Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2006., 12:44   #21
da, to bi bila osveta. ali pirova. da se to dogodi samo bih mislila kako nismo pogodili tajming a mogli smo biti happy.

meni ustvari ne treba osveta, imate pravo, meni treba način da nadjem svoj mir i da cijela situacija ispadne fair prema oboma, a to se neće dogoditi. ja bi stvarno pristala na jedan frendli odnos, bez puno objašnjavanja. ali ne da, kurva.
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 14:02   #22
Quote:
moj frajer tvrdi da me voli, te da
će se razvesti od žene, i da če biti samnom. Ja sam isto pala na njega, samo kaj ja sada čekam... da li će to napraviti ili ne.
samo me zanima statistički koliko je ovakvih uzaludnih slučajeva
Quote:
osveta. ali pirova
pirova je pobjeda. nadalje, nemoj sa tim tipom imati nikakve kontakte.
za gimnastiku si nađi nekog drugog, samo obzirom na to kakav si osjećajan tip - ili se nećeš zaljubiti pa će ti seks biti osrednji (bez orgazma) ili ćeš se zatreskati pa...
ali ovog tipa izbjegavaj, u svakom slučaju
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 14:40   #23
Quote:
Biserka32 kaže:
E, da i jedno naivno pitanje za frajere. Zar doista možete bez ikakvih emocija? I nije li poanta u tome da ni vama nije dobro, ako žena ne pokazuje emocije? Jelda, jelda? )) To vas najviše sjebe, jelda?
Ja nemogu bez osjećaja...mada...ja nisam frajer.. eto..
__________________
"Svaki je čovjek pred svima i za sve kriv"
pokisli pjesnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 14:49   #24
Quote:
Biserka32 kaže:
Ja sam bila mlada, glupa. Ima tome već dosta vremena.
Dobila sam dojam da se samo jedna činjenica promijenila.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 15:44   #25
Iskreno se nadam da "32" u nicku ne označava godine.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 16:03   #26
Uuuuuuu, nadam se i ja!!!!
Svaki daljnji komentar je suvišan
Loreni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 16:23   #27
odgovore si sama dala u svom tekstu....kazes da ne mozes biti sa njim a da se ne vezes-a to ne zelis-pa onda nemoj biti sa njim..........

a muskarci sigurno mogu sex bez emocija ........pa sad ti vidi.....
veoma jednostavna situacija
__________________
Najbolji put do srca muškarca je kroz njegov grudni koš!
bombas_vera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 21:16   #28
Quote:
Biserka32 kaže:
Dobro jutro svima! Hvala na odgovorima!
On hoće sex s MOJIM emocijama, a dobio bi sex bez emocija. Ali u osnovi ga to vjerojatno ne bi nešto strefilo, tu ste u pravu.

trebam mu dati do znanja da se viđam s drugim frajerom koji mi može dati ono što on nikad nije i ne može. To bi ga molo malo zapeći. Bar malo. Tx!
1. ne bi dobio sex bez, nego s emocijama, jer te još drmaju,

2. upravo suprotno. nek zna da nemaš nikoga, tim bolje. i da je zadnji, ne bi s njim. JEDINO TO PALI.
__________________
Sunce žarko! !
maglica0624 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 21:28   #29
Auuuu



Katastrofa ti je "sičuejšn". Ne znam kaj da ti velim, ja bih ti savjetovao da odjebeš od tog tipa.
__________________
The knowledge of the wise
The justice of the great
The prayers of the righteous
And the valor of the brave
AthasOfLordaeron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 22:44   #30
Ma dobro budem iskombinirala, da imam nekog, ali da nemam da njega ne bi ni da je zadnji

Nisu to emocije, to je moj povrijedjeni ego. Bude prošlo

A odjebala budem. In this or that way Kaže mi frendica da joj samo nije jasno kak me to može tak dugo držat a jedno sto puta sam zaključila da je kreten ego, ego, ego......ma treba me namlatit po turu...toliko divnih muškaraca oko mene a ja se bavim svojim povrijedjenim egom, ofca
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 23:00   #31
jedna kratka priča .. jednog frenda prevarila cura.. on to doznao i što je napravio ..
došao kod nje, poseksali se kao nikad u životu .. ono sve super ..
na kraju se on bez riječi obukao, izvadio sitniš (papirnati) koji je imao u novčaniku i bacio joj to na krevet .. rekao hvala i otišao ..
više joj se nikada nije javio (na pozive i sl) kad ga je jednom srela, bez riječi je produžio dalje..
e sad znam da ako to napravi muško .. jebeno opaki način .. kod ženske .. hm .. mislim da ovog tipa u topiku to baš i ne bi pogodilo .. probaj smisliti nešto takvo .. ako ga već hoćeš zajebati
__________________
Who let the dogs out, vuf, vuf, vuf!
malipes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 23:53   #32
A jest ti neki primjer

Evo par pametnih:

If you're putting your life on hold for a married man, he's stolen not only your heart — he's stolen your brain, too! The majority of married men are not planning to leave their established lives to begin one with you.

You may feel that he's your soulmate, but think again. A real soulmate would not set you on the sidelines. He wouldn't allow it, let alone entice it.

Even if your married man decided to leave his wife and family for you, that doesn't guarantee success. Relationships born out of affairs survive less than 5% of the time.

The bottom line? Break off this relationship today. You'll be hurt, you'll feel brokenhearted, but you'll be better off in the long run. Eventually, you'll fall in love again... with someone who's willing to make you first in his life

U osnovi, kako topic odmiče, ja počinjem kužiti da ja njega ustvari ne mogu zajebat, nego da je on mene zajebo
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 00:20   #33
Ti govoriš o osveti,
pa onda malo elaboriraš kako ti paše sex bez osjećaja
i kako si sposobna za to
....pa odakle onda želja za osvetom?
Ako ne iz osjećaja poniženosti nakon sexa ("dobrog" kažeš) bez uzvraćene ljubavi...čak i bez obećane ljubavi...nemaš se ti zašto njemu svetiti,
to ima pravo jedino njegova žena, jer je on njoj obećao vjernost...a tebi?

Tebi što je obećao, to ti je i dao, je li tako?

Ništa, poliži rane, nauči lekciju i nastavi dalje...

A njegov odnos s ženom, nemoj prosuđivati, bolje ti je, jer ni prva ni zadnja koja je popila tu priču o ženi aždaji, tko zna, možda i ti, nedajtibože, sutra u nečijim očima budeš ta...


I možda bi bilo vrijeme da ti se počnu organski gadit takvi muljatori (friški brak ), ne radi spasa svijeta, nego radi vlastite budućnosti...i izbora koje ćeš činiti, jer to je najgori mogući (pa zar ti nije muka kad ga zamisliš kako laže ženi i mulja ili te to uzbuđuje, nije cool )

sretno
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 00:44   #34
Quote:
malipes kaže:
jedna kratka priča .. jednog frenda prevarila cura.. on to doznao i što je napravio ..
došao kod nje, poseksali se kao nikad u životu .. ono sve super ..
na kraju se on bez riječi obukao, izvadio sitniš (papirnati) koji je imao u novčaniku i bacio joj to na krevet .. rekao hvala i otišao ..
više joj se nikada nije javio (na pozive i sl) kad ga je jednom srela, bez riječi je produžio dalje..
Haha, pa to ti ne pali u obratnom smjeru. Da meni macka ostavi sitnis na nacht-kaslicu, nakon dobrog sexa, zahvali se i ode - da bi mi bilo lose?! Hey, idealno! Nema potrebe za razgovorm i raznim filozofiranjima BTW, desilo mi se, ali bez dodatnog sitnisa na kraju. Bio sam zbunjen prve dvije minute. Nakon toga sam se stusirao, obukao i otisao van, bez ikakve griznje savijesti ili loseg feelinga. Pobrkala si loncice. To pali samo u onom izvornom smjeru iz tvoje price...
piper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 00:49   #35
Quote:
Biserka32 kaže:
Što bi vi izabrali?
Ne, nisam zaljubljena i ne, nema šanse da to bude išta više. Čak i kad bi htio ostavit ženu i djecu ja bi pobjegla u drugu državu. Kaj će mi takav frajer za kojeg bi stalno morala gledat gdje je..?!?!
To fakat moras pitat samo zenski dio populacije na forumu.

Sto bih ja izabrao?! Da je macka udana, a zove me da obavimo nesto na brzinu?! Sto bih ja izabrao?! Jedina dilema bi bila da li Durex ili Trojan
piper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 05:53   #36
dobro si rekla "toliko divnih muskaraca oko tebe..."
nemoj da ti vrijeme prolazi u zamaranju oko tipa koji nije vrijedan.....
nije ti to potrebno, odjebi to i uzivaj

namow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 13:05   #37
Quote:
Biserka32 kaže:
U osnovi, kako topic odmiče, ja počinjem kužiti da ja njega ustvari ne mogu zajebat, nego da je on mene zajebo
Jel?

Dobro jutro
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 18:05   #38
e biserkice biserkice...stvarno mislis da ti njemu mozes pruziti sex bez emocija?? Pa ti bi se topila pod njim ako si ikad ista osjecala prema njemu! Zato, bjezi koliko te noge nose, zaboravi i uzivaj s nekim ko ce ti pruziti i ljubav i sex, ili bar s nekim ko nije zauzet!

P.S.a to da bi se on kao razveo, al mu zena ne da...koliko moras biti glupa da u to vjerujes?! Bez uvrede, ali...
__________________
I just wanna feel real love, feel the home that I'm living, 'cause I got too much life runing through my face, going to waste![/B]
komplikovana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 21:44   #39
Razvod? To si na nekom drugom topicu pročitala

Vidim da puno vas teško čita s razumijevanjem, ali hvala onima koji su odgovorili, a imaju to sposobnost! I am runiiiiiiiiinnnnnnnnnng away
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 09:46   #40
alo Biba .. jel te prošlo?! javi ako se nešće promijeni u vašem odnošaju .. ono čisto da ostanemo informirani!
__________________
Who let the dogs out, vuf, vuf, vuf!
malipes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.