Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2016., 11:28   #21
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
frend rjesio neku svoju frendicu, sve 5 kava sim tam, kaze on voli grubo ona, sutradan krecemo da se karamo jednom je pljunem i osamarim rasplace se, pokupi i ode doma nisam se ni skino gol, neugodnoooo, upalio laptop i izdrko ko ga jebe

umrla sam od smijeha, iako stvarno ne bih trebala.
priča ima sve elemente šaljivo-neugodno-životnog, a kraj je kraljevski...

a i dečko je bio zakinut - ako laptop možeš pljunuti, teško ga je šamarati...
naravno, zezam se. ne znam što bih da sam ta cura, vjerojatno bih najprije sebe išamarala zbog odabira, ali dobro, u duhu šaljive teme...
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 11:37   #22
Quote:
usernotinuse kaže: Pogledaj post

umrla sam od smijeha, iako stvarno ne bih trebala.
priča ima sve elemente šaljivo-neugodno-životnog, a kraj je kraljevski...
stvarno?
ovakve seljačke fore su vrh neukusa i pokazatelj senzibiliteta u rangu slona koji ušeta u dućan kristala.

p.s. aaa ok. vidim sada edit.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 11:47   #23
Quote:
SmokeyTaboo kaže: Pogledaj post
romantika ti dolazi poslije kad komadic kakice zapne ispod glavica pa to idete zajedno oprat. trenutak zblizavanja samo takav
a ATM, ništa?

Ironično - zgražajući post. Ignorirajte, molim.

Još ću zaključiti da su prije 50 - 100 godina svi muški lizali pičku, a danas bez pušenja se muško ne udobrovolji za penetraciju..... Šta uradi pogrešno tumačenje emancipacije, ccc....

Ako se ženske nastave ovako lako davati, muški će postati kao lavovi.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 11:48   #24
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
stvarno?
ovakve seljačke fore su vrh neukusa i pokazatelj senzibiliteta u rangu slona koji ušeta u dućan kristala.

p.s. aaa ok. vidim sada edit.
hm, i humor je znak ukusa, ovakvog ili onakvog, a nije demokratski da pozovem ljude da pišu vlastite dogodovštine koje smatraju smiješnima, a onda drvlje i kamenje po njima, ma koliko ja to htjela...
Ono, Monthy Python - Little Britain, Mućke - Šljam...(da ne spominjem američke)

Ovo je prva tema koju sam otvorila, i nekako mi se čini da "otvoritelj" teme ima sličnu ulogu kao voditelj radio-emisije, on ne može biti odgovoran za iznešena mišljenja, može samo maaaalo moderirati (odnosno ograditi se - otuda komentar)
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 12:06   #25
2. dio disclamera (da ne bude zabune) :
osim toga, računala sam da je to troll (odakle prvi dio odgovora) ?! moram napraviti peticiju za smajlić koji drži tablu "ironično !"...
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 12:11   #26
Meni nije jasno tko tamo gore voli grubo, i kako je korisnik "natukao" 20 tisuća postova. Bitna stvar je da se opis i intenzitet grubosti definira prije akcije Netko može reći da ga pale šamari, a da druga strana to shvati doslovno, i odvali šamarčinu ležerno


Što se tiče nezgoda, bilo je situacija s prđenjem, gorenavedenih. Bio je jedan spontani ATM, za koji akterica nije znala. I bilo je sve super dok nije znala, ali moram ja komentirati. E sad, naravno da je znala da mi je pružila oralac nakon analnog, samo nije znala da je analni u jednom trenutku nastavljen bez kondoma Faca nakon toga je bila "fuuuj", spontano. I "kako mi nisi rekao". Jbg, znala me više puta iznenaditi neočekivanim situacijama, mislio sam da je i ovo jedna od njih
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 12:19   #27
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
frend rjesio neku svoju frendicu, sve 5 kava sim tam, kaze on voli grubo ona, sutradan krecemo da se karamo jednom je pljunem i osamarim rasplace se, pokupi i ode doma nisam se ni skino gol, neugodnoooo, upalio laptop i izdrko ko ga jebe
Ma te zene. Sve nesto kao bi ali opet ne bi.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 12:22   #28
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno tko tamo gore voli grubo, i kako je korisnik "natukao" 20 tisuća postova. Bitna stvar je da se opis i intenzitet grubosti definira prije akcije Netko može reći da ga pale šamari, a da druga strana to shvati doslovno, i odvali šamarčinu ležerno


Što se tiče nezgoda, bilo je situacija s prđenjem, gorenavedenih. Bio je jedan spontani ATM, za koji akterica nije znala. I bilo je sve super dok nije znala, ali moram ja komentirati. E sad, naravno da je znala da mi je pružila oralac nakon analnog, samo nije znala da je analni u jednom trenutku nastavljen bez kondoma Faca nakon toga je bila "fuuuj", spontano. I "kako mi nisi rekao". Jbg, znala me više puta iznenaditi neočekivanim situacijama, mislio sam da je i ovo jedna od njih
Točno to "ona on", pa to je meni bila prva naznaka trolanja (wishful thinking ?)
ja se smijem sebi, jer očito ne znam što je ATM ?! ajde, za neupućenu.
Meni je ATM Bankomat ?!?!?!?
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 13:15   #29
I mene zanima kaj je ATM? I ja sam bil uvjeren do maločas da se radi o bankomatu?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 13:15   #30
Ass to mouth Možda bi ti bilo draže umrijeti u neznanju
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 13:16   #31
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ass to mouth Možda bi ti bilo draže umrijeti u neznanju
WTF? Objasni mi malo detaljnije? Znam da bum zažalil al ne mogu si pomoć?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 13:32   #32
Oralac nakon analca
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 13:34   #33
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
frend rjesio neku svoju frendicu, sve 5 kava sim tam, kaze on voli grubo ona, sutradan krecemo da se karamo jednom je pljunem i osamarim rasplace se, pokupi i ode doma nisam se ni skino gol, neugodnoooo, upalio laptop i izdrko ko ga jebe
ispričaj onu kad si se dreka najeo. e to je smješna priča

ova nije.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 13:37   #34


Fil, av ti izgleda kao da čekaš money shot.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 13:37   #35
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Oralac nakon analca
Isuse Bože! Strašno kaj ljudi rade sa svojim dijelovima tijela i još uživaju u tome.Ovo je i službeno najstrašnija tema koju sam čital na forumu!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 13:44   #36
Josuha, onda bolje da ne spominjem pojmove kao scat Ne, ne prakticiram, i meni se gadi, ali dobro je znati o čemu ljudi pričaju, i zafrkavati druge ljude
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 13:47   #37
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Josuha, onda bolje da ne spominjem pojmove kao scat Ne, ne prakticiram, i meni se gadi, ali dobro je znati o čemu ljudi pričaju, i zafrkavati druge ljude
Daj!Daj! Moraš sad! Ja znam za scart kabel ali kaj je scat? Ima li veze sa vezivanjem za kabele?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 17.12.2016., 13:50   #38
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Josuha, onda bolje da ne spominjem pojmove kao scat Ne, ne prakticiram, i meni se gadi, ali dobro je znati o čemu ljudi pričaju, i zafrkavati druge ljude
Ni ja ne kuzim scat.
Ono wtf.

Sjetim se scata cesto kad netko ima uske seksualne granice pa mi se probudi razumijevanje za njih.

Nekome je granica scat, a nekome seks na svjetlu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 13:51   #39
Najbolji odgovor koji sam negdje pročitao na nekom forumu da je dobio lik koji je navaljivao na svoju partnericu da probaju analni sex: "može dragi, ali prvo da ja tebe sa strap-on-om".....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 14:00   #40
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Najbolji odgovor koji sam negdje pročitao na nekom forumu da je dobio lik koji je navaljivao na svoju partnericu da probaju analni sex: "može dragi, ali prvo da ja tebe sa strap-on-om".....
Phah, to bi mnoge prebacilo na drugu stranu.

Nije dobra usporedba, muškarcu bi se to više svidjelo. Prirodno jelte. Anatomski.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger