se ne svida sve ovo sto sada osjecas, jednostavno nemoj ponoviti istu stvar, ali ovo sada si moras oprostiti.
U pravu si, zivot ide dalje. Ponavljaj si dok ti ne sjedne...ali u sebi, da te ne baniraju
Bas se osjecam odvratno da.
Al isto tako, zasto se cure proziva lakim moralom ako je bila sa nekim tko ju je privukao, a lila frajerom.
Sada onak ispada da zene ne odredjuju stvari.

Ma zavuci se u svoj mir i bok, bas onak kak je bilo i prije, bar ne mozes sebi napraviti sranje.
Kao sto sam ja sada sebi napravila.
Je zao mi je kaj sam se posexala sa tim likom, i da osjecam se droljasto.

Mah nije to nist za mene shvacam, vracam se starim navimama i starom nacinu zivot, najbolje je ipak biti u svojoj komfor zoni. Bar te nitko nece sprdati.
trijadaqueen is offline  
Old 21.08.2021., 22:01   #388
To hoce li te tko sprdati nije tvoj problem. Ojacaj dovoljno da te takve stvari ne diraju. Objektivno je da za oba spola vrijede ista pravila ako su ucinili istu stvar, a nitko od njih nije neuracunljiv . Ti si se seksala sa zauzetim i vjerojatno se ponajvise zato sada osjecas odvratno, kao sto tvrdis. Priznaj si da je to bila pogreska, daj si vremena da se resetiras, ali nemoj se zavuci u puzevu kucicu i ne izaci vise nikad iz nje. Hebala te komfor zona, zivot nije komfor zona. Sredi se i kreni dalje. Jedna stvar je ucinjeno smatrati pogreskom, a sasvim nesto drugo je psihicki se mrcvariti i dopustiti drugima to isto. Nemas nis od bicevanja.
Akvamarin is offline  
Old 21.08.2021., 22:02   #389
Quote:
trijadaqueen kaže: Pogledaj post
Bas se osjecam odvratno da.
Al isto tako, zasto se cure proziva lakim moralom ako je bila sa nekim tko ju je privukao, a lila frajerom.
Sada onak ispada da zene ne odredjuju stvari.

Ma zavuci se u svoj mir i bok, bas onak kak je bilo i prije, bar ne mozes sebi napraviti sranje.
Kao sto sam ja sada sebi napravila.
Je zao mi je kaj sam se posexala sa tim likom, i da osjecam se droljasto.

Mah nije to nist za mene shvacam, vracam se starim navimama i starom nacinu zivot, najbolje je ipak biti u svojoj komfor zoni. Bar te nitko nece sprdati.
Daj ti meni objasni sto to kvragu znaci cura lakog morala!?

Jel se to uci na vjeronauku ili di?
Ako ti se ševi, ševi se. A ako ne, nemoj.

Ono sto je za TEBE važno jest da si ti ok sa svojim odlukama i postupcima. Ako ti neki krkan kaže da si drolja jer si se sevila s desetoricom, valjda si dovoljno odrasla i samosvjesna da znaš da s takvim čovjekom nećeš naći zajednički jezik.

Btw nije picka od sapuna da će se potrositi…uživaj.
blues4lady is offline  
Old 21.08.2021., 22:09   #390
Quote:
aquamarine blue kaže: Pogledaj post
To hoce li te tko sprdati nije tvoj problem. Ojacaj dovoljno da te takve stvari ne diraju. Objektivno je da za oba spola vrijede ista pravila ako su ucinili istu stvar, a nitko od njih nije neuracunljiv . Ti si se seksala sa zauzetim i vjerojatno se ponajvise zato sada osjecas odvratno, kao sto tvrdis. Priznaj si da je to bila pogreska, daj si vremena da se resetiras, ali nemoj se zavuci u puzevu kucicu i ne izaci vise nikad iz nje. Hebala te komfor zona, zivot nije komfor zona. Sredi se i kreni dalje. Jedna stvar je ucinjeno smatrati pogreskom, a sasvim nesto drugo je psihicki se mrcvariti i dopustiti drugima to isto. Nemas nis od bicevanja.
Lijepo receno Aqua, oba posta .
LaFemme is offline  
Old 21.08.2021., 22:17   #391
Quote:
trijadaqueen kaže: Pogledaj post
Bas se osjecam odvratno da.
Al isto tako, zasto se cure proziva lakim moralom ako je bila sa nekim tko ju je privukao, a lila frajerom.
Sada onak ispada da zene ne odredjuju stvari.

Ma zavuci se u svoj mir i bok, bas onak kak je bilo i prije, bar ne mozes sebi napraviti sranje.
Kao sto sam ja sada sebi napravila.
Je zao mi je kaj sam se posexala sa tim likom, i da osjecam se droljasto.

Mah nije to nist za mene shvacam, vracam se starim navimama i starom nacinu zivot, najbolje je ipak biti u svojoj komfor zoni. Bar te nitko nece sprdati.
Pa kaj, ful dugo si bila suha, želja da se kresneš je bila presnažna, i kaj sad.

A tko bi te sprdal?
__________________
Tabasco "Witchfinder General" Sauce
Tabaxacum is offline  
Old 21.08.2021., 22:17   #392
Istina je da je društvo licemjerno prema curama što se toga tiče. Tip će prvo inzistirati sa spavaš s njim i učiniti što god treba ne bi li te dobio, a onda ako pospustiš, će te poslije osuđivati zbog toga. Još ako nemaš povjerenja u tipa, a sigurno da nemaš kad ga ni ne poznaš, može ić pričati o tome i hvaliti se i tko zna što preuveličati.

Ali ajde, možeš se tješiti da bar to nisi učinila s nekim s posla. Zamisli da još, osim što si iskorištena, da si morala i posao promijeniti i možda se odseliti u drugi grad ili državu. Ovako samo možeš izbjegavati to društvo i još si dobro i prošla.
Ursula Iguaran is offline  
Old 21.08.2021., 22:28   #393
Quote:
LaFemme kaže: Pogledaj post
Lijepo receno Aqua, oba posta .
Hvala ti. Dodje i meni cesto da tebe potpisem.
Akvamarin is offline  
Old 21.08.2021., 22:34   #394
Quote:
aquamarine blue kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Dodje i meni cesto da tebe potpisem.
LaFemme is offline  
Old 21.08.2021., 23:27   #395
Quote:
Ursula Iguaran kaže: Pogledaj post
Istina je da je društvo licemjerno prema curama što se toga tiče. Tip će prvo inzistirati sa spavaš s njim i učiniti što god treba ne bi li te dobio, a onda ako pospustiš, će te poslije osuđivati zbog toga. Još ako nemaš povjerenja u tipa, a sigurno da nemaš kad ga ni ne poznaš, može ić pričati o tome i hvaliti se i tko zna što preuveličati.

Ali ajde, možeš se tješiti da bar to nisi učinila s nekim s posla. Zamisli da još, osim što si iskorištena, da si morala i posao promijeniti i možda se odseliti u drugi grad ili državu. Ovako samo možeš izbjegavati to društvo i još si dobro i prošla.
Pa na muškarcu je da pokuša. A što misliti o curi koja spava na prvom dejtu sa njim osim da je glupa i laka? Evo ja sam prodao stari telefon duplo iznad njegove realne vrijednosti nekoj glupači. Isplatilo mi se što sam pokušao.
zubac is offline  
Old 21.08.2021., 23:36   #396
Quote:
zubac kaže: Pogledaj post
Pa na muškarcu je da pokuša. A što misliti o curi koja spava na prvom dejtu sa njim osim da je glupa i laka? Evo ja sam prodao stari telefon duplo iznad njegove realne vrijednosti nekoj glupači. Isplatilo mi se što sam pokušao.
Ozbiljno?

Ljudi imaju fizičke potrebe/želje, ako je došlo do toga da se privlače i odmah su se seksali, neka su. Zašto bi mi takav događaj stvorio negativno mišljenje o nekome?
Ako smo odrasli, svakako mogu pretpostaviti da je ta osoba imala druge prije mene, a tako će i ona pretpostaviti da sam ja bio s drugima prije nje. Koga briga???
Ako ćemo dodijeljivati neka imena i govoriti tko je glup i nizak, mogao bi ti biti prvi na popisu.
Wegg is offline  
Old 21.08.2021., 23:37   #397
Quote:
zubac kaže: Pogledaj post
Pa na muškarcu je da pokuša. A što misliti o curi koja spava na prvom dejtu sa njim osim da je glupa i laka? Evo ja sam prodao stari telefon duplo iznad njegove realne vrijednosti nekoj glupači. Isplatilo mi se što sam pokušao.
Evo baš čitam da se neki Zubac oženio. Pa idem otvarat link, mislio da si ti.
Al taj je košarkaš.

Inače, ne, o curi koja spava s nekim na prvom dejtu ne bi mislio da je laka i glupa. Mislio bi da zna što hoće. Ako išta, više bi me odbilo natezanje i odgađanje seksa u nedogled...

A ovoj gospodični, ženo, ne žali ničeg. Fulaš ko i svi drugi, fuck it.
Bit će i gorih seksova s još gorim aftertejstom. Ces't la vie.
akbugger is offline  
Old 21.08.2021., 23:39   #398
Quote:
Wegg kaže: Pogledaj post
Ozbiljno?

Ljudi imaju fizičke potrebe/želje, ako je došlo do toga da se privlače i odmah su se seksali, neka su. Zašto bi mi takav događaj stvorio negativno mišljenje o nekome?
Ako smo odrasli, svakako mogu pretpostaviti da je ta osoba imala druge prije mene, a tako će i ona pretpostaviti da sam ja bio s drugima prije nje. Koga briga???
Ako ćemo dodijeljivati neka imena i govoriti tko je glup i nizak, mogao bi ti biti prvi na popisu.
Great minds think alike. 1,414.
akbugger is offline  
Old 21.08.2021., 23:42   #399
Zato što će se tako pojaviti i privlačnost prema kolegi na poslu pa će se i sa njim poseksati dok je u vezi sa tobom. Ljudi se razlikuju od životinja po tome što kontrolišu svoje nagone.

Vezano za ovog drugog Zubca. Pa normalno da će se oženiti bogati košarkaš iz nba lige. Kao što je i normalno da mu je žena iznad prosječno lijepa.
zubac is offline  
Old 22.08.2021., 00:00   #400
Quote:
zubac kaže: Pogledaj post
Zato što će se tako pojaviti i privlačnost prema kolegi na poslu pa će se i sa njim poseksati dok je u vezi sa tobom. Ljudi se razlikuju od životinja po tome što kontrolišu svoje nagone.
Jesi li ti svjestan da tebe žena ili muškarac bilo kada bilo gdje može prevariti da hoće?
Zašto bih ja na temelju toga jesmo li se seksali na prvom, drugom ili petom spoju zaključio da me hoće ili neće prevariti?

Kontroliramo svoje nagone na način da ne skačemo na bilo koga nasred ulice kao životinje nego naskačemo kao životinje tek kada dobijemo pristanak druge strane.

Nadam se da ćeš uskoro biti u vezi.
Žalim curu, ali zbog tebe se nadam.
Wegg is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger