Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2020., 15:14   #1
Domino's pizza

Dominos pizza stiže u Rvatsku, traže kadrove:

https://www.posao.hr/oglasi/menadzer...ce-m-z/674836/

Registrirali su i domunu na hr., za sada nema ničega:
http://www.dominos.hr/

Btw. nisam znao da u Sjevernoj Makedoniji i Kosovu već godinama radi ova pizzerija
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 15:19   #2
Dugo ce se zadrzati ako budu imali "popularne" cijene a budu jer su lanac i lanac ima troskove za fransizu. A i pizze nisu bas nesto vs. nase.

Znaci poluprazno kao KFC ili kratko trajanje kao Subway.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 15:43   #3
a ko zna, ako otvore na dobroj lokaciji tipa Cvjetni trg mogli bi i opstati
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 16:16   #4
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a ko zna, ako otvore na dobroj lokaciji tipa Cvjetni trg mogli bi i opstati
Dok se ne ispuse hype.

Dominos je u zemljama gdje su oni i nema kulture pizza mjesto gdje narucis za doma da uz pivu gledas tekmu. Nece moci konkurirati mjesanoj za 32kn. Nego ce imat premium cijene a ekipa to nece placati. A oni koji to placaju ne jedu takve pizze.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 16:23   #5
zaboravljaš na sve veći broj stranaca turista kojima nije problem iskrcati novce
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 16:27   #6
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
zaboravljaš na sve veći broj stranaca turista kojima nije problem iskrcati novce
Cuj ak je strategija imati jedan restoran na trgu onda OK.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 16:31   #7
Ne znam zašto svi pušete na hladno zbog Subwaya koji je nekad davno "letio" sa tržišta - čuo sam da su prethodni vlasnici izgubili licencu i zatvorili restorane ne samo zbog slabog prometa već zbog niza nepravilnosti, uključujući kupovinu namirnica iz Konzuma... danas se sve regulira, dolazi im inspekcija na tjednoj bazi a i vlasnici franšize u centru grada su stranci - nema više balkanskog načina poslovanja. Znači, stranac ne bi sigurno uložio tako veliki novac da ne vjeruje u uspjeh.

Ako Dominos može raditi na Kosovu i u Makedoniji, ako godinama radi u Bugarskoj i Rumunjskoj ne vidim razlog zašto bi propali u Rvatskoj
Postoji valjda neko ispitivanje tržišta, u takve projekte se ne ulazi nespremno.

Isto se tako se može pojesti jeftiniji (a količinom veći) hamburger u gradu od onog u McD-u pa nije propao...

Mene samo zabrinjava cijena... jel jeo iko u Dominosu vani. Ja nisam. Iako čujem od dosta ljudi da je pizza bolja od Pizza hut-a kojega sam probao i s kojim sam bio zadovoljan
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 16:43   #8
Ja sam 6g zivio u USA tako da mi je dominos jako poznat. Kazem vulgaris pizza za doma naruciti. Nije za izlazak

A kaj se tice Bugarske i ostalih zemalja npr Rusija itd. Nemaju kulturu pizze kao mi. Njima je Dominos super pizzeria jer bolje rijetko ima. Isto i npr u Emiratima. Pa tamo normalno rade. A lokalne pizzerije pokusavaju biti kopije - npr Dodo pizza lanac
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 16:43   #9
Quote:
animator0 kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto svi pušete na hladno zbog Subwaya koji je nekad davno "letio" sa tržišta
ne samo Subway nego i dosta drugih... čak se ni Starbucks ne usudi doći
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 16:45   #10
U nasem podneblju ljudi znaju sta je prava pizza. Domino's te tipicna americka pizza - struca kruha sa masom premasnih toppinga i sve to zajedno ne lici ni na sta. Posebnost tanke Domino's pizze je kad se imalo ohladi kora poprima okus i teksturu kartona. Nema sanse da zazivi.

Sondek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 16:47   #11
ma kažem da ciljana klijentela nisu naši nego stranci kojima ništa ne znači "Zero zero", "Oharas" ili "Kuhinja"
ali za Domino pizza su čuli i tamo će otići jer to poznaju
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 16:50   #12
Zatvorenici u Guantanamu mogu za kaznu birati 7 dana samice ili pizzu iz Pizza Huta.
Svi biraju samicu.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 17:12   #13
joj daj ne pretjerujte...

Za pretpostavit ću da je Dominos sličnog okusa kao i Pizza hut... da sam očekivao više od PH-a jesam... ali BBQ sos popravi svako jelo. Generalno pizza uopće nije loša. I da - tijesto je definitivno drugačije od drugih pizzerija. Dakle, pizza hut je jednostavno "drugačija" pizza od ostalih. Da li je najbolje - možda i ne. Ali ja mogu nabrojati 5 mjesta u Zagrebu di sam jeo lošiju pizzu od ove u PH-u

Ameri (a u zadnje vrijeme i ovi na Zapadu Europe) jedu taj BBQ u većim količinama nego Balkanci kečap.
Ja sam na taj BBQ umak ovisan, nemoguće mu je odoljeti
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 17:21   #14
Domino's pizzu sam često jela u Njemačkoj. Dosta je manja nego u našim krajevima, a košta duplo više. Masna, ima puno manje tijesta nego tipična HR pizza pa se nadjevi više osjete. Meni je bila jako fina i sočna, ali samo dok je topla. Kad se ohladi tijesto je tvrdo ko kamen.
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2020., 00:49   #15
meni je ta domino bezveze, ima je u trstu, a kava i ona mi je bezveze, možda nisam mjerodavna jer ne volim niti pizzu, niti pijem kavu, isprobala i oboje po meni jedan običan pristojan prosjek
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2020., 10:13   #16
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
meni je ta domino bezveze, ima je u trstu, a kava i ona mi je bezveze, možda nisam mjerodavna jer ne volim niti pizzu, niti pijem kavu, isprobala i oboje po meni jedan običan pristojan prosjek
Pa ako i inace ne volis pizzu a i inace ne pijes kavu onda da nisi bas mjerodavna
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2020., 17:26   #17
Ja obozavam gourmet zanimljive pizze, napoletanu jedem svaki mjesec... ali to je za izlazak.

Domino’s mi je vrh... za doma junk food opciju mamuran gledas filmove i udaras domino’s, jedva cekam da dodu.
FF9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2020., 17:58   #18
Taj Dominos to je neka kao poluautomatizirana proizvodnja pizze. Naručiš na šalteru a pizza izlazi kao iz nekog automata. Barem je tako u Americi koliko sam vidjela na YouTube. Pizza nije kao naša, manja je, tijesto je deblje, ali ima puno nadjeva. Rado bi probala. Imaju li oni i dostavu ili ideš sam po to?
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2020., 18:05   #19
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
Taj Dominos to je neka kao poluautomatizirana proizvodnja pizze. Naručiš na šalteru a pizza izlazi kao iz nekog automata. Barem je tako u Americi koliko sam vidjela na YouTube. Pizza nije kao naša, manja je, tijesto je deblje, ali ima puno nadjeva. Rado bi probala. Imaju li oni i dostavu ili ideš sam po to?
još nije ni stigla

pitanje je kad će doći i gdje će doći
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2020., 19:29   #20
Ima u Mariboru na autobusnom kolodvoru neki automat koji peče friške pizze. Kad sam bio tamo već sam jeo i nisam bio gladan, ali bih volio to probati.
Hiawatha87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.