Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2004., 17:14   #1
Miteseri

da li je netko koristio nivea flasteriće za sitne crne točkice i da li je to polučilo kakve rezultate?
htjela bih to kupiti, koštaju oko 40 kn, a ne da mi se toliko plaćati ako ne šljaka. (ja sam ipak student )
__________________
I believe in magic. :)
Tihana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 17:56   #2
Re: nivea flasterići

Quote:
Tihana kaže:
da li je netko koristio nivea flasteriće za sitne crne točkice i da li je to polučilo kakve rezultate?
htjela bih to kupiti, koštaju oko 40 kn, a ne da mi se toliko plaćati ako ne šljaka. (ja sam ipak student )
Jesu to one za nos?

Ako jesu - kupila ih ja prije neke 4 godine, kad su tek izašle, čisto da probam iako nemam mitesera ni ništa po nosu.. Tako da nije bilo drugog efekta do ultra glatkog nosa

Nisam ih nikad ponovo kupila
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 19:25   #3
Ja sam imala tester ovih Niveinih flasterčića, pa sam ih isprobala i rezultat je bio očajan! Na mjestu gdje mi je bio nalijepljen flaster kapilarice su mi popucale i sav mi je nos bio crven - užas!
Nakon tog neugodnog iskustva odlučila sam probati Baleine flasterčiće i oduševila se! Puno jeftiniji (koštaju nekih 25kn) i efikasniji!!! Preporučujem, meni su stvarno bili dobri, nadam se da će i tebi biti!
__________________
A ponovno počinje kiša, kao što već kiši u listopadu na otocima
More od olova i nebo od borova...
Tighelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 20:30   #4
Meni nikakvog efekta od tih flastera...ko da ništa nisam ni stavila...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 21:40   #5
Žali bože novaca. Probala i to je čisti šrot.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 22:49   #6
...dopao me još davno reklamni uzorak tog flasterića

...mislim da bi bolje prošla da sam si običan salotejp zalijepila preko noći


....ja ne znam tko tu koga j.... , al to apsolutno ne valja

...lahor mi uzela riječi iz usta
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 23:09   #7
Quote:
goldberry kaže:
Meni nikakvog efekta od tih flastera...ko da ništa nisam ni stavila...
Također. Kupila jednom, i nikad više.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 23:23   #8
Meni je rezultat poslije flastercica slican kao poslije pilinga. Ne ocekuj cuda.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 14:56   #9
Ja sam koristila i Nivea i original Biore (japanska firma, mislim da Nivea i radi te stvari pod njihovom licencom, no nisam sigurna) i efekat je sljedeci, bar u mom konkretnom slucaju: obicno pocupa samo vrhove mitisera, znaci onaj ruzni tamni dio tako da u prvi mah nos izgleda "cistiji", no kako ubrzo u kontaktu sa zrakom ostatak potamni nema nekog narocitog efekta tako da ovo definitivno nije sredstvo za borbu protiv mitisera i dugotrajniji ucinak. Ja takodje imam problema sa mitiserima na nosu i blago prosiremin porama na jagodicama dok mi je koza blago dehidrirana i nikako da uskladim tu masniju "podlogu" i isusenu povrsinu koze.
Sandalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 15:19   #10
Mitiseri i otvorene pore su izazvani problemima iznutra. Obicno su krivi organi poput zuci i jetre.

Iz vlastitog iskustva kazem - mitisere ne mogu rijeshiti ni kozmeticki tretmani dugorocno.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 17:29   #11
Quote:
iggix kaže:
Mitiseri i otvorene pore su izazvani problemima iznutra. Obicno su krivi organi poput zuci i jetre.
.
ma da??
nisam to znala, imam ih po nosu, ne bas pretjerano ali tu su
niveine flasterice sam probala i na njemu nakon koristenja uvijek ostane kao da je skinuo mitisere ali na nosu ja nis ne primjecujem....
__________________
Život je lijep.
patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 15:30   #12
Quote:
patka kaže:
ma da??
nisam to znala, imam ih po nosu, ne bas pretjerano ali tu su
niveine flasterice sam probala i na njemu nakon koristenja uvijek ostane kao da je skinuo mitisere ali na nosu ja nis ne primjecujem....
Zato shto skine samo onaj dio koji je okorio i pocrnio, a masnoca unutar pore i dalje ostaje unutra i izbija za dan - dva opet van na povrshinu, te oksidira (pocrni). Ma, to ti je igra mace koja lovi svoj rep.

Meni je taj proces toliko ubrzan, da mi je kozmeticarka predlozila da prestanem s tretmanima. Sada radim piling svaki drugi dan i sama jednom tjedno ocistim lice od crnih vrhova. I BEZ PARENJA LICA - nema potrebe - samo vishe boli. Parenje lica je velika zabluda.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 16:51   #13
Quote:
iggix kaže:
I BEZ PARENJA LICA - nema potrebe - samo vishe boli. Parenje lica je velika zabluda.
ozbiljno????

pa zasto nas onda u kozmetickim salonima toliko pare?
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 18:35   #14
Quote:
iggix kaže:
Mitiseri i otvorene pore su izazvani problemima iznutra. Obicno su krivi organi poput zuci i jetre.

Onda je lako prepoznat one koji imaju mitisere..prosipaju zuc po forumu
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 20:35   #15
Quote:
vjeverica kaže:
ozbiljno????

pa zasto nas onda u kozmetickim salonima toliko pare?
"Osjecaj cistoce" , zato nas pare....

U biti se pore stisnu josh vishe par sekundi cim se maknemo s pare. Zato toliko i boli tiskanje. Imalo bi (eventualno) smisla kad bismo cijelo vrijeme pod parom za vrijeme tretmana, ali to nitko ne radi.


Quote:
Onda je lako prepoznat one koji imaju mitisere..prosipaju zuc po forumu
Ne znam. Obicno takvi nemaju problema - oni se isprazne. Problem imamo mi koji gutamo i cutimo.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 21:06   #16
Quote:
iggix kaže:

Meni je taj proces toliko ubrzan, da mi je kozmeticarka predlozila da prestanem s tretmanima. Sada radim piling svaki drugi dan i sama jednom tjedno ocistim lice od crnih vrhova.
meni su isto nedavno predložili što rjeđe čišćenje lica, recimo, jednom u dva mjeseca

a opet, većina kozmetičarki tvrdi da bih ga trebala čistiti svaka 3 - 4 tjedna te da je katastrofa sve preko tog roka

i kome ja sad da vjerujem

btw, Nivea flasterići su mi tak - tak, ni dobri ni loši
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 21:08   #17
Flasterici su mi vise-manje oke, ide. Mislim, kupi kutiju pa vidim, mozda ti budu fakat losi (ko sto ljudi ovdje kazu, da nije bilo nikakvih rezultata), a mozda ti budu oke.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 08:33   #18
Miteseri

Cure može jedna pomoć???
Godinama sam mučila muku sa aknama kad one same po sebi nestale (ne pitajte me kako nemam ni ja pojma) no pojavili se ružni mali crni miteseri....šta sad??? kako se njih riješiti??? ima li koja od vas iskustva sa tim malim gadostima?
Da napomenem, bar jednom godišnje odlazim kozmetičarki koja mi očisti lice no oni se opet uskoro pojave.
Postoji li kakva kremica koja bi bar donekle rješila moj problemčić?
Just Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 10:18   #19
zasto ne ides cesce na ciscenje lica?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 10:40   #20
Pa u pocetku (prije nekoliko godina) isla sam skoro svaki tjedan - na neko ciscenje AHA-kiselinama, nakon toga jednom mjesecno da bi na kraju krajeva po PREPORUCI kozmeticarke isla 1-2 puta godisnje, proljece-jesen...
Just Me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.