Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2012., 10:50   #5261
Quote:
betty1996 kaže: Pogledaj post
SRETAN USKRS ŽELIM SVIMA!!!
ps: KOSTE, vise mi ne boli taj zub
eto vidisss......super


SRETAN USKRS LJUDI
__________________
brojim brojim dane http://tickers.TickerFactory.com/ezt...k/8d99/age.png
kostee is offline  
Old 08.04.2012., 11:18   #5262
ej ljudi Sretan vam Uskrs! mene zanima kolko mi otprilike treba para u kešu da mi stavi aparatić na zube..znači za taj početak tek? i po kolko se u ratama plaća dalje npr za safirni?
black_diamonds is offline  
Old 08.04.2012., 13:14   #5263
Ovisno o ordinaciji i sustavu, 13000 - 25000 kn. Neki daju i na rate. Naci ces ovdje upise ljudi koji su prosli i za manje, ali to uzmi s velikom rezervom.
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Old 08.04.2012., 13:40   #5264
Quote:
black_diamonds kaže: Pogledaj post
ej ljudi Sretan vam Uskrs! mene zanima kolko mi otprilike treba para u kešu da mi stavi aparatić na zube..znači za taj početak tek? i po kolko se u ratama plaća dalje npr za safirni?
ja sam prvi put dala 500 kn za uzimanje otisaka, a drugi put sam trebala donijeti minimalno 4000 kn. dalje mu nosim po 2 soma (ili soma) svakih mjesec-dva..
Bili Cvitak is offline  
Old 08.04.2012., 18:31   #5265
pozdrav

Ovak, neki dan sam bila na kontroli, međutim tek par sati poslije sam osjetila da me grebe žica. Nosim recidiv, od 3-3, pa me ta žica bocka direktno u meso kod trojke i ne mogu ništa tako raditi, plus što boli a ne da mi se stalno nositi ono nakeljeno na zubu, onaj vosak ili šta već. Jel netko od vas ikad ručno skraćivao žicu i kako?
bejbe* is offline  
Old 08.04.2012., 21:01   #5266
takoder Sretan Uskrs svima
josip krizan is offline  
Old 08.04.2012., 21:46   #5267
huh hvala na odgovoru, znači dosta mi treba.. xD
black_diamonds is offline  
Old 08.04.2012., 22:38   #5268
Jes Ako te zanimaju detalji, imas pm
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Old 09.04.2012., 00:00   #5269
Quote:
bejbe* kaže: Pogledaj post
pozdrav

Ovak, neki dan sam bila na kontroli, međutim tek par sati poslije sam osjetila da me grebe žica. Nosim recidiv, od 3-3, pa me ta žica bocka direktno u meso kod trojke i ne mogu ništa tako raditi, plus što boli a ne da mi se stalno nositi ono nakeljeno na zubu, onaj vosak ili šta već. Jel netko od vas ikad ručno skraćivao žicu i kako?
Mene isto skoro svaki put nakon kontrole bocka pa odem kod starog i on mi busilcom malo zbrusi koliko sam vidio tako i ona radi , pita jel te bocka i onda busilicom zbrusi
meni je stari zubar pa nisam siguran bi li tvoj zubar napravio to da ga zamolis ,ali ako ti je blizu ta ortodont(ica) onda odi i to je sekunda posla
luka249 is offline  
Old 09.04.2012., 10:36   #5270
help!!!

Molim preporuke za ortodonte u os., vk., sb.? Naravno cijena je bitna!!!
slavonija35 is offline  
Old 09.04.2012., 22:45   #5271
Evo i ja se pridružujem klubu aparatićara Stavila sam gornji prije 3 tjedna
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 10.04.2012., 10:19   #5272
Bok
evo imam jedno pitanje, nosim aparatić već godinu i pol, donji su mi se skroz izravnali, medutim moj ortodont ima problema(bar ja mislim da ima, kad vec toliko dugo traje) s namjestanjem mojih gornjih jedinica. Nikako da ih izravna, izbaci lijevu, uvuce desnu i nikako... vec me to lagano nervira.. i da pricala sam s prijateljicama koje su ga nosile, i one mi kazu da je njima ortodont svaki mjesec mjenjao bravice, zatezao zice na krunicama, moj jos nista... vec pola godine mi samo te jedinice namjesta...prije nego sta san isla u njega cula san da je odlican... jel itko ima iskustva s tim? i jos nesto, nisam vadila nijedan zub, umnjaci mi jos nisu izrasli i nemaju gdje.. medutim on kaze da to nema veze s terapijom, ste meni malo glupo zvuci, jer kad skinen aparatic ne zelin da pocnu rast i opet mi sve gurnu naprid, 12 000 kn u vjetar!!
Fanica90 is offline  
Old 10.04.2012., 17:17   #5273
Quote:
Fanica90 kaže: Pogledaj post
pricala sam s prijateljicama koje su ga nosile, i one mi kazu da je njima ortodont svaki mjesec mjenjao bravice
Kako molim?
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Old 10.04.2012., 18:43   #5274
Fanica90 .......kkmh,-......mozda im je gumice na bravicama mjenjao...ako su imale takve aparatice..... bravice???? ne vjerujem
__________________
brojim brojim dane http://tickers.TickerFactory.com/ezt...k/8d99/age.png
kostee is offline  
Old 10.04.2012., 20:27   #5275
tako su one rekle, to je i mene iznenadilo ...
Fanica90 is offline  
Old 10.04.2012., 22:17   #5276
Ma kakve bravice jooj
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Old 10.04.2012., 22:56   #5277
Pa dobro,vjerovatno su mislile na gumice ili nesto... krivo se izrazile!
Nikolina87 is offline  
Old 11.04.2012., 11:24   #5278
Da, moglo bi bit to... a jel itko ima iskustva s ovim s ovim umnjacima, da nisu izrasli, nijedan zub vaden?
Fanica90 is offline  
Old 11.04.2012., 13:02   #5279
što se umnjaka tiče meni je moj zubar rekao da su mi zubi krivi jer su mi ih umnjaci izgurali (samo dolje). i kako sam htjela stavit fiksni išla sam ih izvaditi prije jer nisam željela da mi kasnije sjebu ovo što je u međuvremenu ispravljeno-nema smisla.
Bili Cvitak is offline  
Old 11.04.2012., 13:18   #5280
Meni je rekao da to sto nisu izrasli nema veze s terapijom, da oni mozda uopce ni ne niku... al svejedno, ne bi htjel skinut aparatic pa da mi izrastu.. jer meni su zubi prije bili stisnuti jedan na drugog, jer imam velike zube malu celjust, i on je malo to stripao i sad kao sve 5...
Ja bi ih isto htjela povadit, za svaki slucaj... Jel to boli, i koliko triba da zacijeli?
Fanica90 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.