Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2016., 21:31   #41
Pa meni se desilo!!!! A bila sam usredotočena na osobu pored mene, a ne na bivšeg. Mozak je čudna stvar, vjerojatno je povezao dobre osjećaje s oba dva lika koji su mi te osjećaje uspjeli izazvati. Kaj se svi isčuđavate, to fakat nemora značit da je lik ševio i bivšu u to vrijeme...
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:35   #42
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Što je imaš zvat, tu je? Na vrh kurca


Nakon ovog može lock

Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Meni je ista stvar za ove nadimke bejb, lafe, mače i slično. Meni je to teška slikovnica uz koju se ne mogu zamislit da se napalim, prije da prasnem u smijeh. Ljudi različito gledaju na iste stvari i to je ok...
Meni je to bolji izbor u "ili ili". Ako mogu birat da se ne koriste ikakvi nazivi onda tako. Između imena i nekog nadimka od milja, pak biram nadimak od milja .

Iako, nije da imam nešto iskustva s tim. Baš si vrtim film i ne vidim zašto bi se moralo išta od toga koristit .

"Jebi me"

"Jebi me, Ivane/lave/maco"


Zar prvo nije dovoljno?
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:37   #43
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
"Jebi me"

"Jebi me, Ivane/lave/maco"


Zar prvo nije dovoljno?
Potpis
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:41   #44
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post

Meni je to bolji izbor u "ili ili". Ako mogu birat da se ne koriste ikakvi nazivi onda tako. Između imena i nekog nadimka od milja, pak biram nadimak od milja .

Iako, nije da imam nešto iskustva s tim. Baš si vrtim film i ne vidim zašto bi se moralo išta od toga koristit .

"Jebi me"

"Jebi me, Ivane/lave/maco"


Zar prvo nije dovoljno?
Meni je draže reći ime. Ne naravno uvijek i ne opsesivno. U rijetkim prigodama zapravo.
Nadimke baš ne koristim, osim kad sam ljuta.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:42   #45
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja te priče da se zaboraviš, ne pušim. Ako si usredotočen na osobu s kojom se seksaš, kako se to može desiti?
A koje je objašnjenje za ovo dole onda kad je cura nazvala dečka krivim imenom tijekom svađe:

Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Tj, dva puta sam ga u sexu slucajno, al ono fakat slucajno nazvala imenom bivseg, a jedanput cak i u svađi.
Što znači biti usredotočen na nekoga tokom seksa, pa hoćeš valjda da uživa a ne da razmišlja opsesivno o tome kaj će napravit ili reć. Jest da faux pas tog tipa ubije dobro raspoloženje u sekundi i poklopi ti ego ali ono: jel seks dobar; dal uživaš s njim, jel te voli; dal uživaš s njim, ako je odgovor na oba pitanja da jel to vrijedno odbacit radi nečeg kaj ne mora niš značit...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:42   #46
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post

"Jebi me"

"Jebi me, Ivane/lave/maco"


Zar prvo nije dovoljno?
Yup, meni dovoljno. Da osjetim potrebu dodat nešto onda bi to bilo radije ime... ili neki sočan naziv
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:45   #47
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
A koje je objašnjenje za ovo dole onda kad je cura nazvala dečka krivim imenom tijekom svađe:



Što znači biti usredotočen na nekoga tokom seksa, pa hoćeš valjda da uživa a ne da razmišlja opsesivno o tome kaj će napravit ili reć. Jest da faux pas tog tipa ubije dobro raspoloženje u sekundi i poklopi ti ego ali ono: jel seks dobar; dal uživaš s njim, jel te voli; dal uživaš s njim, ako je odgovor na oba pitanja da jel to vrijedno odbacit radi nečeg kaj ne mora niš značit...
Otkud znam koje objašnjenje, to ona valjda zna. Ali da mi je normalno da netko triput nekog nazove imenom bivše kao u njenom slučaju, bogami nije. Nije mi normalno ni jednom, kamoli triput. To što ona kaže da je slučajno, to je njena stvar, ja joj ne vjerujem.

Pa ako mora razmišljati i napinjati um da mu ime bivše ne izleti, onda ga ne mora ni izreći, neka se odmah nosi dođavola.
Ne kažem ja da itko treba odbaciti. Ja kažem što bih ja.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:48   #48
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Otkud znam koje objašnjenje, to ona valjda zna. Ali da mi je normalno da netko triput nekog nazove imenom bivše kao u njenom slučaju, bogami nije.
Jbg mene je brat skoro stuko kad se nisam mogla odučiti od toga da njegovu novu curu ne zovem imenom stare navika, čista navika a ne namjera da mu sjebem vezu.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:51   #49
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Jbg mene je brat skoro stuko kad se nisam mogla odučiti od toga da njegovu novu curu ne zovem imenom stare navika, čista navika a ne namjera da mu sjebem vezu.
Jednom sam maltene prešla iz jedne veze u drugu, jako kratak je vremenski rok bio (ne, nisam varala ) i nikad mi na pameti nije bilo ime bivšeg. Vjerojatno zato jer sam ga ostavila jer ga više nisam voljela.
Normalno da naviknemo na osobe. Ali meni je to u glavi jasno razgraničeno. Da sad upoznam nekog i da ga nazovem imenom bivšeg, ja bih se prva zamislila nad tim.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:52   #50
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Meni je draže reći ime. Ne naravno uvijek i ne opsesivno. U rijetkim prigodama zapravo.
Nadimke baš ne koristim, osim kad sam ljuta.
Šta ak ima neko neseksi ime poput Slobodan ili Miljenko?

I ajd mi pliz daj primjer. Ne sprdanja radi nego me fakat zanima kak to ljudi koji koriste imena uklope jer kao što vidiš - meni baš i ne ide .

Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Yup, meni dovoljno. Da osjetim potrebu dodat nešto onda bi to bilo radije ime... ili neki sočan naziv
Ovaj zadnji dio najbolje paše
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:53   #51
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Meni je draže reći ime. Ne naravno uvijek i ne opsesivno. U rijetkim prigodama zapravo.
Nadimke baš ne koristim, osim kad sam ljuta.
Jedna bi jedno druga bi drugo, a ona treca na drugoj temi ne bi uopce pricala kaj joj odgovara u seksu.
Pa ti vidi.

Meni je svejedno kak me zove. Moze me zvati i bog mars sto se mene tice.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:54   #52
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Šta ak ima neko neseksi ime poput Slobodan ili Miljenko?
Sheldon?

https://www.youtube.com/watch?v=FtSx6cPJLfk
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:58   #53
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Šta ak ima neko neseksi ime poput Slobodan ili Miljenko?

I ajd mi pliz daj primjer. Ne sprdanja radi nego me fakat zanima kak to ljudi koji koriste imena uklope jer kao što vidiš - meni baš i ne ide .
Ovo sa nezgodnim imenima mene uvijek podsjeti na Južnu Ameriku iz razloga što je tamo često ime Isus ili ti ga Jesus. Pokušavam zamislit sad spomenute izraze u seksu u kombinaciji s tim imenom i ne mogu se sjetit jedne, a da ne ispada neprimjereno/čudno i jednostavno pogrešno
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 22:01   #54
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jednom sam maltene prešla iz jedne veze u drugu, jako kratak je vremenski rok bio (ne, nisam varala ) i nikad mi na pameti nije bilo ime bivšeg. Vjerojatno zato jer sam ga ostavila jer ga više nisam voljela.
Normalno da naviknemo na osobe. Ali meni je to u glavi jasno razgraničeno. Da sad upoznam nekog i da ga nazovem imenom bivšeg, ja bih se prva zamislila nad tim.
Pa to si ti. To sto je za tebe nezamislivo da to ucinis, ne mora znacit da svima takva greska ima neko dublje znacenje.
Ja sam prije par godina bila zaljubljena u jednog decka, bas mi se svidao i vidali smo se neko vrijeme... i jednom prilikom mi vani skupa u nekom klubu i ja njega idem upoznat sa frendicama, i kazem "ovo je Vedran, ovo su cure". Nije bio Vedran. Niti znam ikojeg Vedrana. I jos im par puta ponovim da je to Vedran, a one u soku jer znaju po pricama ko je i kako se zove.. Decko se naljutioo, i ajd ti objasni zasto sam rekla to ime, nemam pojma.
Tak da se ja nebi naljutila da me se nazove krivim imenom jer znam da fakat ne mora bas nista znacit niti predstavljat.
Ali i moze
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 22:02   #55
jednom sam to napravio. i stvarno je bilo slučajno. nisam siguran može li se to povezati s freudovom omaškom?
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 22:03   #56
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Ovo sa nezgodnim imenima mene uvijek podsjeti na Južnu Ameriku iz razloga što je tamo često ime Isus ili ti ga Jesus. Pokušavam zamislit sad spomenute izraze u seksu u kombinaciji s tim imenom i ne mogu se sjetit jedne, a da ne ispada neprimjereno/čudno i jednostavno pogrešno
"Oh Isuse"?

Mislim to možeš i ak se ne zove Isus
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 22:03   #57
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Šta ak ima neko neseksi ime poput Slobodan ili Miljenko?

I ajd mi pliz daj primjer. Ne sprdanja radi nego me fakat zanima kak to ljudi koji koriste imena uklope jer kao što vidiš - meni baš i ne ide .
A onda šutim. Imala sam jednog dečka s ružnim imenom i nisam ga nikad nazvala imenom. Ni pred drugima, govorila sam "onaj moj" ili tako nešto.
Jedan je imao baš lijepo i ime i prezime i žao mi je što se nisam udala za njega.
Drugi onako, osrednji prosjek.

Neću ti dat primjer, ja sam poremećena.
Ali ajd, i ono što si gore napisala i ima još varijacija. Ali to kad više baš i ne znam za sebe.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 22:03   #58
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
"Oh Isuse"?

Mislim to možeš i ak se ne zove Isus
To je fraza, to se ne računa
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 22:06   #59
O, Isuse znači vrhunski seks?

Ne baš (imo)

Nikad u takvim trenutcima ne razmišljam o bogu. A nije mi ni navika.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 22:07   #60
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Jedna bi jedno druga bi drugo, a ona treca na drugoj temi ne bi uopce pricala kaj joj odgovara u seksu.
Pa ti vidi.

Meni je svejedno kak me zove. Moze me zvati i bog mars sto se mene tice.
Žene.

Naravno da ti ne smeta da te zove božanstvom, dakako.

Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Pa to si ti. To sto je za tebe nezamislivo da to ucinis, ne mora znacit da svima takva greska ima neko dublje znacenje.
Ja sam prije par godina bila zaljubljena u jednog decka, bas mi se svidao i vidali smo se neko vrijeme... i jednom prilikom mi vani skupa u nekom klubu i ja njega idem upoznat sa frendicama, i kazem "ovo je Vedran, ovo su cure". Nije bio Vedran. Niti znam ikojeg Vedrana. I jos im par puta ponovim da je to Vedran, a one u soku jer znaju po pricama ko je i kako se zove.. Decko se naljutioo, i ajd ti objasni zasto sam rekla to ime, nemam pojma.
Tak da se ja nebi naljutila da me se nazove krivim imenom jer znam da fakat ne mora bas nista znacit niti predstavljat.
Ali i moze
Pa naravno da sam to ja. Ali što misliš zašto to ne opraštam, tako mi došlo? Pa upravo zato jer mislim da to nešto znači.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger